auto no Vācijas

 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
meitenes vai kāda ir iegādājusies auto DE un vedušas uz LV reģistrēt? plānojās auto iegāde , bet nav pietiekoša info. man šeit piedāvā uztaisīt tranzīta nr(cik saprotu privātpersona) vai tad tranzīta numurus neizsniedz Zulassungstelle (tā kā mums CSDD) ? tāpat internetā atrodama pretrunīga informācija par to vai transportlīdzeklim nepiecešama tehniskā apskate vai nav. citur raksta, ka sarkanajiem tranzīt nr nepieriešama, bet dzeltenajiem nav. kā īsti ir? un man saka, ka kad auto iegādāšos , tad man iedos tikai tādu lapu ar ko dodos uz LV. bet es tā aizdomājos, ja tur neuzrādas mani dati, td taču es varu būt arī to auto nozagusi un aizvedusi uz lv?! Kā viss notiek? Būšu pateicīga par jebkādu info.
24.02.2016 13:53 |
 
Reitings 281
Reģ: 09.10.2013
Jā, reģistrācijas cena var mainīties. Nodokļi atšķiras. Piemēram, jūlijā reģistrēju mašīnu, numuru neizvēlējos, ņēmu, kas bija pēc kārtas, kopā ap 200 eur samaksāju.
25.02.2016 07:25 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nu atkarīgs jau kāds lielums tai mašīnai.
Gan jau ka sieviete viena pati tur Vācijā sev nepērk džipu.
Tiem varētu būt Tevis minētie 850€
25.02.2016 10:35 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Tam nav jābūt džipam, lai tā būtu. Es strādāju tieši šajā jomā, tādēļ zinu, ko saku.
25.02.2016 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits