Vai kkl var noskriet?

 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nāku paturpināt savu iepriekšējo temu. Kuram vel liekas, ka apēstās kalorijas ir noskrienamas?
23.02.2016 17:05 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
The amount of calories required to run 1 km equals your weight in kg (a runner of 78 kg will burn 78 Calories/km).
Ja kaloriju vietā ieliek kilokalorijas, tad aptuveni tā arī sanāk.
24.02.2016 09:36 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Kuram vel liekas, ka apēstās kalorijas ir noskrienamas?
Briesmīgi tā dzīvot, katru apēsto kumosu pārrēķināt kilometros (t)


24.02.2016 09:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Briesmīgi tā dzīvot, katru apēsto kumosu pārrēķināt kilometros
Tad jau labāk kilometros nekā mililitros un grādos! :D
24.02.2016 10:15 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Vai man vienīgajai škiet dívaini, ka vairāk km janoskrien apēdot kebaku, salīdzinājumā ar cipšu paku?
Kaut kas te nav tiirs :-P
24.02.2016 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Noskriet var...piemēram noskrienot 21 km patērē apmēram 2000 kkal, bet nu ja ēdīs tikai burgerus, šokolādes, čipšus...tad organisms ilgi neizturēs, jo lai skrietu tik daudz ir jaēd normāls ēdiens, lai organisms būtu visas uzturvielas.
24.02.2016 10:23 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Interneta ir atrodami kalkulatori, kas aprekina patereto kaloriju daudzumu vadoties pec svara un citiem parametriem, var ieskatiities savas valsts makjiisha maajas lapa un apskatiities kas cik kkl satur.
Es to izdariju, vistas burgers man atbilst nedaudz vairak kaa 4 noskrietiem km. 1 vistas burgers satur 342kkl. Liellopa galas burgera 698 kkl gan noshokeeja tomeer tas parada, ka vienaa produktaa esosho kkl daudzums var svaarstiities loti lielaa apmlituudaa.
Logiski ka bildes esosho produktu ekvivalents noskrietos km ir preciizs tikai noteikta auguma un svara cilvekam un ir tieshi proporcionaals produktu energetiskajai vertibai, kura nav visiem produktiem konstanta. Tas tieshaam ir kaut kas taaaaaads?
24.02.2016 12:20 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Tad jau man visu dienu buutu jaaskrien :-D:-D
24.02.2016 12:28 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Izvelejos no makiisha piedavajauma to ko man pashlaik gribetos speciali nemeginot salasiit maksimumu kaloriju.

698 kkl

94 kkl

337 kkl

0 kkl :D

Kopaa 1129 kkl. Un ja cilveeks udens vietaa panjem kolu un saldajaa kaut kaadu piena kokteili un katru dienu shitaa daraas- nokries taas kalorijas? Es nedomaaju. :D
24.02.2016 12:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un ja cilveeks udens vietaa panjem kolu un saldajaa kaut kaadu piena kokteili un katru dienu shitaa daraas- nokries taas kalorijas? Es nedomaaju.


Es vispār nesaprotu kāpēc kas tāds būtu dienu dienā jālieto uzturā? es konkrēti zinu ka vienu hotdogu/burgeri apēdīšu apmēram reizi mēnesī - tad kad braukšu uz vai no laukiem, bet tajā pašā laikā es tajā dienā vakariņas needu, jo neciešu ēst un pēc tam kur braukt.

Tomēr, man nekad mūžā nav ienācis šādus draņķus ēst dienu dienā. Kādreiz vispār man bija dīvaina darbība - reizi gadā nopirku 2l kolas un lielo čipšu paku. Izēdu un izdzēru visu pāris stundu laikā un viss, man tajā gadā vairs neprasijās tos mēsluspirkt un lietot. Par visādiem snikeriem un šokolādēm vispār nerunājot..
Velns es no rīta brokastīs vienu olu nespēju iestūķēt, kur nu vel katru dienu ēst tos draņķus :D
24.02.2016 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 447
Reģ: 31.01.2009
MissJoker, kāpēc tad tev ir lielais svars? Ne jau ēd ar mega lielo proficītu labos produktus...

Bet es arī nezinu nevienu, kas katru dienu ēstu neveselīgi. Manuprāt, lielāks ļaunums ir veikalā nopērkamajā ēdienā - visas mākslīgās piedevas, konservanti, stabilizētāji, garšas pastiprinātāji... par transtaukiem nemaz nerunājot. TO ēd ikdienā!
24.02.2016 17:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
AnneBelle Liekais svars ir no pārāk trekniem ēdieniem vakariņās, vismaz tā bija kādreiz, tagad jau ir drusku mierīgāk. Vairāk salāti, mazāk gaļas un piedevas. Kā arī es neēdu ne no rīta, ne arī bieži vien pustdienās. Vienkārši negribās un neēdu- Pārtieku no kafijas ar pienu bez cukura. Vakariņās tad sanāk mazliet par daudz ieest un arī pa naktīm kādu tomātu uzgrauzt. Visam pa virsu arī darbs pie datora - nepietiekami daudz kustēšanās, lai gan pie tā arī tiek strādāts, jo kad laiks ir tad kur aizbraucam un pastaigājamies, jo tā man ļoti pat patīk staigāt kaut visu dienu un katru dienu, vienkārši nepatīk kaut kā bez konkrēta galapunkta iet kur.

Par pašu produktu izvēli, mēs bieži vien par daudz lietojam sviestu, tas ir tas sliktais mūsu mājās. Kā arī ģimene atdzīst tikai treknākus produktus, jo bieži vien tajos ir tieši mazāk tās sliktās vielas un piejaukumi.

Nu kaut kā tā, lai nu kā, es nelielos ar svaru, bet tajā pašā laikā nav arī tā ka nekustos vispār un tik riju čipšus. Enerģija man ir, slikti nejūtos, mājās arī pasportoju, kolektīvu pasākumi man netīk.
24.02.2016 17:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No vienas puses var'but es sevi badinu jo needu pusi dienas liekot arī organismam uzkrāt to lieko, jo tā daudzuma ziņā es ne vienmēr ēdu ļoti daudz. Ja strādāju tad vispār needu kamēr neesmu beigusi darbu. Kad kur jāiet tad arī needu, ārpus mājas arī needu jo nepatīk.
Es vienmēr esmu pārsteikta ka cilvēkiem somās ir šokolādītes, riekstiņi un citi gardumi, jo es tā nekad neesmu darījusi un nekad tā needu publiskā vietā niekus. Viss labāk patīk paēst mierā un klusumā.
24.02.2016 17:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es nesaprotu, kāpēc tēmas autore ir uzbrukusu tieši ātro ēstuvju piedāvājumiem. Pirmkārt, parastā barība satur daudz vairāk barības vielu, otrkāt, ne jau visa uzņemtā enerģija tiek izlietota organisma mehāniskajās kustībās. Vairums barības tomēr tiek iztērēts ķermeņa dzīvības procesu uzturēšanai un ķermeņa sildīšanai. Un pamēģiniet bez visas pieminētās skriešanas dienā iztikt kaut vai ar tikko bildēs parādīto daudzumu. Apskatīšos, kādas tēmas jūs sāksiet šeit drukāt par ģībšanu.
26.02.2016 03:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits