Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzskatu sevi par mēslu.

 
Reitings 19
Reģ: 18.08.2015
Es nezinu vairāk ko darīt...es sevi uzskatu par neglītu padauzu, kropli un ku*i. Tiešā vārdā NEGLĪTU. pieeju pie spoguļa un redzu cik man resns deguns, neglīti mati, pārāk iekritušas acis, zili riņķi, pumpas, netīra seja, nesmuka uzacu forma...uzskatu, ka mans ķermenis un augums ir pretīgi. Skatos uz citām meitenēm un sievietēm ar skaudību un prātoju kāpēc nevaru būt tāda kā viņas. Noraugos uz paziņām (nevis draudzenēm) ar vislielāko skaudību.
Protams, mani ir morāli un arī fiziski pazemojuši pamatskolas un vidusskolas gados, katru dienu pietam, kā redzu, tas ir atstājis lielas sekas uz manu mentālo veselību, jo šie skolas laiki man vijās cauri prātam visu laiku. Nespēju tikt pāri tam. It kā dzīvoju pagātnē. Man arī nebija draugu un nebija ar ko izrunāties, visus šos gadus biju klusējusi un pieņēmusi to ko man saka. Tā bija mana kļūda.
Tagad man jau ir attiecības, sen kā puisis pie sāniem. Esmu viņam teikusi ''iešu uz solāriju'', ''vai, gribu tagad blondus matus'' utt. Nemitīgi viņam saku kā man vajag jaunas drēbes, kalnu ar kosmētiku un visu laiku saku, ka esmu neglīta un pretīga ku*e un kā tādu briesmoni kā es var iemīlēt.
Es nezinu ko darīt. Es negribu viņu pazaudēt dēļ neapdomīgām runām. Varbūt man ir ķermeņa dimorfisms? Ka es sevi redzu neglītu, bet patiesībā neesmu tāda. Es nezinu, bet zinu, ka jāpieliek vienreiz punkts dzīvei skolas gados. Nezinu kā un ar ko sākt. Man ir grūti, tie aizvainojumi man joprojām skan ausīs.
23.02.2016 16:48 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ka es sevi redzu neglītu, bet patiesībā neesmu tāda.


Tu pati apzinies, ka neesi neglīta. Man tas vairak izklausās pec uzmanibas trūkuma.
23.02.2016 16:51 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
es sevi uzskatu par neglītu padauzu, kropli un ku*i.

To, ka bieži vien meitenēm ir zems pašnovērtējums un sevi saukā par neglītām, resnām, stulbām un nekam nederīgām ir diezgan bieži. Bet tas, ka sieviete pati sauktu sevi par padauzu vai ku*i, ja tas nav saistībā ar izklaidīgu dzīvesveidu, kaut kā neticās..
23.02.2016 16:54 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nesaprotu ko Tu saki draugam ka krāsosi tagad blondus matus. Vnk.ņem un dari. Tu gaidi kādu atļauju vai arī ka nē Tu esi seksīga, Tev neko ar sevi nevaig darīt.


Ja meitenei sevī kaut kas nepatīk viņa to var mainīt sevī.
Nepatīk uzacis, aizej uz permento make up un ietotevē sev kādas gribi uzacis.

Gribi brūnāku ādu aizej uz solāriju.

Citas ir dzimušas skaistules dabīgas, bet lielāko ties daudzas sev kaut ko pielabo.
Jo vecene vnm.grib to kas viņai nav.
Ja ir taisni mati tā grib sev čirkainus un otrādi kurai čirkaini grib sev taisnus.
Un utt.šitā te.
23.02.2016 16:58 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.08.2015
Полина_Laura, draugs neļauj. Viņš saka, esmu skaista arī bez tonnām kosmētikas un balinātiem matiem. Mn jau liekas, ka tā ir tikai mierināšana, jo dabīgi, neviens tuvs cilvēks neteiks ka esmu pretīga neglītene.
23.02.2016 17:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar kādām tiesībām tev draugs neļauj? Vai arī draugs, kurs uzskata, ka var tev ļaut/neļaut mainīt matukrāsu, kautvai, ir tieši to pašu mazvērtības kompleksu sekas?
23.02.2016 17:07 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
draugs neļauj.

Šito nesaprotu. Vai tiešām, lai pamainītu matu krāsa jāprasa atļauja? Ja tu vēlies darīt kaut ko ar saviem matiem, tad dari, nevis čīksti. Par uzacu formu arī prasi atļauju draugam un viņš neļauj?
23.02.2016 17:08 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu kas tu suns kaut kāds, ka draugs neļauj? Neviens jau tev neliek iztaisīties par burkānpīli ar salmu matiem, bet ja tev pašai liekas, ka kaut ko darot izskatīsies labāk, tad dari to! Nesaprotu šito. Wtf un kāds sakars kucei un padauzai, nu, ja tu esi tāda tad esi, un kas? Ja pašai nepatīk, tad maini, un nekādu sarežģītāku recepšu te nav: ja ar kaut ko sevī neesi apmierināta, tad maini to, kamēr esi! Un nekāds sakars te draugam vai vidusskolai
23.02.2016 17:08 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es nedomāju, ka tas ir - neļauj. Mans bijušais arī teica nē, kad teicu, ka gribu pārmaiņas. Galu galā viņš ar Tevi ir kopā, jo liecies viņam skaista kāda esi. Ja mainīsies, vari izskatīties savādāka, ne tik skaista, kā viņš Tevi iemīlēja. Loģiski, ka tas vīriešus biedē.
23.02.2016 17:12 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Ja mainīsies, vari izskatīties savādāka, ne tik skaista, kā viņš Tevi iemīlēja.

Jau jau matu krāsas maiņas dēļ var mīlēt mazāk, tad nafig tāds džeks nav vajadzīgs.
23.02.2016 17:14 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Uzskatu, ka viss sākas ar to, ka Tu sevi pati vari sakopt. Piemēram, tonnu kosmētikas skaistumam nemaz nevajaga, pietiks ar to ka aiziesi sakārtot uzacis, nopirksi tonālu, kādu skropstu tušu, lūpeni... un ja Tev piestāv blonda matu krāsa, tad vienkārši nokrāso vai labākajā gadījumā aizej pie friziera. Atļauja draugam nav jāprasa.

Dažkārt pietiek ar nelielām pārmaiņām, lai pati sev patiktu. Galvenais , lai Tu pati jūties labi un nevis tas ko saka citi.
23.02.2016 17:15 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Turklāt laika gaitā visi mēs tomēr mainamies izskatā, ja tā dēļ ir jabaidās, ka redz nebūsi vairs tik skaista kā sākumā, kad tevi iemīlēja.. man tas vispār pēc mīlestības neizskatās, ja mīl cilvēku tikai konkrētā izskata dēļ.
23.02.2016 17:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jau jau matu krāsas maiņas dēļ var mīlēt mazāk, tad nafig tāds džeks nav vajadzīgs.

+++

Man arī kaut kā savā stulbumā un naivumā gribas domāt, ka mani mīl ne tikai tāpēc vien, ka es esmu skaista, bet galvenokārt manas būtības&personības dēļ. Tātad, attiecīgi, ja mani tarakāni galvā grib blondus matus, tad blondiem matiem būs būt.
23.02.2016 17:18 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Man vīrs arī neatļāva permento make up. Nu i?
Es pēc gada to izdariju vnk.neko nesakot.
Un nav nekādu problēmu vairs. Bišku papukstēja un pats saprata, kapēc es tā, jo viņš neizgāja uz kompromisu.

Vislaik paskatos spogulī un priecājis ka es to izdariju, kaut viņš to natļāva.
Tā arī pateicu, Tu neatļāvi, tapēc neteicu kad gāju.
Viņš pamatoja to ar to ka man pēc pāris mēnešiem gribēsies savādāku uzcu formu un es vairs neko nevarēšu mainīt.
Man bij retas uzacis un ar zīmuli bij apnicis zīmēt, pieglausties nekad nevarēju, jo bij jāuztraucas ka bez uzacs palikšu.
Esmu ļoti laimīga ar šo gājienu.
Un formu arī neesu nožēlojusi uzacu.
23.02.2016 17:37 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nu nezinu, ja mans vīrietis pēkšņi izbalinātu matus, neapspriežoties ar mani, es reāli protestētu :D bet es laikam esmu diezgan primitīva, man ir svarīgs izskats. Vismaz svarīga daļa. Tāpat, ja laika gaitā palaistos un pieņemtos svarā mani tas ietekmētu un es teiktu. Un arī to pašu sagaidītu no vīrieša.
23.02.2016 17:38 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā var matus neatļaut krāsot?
Tagad nepatīk kā nokrāsoji, aizej pie friziera un caur viņu pa 7€ pasūti līdzekli kas izņem krāsu ārā no matiem.
Vai arī lai griziers to dara, bik dārgāk būs.

Nez man patīk sevi kopt, tādas visādas lietas: matus krāsot, iet gēla nagus likt, kājām nagus lakot, pie frizoera iet griezt matus un utt.procedūras man tas uzlabo garīgo, pašapziņu, pašcieņu.
Es jūtos labi ka sevi kopju.
Citreiz sūdīgs garīgais, es sev tā uzlaboju to garīgo.
23.02.2016 17:43 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Nu nezinu, ja mans vīrietis pēkšņi izbalinātu matus, neapspriežoties ar mani, es reāli protestētu

Nu jā paprotestētu un viss, vai nu viņš pats saprastu, ka nesmuki (ja tā būtu) vai arī tu pierastu, bet ne jau nu tagad viņu mīlētu mazāk. Ir atšķirība vai negribi lai tavs mīļotais sevi izķēmo vai drausmīgi uzresnē (jo tas ne tikai estēstiski ietekmē, bet arī atstāj sekas uz veselību), vai arī neļauj vispār nekādas izmaiņas veikt, jo esi viņu iemīlējusi, tāds kāds viņš bija sākumā. Ko darīsi, ja tavs mīļotais sāks novecot, vairs nebūs tik muskuļots/tievs/skaists kā agrāk? Ne jau nu uzreiz mīlēsi mazāk.. vai ja tomēr mīlēsi mazāk, tad gan tur mīlestības nav. Mums visiem mūsu otrās pusītes patīk dēļ konkrētā izskata un īpašību kopuma un tas ir normāli, bet pārspīlēti mīlēt tikai dēļ izskata, neliekas pareizi. Vismaz es justos nemīlēta, ja zinātu, ka mani vīrietis mīl tikai konkrētas matu krāsas, tievās firgūras un uzacu formas dēļ.
23.02.2016 17:45 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
undersun
Nu Tu salīdzināji :D vīrietis matus izbalinātu :D
Ir lietas kas večiem vnk.nepiestāv.

Nu sieviete ir pa visam kas cits.

Nu man karē arī neļauj griezt, vaig lai vienreiz līdz pakaļai matus ataudzēju beidzot un tad varēšu griezt :D
23.02.2016 17:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Polīna, nu, ja jau tu brīvprātīgi ļauj viņam tev kaut ko neļaut, nu tad neko. Tava izvēle.
23.02.2016 17:53 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
57days
Kadā sakarē es te?
Mēs tagad pēc mana gājiena ar uzacīm atrodam kompromisus, viņam patīk gari mati, es pēc kāda laiciņa varēšu nogriezt, kad būs bijuši līdz pakaļai.
Un es sevi neļauju ietekmēt.
Ar mani vīrs nemanipulē.

Meitenei autorei neatļauj neko ar sevi darīt puisis.
Tā nevar. Viņai ir jāpameiģina, lai zinātu ko grib ko nē dzīvē.


Un jā, kamēr biju dušā domāju par autori un viņas puisi.
Puisim varbūt bail pazaudēt viņu, ka viņa izbalinās matus un ka kāds kanti sāks sist viņai klāt.
23.02.2016 18:43 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Un jā, kamēr biju dušā domāju par autori un viņas puisi.

Izklausās divdomīgi:-P

Puisim varbūt bail pazaudēt viņu, ka viņa izbalinās matus un ka kāds kanti sāks sist viņai klāt.

Nu ja jo tikai blondīnēm sit kanti :D
23.02.2016 18:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!