Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss apnicis.Gribu izdarīt pašnāvību...

 
Reitings 20
Reģ: 11.10.2015
Varbūt tagat ķeros pie pēdēja salmiņa izsakot savu sāpi cosmo portālā,bet vai tas ir risinājums....Man dzīvē ir tik daudz problēmu...No vienas puses es ļoti mīlu savu ģimeni,bet no otras puses man ir tik daudz sāpju no maniem vecākiem..Mana māte ir histēriķe,kura kliedz man virsū katru diena ar/bez iemesla(99% bez iemesla)...Pēc viņas domām es esmu sūds,kurš traucē visiem dzīvē,esmu vissliktākā meita,viņa cer,ka es nomiršu utt..Patēvu viņa ļoti un ļoti mīl..Viņa vienmēr viņu apskauj,skūpsta utt...Mani viņa nekad neapskauj un kad es mēģinu to izdarīt,viņa atkal kliedz...Patēvs vienmēr provocē konfliktus un atkal vaiņiga esmu es..Māte vienmēr saka,ka ja nebūtu patēva es tik un tā būtu stulba maita...Es uzvedos ļoti agresīvi,jo tas ir vienīgais veids,ka es varu pievērts savas mātes uzmanību...:'-((t)Stulbi,bet tā tas ir...Mans īstais tēvs vispār negrib mani redzēt...Viņam sen ir cita ģimene-cita sieva un citi bērni,kurus viņš ļoti mīl...Bet ar mani nesarunājas jau kādus 6 gadus....:'-(:'-(:'-(Draugu man nav,jo es neprotu uzticēties cilvēkiem....:-/Es vispār esmu stulba un neglīta žurka,kura neko nesasniegs dzīvē..Šogad es pabeigšu skolu un nezinu,ko iešu studēt...Esmu izvēlējusies nepareizo eksāmenu un gribēju mainīt uz kādu citu...Rezultātā mana māte atkal kliedza,ka es esmu idiote,kura nekad neko nevar apdomāt laikā un ka ar mani vispār nevar normāli sarunāties(es stavēju un klusēju)..Tad viņa turpināka kliegt vēl 30 min......Ko man darīt?Man viss ir apnicis..Es gribu izdarīt pašnāvību,bet saprotu,ka ļoti baidos to izdarīt...Man tādas domas jau ir kādus 4 gadus un es baidos izstāstīt savai ģimenei,jo atkal māte kliegs man virsū.....:'-((t):-/
22.02.2016 17:45 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Cik tev gadu?
Nav citu radu vairs?
22.02.2016 17:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērns, dzīvē viss negriežas tikai ap vecākiem! Pabeidz skolu, atrodi darbu un pamet vecāku mājas. Pārņem kontroli pār savu dzīvi, neklausi idiotu spriedelējumos. Tikai tu pati esi savas laimes kalēja!
22.02.2016 17:50 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Es gribētu tev palīdzēt, bet nezinu, kā. Ļoti labi zinu, kā jūties. Bet darīt pašnāvību nav vērts. Es pati tikai šodien tiku ārā no psihenes šajā sakarā. Un tagad saprotu, ka nu nevajag pašnāvību. Cīnies! Ej prom no cilvēkiem, kas tev liek justies slikti!
22.02.2016 17:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik veca esi?
22.02.2016 17:51 |
 
Reitings 20
Reģ: 11.10.2015
Man ir 18 un citu radu nav...Es saprotu,ka tagad man pateiks aiziet no mājām,bet nekatrs cilvēks var to izdarīt...
22.02.2016 17:53 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Pašnāvība ir neatgriezenisks risinājums laicīgai problēmai. Padomā par to.
22.02.2016 17:54 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Piekrītu Neonam!
22.02.2016 17:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet nekatrs cilvēks var to izdarīt...


Un kāpēc nevari?
22.02.2016 17:55 |
 
Reitings 20
Reģ: 11.10.2015
MissJoker,jo man nav kur iet un tagad vēl sāksies eksāmeni...(t)
22.02.2016 17:56 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Atrodi darbu, ja gribi tiešām mainīt dzīvi, citā pilsētā, īrē kaut istabiņu, kad nostāsies uz kājām varēsi pieteikties augstskolā neklātienē...
Protams, viegli ir runāt citiem, bet ir jāsaņemas un kaut kas jāmaina, lai izkļūtu no tās emocionālās vardarbības.
22.02.2016 17:57 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Pacieties vēl nedaudz un cerība par to, ka drīz viss beigsies tev ļaus izturēt šos pāris mēnešus, kuri vēl jāmācās...
22.02.2016 17:58 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Nevajag taisīt nekādas pašnāvības dēļ tik stulbiem cilvēkiem, neticu, ka nav tev neviena risinājuma, kā izkļūt no šī murga, ja es būtu tavā vietā, es kaut zem tilta dzīvotu, bet to nepaciestu
22.02.2016 18:03 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
pēc tam tu staigāsi apkārt pa pasauli ka spoks
22.02.2016 18:04 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Pacieties vēl pāris mēnešus. Iestājies augstskolā, pārvāksies uz kopmītnēm - jauna vide, cilvēki, un sāksies Tev pavisam cita dzīve, no 0. Protams, ir sāpīgi, ka tuvākie cilvēki Tevi neatblasta, bet sāc pati veidot savu dzīvi un pastāvēt par sevi!
22.02.2016 18:04 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Domāju jāsāk no cita skatupunkta..
Aizej pie skolas psihologa, aprunājies.
Sāc sevī meklēt resusrus mainīt uztveri, mainīt savu ikdienu un dzīvi kopumā! un tas VISS IR IESPĒJAMS!!
Apdomā lietås, kas Tev patīk, kas padodas, ko vēlētos tālāk darīt, kādi varetu būt mērķi.
Kādā pilsētā dzīvo?
22.02.2016 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es pēc skolas aizbraucu vienkārši prom. Man apkārtējie teica, mudināja, ka mana prombūtnē varbūt uzlabos attiecības ar vecàkiem ( situācija pat ļoti līdzīga Tavai -mātei darīs visu, lai noturētu jebkādu vīrieti savā dzīvē, pašas bērni ir tie sliktie, neciešami, stulbie, bet tēvam jau sen ir cita ģimene un ne es, ne mans brālis pie tās nepiederam, kas tika arī pateikts). Cik gadus veltīju, arī esot prom, lai izveidotu draudzīgas attiecības... Katru reizi saņēmu ļoti smagu un pretīgu špļàvienu dvēselē (pat vēl pirms mēneša ). Mans rīcības plāns? Nogriezīšu visu kā ar nazi, bez žēlastības, izvilkšu viņu figūras no savas sirds.
Esmu izveidojusi nu jau pati savu ģimeni. Dzīve ir devusi iespēju sniegt savam bērnam labāku dzīvi ka to spēja pašas vecàki un saņemt caur savu bernu un vīru dzīvē iztrūkstošo mīlestību.

Es esmu tikai par to, ka nav vērts paturēt savā dzīvē cilvēkus, kuri tevi gremdē. Asinsradinieki ne vienmēr būs tie tuvākie dzīves laikā.
22.02.2016 18:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
jo man nav kur iet un tagad vēl sāksies eksāmeni...

Tad pacieties. Izturi līdz mācību beigām. Atrodi darbu, iekrāj drusku naudu un tad arī meklē kur atsevišķi dzīvot.
22.02.2016 18:10 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
EmmaBlonde

Man ir tik pat gadu cik tev un es arī skaitu pēdējos mēnešus, kas jānomoka pie vecākiem. Nevajag tev nekādu pašnāvību..... 18 gadi tikai un tūlīt tev tikai īstā dzīve sāksies....
Draugu man nav,jo es neprotu uzticēties cilvēkiem....

Saprotu, ka var likties, ka nevienam neesi vajadzīga, bet nu nav tā.... Tās ir vardarbības sekas....Nu tā strādā psiholoģija, ja tev pietiekoši ilgi kāds borēs galvā, ka esi sūds, tu gribot negribot sāksi ticēt..... Man ir tieši tā pat... pateicoties ''mātei'' es īsti neticu saviem spēkiem, bet es cenšos laboties..... Slavēt sevi un tā.... Nu nav veselīga pašapziņa, bet to var izkopt. Kad tev apkārt vide mainīsies, tad paliks vieglāk.... Es nesaku, ka visas sāpes pazudīs, ko tādu aizmirst nevar, bet kad nebūs vairs tiešs kontakts, paliks vieglāk.
Es vispār esmu stulba un neglīta žurka,kura neko nesasniegs dzīvē..
Tev ir iestāstīts, ka neesi nekā vērta, bet nu nav tā... Tā nav tava vaina, es saprotu no kurienes tādas domas galvā lien..... Pirms gada es to pašu gribēju, tikai man šausmīgi no sāpēm bail.... Bet nu nav tas nekāds risinājums.... Visi cilvēki grib dzīvot un ir viņiem uz to tiesības.... Neticu, ka tu mirt gribi, tu gribi, lai sāpes beidzas.... Bet tā pat beigsies.... Es tev aptuvenas dienas varu nosaukt līdz savam izlaidumam - brīvībai(110) Mīļā nu nav tas daudz.... un Brīvība, tie tik būs svētki....
Vēl pacenties loģiski izanalizēt situāciju....Kas notiek ar to tavu māti? Laimīga noteikti jau nav, ja dusmas uz bērnu izgāž. Padomā....Visam ir iemesls.... Tavām sliktajām domām par sevi ir iemesls un nav tā tava vaina.... No šitādiem toksiskiem cilvēkiem ir jāmūk pa gabalu....
22.02.2016 18:38 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Mani viņa nekad neapskauj un kad es mēģinu to izdarīt,viņa atkal kliedz...

Tev vajag, lai tāds cilvēks tev tuvumā nāk un apskauj:-/.....
Kad mana māte man pienāk par tuvu, es tūlīt tā nobolu acis, lai saprot un nemaz man netuvojas.... Ja tu kā māte vari pazemot savu bērnu, nu nodirst no galvas līdz kājām, tad nekādu tiesību uz ''mīlestības izpausmēm'' nav....
22.02.2016 18:43 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Man tādas domas jau ir kādus 4 gadus un es baidos izstāstīt savai ģimenei,jo atkal māte kliegs man virsū...

Tas ir vairāk kā skaidrs, ka kliegtu uz tevi.... Es savai mātei pateicu un šī uzbrēca, lai neaiztiekot viņas zāles:-(
Un, protams, ka visu vinu tev uzveltu.....Tā šitādi cilvēki dara.... Noved tevi līdz robežai un tad brīnās un sauc tevi par to trako.... Saproti tā ir izdevīga taktika, aizsargmehānisms....Vislabākā aizsardzība ir uzbrukums:-D
22.02.2016 18:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits