Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sabiedriskā attiecības!

 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2014
Sveiki!
Esmu Latvijas Universitātes studente, kura, augstskolas vajadzībām, meklē, šobrīd savā amatā strādājošu, Sabiedrisko attiecību speciālisti/u Rīgā nelielai intervijai par darba specifiku, pienākumiem un profesijas izvēli.
Ja esi atsaucīga, ar vēlmi palīdzēt studentiem, kuri pavisam drīz būs tavi kolēģi, un ar brīvu laiku (apm. 30 min) dienās no 22.-24. februārim (vakaros vai agri no rītiem līdz 10.00), lūdzu, piesakies! :)
Paldies, jau iepriekš!
19.02.2016 13:52 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Forša ideja, bet es domāju, ka jums tiešām vajadzētu meklēt kontaktus internetā un zvanīt/rakstīt "pa tiešo". Izvēlieties uzņēmumu, kas pašām interesē un dodieties. Ticiet man, tā būt daudz interesantāk un noderīgāk :)
19.02.2016 13:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2014
Mincis - Paldies, par ieteikumu! Jau darīts un 2 atsaucīgi cilvēki jau ir sarunāti. Ir nepieciešami vairāki speciālisti, tāpēc izmantoju visas alternatīvas :) Un, nedēļas nogales dēļ, diemžēl, daudzi jau ir brīvdienu jūtīs un attieca, lai zvana nākošnedēļ, bet es ļoti, ļoti vēlos saplānot savu laiku jau laicīgi, jo arī man daudz kas darāms. Negribēju atstāt uz pēdējo brīdi, tā būs ērtāk atrast laiku gan man, gan "PRistam" :)
19.02.2016 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits