Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tādas jau ir tās sievietes jeb kā Jurim nepaveicās

 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Juris(28) bija kaislīgs Rīgas “Dinamo” fans jau no pašiem pirmsākumiem. Ne tāpēc, ka būtu alkoholiķis, bet gan tāpēc, ka viņš vienkārši mīlēja šo sportu. Īpaši komandu, kura pasaulē (Krievijā) nesa vārdu Rīga (Ušakovskaja)! Visas astoņas sezonas viņš juta līdz komandai gan priecīgos, gan bēdīgos brīžos. Nevienu reizi sc.com neatstājot neadekvātu komentāru. Viņš sevi uzskatīja par priekšzīmīgu Rīgas “Dinamo” atbalstītāju. AUDI 80 rotāja komandas atribūtika, vannas istabā – “Dinamo” dvieļi, ledusskapī – “Dinamo” siers. Visas mājas spēles viņš raudzījās no fanu sektora. Ikreiz kad spēlētāji pirms spēles izgāja laukumā, fonā skanot “Tikai Rīga, tikai “Dinamo””, Jurim uzmetās zosāda un vieglas tirpas pārskrēja pāri ķermenim! Vieglums pārņēma viņa dvēseli.
Ārpus “Dinamo” dzīves, Jurim un viņa draudzenei (par to vēlāk) piederēja mikro uzņēmums (idioti), kurā tika darināti dažāda stila elementi ar latviešu rakstu zīmēm. Viņš pats no sākuma bija izbrīnīts, ka cilvēki ir gatavi tādus sūdus pirkt par 30 EUR gabalā. Bet ja ir pieprasījums, kur tad citur liksies.
Privātajā dzīvē Jurim viss gāja no rokas, viņš jau ilgus gadus bija kopā ar savu draudzeni – Zani(26)! Kuru viņš iepazina kādā Rīgas bārā (ČBK)! Zane ar draudzenēm tur atzīmēja pirmo brīvdienu Rīgā, kopš pārvākšanās no Gulbenes, savukārt Juris tur svinēja kārtējo Rīgas “Dinamo” regulārās sezonas uzvaru. Juris uzreiz zināja, ka viņa ir īstā! Kad viņa pīpētavā pienāca pie viņa klāt jautādama vai viņam nav lieka cigarete! Viņš viņai bravūrīgi pasniedzas “Jin Ling” cigarešu paciņu ar Krievijas akcīzes zīmi. Viņa automātiski atvieglota nopūtās un teica “super, šitās ir manas mīļākās, es jau padomāju, ka esi kaut kāds “hipsteris”, kurš pīpē “tinamo” vai “Marlboro Gold””. Tā cigarešu mākoņu ieskauti, viņi pavadīja visu nakti. Sarunas par neko, smiekli, B52 un aliņš pa virsu viņus satuvināja.
Abi divi tagad īrē dzīvokli Imantā un marinējās savā sulā! Zane jūt, ka Juris varētu būt viņas īstais, jo abiem ir kopīgi hobiji, Juris nedzīvo pie savas mammas un abi pīpē “Jin Ling” cigaretes + viņa nekad nav pieķērusi viņa ..(cenzēts).. citas sievietes rīklē. Ir tikai viens bet. Viņu nomāc Jura pārlieku aktīvā hokeja kluba atbalstīšana. Tas viņai daudzus vakarus ir licis justies vientuļai. Jo pēc katras spēles fanu klubs dodas pielikt seju uz tuvāko bāru. Viņai, protams, patīk, ka Juris interesējas par lietām, bet tas nemaina faktu, ka pirms katras sezonas viņa cer, ka Savickis nesavāks naudu.
Bija 2016.gada 18.februāris! Dinamo pēdējā mājas spēle. Kā ikgadējā tradīcija, uz šo spēli Jurim pievienojas arī viņa mīļotā draudzene. Arēna bija pārpildīta, emocijas sita augstu vilni, Jurim acis mirdzēja, un pat Zanei bija labs noskaņojums. Spēles sākums bija asu momentu pārpilns, asinis uz ledus un fakts, ka Rīgas “Dinamo” uzvar savus biežos klientus, radība vēl papildus emocijas.
Bija beidzies pirmais periods! Periodu starplaikos tradicionāli tiek izspēlētas dažādas atrakcijas, lai izklaidētu fanus! Un tā īsi pirms starplaika baigām, kad lielākā daļa skatītāju jau ir atgriezušies atpakaļ savās vietās. Arēnas apgaismojumam lēni nodziestot, uz ledus iznāk Juris Savickis un saka: “dārgie līdzjutēji, mums šodien ir īpašs vakars, jo neskatoties uz to, ka hokejisti aizvada savu pēdējo spēli. Šovakar mūsu ikgadējam fanu kluba atbalstītājam Jurim savai draudzenei Zanei ir kas īpašs sakāms”. Prožektoru gaismas pievēršas Jurim un Zanei. Zane, sirdij sitoties straujāk, uzreiz savās domās saka “ej Tu nost, tas tik tiešām notiek, ceru, ka gulbeniešiem ir TV6 un visi redz”. Automātiski viņa ierauga, ka visi līdzjutēji ir pievērsušies viņiem. Juris nometas ceļos un saka: “Tu man esi kā ziemas polārzvaigzne vientuļam ceļotājam, es vēlos visas sava mūža atlikušās dienas nodzīvot kopā ar Tevi, Tu man nozīmē visu”. No nekurienes parādās kvēlākais Rīgas “Dinamo” atbalstītājs “Jurčiks”. Pieskrējis klāt viņš no treniņbikšu kabatas izvelk ārā mazu kārbiņu, kuru nodod Jurim, un acu mirklī vēršas pie faniem, teikdams, lai tie pēdējo reizi šosezon taisa vilni.
Juris, ar trīcošām rokām, atverot mazo kastīti, saka maģiskos vārdus: “Zane, es Tevi mīlu un mums būs vēl vairākas sezonas kopā”. Atvērtajā kastītē Zane ierauga 9. Sezonas VIP ložu abonementus!
Šoks, sacēlies asinsspiediens un kamols kaklā viņai nav šķērslis, lai teiktu “..(cenzēts).. (cenzēts).. loh”. Arēna ir šokā! Tie 40 cilvēki, kuri no telefoniem visu notiekošo filmēja, momentāni secināja tikai vienu – “FAILARMY”.
Zane ar asarām acīs aizskrēja prom. Neviens nespēja izskaidrot notiekošo. Visiem galvā bija tikai viens – smieties vai raudāt. Šis notikums pat bija šokējis visus hokejistus, pat viņi bija apmulsuši!
Protams Juris spēli nenoskatījās līdz galam. Viņam bija vajadzīgs laiks, lai saprastu kas īsti nogāja nepareizi! Visu apdomādams, viņš atgriezās mājās, atvēris vaļā ārdurvis viņš ieraudzīja nesen no Zolitūdes ievākušos kaimiņu Zigfrīdu, kura ..(cenzēts).. bija Zanei rīklē.
Juris automātiski pie sevis galvā nodomāja: “9. sezonā viss būs citādāk”.
19.02.2016 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
(s)
19.02.2016 13:29 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Skumji, ka sievietes uzreiz metās pie cita, ja izdara kko ne pa prātam.
19.02.2016 13:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pats izdomāja - pats apvainojās :-D
19.02.2016 19:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Labs stāsts :D :D

“9. sezonā viss būs citādāk”
:D :D gaidīšu turpinājumu par 9. sezonu! :D
19.02.2016 19:40 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es bij uvakar uz spēli, un tur nekas tāds nebija, kādēļ Tu mums melo :'-(
19.02.2016 19:45 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Nemeloju. Neesmu vainīgs, ka tu tajā brīdī laki kārtējo aldarīti arēnas bufetē.
19.02.2016 19:48 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nūuu nēee, ja arī laktu, tad būtu lakusi zālē :-D:-D
19.02.2016 19:51 |
 
Reitings 655
Reģ: 09.01.2015
šo jau esmu iepriekš lasīt, man šķiet, ka tas bija par 7. vai 8. sezonu
19.02.2016 20:07 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nu lūk, nebija pat laika pa veselu sezonu izdomāt jaunu stāstiņu (t)
19.02.2016 20:12 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Lai tā mele iekopē linku kur to lasīja.

Tu jau uzreiz visam tici. Es te cenšos, rakstu, tērēju laiku...........
19.02.2016 20:28 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Ne pa prātam, tāpēc meklē citu.
Vīrieši arī tā dara. Un ja nedara, tad tikai tpc, ka slinkums meklēt citu.
24.02.2016 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits