Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

filozofiska tēma ārzemēs dzīvojošajām ..

 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
un arī visām tām, kas atgriezušās no vairāku gadu dzīvošanās ārzemēs, tām, kam ir radu, draugu pieredzes stāsti un tām, kam vnk viedoklis par visu :)

tā kā pati esmu pasaules pilsone, kā arī esmu iemantojusi ļoti daudz draugu, kas savu dzimteni ir iemainījuši pret citu valsti un pat citu kontinentu, aizdomājos par to, vai cilvēkam pa lielam ir sava vieta. vai ir iespējams, ka cilvēkam neiet dzīvē (ne karjera, ne attiecības, nekas) vienā valstī, bet citā tas viss uzplaukst.. vai arī uzskatiet, ka viss atkarīgs no paša spējām, ka viens cilvēks gan Latvijā, gan Mongolijā, gan Singapūrā ir spējīgs sasniegt tos pašus dzīves mērķus?

par šo aizdomājos dēļ numeroloģijas :) jo pēc cipariem katram ir valstis, kas piestāv un tādas, no kurām it kā varētu arī izvairīties, tad ko tas īsti nozīmē.. (interesanti būtu arī dzirdēt ko meitenes, kas nodarbojas ar numeroloģiju par šo saka)
17.02.2016 22:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
17.02.2016 22:25 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Aizbraucu no Latvijas 19 gadu vecumaa un tajaa laikaa man neveicaas studijaas/attieciibaas.
Kad apmetos jaunajaa dziives vietaa, likaas, ka viss aizgaaja daudz vieglaak. Studijaas veicaas labi, aatri ieguvu vairaakus labus draugus utt.Veinkaarshi bija sajuuta, ka esmu atbraukusi kur citur un neviens mani nezin un varu gandriiz vai saakt dziivi no jauna.
Nekad gan neesmu dzirdeejusi par numerologjiju saistiibaa ar sev piestaavoshaam valstiim.
17.02.2016 22:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
vai ir iespējams, ka cilvēkam neiet dzīvē (ne karjera, ne attiecības, nekas) vienā valstī, bet citā tas viss uzplaukst..


Man šķiet, ka, jā.
Man šķiet, ka katram ir valstis, kas patīk vairāk, ir valstis, kas patīk mazāk, un līdz ar to arī kopējais noskaņojums pret valsti/ vietu kā tādu ir atšķirīgs, un no tā arī izriet vēlme tur kaut ko sasniegt/ tur palikt dzīvot.
Vismaz man tā ir.
Šobrīd dzīvojos UK, bet man šeit nepatīk. Jā, mācos, strādāju, ir labi paziņas... Bet kopējā atmosfēra man šeit nepatīk. Kamēr esmu savā dzīvesvietā, jūtos labi. Tiklīdz izeju uz ielas, viss mainās. Jūtu, ka šī valsts nav man piemērota.
17.02.2016 22:29 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Kopumaa uzskatu, ka dziives vietas mainja speelee lielu lomu katra cilveeka veiksmee/izaugsmee.
17.02.2016 22:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Jbird man arī bija tā brīvā sajūta, ka neviens nepazīst, pilnīga mistika, varu būt jebkas un darīt jebko, try to judge me :D bet tas gan vairāk saistās ar vecumu (arī pirmoreiz aizbraucu 19 gados), nekā valsti.
17.02.2016 22:33 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Tik interesanta tēma!
Vienmēr esmu gribējusi izmantot sniegtās iespējas un padzīvot citā valstī, taču ir tik daudz lietas, kas tajā visā biedē (parasti jau valoda, jo ar anglu valodas zināšanām visās valstīs karjeru neveidosi), tādēl gribētos dzirdēt kā jūs apnemāties spert šo soli! :) Pagaidām aprobežojos tikai ar celošanu, bet daru to pēc iespējas biežāk, jo šī pasaule laikam nekad nebeigs pārsteigt :P
17.02.2016 22:41 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Man radaas iespeeja studeet aarzemees peec vidusskolas beigshanas. Manas anglju valodas zimaashanas bija visai nieciigas, bet skolaa visi pasniedzeeji bija saprotoshi un pirmajaa semestrii njeemu vairaakas rakstiishanas/lasiishanas klases, lai aatraak visu vareetu iemaaciities.
+ luudzu, lai visi mani draugi labotu manu anglju valodu, kad teicu kaut ko nepareizi.
17.02.2016 22:44 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
nezinaaju par to, ka katram sava valsts, taapeec mekleeju, kur es to vareetu apskatiities, lai komenteetu :D
17.02.2016 22:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu, bet nav pat vajadzīga numeroloģija. Tas šķiet pavisam loģiski! Ja neveicas kādā sfērā, tā ir jāmaina un vienalga vai tā būtu karjera, izglītība, attiecības, mājoklis vai valsts. Pašas pārmaiņas vienmēr nāk par labu,at, ja tas nenozīmē pārmaiņas uz mūžu, bet tikai uz laiku.
17.02.2016 22:46 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
+ pirms braukshanas prom es biju saakusi lasiit graamatas un skatiities filmas anglju valodaa.
17.02.2016 22:46 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
gabijagabija varu pastāstīt. pirmo "ilgtermiņa valsti" apvienoju ar studijām, tad aizbraucu apmaiņā uz gadu uz citu valsti. pēc tam atgriezos Latvijā, gadu pastrādāju un aizšāvu uz dienvidiem uz gadu-paveicās un atradu darbu savā jomā. pēc tam atradu darbu otrā pasaules malā, Āzijā, bet zināju, ka tur nepalikšu pa visam. nebija arī "mana" valsts. līdz šim neviena nav mana valsts, tāpēc arī prātoju.
pa ceļam esmu satikusi arī cilvēkus, kas daudz ceļojuši, līdz izjutuši klikšķi uz konkrēto valsti un tad mērķtiecīgi darbojušies, lai nokārtotu visas vīzas, iemācītos valodu un tur paliktu. es gribu tādu klikšķi :)
17.02.2016 22:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tas tak pavisam vienkārši un ar numeroliģiju un citām māņticībām tam nav nekāda sakara - mēs labi jūtamies un uzplaukstam sabiedrībā, kura veicina mūsu attīstību un ar kuru ir līdzīgas vērtības. Man ar Norvēģiju ir tā. Latvijā man jāskaidro kapēc esdomāju tā kā domāju, šeit tas ir pašsaprotami. Jau no paša sākuma zināju, ka te ir mana vieta un tieši šeit vienmēr esmu jutusies kā mājās. Latvija ir mana bērnības zeme, bet tāpat kā bērnības mājas - mīļa, bet par šauru.
17.02.2016 22:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par sevi runaajot ,vareetu teikt tikai vienu-dziivoju tiesaam kaa niere taukos un tajaa pasaa laikaa varu teikt-Amerika nav mana valsts.Pietiekosi ilgi te dziivoju,lai taa vareetu teikt.
Par nummerologiju-tagad man buutu interesanti zinaat,kur justos labaak?
17.02.2016 23:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk numeroloģija, bet es domāju, ka daudz atkarīgs ir no pašu garīgā stāvokļa. Ja cilvēks jūtas enerģisks un motivēts, tad arī sāks lietas iet no rokas jebkurā valstī.

Ilgstoši ārpus dzimtenes atrodoties, var gadīties posms, kad šķiet, ka neesi īstajā vietā.. utt. tomēr, manuprāt, tas ir pārejošs periods (ja vien cilvēks sevī spēj rast spēku saņemties) :)
17.02.2016 23:07 |
 
Reitings 92
Reģ: 18.04.2009
Es dzīvoju ārzemes jau vairāk neka 5 gadus. Latvijā galīgi negāja ar attiecībām bija viens draugs tad otrs un ta talāk. Te cilvēki vairāk novērtē kas ir, ka ari kas Tev ir blakus. Šeit veidoju jaunas attiecības un nopietnākas. Ka arii iespējas ir vairākas darba. Esmu šeit un jutos te ka mājas. Ka arii man te ir pietiekami daudz draugi ;) nav ka Lv kad ir daudz draugi bet vini tikai atrod tevi un runājas kad kaut ko viņiem vajag. Te ir savādāk ;)
17.02.2016 23:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka jebkurā valstī, kas nav dzimtene, nāksies saskarties ar kaut ko citādāku, neierastāku.. Tad nu jautājums, vai esi gatavs to pieņemt, sadzīvot, kaut iemīlēt? :)
17.02.2016 23:10 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Ilgstoši ārpus dzimtenes atrodoties, var gadīties posms, kad šķiet, ka neesi īstajā vietā.. utt. tomēr, manuprāt, tas ir pārejošs periods (ja vien cilvēks sevī spēj rast spēku saņemties)

bet tā var gadīties un gadās arī dzimtenē, tad ir trakāk, atvērts jautājums- kur tad es jutīšos mājās, ja ne mājās!? :D

Par nummerologiju-tagad man buutu interesanti zinaat,kur justos labaak?

man būtu interesanti noskaidrot vai tas kaut cik atbilst patiesībai, jo "izrēķināja" ieteica dažas valstis, atliek tikai aizceļot un paskatīties kā es tur jutīšos :)
17.02.2016 23:10 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Keitija tev laikam ar šo valsti ir tas klikšķis, par kuru runāju :) forši :)
17.02.2016 23:11 |
 
Reitings 1664
Reģ: 22.03.2015
Numeroloģijai neticu.

Jau gadiem nedzīvoju Latvijā, atpakaļ braukt nevēlos. Zinu, ka Latvijas sabiedrības mentalitāte, uzvedība, uzskati - tie nav mani.
Līdzīgi kā kumu uzskatu, ka arī tagadējā valsts nav mana, taču šeit daudzejādā ziņā jūtos labāk nekā Latvijā. Taču zinu, ka šis man ir pieturas punkts, nevis galējā izvēle. :-)
17.02.2016 23:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
bet tā var gadīties un gadās arī dzimtenē, tad ir trakāk, atvērts jautājums- kur tad es jutīšos mājās, ja ne mājās!?
Es to reizēm skaidroju vecākiem. Ārzemēs vilšanās sajūta nav tik briesmīga kā dzimtenē, jo tur Tu tomēr skaities svešinieks :D
17.02.2016 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits