Kā lai neuztraucās? Bail

 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Sveikas!
Es nespēju vairs klusēt. Pirms četrām dienām bija sekss. Ar savu vīrieti kopā esam vairāk kā 1.5 gadu. No tā - gadu jau dzīvojam kopā. Man - gandrīz 25, viņam - 30. gadi .

Viņš jau sen ''čīkstēja'' ka ļoti vēlās bēbīti. Viņam ļoti patīk bērni - ar tiem var ucināties ilgi. Prot kaut kā atrast kopīgu valodu. Man ir pretēja nostāja - esmu pārāk jauna (es tā uzskatu) lai dzemdētu, jo dzīvē vēl nav nokārtotas dažas lietas - karjera , savs uzņēmums.. tas viss karājās kaut kur astē.

Tad nu tajā liktenīgajā vakarā, protams mans vīrietis beidza manī. Prezervatīvu neizmantojām.
Par to ka beidza - to pateica tikai pēc tam. Man bija šoks, asaras, histērija. Teicu, ka es bērnu nepaturēšu (ja iekritīšu) , būs aborts. Viņš teica, ka ja es tā izdarīšu - šķirsimies.

Bet viņš - mierināja mani un teica, ka sen jau bija laiks bērnam. Un ka tas nav nekas šausmīgs un viņš ļoti vēlās mazuli. Būt tētis. Galu galā viņam ''gadi'' un grib būt jauns tētis.
Un par cik mani nekādīgi ieprieks nebija sanācis mani ''pierunāt'' uz ģimenes pieaugumu, tad izrīkojās šādi.

Man ir panika joprojām. Šķiet viss ir sabrucis - nākotnes plāni, viss. Uztaisīšu testu pēc pāris dienām. Vēl par agru. Ko es sasodīts teikšu saviem vecākiem? Man ir tāds kauns, bāc par to ka meita, kas vienmēr ir bijusi centīga, gājusi pretī saviem mērķiem, īsts paraugbērns - pēkšņi savos teju 25. gados kļūs par mammu. Esmu jauna, nevēlos arī savu augumu čakarēt. Mans ideālais laiks kad kļūt par mammu būtu 30 gados. Ne ātrāk. Bet tik ilgi draugs gaidīt negrib.

Es piedzimu vecākiem, kad viņiem bija 21. gads. Bet tie bija citi laiki, tad vecmeitas skaitījās jau no 22. gadu vecuma.

Es draugam teicu, ka maniem vecākiem viņš pats lai paziņo. Man tas vienkārši nebūs ''iekšās''.
Mani vecāki arī ir sasodīti par jaunu. Viņiem - 47. gadi. Kāds opis, kāda ome???!!! Es to nespēju vnk tā iedomāties. Viņi pucējās, izklaidējās, atpūšās , ceļo pēdējo gadu kopš esmu prom no vecāku mājām.

Tētis man ir stingrs raksturā, ļoti bail to būtu paziņot viņam it īpaši.
Un darbā - uzņēmumā strādāju 1.2 gadus - kad stājos darbā, intervijā uzņēmuma vadītājs teica, ka lai neplānoju bēbi divus gadus vismaz. Es teicu, jā apstiprinoši - es neplānojumu nemaz, man būtiska ir karjera un izglītība.

Un tagad, kad tests (ja uzrādīsies kā pozitīvs) - tad ir autā.
Es vairs nezinu, man ir sasodīti bail. Man bērni ne visai patīk. Es par tiem NEKO nezinu un neinteresējos - jo nav manu interešu lauciņš.

Ko es gribu, es nezinu. Izkratīt sirdi un varbūt nedaudz mierinājuma...
Padomus, kā rīkoties gadījumā ja tests būs pozitīvs. Kā to ''pasniegt'' vecākiem..

Vienreiz kad bijām manu vecāku mājās - panesās kaut kāda tēma par bērniem. Draugs izspļāva, ka es negribot. Mamma smejoties ar joku teica - ''A Tu viņai nejautā, vai viņa grib, vai nē.. )
16.02.2016 14:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
iespēja, ka viņa ir stāvoklī ir maximums 25%,

Tā ir pēc statistikas datiem. Iespējamība 1:4.
17.02.2016 22:09 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Nelasīju visu diskusiju, bet pārsteidz tās, kuras tik stingri apgalvo, ka 25 gadi jau ir pēdējais laiks un ka meitenei jābūt gatavai. Ir cilvēki, kuri pat 30 gados nav gatavi un tas, ka, jūsuprāt, katras sievietes dzīve ir jāvelta bērnam un vīram, nenozīmē, ka visas tā arī darīs!

Protams, ir sievietes, kuras nejūtas gatavas, bet galu galā tomēr ir priecīgas par savu lēmumu, taču tas nebūt nenozīmē, ka ar visām tā būs. Manuprāt, ja bērnam nav nodrošināta mīloša gimene un stabila finansiālā situācija, tas liecina par to, ka bērns (vismaz pagaidām) nav vēlams! Un jā, es personīgi nepiekrītu arī tam, ka bērni neizmaksā miljonus. Varbūt miljonus nē, bet, ja nespēju bērnam nodrošināt visu to labāko arī materiālajā zinā, nevēlos uznemties tādas saistības..

Par to, ka meitene tik vieglprātīgi izturas + drauga attieksme, tas jau ir cits stāsts..
17.02.2016 22:53 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nelasīju visu diskusiju, bet pārsteidz tās, kuras tik stingri apgalvo, ka 25 gadi jau ir pēdējais laiks un ka meitenei jābūt gatavai. Ir cilvēki, kuri pat 30 gados nav gatavi un tas, ka, jūsuprāt, katras sievietes dzīve ir jāvelta bērnam un vīram, nenozīmē, ka visas tā arī darīs!

Un tevi nepārsteidz sieviete, kas nevēlas bērnus, viņai tie nepatīk, bet izsargāties arī negrib?
Par to, ka meitene tik vieglprātīgi izturas + drauga attieksme, tas jau ir cits stāsts..

Nevis cits stāsts, bet tieši šis.
17.02.2016 23:05 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es personīgi komentēju tikai to, cik kategoriski sabiedrībā ir ierakstīta bērna ienemšana un gimenes veidošana.. Kur ir teikts, ka 25 gados sievietei ir jābūt gatavai? :)

Par šo situāciju autore jau pietieki, manuprāt, dzirdējusi.. Apbrīnojama vieglprātība no abām pusēm, taču konkrēto situāciju sīkāk nevēlos komentēt! Nedomāju, ka mans viedoklis te var kaut ko mainīt :)
17.02.2016 23:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un tevi nepārsteidz sieviete, kas nevēlas bērnus, viņai tie nepatīk, bet izsargāties arī negrib?
Tā jau ir klasika - ar mani tas taču nenotiks!! :D
17.02.2016 23:16 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Dabā ir teikts. Fizioloģiski 25 gadi ir vairāk uz vēlo pusi, nekā agro, ja runa ir par piemērotāko laiku bērna dzemdēšanai. Šo aspektu var ignorēt, bet līdz noteiktam laikam un ar noteiktām sekām.
Bet es arī ļoti ceru, ka autore tomēr nav stāvoklī.
17.02.2016 23:22 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Nu un tālāk? Daba ir viens, bet iekšējās sajūtas un pārliecības? Kā ar tām? Un kā ir ar sievietēm, kuras vispār nekad nav domājušas par bērniem? Ko darīt tām, kam ap 50 un bērnu nav? Līdzīgi kā 20 gados viens būs pieaudzis, bet otrs 30 gados būs bērns, tāpat arī viens 25 gados būs gatavs, taču otrs nē! Nu nav tāda vispārpienemta fakta, kad, kur un kādā veidā sievietei būtu jādzemdē vai jāsāk domāt par dzemdēšanu!
17.02.2016 23:30 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un kā ir ar sievietēm, kuras vispār nekad nav domājušas par bērniem?

Viņas izsargājas un neuzvedas kā mazas meitenes. Pastāv arī olvadu nosiešana, piemēram.
Nu un tālāk? Daba ir viens, bet iekšējās sajūtas un pārliecības? Kā ar tām?

Tikai lai trīsdesmit vai trīsdesmit piecos gados, ja pēkšņi sagribēsies bērnu un nevarēs to ieņemt, lai nesūdzas. Olšūnas gadiem ejot paliek mazāk un krītas to kvalitāte - ģenētiskie defekti. Var rasties dažādas veselības problēmas, kuru dēļ apaugļotā olšūna nevar ieligzdoties, vai normāli attīstīties.

Sievietes ļoti grib vienlīdzību, bet kas tad te? Sajūtas, emocijas? Un kā ar loģiku, realitātes analīzi? Ja izlem gaidīt līdz pirmajam bērnam pēc 35, tad vajadzētu apsvērt šī lēmuma sekas laicīgi. Var iesaldēt olšūnas. Var paļauties uz veiksmi, bet tad tā ir apzināta izvēle balstīta uz faktiem nevis emocijām un jūtām.
18.02.2016 09:34 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
50 gados sākt domāt par dzemdēšanu tomēr ir daudz par vēlu, tā kā tādas vispārpieņemtās normas eksistē. Uzskati un pārliecība, tas, protams, ir skaisti, kamēr nesanāk attapties, ka ir par vēlu. Ar pārliecību pret dabas procesiem nevar cīnīties. Bērnus plānot var līdz noteiktam vecumam. Nu, ja vispār domā plānot.
18.02.2016 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nelasiiju visu diskusiju,bet manaa pazinu lokaa diemzheel ir negatiiva statisitka par gruutnieciibu ap 30.Visas sievietes,kas no saakuma gribeeja nokaartot karjeru un stabili nostaaties uz kaajaam joprojaam savos apmeeram 32-35 gados ir bez beerniem.Un visas nozheelo,ka tik daudz laika ir veltiijushas karjerai.Ceru,ka shai meitenei izdosies viss kaa iecereets.
18.02.2016 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Izlasot situācijas izklāstu ar visiem argumentiem, grūti nepiekrist, ka Tev vēl par agru bērnam. Ne jau gadu skaita dēļ, bet gan tāpēc, ka prātiņa īsti vēl nav.
18.02.2016 11:45 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Izlasot situācijas izklāstu ar visiem argumentiem, grūti nepiekrist, ka Tev vēl par agru bērnam. Ne jau gadu skaita dēļ, bet gan tāpēc, ka prātiņa īsti vēl nav.

+++++

Vai tiešām vēlies bērnam vecvecākus, kuri nevar ar viņu aiziet pastaigāt pa parku un pieskatīt vakarā, jo desmitos jau ies gulēt? Par īsto laiku, kad būt bērniem, vienmēr nāk prātā šī epizode:
https://www.youtube.com/watch?v=_gqdz_yyQzo
18.02.2016 12:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nelasiiju visu diskusiju,bet manaa pazinu lokaa diemzheel ir negatiiva statisitka par gruutnieciibu ap 30.Visas sievietes,kas no saakuma gribeeja nokaartot karjeru un stabili nostaaties uz kaajaam joprojaam savos apmeeram 32-35 gados ir bez beerniem.Un visas nozheelo,ka tik daudz laika ir veltiijushas karjerai.Ceru,ka shai meitenei izdosies viss kaa iecereets.

Karjeru var sākt jebkurā vecumā, bet dzemdēt savus bērnus - tam ir noteikts laiks, ja to palaiž garām, var gadīties, ka nožēlos.
18.02.2016 12:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bērns jau nenogriež karjeras plānus kā ar nazi :) Mana mamma, piemēram, lielākos panākumus savā jomā sasniedza tad, kad bērni bija mazi :)
18.02.2016 12:49 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tieši ta, piekrītu cormeum. Bērni netraucē karjerai un neatņem visu laimu dzīvē.
Pie tam , ko teiks vecāki? Tā rindkopa izklausijās itkā tev būtu 15 :D Ka vecāki sabārs, jo 25 gados esi stāvoklī. Ni ni
Mammai būt ir forši :) Saulstariņš tavā dzīvē (l)
18.02.2016 12:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es ļoti ceru , ka autore mūs painfomēs kā viss beidzās :-D
18.02.2016 13:34 |
 
Reitings 278
Reģ: 30.01.2014
Autore šai foruma diskusijai stulba. :)
Kaut kur viena meitene rakstīja jau- vecumdienās karjera Tevi nesamīļos.
21.02.2016 10:59 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Dace117 pati neesi īsti gudra. Tikpat labi es tev varu pateikt ka 22 gadi ir par agru. Ej studē un tad domā tālāk. Katram savs laiks.
21.02.2016 11:20 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Mocheato, kā beidzās shis stāsts? Vai esi vēl kopā ar vīrieti? Pie bērniņa jau tikāt?
24.02.2018 09:54 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Ieraksts, protams, vecs, bet tomēr nodomāju par dzīves ironiju - kad bērniņś varētu pieteikties, tad ārprāts, ak Dievs, pasaulei vairs nav jēgas, briesmas utt. Taču tagad, kad pie tā bērniņa ļoti gribas tikt, tad nemaz tik vienkārśi nesanāk.. Neko ļaunu nevēlu, bet dažreiz ir pārāk liels tas vārdu, domu spēks!
24.02.2018 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)