Kucēni meklē mājas.

 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
4 jautri, burvīgi, rotaļīgi, vienkārši brīnišķīgi kucēni. (l)Atrodas Jelgavā, Jelgavas rajonā. Apskatīt, izvēlēties var Jelgavas rajonā, bet aizvest var uz Jelgavu, iespējams Rīgu. Sunīši nav mani, bet vecāku, tāpēc rakstiet, iedošu numuru, kuram zvanīt. :)




Meitenīte.

Meitenīte.

Meitenīte.

Puisītis.

Tūlīt ielikšu mammas bildi. Viņa garumā ir kādi 60 cm, augstumā ap 40.
29.01.2016 22:20 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vairums interesentu vispār sāk ar to, kas viņš tāds un kam viņam kucēnu vajag, reizēm nosedzot visus tos jautājumus, kurus es gribētu zināt pirms es kādam UZTICU savu kucēnu. Tā nav nekāda prece- tu man naudu, es tev suni un davai čau. Tā pat arī suņi, kurus ņem tikai mīluļa lomai tiek nodoti ar sterilizācijas/ kastrācijas līgumu. Nenotiks man aiz muguras nekādas šķirnes un mana darba degradācijas. Gribi pārot, ej uz izstādēm un pāro ar atbilstošu šķirnes pārstāvi, nevis kaut kādu kreiso, tjipa uz to pusi. Kā iepļaut man un manam selekcijas darbam tieši ģīmī.

Un kucei nav vajadzīgs nekāds viens metiens veselības pēc. Grūsnība un dzemdības neko veselībai nedod. Tikai risku mirt dzemdību laikā vai pēc tām, ja iekšā palikusi placenta, tikt pie mastīta, kas vēlāk pāriet abscesā, ja neko nedara vai nezin nemaz, ko darīt.Tas pats risks slimot ar piena dziedzeru audzējiem, tas pats risks tikt pie sastrutojušas dzemdes, bet ja dzemdi pēc tam griež ārā, tad tai dzemdei ir pilnīgi pofig vai viņa pirms tam ir dzemdējusi vai nav. Lielākā daļa audzētāju savas kuces pēc pēdējā metiena sterilizē.
03.02.2016 17:13 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kas CopperGirl ir par tik problemātisku šķirni?
03.02.2016 17:16 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Harmony nē nu cilvēkiem Dievs smadzenes arī iedala? ja man ir suns, 1 kār es jau nu pati spriedīšu ko ar viņu darīt;/

2.kārt sterilizēt es viņu esmu gribējusi jau no paša laika. un tas arī noteikti tiks darīts!

bet šitādas vistas,nesaprotu kur rodās? izmesti malā,kapeikas pelni.kāds tur bizness-tā ir simboliska nauda,par kuriem vini tika baroti:D
uz ielas nav izmesti, es vērtēju cilvēkus kam iepriekšējos atdevu, vienai diemžēl tika atteikts.

plānots vasarāviņu strilizēt bija, baigie nostāsti slikti dzirdēti, gribās lai vismaz silts,kamēr atkopsies viņa!
03.02.2016 19:05 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
(Patīsībā rakstu tikai, lai tēma turās augšā


Es ar'! :-D8-)
03.02.2016 20:31 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Aww, paldies, meitenes. (l)
03.02.2016 20:45 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tad jājautā kāda mārrukta viņai tūlīt būs jau otrs metiens 6 mēnešu laikā? Un abi no tiem fiziski nenobriedušais, neattīstītai kucei?

Un es arī te tēmu savā veidā uzturu :D Lai veicās pupsikiem!
03.02.2016 21:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tā pat arī suņi, kurus ņem tikai mīluļa lomai tiek nodoti ar sterilizācijas/ kastrācijas līgumu. Nenotiks man aiz muguras nekādas šķirnes un mana darba degradācijas. Gribi pārot, ej uz izstādēm un pāro ar atbilstošu šķirnes pārstāvi, nevis kaut kādu kreiso, tjipa uz to pusi. Kā iepļaut man un manam selekcijas darbam tieši ģīmī.


Šis gan mazliet pa traku. Tu vari, citi nē, phaha :-D:-D:-D

Bet kopumā jau Tev piekrītu, Harmony, lai gan nevajag ar to izjautāšanu arī pārcensties, citādāk reizēm šķiet, ka bērnu adoptēt vieglāk :-D8-)

kāds tur bizness-tā ir simboliska nauda,par kuriem vini tika barot


Kāds sakars? Tev jau vajag, lai tos suņukus kāds paņem, nevis kādam citam tos suņus tieši no Tevis, jo ss pilns ar tādiem mīluļiem. Arī par baltu velti 8-)

Bet kopumā es tiešām nesaprotu, kādēļ nevar izdarīt visu un veikt operāciju pie vetārsta, lai pēc tam nav šādu kreņķu .. tik daudz dzīvnieku, kuri meklē mājas un tad viss bezatbildīgo cilvēku dēļ :-/:-/
03.02.2016 21:15 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Un es arī te tēmu savā veidā uzturu


Jā, man jau prieks, ka te paesās. :D

bērnu adoptēt vieglāk


Bērnu apsver nopietnāk, bet dzīvniekus- sagribās, paņemu, paspēlējos, apnīk- un tad pilnas ielas. :(

Arī par baltu velti


Kā piemēram šie. :D es īstenībā brīnos, ka, lai gan visur salikts, bet vēl nav paņemts. Bet labāk laikam tā, nevis, ja paņemtu neapdomājot.
03.02.2016 21:34 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Harmony nē nu cilvēkiem Dievs smadzenes arī iedala? ja man ir suns, 1 kār es jau nu pati spriedīšu ko ar viņu darīt;/
Man liekas, ka smadzenes ir visiem. Tev jau arī ir. Jautājums tikai - vai pilda tām domātās funkcijas? Varbūt Dievs bija nikns un ielika tev tās tikai skata pēc. :D
Ja tev ir suns, tu par viņu atbildi. Nevis palaid viņu špiļi-viļi un tik vāc kucēnus pēc tam. Atšķirībā no tevis, Harmony vismaz spēj atbildēt uz jautājumiem par suņiem. Tu, kā suņa saimniece, absolūti neesi bijusi ieinteresēta pat viņu kā nākas pieskatīt.
03.02.2016 21:34 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Es arī uzturēšu tēmu augšā ar jautājumu ne pa tēmu : kā jūs ieliekat šeit bildes no telefona un datora (tas domāts privātās bildes no gadzetiem? :-)
03.02.2016 21:52 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Shadsy, augšupielādējot bildites.lv, un tad kā visas bildes no interneta- ar copy image adress.

Es tad arī pievienošu jautājumu- kā var ielikt gifus? Tāpat kā bildes? :D
03.02.2016 21:54 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
03.02.2016 21:55 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Jā! Man sanāca! :D
03.02.2016 21:56 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Persephon, es nevienam neliedzu pārot oficiāli- lai iet uz izstādēm, taisa veselības pārbaudes, vēl palīdzēšu sameklēt ar ko sapārot un aizbraukšu dzemdības pieņemt, bet ja man zvana un saka, ka tikai mīlulim un izstādes un kucēnus jau nē- nu tad, lūdzu, sterilizē! Kam tam cilvēkam ir vajadzīgs auglīgs suns, ja jau tikai mīlulim? Ir atkritēji, acīmredzot ar netīrajiem nodomiem. Cilvēkiem, kas iet uz izstādēm vai ņem suni medībām es kastrēt vai sterilizēt neprasu, tikai tiem, kam suni vajag tikai mīluļa lomas pildīšanai. Es negribu, ka manu darbu degradē pārojot manu kuci ar kaut kādu puskranci un pēc tam pa pasauli mētājas neviena nevajadzīgi mana kucēna bērni un mazbērni. Negribu būt vainojama pie patversmes suņu populācijas palielināšanas, arī ne šādā veidā.
Un tie jautājumi... jā es mēģinu no cilvēkiem izvilkt lietas, kuras man nepatiks. Vienā no šādām reizēm uz vienu no maniem jautājumiem cilvēks atbildēja, ka suni staigāt neved, viņš pats staigā pa Bausku, jo taksi jau nevarot noturēt pagalmā, iet kur grib. Un diemžēl traģiskas nāves diviem iepriekšējiem takšiem- zem auto riteņiem. Pasaki, ka nebija vērts iztaujāt? Bija gadījums, kur sieviete pilnīgi pa gaisu aizgāja, kad es viņai mājas mīluļa lomai piedāvāju kucīti ar operējamu vainu (dermoīds acī, uz acs auga matiņi), kuru turklāt pati apņēmos izoperēt, kad suns paaugsies, par to vēl nolaižot kucēnam cenu par 250eur. Šitādu kropli! Kurš viņai kucēnus no tādas kroples pirks? Izstādes jau negribot, bet pārot gan būtu pārojusi. Kā es atļaujos viņai piedāvāt šitādu, metienā taču 5 meitenes, bet es uzdrošinos viņai mājas mīluļa lomai piedāvāt pet klases kucēnu, nevis suni ar potenciālu izstādēm. Parādīju durvis. Atradās sieviete, kas suni tiešām gribēja tikai mīlestībai, paņēma ar visu dermoīdu acī, gada vecumā apmaksāju acs operāciju un dzīvo laimīgi.
03.02.2016 22:06 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
03.02.2016 22:08 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Paldies K.C. tiešām sanāca :-)
03.02.2016 22:09 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Tāda prakse ar šķirnes mājdzīvniekiem, kam ir ciltsraksti, ir visur, tā kā tā nav nekāda Harmony iegriba un izdoma. Kāpēc tad, piemēram, VAS 'šķirnes' kucēnus pa lētāku naudu bez ciltsrakstiem tirgo? (šis piemērs, jo nesen viena paziņa kucēnus pa 50 eiro gabalā pārdeva) Tāpēc, ka sune ir VAS, tēvs nav zināms, bet bērni pirmajā paaudzē izskatās pēc tīršķirnes suņiem, tāpēc tēvu var mierīgi piedomāt. Un tad tie, kas tos kucēnus nopērk, arī izdomā, ka nu pat varēs kucēnus pārdot, bet nākamajā paaudzē ar jaukteni tie kucēni pēc tīršķires suņiem vairs neizskatās un tādus neviens pirkt negrib. Tā arī tās mūsu patversmes ir nejēgā pārpildītas..
03.02.2016 22:19 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Harmony, sunīti mēs iegādājāmies no vetārstes(viņa vispār,īpaši par sterilizēšanu kā tādu izsakās gana kritiski- esot kaut kādas problēmas bijusas,(kā jau teicu,nezinu kādā vina kā daktere ir,bet kā suņu saimniece ļoti laba! viņa arī mums pateica ka sterilizēt var pēc pirmā metiena!! kamēr kucēni paauga,bija jau rudens!
pēc visa nospriedām ka suņuks jāsterilizē vasarā, esot kaut kādas problēmas dzīšanas procesā!!

bet ja esi tik zinoša, varbū vari smalāk pastāstīt,par to sadzišanas procesu, vai tas tiešām var būt arī smagi?

Riot, es nesaprotu kāpēc tādi uzbraucieni, ea jau nu noteikti nēesmu nekāda baigā saimniece,un suņu lietas baigi nepārzinu. Suņuku ņēma draugs,un tas arī skaitās viņa suns:D :D esmu līdzsaimnieks:D
03.02.2016 22:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu nav visur nopratināšana , mans staffs ir tīršķirnes ar ļoti labiem dokumentiem , mātei ir/bija n-tie tituli , tēvs ir policists ( šķiet Anglijā , bet varu kļūdīties , tas bija 100 gadus atpakaļ ). Un neviens pēc tam nezvanīja un nerakstīja, tākā nav visi suņu audzētāji tik apsēsti.
03.02.2016 22:25 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Justasmile var jau gadities ka dzisana citam notiek atri bez sarežğïjumiem, bet gadas ka ir ari kadas problemas, manai kucei bija problemas ka diegus atgruda un negribeja uzsukties, bet to parvarejam un tad pectam viss atri sadzija.
03.02.2016 22:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits