Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krūšu areolas

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2016
Sveicinātas!

Man šī tāda sāpīga tēma, jo krūtis pēc izmēra ir diezgan pieņemamas un varu priecāties par savu C izmēru, taču krūtsgali ir maziņi salīdzinot ar areolām, kas liek tām izskatīties diezgan neglīti un līdz ar to mani tas ir iedzinis kompleksos. Ar savu mīļoto cilvēku nejūtos brīvi mīlēties bez kāda apģērba gabala, ka nosedz krūtis. Protams, viņš visu laiku izsaka komplimentus par manām krūtīm, kā jau visi vīrieši, kuri uz tām ir krituši, bet pārmet man par to, kāpēc nevēlos ar viņu būt pilnīgi kaila uz ko vienmēr muļķīgi izvairos atbildēt, jo nevēlos atklāt savus kompleksus, tādējādi varbūt viņam liekot aizdomāties arī par to un tā kārtīgi to ievērot.
Varbūt kādai no jums tas šķitīs smieklīgi un teiksiet, lai priecājos, ja mīļotajam patīk, bet pašas taču labi zinat un noteikti arī katrai no jums ir kāda lietiņa vai vietiņa savā ķermenī, kas nepatīk vai izrausa kompleksus.

Vēlējos painteresēties vai kāda no jums, dāmas, nav veikusi krūšu areolu samazināšanu un ja tā, tad kur, kādās cenās un kādas ir jūsu atsauksmes.
Vai arī - ja jums ir bijušas līdzīgas izjūtas, kā esat ar tām cīnījušās un tās uzvarējušas?

Ar cieņu,
Penelope
29.01.2016 20:48 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
krūšu izmērs - jo mazāks , jo labāk.. galvenais ir forma, un krūšu galiņi ;) krūšu galiņi, to es saprotu kā visu kopā ar apkārt to aplīti (l)(l)

tieši tas ir pats svarīgākais.

Lielas krūtis ir neglītas 90% gadījumu.. jo , līdzi lielām krūtīm nāk liels sievišķis, vai arī krūtis ir neformīgas, un tieši ar šiem jocīgajiem krūšu galiem.

Bet kaunēties no tā, tas atkal ir stulbums.. bet saprotams..

dažas piemēram sevi mierinātu- wow, man ir lielas krūtis, cik tas ir super.. un 50 selviji ar dziļo dekoltē fb uc. :D vēl saspiestām rokām utt :D :D :D

sievietei nav jālepojas ar krūšu izmēru, ir jālepojas ar auguma līnijām, formu, smalkumu.
tā ir sievišķība, nav jau govs, kurai tesmenis . kas rēgojās visiem .

Vēl - kā top seksīgākās vietiņas sievietes ķermenī- vāverīte protams ir nr1, nr2 un nr3.. tad seko krūšu galiņi, lūpas, mēlīte, dupšuks, deguntiņš, austiņas, naba :D

nu krūšu galiņi tiešām ir nozīmīgi ;)
29.01.2016 20:58 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Es neesmu veikusi areolu samazināšanu, un, ja godīgi neesmu pat par to domājusi. Nedomāju, ka viss ir tik traki.
Man gan nav C, man ir mazs B, un areolas ir tiešām LIELAS, nepārspīlējot, bet krūšu galiņi ir maziņi.
No drauga krūtis neslēpju. Laikam tāpēc, ka nekad nebiju aizdomājusies, ka varētu būt par lielu.
Man dažreiz liekas, ka tāpēc, ka krūtis salīdzinoši mazas, izskatās mazliet neproporcionāli, bet domāju, ka ar Tavu C izmēru, viss ir pat ļoti okay. :)

Mani vienmēr vairāk mulsina tas, ka kreisā krūts ir lielāka par labo, bet tas jau sīkums.. Ja vien krūtis vienmēr būtu tāda izmēra kā nedēļu pirms īpašajām dienām. :-D:-D Nu jau es aizrāvos. Too much information. :-D:-D
29.01.2016 21:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2016
Iedomīgā, tur jau tā lieta, ka patiesībā esmu diezgan smalka (169cm un svars zem 50kg), bet tieši šāda iemesla pēc liekas, ka tas viss paskats neproporcionāls

Narkotika, es par to samazināšanu arī tikai intereses pēc, jo tā gan vairāk tāda galējība. Vairāk interesē citu dāmu pieredze, kā tikušas galā ar savām nepilnībām un varbūt kāda gudrībiņa un psiholoģiskais knifiņš ir aizķēries ar ko nežēlotos padalīties :)
Tas C izmērs jau neko neizsaka brīžos, kad nav auksti, jo tad viņas ļoti neizeiksmģas un izskatās neglīti. Priecātos, ja vienmēr būtu auksti, kad krūšu gali ir izspiedušies un areolas sarāvušās, tad gan izskatās pieņemami un pat okay,bet cik gan bieži tas vispār notiek :D
Par to kreiso krūti, kas tevi mulsina - zinu teikt, ka tā ir lielākajai daļai dāmu, bet izskaidrojuma tam īsti arī nemaz nav. Varbūt mīļāka, jo tuvāk sirdij? :-D
29.01.2016 21:24 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es laikam īsti nesaprotu problēmu....
29.01.2016 21:34 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
atceros no skolas laika 9. klasi.. draudzējos ar meiteni, nu nosacīti draudzējos, pīpēt gājām kopā... viņa bija smalka auguma, un lielākajām krūtīm klasē.. Tad nu ziņkāres nomocīts es izlūdzos viņas apčamdīt , apskatīt utt. Tas bija īpašs brīdis manā dzīvē . apkārt arī viņai bija diezgan lieli riņķīši, bet diezgan skaisti tāpat. Nav nekāda baigā problēma.. katrā ziņā, dzīve iet uz priekšu, ar lieliem krūšu galiem, vai maziem.. un vajadzības pašas aizvedīs gan pie speciālista, ja vajadzēs, gan pie kāda cita, gan kādreiz tu viņas pati iemīlēsi ;D kādas ir, tādas ir .
29.01.2016 21:34 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka pēc grūtniecības un bērna laišanas pasaulē krūšu areola palielinās, izmainās, ne? Varbūt vnk pēc gadiem, kad tev dzīvē būs bērniņš viss mainīsies un krūtis patiks ne tikai vīrietim, bet arī tev pašai :)
29.01.2016 21:36 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
nroblēma , manuprāt, ir pietiekoši skaidri un saprotami apstāstīta.. nu tas tā, kā saka, kā nu kuram ar pielekšanu
29.01.2016 21:36 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man šķiet, ka pēc grūtniecības un bērna laišanas pasaulē krūšu areola palielinās, izmainās, ne?

Man nekas nav mainījies. Kā pārtraucu barot, tā izmērs un krāsa atgriezās iepriekšējie.
29.01.2016 21:38 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
viņš visu laiku izsaka komplimentus par manām krūtīm, kā jau visi vīrieši, kuri uz tām ir krituši,


:-D es, protams, sapratu domu šim teikumam, bet uzrakstīts tik jokaini, ka var uztvert burtiski :-D Nabaga sieviete un tie vīrieši, kuri uz tām krūtīm ir uzkrituši :D
29.01.2016 22:51 |
 
Reitings 82
Reģ: 12.01.2016
Varbūt tik tiešām nav tik traki kā pati esi iedomājusies. Bet vispār, esmu redzejusi sievietei mazas krūtis ar ļoti lielām areolām, mmm nu jā nesmuki izskatījās. Bet no otras puses, likties zem skalpeļa arī nav forši.
03.02.2016 16:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits