Ideālā kārtība mājās, ja ir mazs bērns? Viņai tāda ir(skat. linku)! Un Jums?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
No šī foruma uzzināju, ka ir tāds blogs:
http://www.carolinebergeriksen.no/page/2/

Atceros, ka viena cosmo lietotāja reiz rakstīja, ka gaida to brīdi, kad šai norvēģu blogerei būs bērns, kas visu māju sagriezīs kājām gaisā...un norvēģu blogerei ir bērns, bet māja kāda ir, tāda arī ir. Uz stikla galdiņa stāv vāze ar ziediem, interjerā ir visādi bērnam interesanti štruntiņi, kas savā veidā ir bīstami. Pat bērnistaba ir pedantiskā kārtībā. Izskatās kā no veikala skatloga, kurā neviens nespēlējas. Jautājums, kā to visu var dabūt gatavu? Bērns ir izdresēts nekam nepieskarties, tiek turēts kādā spec. nožogojumā, kuru foto neiekļauj vai ir nopirkts cilvēks, kurš vislaik staigā aiz muguras un vāc to visu. Varbūt uz bildēšanās brīdi pievāc, ikdienā tā nemaz nav. Varu tikai pafilosofēt par šo tēmu. Kā Jums liekas?
Ikdienā bērns tomēr ir ziņkārīgs, visu skatās, lien, izpēta. Durtiņas mājās ir aizbultētas, lai makaroni un milti netiktu izspēlēti. Arī katru mīļu brīdi nav iespējams vākt.
26.01.2016 23:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sen nebiju skatījusies šo blogu, uzmetu aci, man ļoti patīk. Par to, cik daudz tas viss ir samākslots, es nedomāju, vienkārši patīkami paskatīties. Tie ēdieni izskatās super, pati skaista, sportiska, gaumīgs apģērbs vienmēr. Diezgan iedvesmojoši. Būtībā, viss, kas tur pasniegts ir tāda ideālā dzīve, man vienalga, vai tā tas tikai izskatās, vai ir realitātē, man kā skatītājam, viņas mērķauditorijai ir interesanti un tas jau galvenais. Kāpēc lai cilvēks nevarētu ar to pelnīt? Viņai labi sanāk.
Bērns arī foršs. Arī tajos pašos facebookos un draugos neviens saprātīgi domājošs cilvēks neliks bērnu bildes ar bardaku apkārt, diezgan loģiski, ka viss pirms bildēšanas tiek sakārtots.
27.01.2016 10:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es laikam esmu vienīgā cosmo lietotāja, kuru tā norvēģu čikse vispār neuzrunā? Tikko paskatījos - bildes gaumīgas, bet absolūti neinteresantas... tāds instagram perfektās dzīves standartiņš.
27.01.2016 10:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es laikam esmu vienīgā cosmo lietotāja, kuru tā norvēģu čikse vispār neuzrunā?


nē neesi :D :D
27.01.2016 10:40 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Cik pastulbaam jaabuut, lai taadus blogus uztverta kaa realitaati. Taapat kaa daljai nekaadiigi nepielec, ka visi "realitaates" shovi ir iestudeeti. Tad nu seko visam liidzi un fano. Taadu tumsoniibu vareetu sagaidiit no vecaakaa gadagaajuma kundziiteem, nu taadaam ap 70-80, kuras turklaat dziivo dziljos laukos.

Jaunas sievietes, bet tik stulbas. Ziemassveetku veciitim un Lieldienu Zakjim arii ticat?

Nu, panjemiet savus x beernus, uzposiet, savaaciet maaju, tad uztaisiet jauku bildi un uzskricileejiet tekstinju, kaut ko a la "vot, pieceelaamies, paeedaam, paspeeleejaamies utt/u.tml". Varees visi sist plaukstinjas, ka beerninji un maamuliite to visu pasaakushi, saglabaajot ideaalu kaartiibu maajaa un iestiivinaatas baltas apkaklites.

Kaada jeega shai teemai.
27.01.2016 10:47 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Arī Latvijā ir daudzas māmiņas, kas liek superīgas bildes savos instagram kontos (l), kas ir reālākas, un ne mazāk aktīvas dzīvesveidā par šo blogeri, man patīk skatīties uz reālām lietām, bet tas nenozīmē, ka nepatīk kā Karolīna izskatās un kāds ir viņas mājas interjers, var smelties idejas kā iekārtot mazuļa stūrīti vai istabu, kā pēc dzemdībām atgūt formu, bet reāli, nevis zinot, ka aiz tā cilvēka stāv vesela algota komanda, jo tas ir komerciāls pasākums, diemžēl aiz manis nestāv un nestāvēs algota komanda :-D
27.01.2016 10:49 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kāpēc uzreiz kāda jēga tēmai un cik pastulbam jābūt, lai skatītos tāda tipa blogus? :D
Tad jau neko nevaram skatīties, nevienu filmu, jo tā nav realitāte, draugu bildes arī neskatamies, jo viss ir samākslots un neatbilst taisnībai. Arī Cosmo nav ko lasīt, te arī visas pietēlo.
Nekad neesmu sapratusi šo pesimismu un neticību :D
Man patīk skaistas lietas, skaisti cilvēki, patīk lasīt par pozitīvām lietām, kas notiek ar apkārtējiem, necenšos vienmēr uzreiz domāt, cik daudz no tā visa neatbilst realitātei. Ja cilvēkam ir talants visu pasniegt skaisti un tā kā man patīk, nu kāpēc nē? Man ir interesanti. Nedomāju, ka viņai arī ir mērķis izpatikt visiem, pietiek, ka ir pietiekoši daudz tādi, kam patīk. Tiem, kuriem nepatīk, lai neskatās un viss , nav spiesta lieta. Es esmu estēts, man patīk skatīties tādus skaistus, manai gaumei atbilstošus blogus. Ir daudzi blogi, ko atveru un uzreiz aizveru, jo nepatīk norformējums, kā tas viss pasniegts, sliktas kvalitātes bildes utt. Par to necepos, vienkārši neskatos un viss.
27.01.2016 10:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Neesmu informēta, bet pastāstiet, lūdzu, kā ar blogu par savu it kā ikdienu var pelnīt naudu? Un tiešām ir cilvēki, kas aktīvi seko viņas dzīvei, vai tiešām kādu tik ļoti interesē, kā dzīvo citi?
27.01.2016 11:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
var pelnīt naudu?


protams, reklāma kā minimums
27.01.2016 11:12 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Tur ir pilns ar reklāmām, tie paši saiti uz internetveikaliem. Tu uzklikšķini caur viņas blogu. Viņa ir populāra un ir firmas,kuras vēlas ar viņu sadarboties. Piemēram, adax. Viņa modeleja somu dizainus. Tu domā viņi viņai to piedāvāja tāpēc,ka viņa ir laba dizainere? Nē, vienkārši populāra ar savu blogu, lidz ar to laba reklāma adax somām.Starp citu, viņa ir gada labākā dzīves stila blogere.
27.01.2016 11:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es pastāvīgi nevienam nesekoju, man tam laiks nav, Cosmo iespaidā apskatīju viņas blogu pirms kāda gada, kad te bija diskusija par viņu un vēl kaut kad. Bet var jau redzēt, ka cilvēks ar to pelna, ja pirms tā gada nemanīju reklāmas, tad tagad jau uzreiz reklāmas, pat Ikea reklāma.
27.01.2016 11:24 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Es arī vienmēr brīnos par tiem naivajiem cilvēkiem, kas nespēj noticēt, ka viņa ar šo blogu pelna naudu. Pirmkārt, blogā ir pilns ar reklāmām, linkiem. Otrkārt, apģērbs- šodien uzvilktu asos kleitu un H&M zābaciņus. Visticamāk veikali ir piešķīruši šo apģērbu. Par samaksu tas arī parādās attēlos. Kurš gan negrib tādus pašus zābaciņus, kā skaistajai Karolīnei? :-) Visi skrien uz H&M un pērk.

Vispār man ir bērns un dzīvoklī vienmēr kāds stūris ir izvandīts. Es neiespringstu un ļauju bērnam izpausties, iepazīt pasauli (protams, bērt miltus pa visu istabu es neļautu). Es reti lieku sociālajos tīklos savu bērnu, bet, ja bildēju, tad, protams, pastumju ar kāju nekārtību. Tāpēc, spriežot pēc sevis, varu teikt, ka bildes un realitāte var atšķirties :)
27.01.2016 11:25 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Un, turpinot tēmu par skaistām un, iespējams, viltotām dzīvēm, a nu un kas- es labāk skatos perfektās Karolīnas bildes nevis zemas kvalitātes, graudainu bildi ar pusizēstu zupas šķīvi no sērijas- tās ir manas pusdienas. Kuru tas vispār interesē?:-P Instagram daudz sekoju kontiem, kur cilvēki liek pārdomātas, estētiski baudāmas bildes. Man patīk, es iedvesmojos.
27.01.2016 11:28 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Skaista, bet nereāla. Personīgi zinu vienu sievieti, kurai ir dzīvoklis, divi kaķi un bērns (2gadi), tūlīt tūlīt būs otrais bērniņs un, lai jeb kurā diennakts laikā ierastos pie viņas dzīvoklis ir perfekts, tiešām viss kārtīgs, skaists. Bet fiziski, viņa nesporto, neceļo,nemācās, nestrādā- dzīvo tikai pa mājām, gatavo un kopj.
Protams, iespējams, ir kāda sieviete uz pasaules, kas spēj sadalīt gadu ideālās dienās, katru dienu, ideālos laika sprīžos, kuros ir gan mācības, gan darbs, gan laiks bērnam "ģimeniskumam", gan bērna pareiza gulētiešanas kārtība, gan pagatavotas maltītes,pati skaista, pasportot un vēl viss uzkopts- nenoliedzu, bet es nezinu nevienu tādu- ideālu personu.


Šis blogs man ļoti patīk :) ļoti piesaista ar to skandināvu minimālismu + kā jau meitenes te minēja, tā gaišā krāsa, baltie toņi sitās cauri, kas, vismaz mani, ļoti uzrunā visās bildēs. Patīkami skatīties uz ko tādu.
27.01.2016 11:29 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Es lasu. Tīri valodas dēļ. Viegla lasāmviela. Satura ziņā tik pat daudz jēgas kā cosmo. Bet Karolīnas blogā esmu uzzinājusi vairākus internetveikalus, kuros tagad iepērkot.
27.01.2016 11:32 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Aktīvi blogam līdzi nesakoju, bet retu reizi uzmetu aci. Ņemot vērā, ka norvēģu valodu nezinu un angļu valodā ieraksti praktiski nav, tad bildes labāk paskatos instragram. Man gan krietni vairāk uzrunā Amber Fillerup blogs - http://www.barefootblonde.com/
27.01.2016 11:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kāpēc uzreiz kāda jēga tēmai un cik pastulbam jābūt, lai skatītos tāda tipa blogus?
Tad jau neko nevaram skatīties, nevienu filmu, jo tā nav realitāte, draugu bildes arī neskatamies, jo viss ir samākslots un neatbilst taisnībai. Arī Cosmo nav ko lasīt, te arī visas pietēlo.
Nekad neesmu sapratusi šo pesimismu un neticību


+++

Un kāpēc tad viņas dzīve nebūtu reāla? Cik saprotu, turīga vīrieša, futbolista sieva, naudas netrūkst. Pieļauju, ka bērnam ir aukle, māju sakārto istabenes, dārzā ir dārznieks un ēst gatavo pavārs, māju iekāroja dizaineris. jā, bagāto cilvēku ekstras.. Un kas tur nereāls? Viņai nav jāiespringst par tādām lietām, par kurām jāiespringst standarta sievietei - ēst gatavošanu, mājas uzkopšanu utt. Daudz brīva laika - var sakopt un sapūcēt sevi no matu galiņiem līdz papēžiem. Kopta, jauna sieviete, kura var to atļauties.
27.01.2016 11:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
*iekārtoja :D
27.01.2016 11:45 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Viņa pati pelna pietiekami ar savu blogu. Bērns iet dārziņā.
27.01.2016 11:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es aktīvi sekoju daudziem blogiem, tai skaitā video blogiem, tāpēc varu jums uzreiz pateikt, ja jūs blogā redzat to, ko viņa grib, lai jūs redzat. Tas ir tas, kā šie cilvēki pelna naudu: ar ideālu māju, izskatu, dzīvi. Tas, ka šie cilvēki arī iet uz tualeti, arī novelk netīras drēbes un arī ne vienmēr noliek visu vietā, nav nevienam jāredz. Vai jums būtu interesanti skatīties blogu par ikdienas dzīvi, reālu ikdienu ar bērnu, visiem smukumiem un nesmukumiem? Interesantāk ir skatīties un domāt, ka woooooow, kā viņa to var izdarīt!
Tā dara visi blogeri, ne tikai šī konkrētā, kuras dzīve bildēs ir ideāla, lai gan patiesībā tā tāda nav, jo nevienam tā nav, jūs vienkārši redzat to tēlu, kādu šī sieviete par sevi rada.
27.01.2016 11:54 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es arī vienmēr brīnos par tiem naivajiem cilvēkiem, kas nespēj noticēt, ka viņa ar šo blogu pelna naudu. Pirmkārt, blogā ir pilns ar reklāmām, linkiem. Otrkārt, apģērbs- šodien uzvilktu asos kleitu un H&M zābaciņus. Visticamāk veikali ir piešķīruši šo apģērbu. Par samaksu tas arī parādās attēlos. Kurš gan negrib tādus pašus zābaciņus, kā skaistajai Karolīnei? Visi skrien uz H&M un pērk.


Paldies par apgaismošanu. Prasīju, jo nav ne jausmas, kā tas strādā, jo tādiem perfektajiem cilvēkiem nesekoju sociālajos tīklos. Vispār nevienam nesekoju.
27.01.2016 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits