Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāju ikri un vēl... :)

 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Sveikas.:-) Man ir radusies tāda situācija un lai to labāk saprastu ,un darītu pareizi man ir jāvēršas pie jums.:-)
Es esmu no apaļīgajām meitenēm. Esmu no vakardienas sākusi kārtīgi sportot un dabūt liekos KG nost, un kā arī lai vasarā ir laba figūra. Šodien muskuļi sāp, par to prieks.:-):-D
Bet, es sportojot nevēlos lai man aug lieli ikru muskuļi. Man jau dēļ taukiem viņi ir tādi palielāki, un tāpēc vēlos dabūt nost to. Esmu lasījusi, par muskuļu stiepšanu. Bet to muskuļu stiepšanu ir nepieciešams darīt gan pēc treniņa, gan pirms? Vai tikai pēc?

Vēl man ļoti vajadzētu dabūt taukus nost no ciskām, augšstilbiem, bet es nevēlos lai man veidotos muskuļi, jo tad kājas izskatītos "VĒL resnākas (t)"
Vai tur arī ir nepieciešama stiepšanās - pirms un pēc treniņa, lai tas tā nenotiktu?

Vai nodzīt taukus man varētu palīdzēt kardio treniņi (katru dienu) vai arī 3x nedēļā?

Un lai tas virzītos labi un ar rezultātiem, vajadzētu vairāk ēst Olbaltumvielu produktus?
Bet kā labāk darīt ar tiem olbaltumvielu produktiem?


Papildus jautājums: Vai ir kāds jogurts, vai kas ko varētu apēst pusdienās kas satur olbaltumvielas, jo pusdienas man līdz šim sanāca ļoti neveselīgas (šokolādes batoniņi, katru dienu) :-/:-(


Paldies, jau iepriekš (l)
24.01.2016 16:30 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Taukus nost dabūsi vien ar pareizu uzturu, tā kā ir jāsāk ar to.

jogurts - grieķu un Skyr bez piedevām
24.01.2016 16:44 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Pirms treniņa muskuļi ir jāiesilda, lai pēc tam nerastos traumas. Es parasti paskrienu uz vietas, pakustos un tad tikai pēc kādām 3-5 min stiepju muskuļus, jo citādi vari sastiept kādu muskuli. Un pēc treniņa noteikti ir jāizstaipās, katru stiepšanās vingrinājumu pildi kādas 25-30 sekundes, jo 5 sekunžu pastaipīšanās neko nedos.

Tie muskuļi jau tā uzreiz neaugs. Varbūt nevajadzētu gluži riteņbraukšanu, kur viss aiziet uz kājām lielākoties, bet vari sākt ar garām pastaigām/nelielā tempā skrējienu un liec klāt spēka vingrinājumus. Jo ja sāksi uzreiz aktīvi ar kardio treniņiem, tad vari iedzīvoties traumās. Labāk nostiprini visas muskuļu grupas no sākuma (vēdera, muguras utt.), lai nav muskuļu disbalanss un tad kad sāksies siltāks laiks būsi arī gatava sākt paskriet.

Youtube ir ļoooti daudz video un katrai pašai ir jāatrod kuri vingrinājumi der un kurus nevari izpildīt. Man, piemēram, ir bijušas ceļa traumas tāpēc visus vingrinājumus nepildu, taču, piemēram, roku vingrinājumi man parasti jāpilda 2x vairāk, jo roku muskuļi jau uztrenēti un nejūtu pēc tam, ka būtu kaut ko darījusi. Youtube vari paskatīties kanālus Fitnessblender un Passion4profession.

Internetā ir atrodamas tabulas, kur aprēķinās tev nepieciešamo kcal un uzturvielu daudzumu. Ļoti labs ir grieķu jogurts, jo daudz olbaltumvielu, bet nav pilns ar cukuru.
24.01.2016 16:45 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.12.2015
Paldies, meitenes par šiem bruvīgajiem ieteikumiem! (l) Noteikti ņemšu vērā! ;-)

Bet kā lai es sakārtoju savu uzturu? ;-) Varbūt kāda zin, kur internetā var apmēram uzzināt un sakārtot uzturu ievadot savus datus?

Bet, ja es uzturā (ikdienā) lietotu vairāk olbaltumvielas, tad tas jau būtu daudz maz sakārtots? :-D
24.01.2016 16:50 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Nezinu kā citām, taču man ir viena formula, pēc kuras dzīvoju un esmu zaudējusi jau vairāk kā 15kg - ēd tad kad tev gribās un ko gribi, taču ēdienam ir jābūt veselīgam/uzturvielām bagātam, nevis kūkas, majonēze, cepumi utt. Kad nav sajūta, ka to nedrīksti un to nedrīksti, tad nevelk nemaz uz to neveselīgo un ēstgriba arī nav visas dienas garumā. Ēdu gan treknās zivis, gan tumšo šokolādi, taču svars klāt nenāk. Otrs - maksimāli daudz kustēties, kaut vai māju sakārtot vai iziet pastaigāt, bet nesēdēt pie datora vai tv. Treškārt, daudz ko nosaka emocionālais faktors, tāpēc neuztraucies par katru apēsto gramu ;-)
24.01.2016 16:53 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Slaidākiem muskuļiem jāpiedomā pie tā kādus vingrinājumus veic, piemēram, skienot pa skrejceliņu kardio treniņi labi palīdz sadedzināt liekās kalorijas, bet ja celiņam uzliek slīpumu, tas palielinās slodzi tieši uz ikru muskuļiem. Pirms un noteikti pēc treniņiem kārtīgi jāizstaipās un jāizmasē muskuļi. Ideāli noder masāžas ruļļi, pilates arī padarīs muskuļus slaidus un stingrus, kā arī uzlabos lokanību
24.01.2016 17:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Vai tur arī ir nepieciešama stiepšanās - pirms un pēc treniņa, lai tas tā nenotiktu?

Vai nodzīt taukus man varētu palīdzēt kardio treniņi (katru dienu) vai arī 3x nedēļā?

Un lai tas virzītos labi un ar rezultātiem, vajadzētu vairāk ēst Olbaltumvielu produktus?
Bet kā labāk darīt ar tiem olbaltumvielu produktiem?


Iesildīšanās pirms treniņa - uz skriešanas trenažiera parasti sievietes.
Pēc treniņa nepieciešama - atsildīšanās, izstaipīt muskuļus, lai ātrāk pēc treniņa atjaunotos un nejustos tik noguruši.

Parasti spēka,muskuļu treniņus realizē 3x nedēļa (vispārpieņemts standarts), lai organisms pilnvērtīgi spētu atjaunoties.Bet, iesākumam kardio treniņi, lai organisms un muskuļi pierod. Ja esi profesionāls vai ej uz kādām sacensībām tad jau 5-6 reizes treniņi.

Par olbltumvielām - cik nepieciešams iekļaut savā uzturā!
Nesportisi vidēji līdz 0.8gr. uz vienu masas kg.
Izturības sporta veida pārstāvji aptuveni 1.2-.1.4gr uz vienu masas kg.
Ēd 5-6 reizes mazas porcijas.Pēc sajūtām ēd, lai nepārēstos.Iekļaujot, šķiedrvielas, ogļihidrātus,olbaltumvielas.. :)
24.01.2016 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Ja tievesana ir autores vienigais merkis tad pilniba pietiktu ar sakartotu uzturu + kardio pec nepieciesamiabs un nekadi tur muskuli peksni nezuaugs ...

visi tie automatiskie interneta uztura planu veidotaji ir samera prasti.. jo vius rekina pec plikiem cipariem un parametriem ko ievadi - lieta tada ka katram sie plani butu javeido pieejot dzili individuali nevis tiaki augums-svars-cik edienreizes un visss... tas vis snav tik vienkarsi ka dazi iedomajusies
24.01.2016 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
Egamons
pec sajutam neviens nav iemacijies pareizi est - lieta tada ka organisms nevar zinat nezd kads tev merkis nedz ka pie sada merka jaed- tas tiaki bridina gan ir pilns un kad tuks tasa rii viss...

edienreiu skaitam nav tik butiska noziime ka tam ko tiesi tajas ed un cik....

par treninu biezumu ari stipejams jedziens - ir pro atleti kas trenejas pat 2x dienaa un ir ari skitas pro atleti kas trenejaas 4-5x nedeljaa... kas kuram skaitas pro .. personigi es ari starteju sacensibaas (augsta meroga nevis setas macos) bet trenejos neticesi - max 4x nedeljaa
24.01.2016 19:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
 
10 gadi
Reitings 4391
Reģ: 30.09.2013
ellen
tas ka nejtuti rtoku musklulus nenozime ka tie jatrene 2x vairaak... bet gan kartigaak.... trenejoties viegla rezima un pavirsi var trenet kaut 3x nedelja un muskulis nesanems ok slodzi.. un tikpatlabi var muskuli notrenet 1x nedela ta ka vairak nemaz nevajag un jutusu to vel 2-3 dienas....
24.01.2016 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)