Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lēmums šķirties...

 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Jau ilgu laiku dzīvojām ļoti saspīlētās attiecībās. Problēmu konkrētu kā tādu nav, bet visu laiku kašķi, pretenzijas, savas taisnības pierādīšana, neapmierinātība. Protams, ar laiku tas viss sakrājas, abiem radās savi aizvainojumi...

Nu nolēmām šķirties. Bet es nezinu, vai tas ir pareizais lēmums :-( es mīlu viņu, es vienmēr esmu gatava strādāt priekš attiecībām, mainīties, darīt, ko jaunu, bet no otras puses es esmu nogurusi. Visa ir daudz par daudz...

Es neesmu pārliecināta - vai ir pieņemts pareizais lēmums. Es gribu atpakaļ, bet negribu arī to turpināt. Man šķiet, ka labāku neatradīšu, tuvāka nav :'-( varbūt viņš ir īstais, bet ja reiz kopā sadzīvot nevaram, tad tas liek man šaubīties par to!

Meitenes, kā var zināt, ka vīrietis IR ĪSTAIS? Ka viss ir tā vērts?
17.01.2016 21:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es vienmēr esmu gatava strādāt priekš attiecībām, mainīties, darīt, ko jaunu

pie šādiem nosacījumiem nevajadzētu rasties tik problemātiskai situācijai :-/

Man šķiet, ka labāku neatradīšu

Šis ir diezgan bēdīgs iegansts saglabāt attiecības :(

bet visu laiku kašķi, pretenzijas, savas taisnības pierādīšana, neapmierinātība.

Var jau attiecībās gadīties kāds kašķis un neapmierinātības moments, tomēr.. ja tā kļūst par ikdienu, attiecības nav gluži veselīgas..

Meitenes, kā var zināt, ka vīrietis IR ĪSTAIS? Ka viss ir tā vērts?


Ja tiktāl esat nonākuši.. šaubos, vai viņš ir īstais..
17.01.2016 21:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jums bērni ir?
17.01.2016 21:51 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Manuprāt, ar īsto cilvēku (ja tāds vispār ir) pastāv vēlme strādāt pie attiecībām. Vairāk gan par īstajiem neko nemācēšu teikt, īsti neticu, uzskatu, ka ir labi kopā, ja otrs ir tavs draugs, tad ir labas attiecības.

Man šķiet, ka daudzas attiecības sabojā neizrunātas lietas un apvainošanās.
Protams, ka Tev tagad ir grūti, jo kādu laiku esi dzīvojusi ar viņu savā dzīvē. Neuztraucies tik ļoti par to, vai tas bija pareizais lēmums vai nē. Paies laiks un Tu sapratīsi bija vai nē. Dažreiz jāpaļaujas uz to, vai nu ir, vai nu nav lemts.

Atpūties, pieslēdzies sev!
17.01.2016 21:52 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es ilgu laiku esmu bijusi līdzīgā situācijā, kas tikai tagad ir beigusies.. bet - ja mainīties, runāt un ko risināt vēlas tikai viens, tad - par ko vēl var būt runa? :-/
17.01.2016 21:54 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
cormeum, bērnu nav. Bet plānojām, ka nākotnē būtu ģimene, strādājām pie tā - plāni, darbs, visu laiku domājām uz priekšu.
pie šādiem nosacījumiem nevajadzētu rasties tik problemātiskai situācijai


Piekrītu, bet viens cilvēks arī nevar "pavilkt" attiecības. Es viņu nevainoju, bet šad tad viņš aizmirst, ka attiecības ir 2 cilvēku darbs. Man ir apnicis nogludināt visus asos stūrus, vienkārši noguru, un arī draugs ir noguris. Ir tikai milzīgas šaubas :-/
17.01.2016 21:57 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Bet par ko ir tie strīdi?
17.01.2016 21:58 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
es vienmēr esmu gatava strādāt priekš attiecībām, mainīties, darīt, ko jaunu


Tu jā, bet viņš? Attiecības veido divi cilvēki un jāstrādā pie tām ir abiem. Ja tas ir vajadzīgs tikai tev, nekas tur neiznāks.

Ar īsto vīrieti šāda situācija nerastos.
17.01.2016 22:00 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Nela,
Neuztraucies tik ļoti par to, vai tas bija pareizais lēmums vai nē. Paies laiks un Tu sapratīsi bija vai nē. Dažreiz jāpaļaujas uz to, vai nu ir, vai nu nav lemts.


Ir bailes, ka sapratīšu, ka palaidu garām šīs attiecības, jo nespēju būt pietiekami pacietīga, gudra sieviete. Ka palaidīšu garām cilvēku, ar kuru tik labi jutos kopā.

Sisley, un kā Tev pašai šķiet, vai lēmumu nenožēlo?
17.01.2016 22:01 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja tik labi juties kopā,līdz šķiršanai tas nenonāktu.
17.01.2016 22:07 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Nē, tā tas nedarbojas, manuprāt. Ja cilvēki šķiras, viņiem ir iemesli. Un jums bija savējie. Tas, vai jūs ABI esat gatavi atrisināt ir pamatjautājums.
17.01.2016 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Pie attiecībām ir jāstrādā, man ir attiecības, kas ilgst 8 gadus un ir bijuši šādi brīži kā Tev.

Bet, lai visu saglābtu ir jābūt vēlmei to darīt no abām pusēm, ok tev tāda ir, bet vai viņam?
Strīdiem, gan nevajadzētu rasties no nekā, varbūt esat vienā istabā un abi neko nedarat? Ja abiem ir kāda nodarbe, vai kāda lieta ko darat kopā, nesaprotu pa kuru laiku kašķēties.

Bet ja jūtu, ka dari pareizu lēmumu un arī viņš tā domā, tad meklējiet labākus laukus :)
17.01.2016 22:36 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ko viņš par to visu saka?
17.01.2016 22:45 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nepiekrītu, ka, ja būtu īstais, tad tādi brīži nebūtu. Cilvēki ir dažādi, var gadīies dažādi, ka tiešām ir tādas domas un nonāk līdz tam, ka šķiet, ka labāk būtu nebūt kopā, bet varbūt to ir iespējams risināt. Tiešām - ko viņš par to saka?
17.01.2016 22:50 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Man ar draugu attiecības vienmēr iet no viena grāvja otrā- no pilnīgas laimes līdz drausmīgiem kašķiem un atpakaļ. Mēģinu mainīt savu ''drama queen'' dabu :-D Bet man ir ļoti grūti dzīvot ilgstošā mierā un saticībā, jo man ļoti ir vajadzīgas emocijas- ja nedabūju pietiekami daudz labo emociju, sākšu kašķi, lai vismaz kaut kādas uzņemtu.

Varbūt jums arī tas ir tikai tāds periods? Parasti tādi ir pie kādas lielas problēmas, kad nevar atrast kompromisu, naudas grūtībām vai lielas pārslodzes. Bet tad tādam nevajdzētu būt ilgāk par kādām 2 nedēļām? Cik ilgi jums jau ir kašķēšanās?
18.01.2016 03:10 |
 
10 gadi
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tā nav ne tava, ne viņa vaina. Jūs, vienkārši, nsaderat kopā, un viss, kaut arī viens otru mīlat. Savstarpējās attiecības izmainīt ir tikpat kā neiespējami, vismaz, tuvāko 10 gadu laikā - noteikti. Es tavā vietā šķirtos ar labu. Bet galavārds, protams, pieder jums.
18.01.2016 05:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
. Es viņu nevainoju, bet šad tad viņš aizmirst, ka attiecības ir 2 cilvēku darbs.


Manuprāt, kaut kas nav kārtībā jau tajā brīdī, kad attiecības sāc uzskatīt par darbu. Nu priekš kam attiecības, kas ir kā darbs?
Tici man, ja viņš ir īstais, agrāk vai vēlāk atradīsiet ceļu viens pie otra arī tad, ja tagad izšķirsieties, iespējams šķiršanās nāks pat par labu.

saulesbrille, Tu esi mana dvīne :-D
18.01.2016 07:33 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Bet, lai visu saglābtu ir jābūt vēlmei to darīt no abām pusēm, ok tev tāda ir, bet vai viņam?
Strīdiem, gan nevajadzētu rasties no nekā, varbūt esat vienā istabā un abi neko nedarat? Ja abiem ir kāda nodarbe, vai kāda lieta ko darat kopā, nesaprotu pa kuru laiku kašķēties.


Ko viņš par to visu saka?


Ir ir viņam arī vēlme, bet arī viņš ir noguris. Tas ir tāds abpusējs lēmums un zinu, ka viņš arī nav 100% pārliecināts, vai pareizais. Viņš arī ir noguris, viņam ir pamatotas pretenzijas pret mani, bet mēs abi kļūdāmies. Krītam, ceļamies... Viņš ir tik pat kategorisks kā es - vairāk tā nav iespējams turpināt. Ziniet, vienkārši iekšā nav tā pārliecinošā sajūta - YESSS, viss, tā vajag, jāšķiras, priekšā jauna dzīve, viss būs labi, būs citi vīrieši, būs ģimene. Varbūt es vienkārši neesmu to visu vēl pārdzīvojusi :'-(
18.01.2016 14:01 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Manuprāt, kaut kas nav kārtībā jau tajā brīdī, kad attiecības sāc uzskatīt par darbu. Nu priekš kam attiecības, kas ir kā darbs?


Darbs jau pārnestā nozīmē. Vai Tu savās attiecībās nepiestrādā pie nekā? Satiekas divi cilvēki, viss ir super puper un viss sanāk, nekas nav jādara priekš tā? Teiksim, viens ir sliņķis, tad otram ir jāpiestrādā pie tā, lai pirmais saprastu, ka to un šito būtu jādara. Turpretim pirmais arī piestrādā un cenšas padomāt un rīkoties lietas labā... kaut kā tā es domāju.

Un neuzrakstīju par kopīgām nodarbēm - mēs esam diezgan aizņemti, un kopā ir ko darīt - braucam uz kino, staigājam daudz, ceļojam, apmeklējam draugus, nesēžam 4 sienās un neēdam viens otru nost.
18.01.2016 14:04 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Laikam skudrulācim taisnība, vnk nesaskanam un viss :-(
18.01.2016 14:04 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.12.2015
Pāri daudz kam iet cauri, tiksiet pāri šim, tiksiet pāri arī daudz kam citam. Galvenais lai baas puses ir ieinteresētas, un abām pusēm jūtas nav zudušas.
18.01.2016 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits