Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Homework

 
Reitings 58
Reģ: 29.07.2015
Sveikas. Vai homework atbildes, kuras ir ievietotas ar fotogrāfiju var tikai atvērt samaksājot naudu? Varbūt kāda zina kādu knifu, kā var atvērt nemaksājot vai varbūt kāda ir nopirkusi abonementu uz tām 24 h?
16.01.2016 23:37 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nez, es tā nemācijos :D

Vienīgais, ļoti nepatika referātus rakstīt un man skolotāja ļoti pārzināja interneta jau gatavos darbus un no visiem interneta darbiem kopēju pa daļiņai un veidoju savu darbu un pelniju labas atzīmes :D
16.01.2016 23:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, lietaratūrai, ja skolotājas jaunas, var atsākt izmantot retro/old school metodes un nospiest vārds vārdā no grāmatu ievadiem, kādreiz tā bija top metode. Reiz mums sajūsminātā vēstures skolotāja lasīja kāda puiša eseju par mitoloģiju, kura bija vārds vārdā pārrakstīta no "Apvāršņa" sērijas grāmatas ievada.

Ja slinkums pārrakstīt, var uzlikt aplikāciju telefonam, kas ar kameru "atpazīst" tekstu.

Par to homework.lv... man, principā, patīk svešu mājasdarbu pildīšana, bet atbilžu autori, cik saprotu, beigās reāli nesaņem praktiski neko....? Vai kļūdos? Citādi varētu Cosmo vieta tusēt tur :) Tāpat arī varētu, bet mani kaitina ideja, ka uz MANA darba iedzīvojas web lapas autori, un ar mani nepadalās.
17.01.2016 11:54 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man bija tāda pati taktika kā Полина_Laura :-D
17.01.2016 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits