Attiecību lietas.

 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Sveikas, meitenes!

Vai kāda no Jums kādreiz ir tikusies ar aizņemtu vīrieti? Principā, iemīlējusies vīrietī, kuram ir attiecības un uzsākušas tikties ar viņu, kamēr šīs attiecības vēl nav beigušās? Pret šo puisi jau sen ir jūtas, bet, zinot, ka viņam ir attiecības, neko nemēģināju uzsākt. Nesen viņš atzinās, ka arī viņam pret mani ir jūtas. Zinu, ka ar otru sievieti viņam ir problēmas jau kādu laiku, kopā viņi ir jau vairāk kā 5cus gadus. It kā saprotu, ka ir gadījumi, kad iemīlies citā un izbeidz attiecības, bet man pirmkārt ir bail, ka es viņam būšu tikai kā rezerves variants un to otru viņs nekad nepametīs un otrkārt, negribu speciāli jaukt viņu attiecības. Agrāk nekad šādu situāciju neatbalstītu, bet pati esmu tādā iekļuvusi un nu nezinu, ko darīt.
Ieteikumi?
16.01.2016 18:28 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Noziedzies viņš nav, bet nevajag čakarēt abas meitenes, izbeidz attiecības, ja nav jūtas vairs un tad sāc veidot attiecības ar otru meiteni. Bet viņš vazā gan savu meiteni, gan autori. Sirdij protams nepavēlēsi, ir tāds teiciens. Ja puisim autore iepatikās, tad lai viņš rīkojas kā vīrietim pienākas, bet ne kā gļēvulis .
17.01.2016 19:04 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
cik nav tādu pāru, kuri dzīvo tikai dzīvošans pēc līdz parādās vienam cita aizraušanās.


Vai tiešām? Man šķiet, ka parasti tādos gadījumos viens neko nezina par to, ka "dzīvo dzīvošanas pēc", kamēr otrs kāru aci skatās visapkārt :D
17.01.2016 19:04 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Varbūt uzskatu par traku, bet tieši pateicoties sievietēm, kas gatavas tikties ar aizņemtiem vīriešiem, citas tiek krāptas!

Nedari to, ko pēc tam vajadzēs nožēlot! Uzskatu, ka uz cita nelaimes savu laimi nevar uzbūvēt.
17.01.2016 19:12 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pēc to garantiju meklēšanas,jau ir skaidrs,ka neko nopietnu viņš negrib. ko nozīmē-nav garantijas?
Tāpēc,ka nav garabtijas ar tevi,tpc paliek sev ērtākā vietā ar jau esošo sievieti.
Bet kopumā,man jau liekas,ka ja nebūs tevi viņam blakām,būs kāda cita. Šitādi meklētāji arī atrod to,kas būs gatava būt otrais variants,kad "attiecībās neiet".
bet vsp es brīnos,ka vēl kāda uzķeras uz šito-"attiecībās neiet,attiecībās problēmas". Tas ir aizņemto vīriešu,kas meklē otro variantu jājamzirdziņš. Jau tepat cosmo katrā diskusijā,kur meitene sapinās ar aizņemto-visiem viens un tas pats teksts.
17.01.2016 21:57 |
 
Reitings 262
Reģ: 09.11.2009
Man ir tieši tāda pati problēma kā autorei. Tikkai manā gadijumā puisis ir precējies "Jo meitene iekrita" Tas pēc viņa vārdiem. Grib škirties jo daudz nesaskaņu , nejūtoties mājās gaidīts. Arī vēlējos rakstīt, jautāt padomu. Bet man pietiek ar šiem komentāriem lai izdarītu pareizo izvēli. Būs grūti jo jūtas ir. Bet labāk tagat skarbā patiesība, nekā vēlāk saldie meli.
17.01.2016 22:18 |
 
Reitings 262
Reģ: 09.11.2009
P.s Viņam un sievai nav bērnu, jo viņai bija spontānais aborts.
17.01.2016 22:20 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Manas attiecības sākās kā dienesta romāns ar precētu vīrieti laikā, kad pati biju piecus gadus ilgās attiecībās. Iemīlējos, šīs attiecības pārtraucu un viņš aizgāja no sievas. Šobrīd dzīvojam kopā un varu teikt, ka savā dzīvē nekad neesmu bijusi tik laimīga. Pieturos pie uzskata, ka to, kas nav izjaucams, nekas un neviens neizjauks. Tas, ka vīrietis ir izvēlējies spert šādu soli, nav tavs, bet viņa lēmums. Es nesaku, ka atbalstu šādas attiecības, bet uzskatu, ka laimei jādod iespēja.
17.01.2016 23:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits