Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

A slimības lapa

 
Reitings 2
Reģ: 15.01.2016
Gribētos zināt,kādā veidā tiek aprēķinātas A slimības lapas ja tās atkārtojas atkal īsā laika posmā?!Mans stāsts: Kādu laiku atpakaļ,saslimu un atvēru A-lapu par kuru saņēmu aprēķinu no darba vietas ap 180Euro un pēc tam kādu laiku turpinājās man B-lapa un kad ārsts man noslēdz B-lapu tad nākošajā dienā uz darbu netiku bet gan nokļuvu slimnīcā kur man tika atvērta atkal A-lapa par kuru man darba vieta neko nesamaksāja,jo nebija nostrādāta neviena diena līdz ar to man turpinājās B-lapa pēc laika man noslēdza B-lapu un 21.12.2015 izgāju beidzot darbā un laime bija īsa kad nākošā dienā atkal nokļuvu slimnīcā un atkal tika atvērta man A-lapa par kuru šodien saņēmu smieklīgu aprēķinu 13.57Euro tas ir kopā ar nostrādāto vienu dienu 21.12.2015...Smieklīgi,ka pat zāles nesanāk nopirkt kur nu vēl ārstēties turpināt...Gribēju uzzināt vai ir pareizi aprēķināts mans slimības pabalsts???!
15.01.2016 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
A slimības lapas aprēķins -
Par pirmajām 10 slimības dienām darba devējs maksā slimības naudu:
par otro un trešo slimības dienu – ne mazāk kā 75% apmērā no Jūsu vidējās izpeļņas;
no ceturtās līdz desmitai slimības dienai – ne mazāk kā 80% apmērā no Jūsu vidējās izpeļņas.

http://www.vsaa.lv/lv/pakalpojumi/stradajosajiem/slimibas-pabalsts

Cik ilgi strādā šajā uzņēmumā un kāda ir Tava vidējā alga - no tā arī atkarīgs cik saņemsi. ;)
15.01.2016 16:28 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.01.2016
līdz saslimu bija nostrādāti 7mēneši vidējā alga pieņemsim minimums...
15.01.2016 16:32 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
No tā cik ilgi strādā darbā nekas nav atkarīgs.
Darba devējam vajadzēja apmaksāt A lapas slimības dienas, izņemot par pirmo dieno. Par B lapas slimības dienām jāiet uz VSAA iesniegt slimības lapu, lai saņemtu naudu.
15.01.2016 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits