Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums jūlijā

 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Sveikas!
Abi ar draugu ceļojumā varam braukt tikai jūlijā. Vēlamie galamērķi ir Šeišelas, Maldīvas, Bali, kāda no Karību salām. Taču budžets, ko varam atvēlēt pašām biļetēm + viesnīcai/-ām, ir aptuveni 2000EUR. Tad, nu, radās vairāki jautājumi:
1) Vai kāda no jums ir bijusi kādā no minētajām vietām? Kāda pieredze, izmaksas?
1) Vai vispār klimats šajās vietās jūlijā būs piemērots atpūtai? Nebūs tā, ka visu laiku līst lietus?
2) Kur jūs parasti meklējat lētos ceļojumus (lidojums + viesnīca) un kā vispār atrast? Centos meklēt caur edreams.com, taču man nepatīk tas, ka jāievada konkrēti datumi, taču, ja blakus datumos ir lētāki lidojumi, meklētājs to neuzrāda. Man tas nebūtu tik svarīgi, kad tieši jūlijā, galvenās šoreiz ir izmaksas, jo apzinos, ka šie galamērķi nav no lētā gala.
Būšu ļoti pateicīga, ja kāda spēs sniegt padomu, kā atrast un nokomplektēt lētu ceļojumu jūlijā.
12.01.2016 22:52 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Iesaku pačekot celotprieks.lv, pati neesmu vel caur to nekur ceļojusi, bet piedāvājumi izskatās labi. Vienkārši iedod internetā pieejamo info par lētām biļetēm un braucieniem, talāk pats buko.
12.01.2016 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
2000 uz abiem??? Vai par katru?
12.01.2016 23:01 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Cukurvāvere, vēlams uz abiem tieši par biļetēm + viesnīcu, jo edreams.com rāda, ka tas ir iespējams. Vienkārši es nesaprotu, kad ir tas atlaižu laiks un kā ir izdevīgāk - pasūtīt tagad vai gaidīt pēdējā brīža piedāvājumus, bet, ja tādi nemaz nebūs. (t)
12.01.2016 23:05 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Lex, milzīgs Tev paldies par to saitu. Izskatās jau ļoti izdevīgi piedāvājumi. Vienīgi man problēmas pašai kaut ko atrast. Cik noprotu, šeit vienkārši ir lētās aviobiļetes, taču mājvietu var piemeklēt caur airbnb.com. Tāpēc vēlētos dzirdēt kādas atsauksmes par klimatu Indijas okeānā jūlijā? No reālas pieredzes.
12.01.2016 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits