Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spilvens spiež un sega par šauru - matrača vaina?

 
Reitings 51
Reģ: 12.01.2016
Jau trešo mēnesi guļu uz sava jaunā super-duper multi-pocket atsperu matrača, un aizvien vairāk liekas, ka kaut kas ar viņu nav riktīgi. Nekāds reāls defekts nav sataustāms vai ieraugāms, bet gan es, gan mans vīrs naktīs nemierīgi guļam, bieži mostamies (reizēm arī ar galvassāpēm). Mēģinājām mainīt puses, pārstiepām arī uz citu istabu, bet vienalga slikta gulēšana. Reāli saprotu, ka veikalā man viņu atpakaļ ar šādu pamatojumu neviens neņems. Ko darīt? Mēģināt izlīdzēties ar virsmatraci (kas arī kaut ko maksā), vai uzreiz mest ārā un pirkt pavisam jaunu matraci? :-O
12.01.2016 21:55 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Iepriekš gulējāt ar citu matraci tajā pašā vietā? Nav apakšā kāda ādere?
12.01.2016 21:59 |
 
Reitings 51
Reģ: 12.01.2016
Jā, iepriekš bija cits matracis tajā pašā istabā (tāds, kuram pat atsperes spiedās cauri, bet vienalga gulēju krietni labāk).
Nav arī tā, ka 3 mēnešus būtu labi gulējuši un tikai tagad parādījušās problēmas. Bieži nebijām mājās, tāpēc reti sanāca sākumā gulēt uz tā matrača. Pēc tam likās, ka varbūt vienkārši jāpierod. Bet nu nevaram nekādi pierast.
12.01.2016 22:12 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2015
Es labāk tomēr nepažēlotu naudu un pirktu jaunu. Man mans miegs ir svarīgāks par naudu.
13.01.2016 16:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Papēti internetā atsperu veidu un pildījumu, tam ir ļoti liela nozīme patiesībā un tas arī nosaka paša matrača cenu un izturību/ērtību.

Es teiktu ka jāmeklē ir cits matracis, jāpēta vairāk info par matrača sastāvu un par kuriem ir labākās atsauksmes.
Kā saka, skopais maksā divas reizes. Pašreizējo matraci es vienkārši nopārdotu ar tekstu ka viņš nederēja mūsu gultai jo nepareizo izmēru iegādājāmies un miers. Ja teiksi ka matracis nav ērts tad neviens tiešām nenopirks, lai gan tas cits varbūt to neertumu nemaz nejustu. Pa dārgo gan nevajag pārdot, principā pusi cenas nolaist vajag un miers.
13.01.2016 17:06 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Galvassāpes mēdz būt, ja nav riktīgs spilvens. Saspringst visi kakla muskuļi, un rezultātā no rīta pieceļoties sāp galva. Izklausās gan, ka vainīgs būs tas nabaga matracis. Kad mēs pirkām, bez kauna ņēmu un gūlos uz izvēlētajiem matračiem, lai saprastu, cik iegrimst dibens, cik ļoti ietekmē mugurkaulu. Ilgtermiņā protams var izrādīties citādāk, bet, par laimi, garām nenošāvām.
Ir paziņas, kas saka, ka paiet laiks, līdz ķermenis pierod pie ortopēdiskā matrača. Draudzenei sākumā sāpēja mugura, bet pēc tam palika riktīgi labi, uz citiem neriktīgiem matračiem vairs nevarot pagulēt.
Virsmatracis derētu, ka pamata matracis ir stingrs un ciets. Bet tikpat labi tas var arī nepalīdzēt.

P.s. Mums bija problēmas ar gulēšanu, jo netīšam nopirkām sintētisku palagu. Arī mocības gulēt, bieža mošanās naktīs un karsti pat ar logu vaļā. Es baidījos, ka matracis maita vainīgs, bet līdzko nomainījām uz kokvilnas palagu, tā miega problēma pazuda.
13.01.2016 17:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits