Attiecības bērna dēļ

 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Sveikas! Ko jūs domājat par attiecību veidošanu bērna dēļ, ja pāra starpā nav mīlestības?
Ir kāda pozitīva vai negatīva pieredze?
09.01.2016 19:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Te pat cosmo meičas ir krāptas tā ka pat neienāca prātā ka kas tāds var notikt, bet redz ka notiek.


pareizi tu saki krāptas, neatminos ( palabo ja kļūdos), ka te kāda būtu krāpta gadiem , visām parādījās nojausma un viņas lika lietā sievietes prātu , lai noskaidrotu kas un kā ....

un var jau uzskatīt par suņa murgiem un gluži ne pēc acīm , bet arī grāfiene atdzina , ka bērns ir līdzīgs īstajam tēvam :-)
11.01.2016 10:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ne visas ir teikušask a to ir atklājušas tā uzreiz, principā vecim tik vienu reizi jāpieļauj kāda dīvaina izdarība lai vecene izošņātu visu ko vien var, veči tādā ziņā lielākoties nav tik apsēsti un ja saka ka aizkavējās darbā, tad arī tic ka aizkavējās darbā.

wee Viņa atdzina ka bērns ir līdzīgs "īstajam" tēvam jo viņa to itkā zina.
Tik pat labi varbūt bērns arī ir no tā vīrieša kurš arī pašlaik ir bērna tēvs un līdzība ar citu vīrieti ir tikai sakritība un cilvēka iedomas, ka redz savu patiesību.

Nu reāli bērnu salīdzināšana ar iespējamajiem tēviem nav nopietna. Tur tad ir DNS testi un miers, nevis meklēsim tēvu pēc vizuālā izskata.
11.01.2016 10:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
labi labi , es sapratu , ka tavuprāt , vecis ir neviss pamuļķis , bet cēlsirdīgs vīrietis :D
11.01.2016 11:25 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
protams,ka es neesmu 100% pārliecināta,jo neskrēju noņemt testus u.c
Tas ir viņas teksts,ko viņa man pirms trīs gadiem pati teica,ka pēc visa sanāk,ka tas nav viņa bērns. Kad bērnam bija gads,un satikām viņu ar bērnu ,tad viens mans paziņa izmeta automātiski tekstu- bērns ir pilnīgi blonds,bet Jūs abi esiet tumsnēji. Kā tā? meitene uzreiz sāka attaisnoties ar to,ka pati ir blondīne,kas protams tā nav. tā tēma vairs nav celta augšā,jo kontakts praktiski nav pa šiem gadiem,tik cik viņa uzraksta kādu sms,vai piezvana ,pastāsta kā iet.
11.01.2016 12:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
dabā tā iekārtots , ka mazā vecumā bērni , 99,9% gadījumu ir līdzīgi tēvam , tieši tā iemesla pēc , lai vīrietis viņu pieņemtu kā savējo
Pilnigas mulkibas.


Kad bērnam bija gads,un satikām viņu ar bērnu ,tad viens mans paziņa izmeta automātiski tekstu- bērns ir pilnīgi blonds,bet Jūs abi esiet tumsnēji. Kā tā? meitene
ak dies ! Man krustdels lidz 2 gadiem bija pilnigi blondiem matiem, abi vecaki tumsiem., Tagad ir 20 it gadi un ir tumsi mati ka tevam un matei. Nav koi te mulkibas runat!
12.01.2016 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits