Dārgo brendu kopijas

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
ieklīdu andele mandele mājaslapā somu sadaļā, skatos tur pārdod Lv, YSL, Dolce Gabbana replikas. tātad kādas tās pērk un valkā, bet vai nav neērti? var taču nopirkt parastu somu kas nav feiks. skaidrs, ka mums Latvijā somas par 4000 reti kura var atļauties.
09.01.2016 18:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tāpat arī nevajadzētu tramvajā kāpt ar somu, kas maksā vismaz 2x vairāk nekā mēnesī saņem vidējais pasažieris
Šim gan es nepiekrītu. Manis pēc.. lai sēž trolejbusā ar LV (vai citu dārgā gala) somiņu.. ja tā ir atbilstoša sezonai, pieskaņota.. kāpēc gan ne? (pat, ja arī tā nav - kas man par daļu :-D) :) Ticu, ka daļa no pasažieriem somai uzmanību nepievērsīs (pat nesapratīs, kas par brendu) :)
10.01.2016 01:38 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
piekrītīšu, ja tā somiņa ir uzdāvināta, bet man nav ne tiesību, ne mašīnas, ko tad, lai stāv skapī un krāj putekļus?

arii piekriitu , visp LV sominas ar monogrammaam izskataas peec ikdienas variantiem , taas jau tieshaam nevareetu vilkt klaat kaadam smalkam pasaakumam . Tapec neredzu problemu , kapec ar originalo vai dargu repliku nevaretu braukt ar sabiedrisko . Aarzemees pilni metro ar brendiigaam somaam un nevienam nekrata no kurienes taas naak -no orginaalaa plaukta , daargaas kalitatiivaas replikas vai turku , kjiinieshu leetuchi .
10.01.2016 01:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tas kādēļ es saku, ka, manuprāt, ar LV somu tramvajā nevajadzētu braukt, ir nevis tapēc, lai saudzētu citu pasažieru jūtas, no sērijas - ja nu viņiem kaut kas nepatīk, bet gan pašas somas dēļ. Jo pieņemot, ka katram sava dārgā soma patīk un gribēsies par to priecāties arī pēc 10-15 gadiem (jo tieši tas ir viens no luksusa klases somu plusiem), tad pret somu ir jāizruras īpaši saudzīgi un tramvajs nav saudzīgākā vieta :-P
10.01.2016 02:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Par feiku tēmu varētu diskutēt un diskutēt.
Es netabalsu.
Protams var argumentēt (katrs personīgi ), kāpēc izvēlas feiku utt..., bet tas nav orģināls un musdienas par samērā mazām maudiņām var nopirkt arī nebrendu stilīgas lietas.
Tāpat es visus masu brendus ( kā MK, CK utt.. )neuztveru par ilgtermiņa iegulījumu, jo viņiem ir pilnīgi cita filozofija un kvalitāte,ne kā jau pieminētajam LV ( kurš arī varbutarī ir "ieguldījums ").
Un " luksusa " mantas ir paredzētas valkāšānai navis skapī turēšanai un pulēšanai ( tāpēc īpašu attieksmi negaida ),un tās kalpo ilgi, kamēr pašam valkātājam neapnīk.
10.01.2016 03:44 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Es pērku zīmolu, jo tā ir kvalitāte (ja tas tiešām tā ir). Viltojums ir tādi kā meli sev. Pēdējā laikā tā zīmolu būšana man vispār ne īpaši patīk, ideālā gadījumā lai tas zīmols ir tikai uz birkas kaut kur iekšpusē un no ārpuses redzams vienīgi kvalitatīvs materiāls. Nepatīk zīmēties, neesmu nekāda staigājoša reklāma.
10.01.2016 04:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Brends, parasti ir ražota tur pat kur nebrends, tikai iepakots brenda iepakojumā ar brenda uzlīmēm.
Pārējā atšķirība ir cilvēku galvās.
Cilvēki ir gatavi maksāt vairāk par standarta preci, tad to pataisa par brendu ar 3x lielāku cenu.

Galvenais ir visam ticēt...
10.01.2016 10:36 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Nopirku Turcijā fake Burberry maicińu, nevis tapēc ka itkā firmas bet vienk. iepatikās.(l)
Tur no Burberry maza zimite malińā un vińu stila audums.
Nesaskatu neko sliktu tajā☺️
10.01.2016 10:57 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pavisam vienkārši.
Tās kuras pērk feikus atbalsta noziedzibu un kas zin varbut tā naudiņa nonāk arī līdz isis.
10.01.2016 12:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jo pieņemot, ka katram sava dārgā soma patīk un gribēsies par to priecāties arī pēc 10-15 gadiem (jo tieši tas ir viens no luksusa klases somu plusiem), tad pret somu ir jāizruras īpaši saudzīgi un tramvajs nav saudzīgākā vieta

Tramvajs nav nekāds somiņu iznīcinātājs. Atkarīgs vairāk no paša nēsātāja.. nav nekas labs gaidāms, ja to pašu somu liks uz grīdas kā sabiedriskajā, tā arī taksī :) Vismaz man, pārvietojoties ar sabiedrisko, soma nav saskādēta :)

Turklāt novēroju, ka sievietes, kuras var atļauties LV somu, nepērk vienu eksemplāru uz 15 gadiem :)
10.01.2016 12:10 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es neatbalstu feikus un man tādi nav. Vienu reizi pusaudžu gados nopirku Turcijā vienu tādu somiņu, kas saplīsa pēc nedēļas :D
Diemžēl nevaru atļauties Chanel un LV somiņas. Izvēlos vidēja līmeņa zīmolus. Man ir divas MK zīmola somas, ļoti patīk. Pēc vairāk kā gada lietošanas, joprojām kā jaunas, man tas liekas labs ieguldījums, tie 300, 400eur + izskatās labi. Agrāk pirku visu laiku somas Reservedā, H&M, Mango, pēc dažiem mēnešiem jau tās bija saplīsušas vai izskatījās noplukušas, naudas ziņā tas pats vien sanāk, 6 x 50eur, vai 1 x 300eur.
Es esmu par kvalitāti.

Un par to tramvaju, esmu braukusi autobusā , tramvajā ar MK somu, nebiju iedomājusies, ka citi uzreiz domā, ka tas noteikti ir feiks. Ja par nolietošanos, es tās somas esmu izvazājusi pa visurieni, arī tagad braucot ar auto, lieku to blakus zemē, arī mitrumā, neesmu baigi saudzīga, iekšpusē esmu izlējusi ēdienus, dzērienus, izslauku ar lupatiņu un neko, kā jauna.

Brends, parasti ir ražota tur pat kur nebrends, tikai iepakots brenda iepakojumā ar brenda uzlīmēm.
Pārējā atšķirība ir cilvēku galvās.


Pilnīgas muļķības. Kādus brendus esi savā dzīvē izmēģinājis, ja drīkst jautāt?
10.01.2016 12:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Dārgos brendus nepērku, jo priekš manis par dārgu. Feikus nenēsāju un nepērku, jo vienkārši neapmeklēju feikotos veikalus/tirgu un lielās bļembas nepatīk.
Uz Ziemassvētkiem dāvanā saņēmu somu, kas ir gandrīz manas algas vērtība, vot i nezinu ko tagad ar viņu darīt :-D žēl novalkāt :-D
10.01.2016 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 4863
Reģ: 29.01.2009
Visas tik neatbalsta un neatbalsta feika drēbes un somiņas, bet turpina pirkt un nēsāt :D :D Jo tiešām pilna Andele ar pakaļdarinājumiem, attiecīgi, ļoti daudzas (labi ne visas,bet tiesām daudzas) pērk un nēsā viņus... Un pēc tam raksta, cik tas ir slikti, noziedzīgi, utt. ;) Kaut kā man tas neiet kopā, vai arī cosmo atrodas tikai tās "pareizās".... (ha haha) ;)
Atzīšos, ka pirms gadiem 7-8 esmu tirgojusi dažādas feika somas, jo vajadzēja naudu, varēja ļoti labi nopelnīt un pārsvarā tās somiņas pirka sievietes pie Porsche stūres un dažas vietējās slavenības, ļoti labi zinot, ka tas ir kīniešu pakaļdarinājums! Un viņām bija vienalga, par kvalitāti, galvenais bija vizuālais izskats tai somai, lai izskatās kā īsta brendu soma. Laikam skopums darīja savu, jo naudiņu tērēt negribat, bet ar somiņu paspīdēt gribās... :)
Godīgi sakot, man ir diezgan vienalga, ko katrs nēsā, kamēr tas izskatās kaut cik normāli. Ja kāda tirgus babuļa ietu ar Louis Vuitton somiņu, tad tas būtu nedaudz amizanti :D :D
10.01.2016 12:44 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
nee, nee, nee! ja peerku, tad tikai origjinaalu, kur jeega shitos feikus? visas taas converse kedas, nu, pretiigi, piedodiet :D
kaut gan mana maasiica atveda man MK maku un somu (mazo) no Turcijas, uzreiz jau sapratu, ka feiks, jo viens burts izkrita aaraa no maka un pirms tam ieprieksh nezinaaju, ka Turcija populaara vieta feikiem, taapeec iznjeemu visus tos butrus aaraa, lai nebuutu izlecoshais michael kors uz maka :D :-P
10.01.2016 12:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un par to noziedzību smiekli nāk :-D es neesmu baigi viedā modes lietās, tāpēc pat varu iedomāties, ka varētu iegrābties kādā feikā nemaz to nezinot un negribot nodarīt kaitējumu :-D
10.01.2016 12:52 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Nesaprotu cepšanos par to, ka kāda nenopērk orģinālu, bet kopiju.
Atceros, kādu laiku atpakaļ, mana mamma nopirka šallīti, ar Chanel iniciāļiem virsū. Kad parādīja, prasīju, cik maksāja, ka pirka šādu firmu. Viņa neko par Chanel iniciāļiem nezināja, teica- vienkārši patika kā šalle izskatās.
Nezinu, kas tur slikts, ja nopērk tādu šalli, kas nav orģināls, bet viņai vienkārši patika tas "rakstiņš". tas nebija brenda pēc, bet modeļa pēc.
10.01.2016 13:04 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Neatbalstu kopijas. Bet ja kāda 1-2 lietas ir no kāda brenda kopijas vienkarsi tadel ka loti patīk dizains, bet originālo atlauties nevar, neko sliktu tur nesaskatu. Cita lieta ka viss apgērbs/aksesuāri ir no kopijām. :-D loti gribētu iegādāties LV Michael Bacpack precīzu kopiju vai originālo jo tā soma ir vienkārši perfekta! Bet precīzas kopijas maksās vismaz virs 100 euro.
10.01.2016 13:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Un par to noziedzību smiekli nāk

Iecitēšu sevi.


Protams var argumentēt (katrs personīgi ), kāpēc izvēlas feiku utt..., .



Man smiekli nāk par feiku valkātajam, kuras sev ieskaidro savus izdomatos melus kā: es jau nezinju, ka tas ir brends, bet vienkārši smuka somiņa, neviens taču atšķirību tāpat neredz utt... Lūk šis ir smieklīgi.
Bet tas ka ar savu pirkumu atbalstat, noziedzību un verdzību... Nezinu gan. Protams var jau teik, mani nesatrauc Ķīnas vai Āfrikas iedzīvotaju labklājība, bet tomēr tos feikus kāds ir saraojis un nejau orģinlo brendu rūpnīcās. Kā tur saka : no tās pašas rūpnīcas, no tiem pašiem materialiem un kas tur vēl tur ne :-D
10.01.2016 13:24 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Nav man ne feiki, ne oriģinālie brendi. Arī 100 eur par somiņu man šķiet par dārgu.
Un neprotu atšķirt feiku no oriģināla, tāpēc arī nepievēršu uzmanību ko nēsā citas.
10.01.2016 13:24 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Brendus un nebrendus, parasti ražo vienā un tajā pašā rūpnīcā, no vienādām izejvielām, ar vienādām iekārtām, vieni un tie paši darbinieki.
Tikai nebrendus no rūpnīcas sūta uz veikaliem, brendus uz "brendu fabriku" kas patiesībā ir pakošanas cehs, kur tos uzfrišina, aplīmē, smuki iepako un arī sūta uz tirdzniecību.

Atšķirība ir - ja nebrendam uzcenojums ir, piemēram 100%, tad brendam 500%

Daudzi cilvēki negrib pirkt masveidā ražotas preces, bet grib kaut ko īpašu, tāpēc tiek radīts brends.
Brends tiek pārdots salonā, īpaši izcelts ar brenda uzlīmēm, skaisti iepakots un cenai jābūt daudz lielākai nekā masveida precei. Bet atšķirība reāli ir labi ja 5%

Cilvēki grib justies labi pērkot kaut ko īpašu un šī sajūta tiek pasniegta kā "brends"
Ražotājiem un tirgotājiem tā ir tikai iespēja daudz vairāk nopelnīt.
10.01.2016 13:57 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
lai gan katrs valkā ko grib un es reti ievēroju brendus, kur nu vēl sazīmēju replikas (vienkārši neinteresē, neatpazīstu brendus), man šķiet gan jocīgi, ka cilvēks izvēlās maksāt par repliku. ir vairākas cenu kategorijas, kāpēc nepirkt vnk somu, kas atbilst summai kādu vēlos/spēju izdot par somu, bet pirkt somu, kas "izliekās" par dārgāku. skatīties uz savu somu ar ilgām, ka tā būtu dārgāka soma šķiet visai nomācoši :D
10.01.2016 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits