Drauga draugi

 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Sveikas!

Mana problēma ir ar drauga draugiem. Viņa draugu kompānija ir sena - visi no vienas klases, kaimiņos uzauguši, kopīgās izklaides, piedzīvojumi tīņu gados utt. Arī otras pusītes viņi ir atraduši šajā kompānijā, tai skaitā mans draugs bija kopā ar meiteni no šīs kompānijas. Tā teikt "visi no vienas ābeles". Bet kā nu tas dzīvē mēdz notikt, tagad draugam esmu es (jau trešo gadu, kā arī gatavojamies precēties). Mūsu attiecībās viss ir labi. Bet diemžēl viņa draugi mani nepieņem, īpaši labākais draugs un viņa draudzene. Es pilnīgi jūtu, kā viņi grib, lai viņš ir kopā ar viņa bijušo draudzeni. Viss ir sakritis tā, ka laikā, kad iepazināmies viņš sāka attīstīt savu biznesu, t.i. daudz strādā, brīvā laika maz un reizēm vienkārši liels nogurums, proti, ar draugiem satikties laika un vēlēšanās nav tik daudz kā agrāk. Viņa draugi visi strādā "no - līdz", t.i. brīvā laika daudz vairāk. Un tad nu attiecības ļoti sašķobījušās, īpaši ar labāko draugu, kurš nespēj pieņemt to, ka viņi vairs nav "brothers from the other mother" utt. Un, protams, viņš visā vaino mani, ka esmu viņu palikusi zem tupeles utt., bet tā nav. Es ne tikai ļauju, bet arī veicinu viņu tikšanos. Bet draugs pats nevēlas, jo ir citas prioritātes, kā arī, kā pats saka, nav īsti vairāk par ko ar viņiem runāt un pluss vēl viņa labākā drauga attieksme ir bērnišķīga. Piemērām, pirms pāris dienām bija visu viņu tikšanās. Lai gan nejūtos viņu sabiedrībā komfortabli, kā arī ne pārāk patīk satikt viņa bijušo, piekritu doties līdzi, jo draugs lūdza. Bet atmosfēra tikšanās laikā bija nokaitēta, t.i. mani vispār ignorēja, kaut gan es centos būt pieklājīga, uzsākt sarunu. Bet viņa labākais draugs, izteica dzēlīgas piezīmes mana drauga virzienā. Rezultātā, protams, garastāvoklis sabojāts... un man ļoti žēl, ka attiecības viņiem ir tādas, kādas ir. Draugs arī jūtami nelaimīgs.... Un neesam mēs nekādi pusaudži, bet gan jau tuvu 30.
Varbūt ir kādas idejas, pieredze, kā šo situāciju risināt.. ? Domāju, ka viņiem vajadzētu izrunāties.. bet nevar jau piespiest viņiem pieņemt mani, jo acīmredzami, to nevēlas....(t)
07.01.2016 12:35 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Koshka- un tu butu slepta lezbiete? Jeb varbut transsexuale?

Kapec ne labak pastasti ja ir iespeja un velme un nedzivo katrs otra valsts gala? Izrunaties par dzivo uzzinat kas kuram jauns un normali pavadit laiku. Kas tie par draugiem kuri negrib satikties? Turklat reizi 2 nedelas nav biezi, kad man choms dzivoja pari ielai mes tikamies gandriz katru dienu kaut uz 5min sapipet un paplapat. So? Abiem tad bija attiecibas utt un tad?
07.01.2016 17:29 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Īsti draugi būs tādi arī tad, ja komunikācija notiks reizi mēnesī vai pat retāk. Cilvēki aug, prioritātes mainās un tas ir dabiski, ne vienmēr būs laiks/vēlme pasēdēšanām.

+

Man arī ir viena draudzene no bērnudārza laikiem, vienā solā sēdējām un kopā uz tusiņiem gājām. Bet gadiem ejot, katrai ir sava dzīve izveidojusies, darbs, satiekamies reti, bet bieži čatojam, sūtām bildes, kādu smieklīgu joku utt. Ir forši, jo nekas jau būtībā nav mainījies (l) vienkārši satikties nesanāk tik bieži.

Viņa draugs pats tās attiecības bojā. Piemēram, ar citu draugu no tās kompānijas nav šādu problēmu, jo viņi sazvanās, sarakstās, bet nav to negāciju kaut arī netiekas biežāk kā ar to otru.
Un vēl ko darīt ar kāzām...? Šādu tejāteri es noteikti negribu piedzīvot savā kāzu dienā. Draugs vakar dusmās man teica, ka neaicinās viņus. Bet tad jau točna būs finito. :-O:-/
07.01.2016 17:30 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Turklat reizi 2 nedelas nav biezi, kad man choms dzivoja pari ielai mes tikamies gandriz katru dienu kaut uz 5min sapipet un paplapat.


+++

Es ar saviem abiem draugiem arī dzīvoju vienā mikrorajonā, tiekamies gandrīz katru dienu, tāpat ieskrienam cits pie cita, papļāpājam, kaut vai kopā uz veikalu aizejam, suņus izvedam pastaigā, pa ceļam parunājam, vakarā pēc darba uz dzērienu pie kāda mājās satiekamies. Brīvdienās kompānijā ar otrajām pusēm vai paši pavadam laiku kopā.
07.01.2016 17:43 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Tad gandrīz sanāk, ka jo retāk tiekas, jo labāki draugi? A varbūt ar vīru tāpat?


Man vīrs ir augstāk par draugiem, jo ar vīru dzīvoju kopā, nevis ar draugiem. Man tava attieksme pret vīrieti vispār šķiet drausmīga, nu ka nostādi viņu zemāk par citiem vīriešiem, kaut tie ir tavi bērnības draugi, bet nu un. Izskatās, ka jums ar vīrieti kopīgā laika vispār nav, jo viss tiek pavadīts ar taviem draugiem (pat ja kopā ar vīrieti un draugiem, bet tā jau nav divvientulība). Man tāda dzīvošana zviedru ģimenē, kur ir pāris+nešķiramie draugi, šķiet jocīga.

Bet ja kādu apmierina tāda dzīvošana, lai jau, tikai izsaku savas domas par to, ka lai būtu laba draudzība nav obligāti jāsatiekas reizi nedēļā.
07.01.2016 17:56 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Marissa- Loti identiski kā man ;-) un tas ir pilnigi normali.:-)

Koshka- Es tam ari piekritu, ka nav obligati jatiekas max biezi draugiem lai vini skaititos isti draugi, bet vienkarsi kapec to nedarit ja ir iespeja un abi ta grib? Ja tev tas asociejas ar slepto gejismi tad tu esi loti aprobezota.
07.01.2016 18:17 |
 
Reitings 128
Reģ: 28.12.2015
Par cik manam vīrietim nav tādu draugu, lielākoties darba kolēģi. Citi tuvāki, citi ne tik tuvi. Tad man šāda problēma atkrīt. Nemaz nemēģinātu iepatikties draugiem. Cita lieta ir ģimene. Draugiem nav jādzīvo ar tevi, tavam vīrietim gan. No draugu puses ir nekorekti ta izturēties. Tie nav draugi, kas nevēl čomam laimi, lai ar ko viņš būtu kopā. Ja tu būtu kaut kāda nenormālā, ar neforšām darbībām draugam aiz muguras, tad saprastu čomu neuzticību un vēlmi pasargāt labu draugu ar ko vienā bundžā mīst (atvainojos par izteicienu). Šajā gadījumā, ja tavs vīrietis attālinās no tā saucamajiem draugiem, tad pats jūt ko viņi dara un negrib 100% ielaist šos cilvēkus jūsu dzīvē. Vari protams mēģināt ieziepēties tiem čomiem, bet ja visi barā kauc vienu un mēģina jūs pat pašķirt, tad ar visu baru neizcīnīsies. Visiem laba nebūsi. Var mēģināt atsevišķi paaicināt patusēt kādu no čomiem. Ja nebūtu barā visi, varbūt redzētu cik forša esi un pakāpeniski visi tevi pieņemtu.
07.01.2016 19:56 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Var mēģināt atsevišķi paaicināt patusēt kādu no čomiem. Ja nebūtu barā visi, varbūt redzētu cik forša esi un pakāpeniski visi tevi pieņemtu.


Varbūt tiešām tāds kā bara instinkts. Varbūt gan ne visi pieņemtu, bet kāds gan. Esat pamēģinājuši šādu variantu? (t)
07.01.2016 20:05 |
 
Reitings 128
Reģ: 28.12.2015
Pēc sevis zinu. Ir bijis kad barā baksta kādu vienu, kas it kā nepatīk. Patusējām bez visa bara, sapratu, foršs cilvēks. Tikai bara instinktā kaut kas saslēdzas un automātiski tiek meklēti mīnusi šajā cilvēkā. Jau sen daru ta, ka pati izdaru savus secinājumus, iepazīstu cilvēku un tad izvērtēju -man saskan vai nē. Lielākoties viss ir jauki. Nerunāju neko sliktu u.t.t, ja cilvēku pati nepazīstu. Nav tiesību viņu nicināt, kamēr neesi iepazinis. Pat ja kāds saka, dzirdēts, ka tas ir tāds un tāds. Arī tad esmu nelokāma, pati iepazīšu un izvērtēšu. Neklausos tajā - viena tante teica.
07.01.2016 20:16 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Ouuu, cik pazīstāma situācija:-D Vienīgi, kompānijā ir vēl mana mīljota brālis (vinjiem 2 gadi starpība), un tas bija divreiz sāpīgi:-D Principā, mums sanāca līdzīgi, draugam mainījās prioritātes, pie tam vēl es vinju "savācu uz Rīgu dzīvot", vienu brīdi attiecības ar lielāku draugu dalju un brāli bija pavisam nesmukas. Mani arī visādi psihilogjiski ietekmēja, man atradoties blakus, apsprieda kaut kādas vecas bildes, kur arī drauga un vinja bijušas draudzenes kopbildes (divatā, ne kompānijā) un t.t. Es sāku vinjus ignorēt, nekontaktējos, nebraucu uz svētkiem, pat negribēju drauga dzimšanas dienas svinības apmeklēt. Draugs jautāja kas ir, es vinjam visu izstāstīju. Vinjš papētīja, pamanīja, ka es neizgudroju un ar draugiem parunāja. Bet tie bija tikai 50% no veiksmes. Vēl 50% tomēr pašas attieksme. Manā gadījumā. Neteikšu, ka tagad esam labākie draugi, bet nav problēmu kopā svinēt svētkus, citreiz ballēties. Ljauj draugam pašam sakārtot vinju savstārpējas attiecības, gan jau paies laiks, tie pieaugs, draugs nomierināsies, viss sakārtosies. Starpcitu, draugi nevarētu tavu draugu apskaust?
07.01.2016 20:22 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Var mēģināt atsevišķi paaicināt patusēt kādu no čomiem. Ja nebūtu barā visi, varbūt redzētu cik forša esi un pakāpeniski visi tevi pieņemtu.


Ar šeit jau iepriekš minēto draugu, no tās pašas kompānijas, attiecības 1:1 ir ok. Nav problēmu. Bet draugs uzskata, ka aicināt viņu vienu uz tikšanām, vēl vairāk situāciju sarežģīs un vairos negatīvo tā jau nepatīkamajā situācijā.

ikai bara instinktā kaut kas saslēdzas un automātiski tiek meklēti mīnusi šajā cilvēkā. Jau sen daru ta, ka pati izdaru savus secinājumus, iepazīstu cilvēku un tad izvērtēju -man saskan vai nē.

mhmm, man tā pat.

Starpcitu, draugi nevarētu tavu draugu apskaust?

Domāju, ka nē, visticamāk vienkārši nespēj pieņemt, ka attiecības mainījušās. Pārāk pieķēries pagātnei.
07.01.2016 20:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, vinam pasam ar draugiem jaizrunajas no sirds un japasaka,ka nav gliti pret tevi iztureties ta,ka izturas vini. Ta pa istam tu tur neko nevari padarit. Izskatas,ka vina draugi pashi nav nobriedushi,ka nepartraukti mekle tusinus u.tml. manuprat,vinu draudziba vnk driz pajuks. Tikai tu tur nepieliec pirkstu, lai beigas nepaliktu vainiga. Ieteiktu ari tev pashai izrunaties ar draugu,kaa vins redz turpmako saskarsmi ar saviem draugiem,jo tu tur vairak nevelies iet,kamer viniem ir tada attieksme
07.01.2016 23:30 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Nu nezinu, man tavā vietā būtu ļoti nepatīkami, ja mans draugs/vīrs uzturētos kompānijā kopā ar savu bijušo, cik es nopratu no teksta.
07.01.2016 23:34 |
 
Reitings 43
Reģ: 07.01.2016
Nu nezinu, man tavā vietā būtu ļoti nepatīkami, ja mans draugs/vīrs uzturētos kompānijā kopā ar savu bijušo, cik es nopratu no teksta.

Par bijušo nesatraucos, jo nav no viņa puses tur jūtu vairāk, kā arī uzticos viņam. Pavadā jau neturēšu. Nepamatota greizsirdība un aizdomas saindē attiecības.
07.01.2016 23:50 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es teicu ka abi strada un tiecas kapt augstak, bracka karto paraddus augstskola lai iegutu diplomu un attiecigi tiktu augstak sava darba vieta, vina draugs ari loti daudz strada un paraleli macas oar automehaniki.


Kad parādās sava māja, tā prasa darbu, kas tiek veikts brīvajā laikā. Kad piedzimst bērni, brīvais laiks tiek pavadīts ar tiem. Ja ar vecajiem draugiem ir maz kopīga - viens ir ģimenes cilvēks, bet otrs nav, zūd kopīgās intereses.

Toties, ja draugi mainās aptuveni līdzīgi, tad vēlāk rodas kopīgi pasākumi draugu ģimenēm. ja abi veido karjeru - var padalīties pieredzē.

Uzsākot uzņēmumu nevar uzreiz atļauties darbiniekus, kas veiktu kādus darbus, tāpēc daudz kas ir jādara pašam. Kad uzņēmums ir jau lielāks, ir darbi, ko dod darbiniekiem un tad var atrast vairāk brīvā laika.
08.01.2016 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits