ko darīt ar kaimińiem??

 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 4077
Reģ: 02.01.2011
Jāsamainās ar vińu augšējiem kaimińiem ar dzīvokłiem, un jāsaka savam bērnam, zakjīt, dari VISU kas ienāk prātā
Nu re, mazais jaukais bērnińš jau kopš 7:50 augšā un itin nemaz netaisās uz bērnudārzu.. Netaisītos arī ja nebūtu -20 ārā


tev pret to bērnu ir naids, ka šādi izsakies? kas tu tāda esi, lai norādītu, kuram iet vai neiet uz dārziņu?
07.01.2016 08:55 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tu tač pati izteicies vakar kā es zinu, ka neiet, tad nu redzi, zinu :D iedzer kādas prāta atmińas uzlabojošas drapītes un pasmaidi:-)
07.01.2016 08:57 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tavå vecumā na labi tik łoti neapmierinātai un nīgrai būt :D
07.01.2016 08:58 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nesaprotu tās, kas uzbrūk autorei - es arī bērnībā dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, mums bija iemācīts, ko drīkst, ko nē - kas traucē kaimiņiem. Ir taču vesela kaudze spēļu un aktivitāšu, ar ko var mājās normāli nodarboties - nav bērns jāiesaldē dīvānā, bet zinājām, ka basketbola bumbu driblēt nedrīkst, ar skritulenēm pa dzīvokli braukāties nedrīkst utt., jo tas kaimiņiem traucēs.

+1
Mums arī tā bija un neviens no mums trijiem nenomira no bezdarbības. Kaut kādai cieņai pret kaimiņiem ir jābūt. Es sauktu policiju vai vienkārši izmācītu kaut vai ar to pašu skaļo mūziku.
07.01.2016 08:59 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Bet kāds irpadomājis, ka varbūt tai kaimiņienei nav vienalga, bet viņa vienkārši nespēj nodrošināt kaimiņiem aptīkamus decibelus?
Varbūt kaimiņienei ir depresija, bērnam ir kādas problēmas vai hiperaktivitāte vai vēl kas? Vai tiešām autore nedomā, ka arī tai kaimiņienei tie decibeli ir jau līdz kaklam, bet finansiālu iemelsu dēļ nevar izklāt visas grīdas ar tepiķiem? Varbūt bērni netiek laisti/neiet ārā, jo ir bijusi kāda psiholoģiska trauma vai bailes?

Es kaimiņieni neaizstāvu un teorētiski saprotu autori, lai gan man trokšņi netraucē, bet saproti, ka kaimiņiene arī ir cilvēks un varbūt nemaz nav tik slikta māte kā visas te tagad pataisa.
07.01.2016 09:00 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Patiesībā začeitim ir daļa taisnības! Tev pašai jādomā, kā ilgtermiņā atrisisināt šo problēmu! Ja no senčiem pretimnākšana ir nulle, tad nav variantu - jādomā par skaņas izolāciju vai jācer, ka drīz izvāksies un viņu vietā neievāksies kājas šļūkājošs un krekšķinošs onkulītis :D
Un vēl - dīvaini, ka tas puisītis nav b.d. vai skolā, jo pēc LV likumdošanas, no 5 gadu vecuma mācības/b.d ir obligātas.(t)
07.01.2016 09:03 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Ne visi laiż bd.
07.01.2016 09:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ir regulārs kašķis ar sievieti, kas dzīvo augšā virs manis , dzīvoju te 15 gadus un nekaad nevienam nekas nav traucējis , līdz 2g atpakaļ ievācās viņa.
Viņai traucē mani dzīvnieki/bērns/virtuves nosūcējs un pīpēšana vannas istabā :D
Sūtu viņu dillēs , tās ir viņas problēmas ne manas , nu jā suns mētā hokeja šaibu , bet viņš to dara visu savu mūžu ,un es dzīvoju 1 st., jā meita daudzās , bet viņa ir savās mājās un es nekušināšu savu bērnu deļ trakās kaimiņienes Maijas :D Virtuves nosūcējs ir neviss butaforija, bet reāls priekšmets kuru lieto ikdienā .... īskāk sakot tās ir viņas problēmas ne manas , līdzīgi kā tās ir autores problēmas ne augšējo kaimiņu
07.01.2016 09:09 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
anu varbūt nedaudz mazāka vecuma, es tač neprasu cik vińam gadu, tikai skaidrs, ka tas nav gadīgs bēbis un saprot.
Kad bijām nogājuši lejā, tad vińai pašai bija agresija uzreiz, ka vińi visu zinot utt., acīmredzot arī iepriekšējie bia devuši ziñu vińiem, neba tikai mēs esam kaut kādi siltumnīcā augušie. Un ja tomēr nedod Dievs bērnam ir problēmas, tad var jau arī pateikt, ka mums gjimenē īpašs bērniñš un citreiz tā sanāk, visi ir cilvēki, nevis atverot durvis kā vistu māte pat nenoklausoties brukt virsū.
Bērns jau nav vainīgs, mātes audzināšana, neaudzināšana ir problēma.
07.01.2016 09:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ne visi laiż bd.


šitas izklausās pēc ne visi apmeklē skolu :D

bērnam no 5g.v ir jābūt dārziņā , tāpat kā skolā , tas ir obligāti .... , bet iespējams, viņam ir mājmācība
07.01.2016 09:11 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
wee, protams, es jau nesaku, ka nav :D N
07.01.2016 09:11 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
oneOne,

es arī dzivoju jaunajā projektā, mājās ir divi bērni un pat suns, un tie visi nesēž vienmēr mierā. Ir reizes, kad tiek uzrīkots riktīgs jandāliņš netikai skien paši, bet arī suns pa vidu jaucas ar savām bumbām un metamajiem štruntiņiem, ir reizes, kad esmu fiksējusi lēkā pa gultām, bet....
mums ir ļoti laba izolācija. Es pat blakus istabā medzirdu īsti , kas notiek, nemaz nerunājot par apakšu. ( zem mums dzivo ģimene, kuriem ir Oma ar Opi un , kas visu dienu ir mājās, citreiz ir sanācis runāt un atvainoties, ka piemēram tusiņš ir ieieldzis un mājās esam bijuši cilvēki pacmit, bet pec viņu teiktā nekas īsti nav dzirdams, tikai ja mūzika skaļāka, tad gan vienā istabasstūri kādas vibrācijas ejot).
Pietam mums mājās nav paklāju , tikai tik daudz cik vannasistabā.
07.01.2016 09:12 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Favim, tas labi, kvalitatīvs remonts :)
07.01.2016 09:13 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pat nezinu, ko ieteikt... mums tādā ziņā viss ok, tikai vienīgi dzirdam kaimiņus, kas aiz vannasistabas sienas...tur dzīvo figviņzin kāda ģimene, nekad neesmu viņus satikusi, bet izklausās, ka tur ir arī pensionāru vecuma pāris, kurš nemāk normāli sarunāties, tikai paaugstinātā tonī nonstopā viens uz otru bļauj...tas man tiešām totāli besī, jo vakar pat pēc 0.00 viņi tur auroja, nezinu vai kurli vai stulbi, bet nu...vispār nezinu vai viņi saprastu vispār, ja arī es kaut ko pateiktu (t)
07.01.2016 09:15 |
 
10 gadi
Reitings 4077
Reģ: 02.01.2011
oneone

kādas atbildes tad tu te gribi dzirdēt? lai visas te nāk un glauda tevi pa spalvai, jo kaimiņi tev briesmīgi, kaimiņu bērni vispār nevaldāmi, neiet ārā tad, kad tev gribas, dzīvoklis sūds jau no uzcelšanas brīža, neviens tavā labā neko nemaina? gribi, lai visas tev piebalso un pažēlo? lai aiziet un tavā vietā izmet kaimiņus no viņu dzīvokļa? gaidi, kad visas kopistiski nodirsīs tavus nejēdzīgos kaimiņus?
ko dos kaimiņu aplikšana internetā, ja pēc būtības vaina ir mājā?
07.01.2016 09:17 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Agī, neko jau nevar izdarīt, vispār jau laikam tikai atnācu pasūdzēties un parunāt. :D
Labi, ka katru dienu man vismaz nav jāsēž mājās, es laikam prātā sajuktu :D
07.01.2016 09:18 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Nē, vajag cīnīties, es ar saviem kaimiņiem(tam jau viņi domāti):-)es cīnijos diezgan ilgi, un uzvarēju :-D
07.01.2016 09:18 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem...


Kad bijām nogājuši lejā, tad vińai pašai bija agresija uzreiz, ka vińi visu zinot utt.,..


Te augšā, te lejā, kur tad īsti viņi dzīvo? :D
07.01.2016 09:18 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Agī, mēs vēl no vieniem sāniem dzirdam vienus, pilnīgi netraucē, un kkur paralēli spēlē klavieres. Arī vispār netraucē, lai gan diezgan agri sāk :D Bet par cik tas iet pa diognāli, tad nekas īpašs nav dzirdams :)
07.01.2016 09:20 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
aie z-o augšā augšā, pārrakstījos ;)

cukurroze, ko dariji?
07.01.2016 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits