ko darīt ar kaimińiem??

 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kubana- mums nav vispār pārāk atsaucīgs apsaimniekotājs, bet mēģināts nav zaudēts. Viņiem jau problēmas sāgādā, un elšana un pūšana sākas, ja ir kāda netipiska problēma. Man vēl bija doma uzrakstīt domei vēstuli, lai sniedz skaidrojumu pašvaldības noteikumiem remontdarbu gadījumā vai arī, lai konkretizē noteikumus. Pie tam vēl, namu apsaimniekotājs mums ir liels. Vāja iespēja ir no viņiem ko panākt, bet baidos, ka viņi sūtīs uz domi, bet dome atkal kaut kur.
07.01.2016 22:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Tu tam kaimiņam esi sieva ka zini ko viņš visu dienu dara. Tas ka viņš pa mājas durvīm ieiet iekšā nenozīmē ka uz pakaļas visu dienu sēž arī.

Jā es jau piekritu ka visa tā jūsu situācija nav labā un ka žēl jau ir tava bebuka ka nevar pagulēt, bet tā ne no kā kaimiņš arī speciāli tev uz nerviem nekristu.
07.01.2016 22:37 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Pie tam vēl, namu apsaimniekotājs mums ir liels. Vāja iespēja ir no viņiem ko panākt, bet baidos, ka viņi sūtīs uz domi, bet dome atkal kaut kur.

Es tavā vietā, sākumā uzzinātu vai viņam vispār ir rakstiskā vienošanās ar apsaimniekotāju, par remontdarbiem (pēc likuma jābūt). Ja nav, tad mēģini spiest uz apsaimniekotāju, ka rakstīsi domei.
07.01.2016 22:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Gan jau ja tik ilgi uzdrīkstas remontēt tad saskaņots arī ir. :-D
07.01.2016 22:42 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
bet tā ne no kā kaimiņš arī speciāli tev uz nerviem nekristu.

Diezgan naivi domāt, ka visi ir pūkaini un balti. Esmu saskārusies ar tādiem tipiņiem, kuriem pilnīgi viss pie vienas vietas - likumi, ētika, morāle uz viņiem neattiecas. Mēģinājums iziet uz kompromisu vēl vairāk pasliktina situāciju. Tur nav ko auklēties, bet mēģināt risināt problēmu ar likuma palīdzību (ņemt āmuru un sist pretī, nederēs).
07.01.2016 22:44 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Gan jau ja tik ilgi uzdrīkstas remontēt tad saskaņots arī ir.

Esmu 90% droša, ka tieši pretēji.
07.01.2016 22:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja jau šie kaimiņi būtu tik riebīgi tad vispār nebūtu uz durvju zvanu atbildējuši vai arī tēju padzēruši kopā. Tur vienā mirklī kas aizgāja šķērsām drīzāk. Vai nu netika tiešām precīzi nodefinēti laiki kad var vai arī kā savādāk viss sačakarēts.
Es jau nesaku ka autore ir sliktā, nemaz ar nē, bet tajā pašā laikā kaut kā tas naids ir radies ar kaimiņiem.
Tur tā nevar zināt kas un kā ja nav zināms otras puses stāsts.
07.01.2016 22:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kubana Ja nebūtu saskaņots tad policija gadījumā par to arī nevarētu noskaidrot un viņam piesieties?
07.01.2016 22:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neticu, ka viņam tur kkas saskaņots ir. Vismaz man inspektors neko tādu neteica. JA būtu saskaņots, tad es to zinātu jau pirmā. Un viņš pats man to papīru būtu sen sejā iebāzis. Bet vispār laba ideja. Diemžēl ar likuma palīdzību risinu jau, bet tas viss velkas tiiik leeenu. Pat vajadzēja visādas noklausīšanās ierīces slēgt, lai policists pierādītu, ka viņš nav ēzelis. Jo kaimiņš vienā brīdī saka tā, bet otrā saka, ka tā nekad nav teicis (l)
Miss Joker - ja viņam mājās ir arī citi darbi veicami, tad taču tos klusos darbus var padarīt tai laikā, kad mazais guļ.
Vnk te ir situācija tāda, ka pašai tai sievietei bērnu nav. Viņam ir, bet vienaldzīgi. Vairāk par to neko nedrīkstu rakstīt. Turklāt, kā sākumā paši atzina, ka visu mūžu dzīvojuši privātmājā un nedomā, ka tā skan cauri. Es viņiem miljoniem reižu teicu, ka skan šausmīgi, lai nāk un lejā paši paklausās. Bet, kamēr nesauc policiju, viņi vispār darīja, ko gribēja.
07.01.2016 22:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- kamēr kāds nesāk kustināt par atļaujām un tamlīdzīgi, tikmēr arī policijai vienalga. Viņiem vispār uz tā fona, kas ikdienā notiek, manas problēmas ir sīkums. Ne jau viņi ies un vazāsies pie apsaimniekotājiem.

Kubana- bet šos jautājumus nerisina gadījumā ar būvvaldi?
07.01.2016 22:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker - ja viņam mājās ir arī citi darbi veicami, tad taču tos klusos darbus var padarīt tai laikā, kad mazais guļ.


Tas atkal atkarīgs par kādiem darbiem iet runa. Es nerunāju tikai par mājas darbiem kā grīdu mazgāšana un vannas beršana, bet gan drīzāk par tādiem kur kaut vai ar datora palīdzību kas jādara (jāstrādā).
Tagad es tev pateikšu ka tu man traucē un tāpēc tu nedrīksti iet uz darbu 7 no rīta, bet gan jāiet ir pēc 9 jo savādāk tavi papēži man traucē gulēt. Nu tā tak cilvēki nedara vaine? Tā pat arī tu nevari kontrolēt to kad un ko kaimiņš tagad drīkstēs darīt un ko nē, vai vispār to kad viņš var atļauties ko darīt.
Tie remonti nevienam nav patīkami, bet tomēr domāju ka tas sen jau viss būtu garām bijis ja vispār nebūtu pat sākts runāt, jo tagad viņš vienkārši principa pēc krīt tev uz nerviem.

Es par to policiju aizdomājos jo tu jau viņus sauci tieši, tad jau būtu par to varbūt arī iespējams painteresēties, bet tas tā.
07.01.2016 23:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu tagad arī painteresēšos. Izskatās, ka policisti paši nav šajās lietās tik kompetenti, jo kaut ko vienreiz šajā sakarā viņiem iejautājos, viņi tik grozīja galvu, ka nekā nezina.
Es neko nekad neesmu teikusi, ka viņa staigā ar saviem papēžiem. Man jau besī, bet lai jau staigā. Ta jau nav klapēšanās.
Un viņš celtnieks būdams neko tur nestrādā caur datoru. Nu ņemot verā, cik viņam ilgi iet, nedomāju, ka vinš ātrāk būtu beidzis. Ir dienas, kad jūtu, kad tiešām cilvēks strādā un ir, kad kko speciāli paklapē.
Bet es jau nekontrolēju, ko viņam cikos darīt. Tad, lai atpūšas tajā laikā, kad man bērns guļ. Tomēr, ja remotdarbi ir tik ilgi ieilguši, tad jau tomēr vajadzētu prasties
07.01.2016 23:08 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Kubana- bet šos jautājumus nerisina gadījumā ar būvvaldi?

Tik smalki nezinu, bet nama vecākajam, jeb Namu apsaimniekotājam ir noteikti jābūt kursā par notiekošiem remontdarbiem! Ja nav, tad nav arī vajadzīgais papīrs, un var griezties valdē. Nu tā kaut kā.
07.01.2016 23:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Varbūt viņš nav speciālists, bet tik slikti strādā, ka desmit reizes pēc tam ir jāpārtaisa? :-D
07.01.2016 23:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Raven- ta vina draudzene pati vienreiz teica,ka vins katru flizi rauj 10 reizes nost,jo tur kkas nepatik. Cilveks laikam visu grib ideali lidz nelabumam,bet mums no ta nav jaciesh. Un man jasak domat,ka vins tiesham nav tik labs specs,ja visu simt reizhu japlesh nost. Nu tas taa :-P
Bet,ja labi,ka saku seit rakstit.vismaz uzzinaju ko lietderigu
07.01.2016 23:33 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Raven- ta vina draudzene pati vienreiz teica,ka vins katru flizi rauj 10 reizes nost,jo tur kkas nepatik.


Viņš nav speciālists. Speciālists zinātu ko dara. Esmu dzirdējusi par tādiem, viņus paņem darbā parasti par lētu naudu un pēc tam ņem dārgus darbiniekus, lai izlabotu, ko tie neprašas sabojājuši.
07.01.2016 23:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu tad vins vel 10 gadus remontes,jo vinam jaizflize vel vannasistaba un tualete. Diez,cik vins tur reizes visu plesis nost,lai izflizetu pie trubam..8-)
07.01.2016 23:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Neizlasīju visus komentārus, bet par tēmu runājot, tas ir nepieklājīgi aizrādīt par bērnu trokšņiem. Acīmredzot tur augšā dzīvo puika/puikas-nu nevar aktīvus puikas nosēdināt dīvānā, lai skatās visu laiku TV. Nelīdzēs arī ārā vešana. Ir tādi bērni, kas nespēj būt mierā. Stingra audzināšana radīs bērnam psiholoģiskus traucējumus un tad būs nevis skraidošs bērns, bet bļaujošs. Un kurš normāls vecāks darīs pāri bērnam kaimiņu kaprīzes dēļ?
No otras puses-arī autorei ir tiesības atpūsties mājās no trokšņiem. Tad ir divi varianti-taisīt skaņas izolāciju griestiem (nav nemaz tik dārgi un nevajag visā dzīvoklī) un/vai piedāvāt kaimiņiem apmaksāt viņiem paklāju.
Jo nevar prasīt kaimiņiem staigāt SAVĀ dzīvoklī uz pirkstu galiem, čukstēt, klausīties mūziku austiņās, jo kaimiņiem traucē. Varbūt kaimiņiem traucē autores matu fēns, putekļu sūcējs, mīkseris.
08.01.2016 07:37 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
kāpēc vainīgi ir bērni? viņi kko tik pārdabisku dara? varbūt vainīga esi tu pati, jo, kad ievācies pietiekami neiepazinies ar projekta kvalitāti? kādi tavuprāt ir risinājumi? mātei saviem bērniem mute ciet jāaizlīmē?
ja gribas mieru un klusumu, tad jābrauc uz laukiem dzīvot. jaunceltnē ievācoties vispār jārēķinās, ka pirmos gadus kaimiņi gan remontus veiks, gan astoņos vakarā sienās caurumus urbs, jo likums to neaizliedz.

Pilnīgi piekrītu! Ja dzīvo dzīvoklī rēķinies ar to, ka tur ir arī citi cilvēki, ja nepatīk - dzīvo privātajā mājā. Man draudzenei arī viena nenormāla kaimiņiene dzīvo, kā bērns skrien vai spēlējas tā skaļāk (it īpaši ja atnāk vēl kāds bērns ciemos), nāk klauvē pie durvīm, saka bērnam, ka izsauks policiju, viņu aizvedīs prom, kā tādi nepaklausīgi bērni var rasties. A ko bērnam darīt, sēdēt visu dienu un grāmatu lasīt pat neiepīkstoties? Viss beidzas ar to, ka bērns raud un domā, ka tūliņ viņu savāks policija.
08.01.2016 08:02 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Dažreiz šķiet, ka augšējiem kaimiņiem ķieģeļi kājās vai boulingu spēlē. Visu dienu tā dun, ka bail lai griezti neuzgāžas.
Blakus kaimiņi atkal strīdas vismaz divreiz nedēļā un kliedz pilnā rīklē. Laikam ar to jāsamierinās dzīvojot dzīvoklī :-D
08.01.2016 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits