ko darīt ar kaimińiem??

 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 01.07.2014
Tas ir kaut kas neiTurams. Dzīvojam jaunajā projektā, griestu, grīdu sienas škjiet no papīra.
Augšā dzīvo gjimene ar 2iem bērniem. mums pašiem arī ir bērns uzpn zinām kas tas ir, bērnam nav jāsēž kā piemineklim, bet tie divi sīkie augšā skrien visu dienu gandrīz bez apstājas. Ok tagad auksts laiks, bet vasarā arī sajúta, ka vińi ārā neiet vispār. Uzgājām augšā, mierīgi aprunāties, vai vinji zin , ka tik šausmīgi skan , ka varbūt tepikji utt., nu tā pa miermīlīgo, u ko momentāla agresija pretī, ka jā, viñi zinot, bet tur nek nevar izdarīt. :-O
Es domāju, ka savam bērnińam vajadzētu mācēt aizrādīt, ja nedzīvo privātmājā un toēr rēkjinies ar citiem.
Sapratām , ka attieksme ir no sērijas, mums ir bērni, mēs varam visu.
Noejot apakał savā dzīvoklī pat uz minūti nekas nemainījās, pat aizrādījusi saviem mīłumińiem nebija. Turklāt viss ir palicis arvien trakāk. Tāda sajūta, ka sīkajiem ir mantińu un spēłu vietā uzdāvināta bumbińa, māte pamet un tad abi skrien pāri pa visu dzīvokli sitot kājas, brīźam stāvot uz vietas un dipinot. Sākas bik pirms 8:00 un iet ar neilgiem pārtraukumiem līdz 22 apmēram.

Brīžiem viesistabā TV jāgriež skałāk.. Varētu iegriezt riktīgi mūziku skałi, bet žēl jau arī citus kaimiñus.. Turklāt, ja pēc 23iem, vainīgi esam mēs, jo bērnińi tač var visu...

Kaut ko vispār ir iespējams darī lietas labâ?:-/:-(
06.01.2016 21:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mūsu pašvaldības saistošajos noteikumos ir rakstīts tas, ka jebkāds troksnis, kas traucē kaimiņiem ir jāpārtrauc. Diemžēl, reāli šis nedarbojas. Un policisti vadās pēc citu pašvaldību principiem, iesakot vienoties par laikiem, bet paši piespiest, protams, neko nevar. Koks ar diviem galiem..
07.01.2016 21:20 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
× Pēc 23.00 ir stingri aizliegts trokšņot vai citādi radīt traucējumus citiem dzīvokļu īpašniekiem.
× Remonta un citus ar traucējumiem mājas iedzīvotājiem saistītus darbus drīkst veikt tikai darba dienās no 9.00 līdz 17.00 un sestdienās no 12.00 līdz 16.00. Svētdienās un svētku dienās ir stingri aizliegts veikt remonta un/vai jebkurus darbus, kuri var radīt traucējumus citiem dzīvokļu īpašniekiem.

http://m.lvportals.lv/skaidrojumi.php?id=249997
07.01.2016 21:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pēc 23.00 ir stingri aizliegts trokšņot vai citādi radīt traucējumus citiem dzīvokļu īpašniekiem.
Riga ari pa dienu nedrikst troksnot, noteikumi ir..
07.01.2016 21:24 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Mūsu pašvaldības saistošajos noteikumos ir rakstīts tas, ka jebkāds troksnis, kas traucē kaimiņiem ir jāpārtrauc. Diemžēl, reāli šis nedarbojas. Un policisti vadās pēc citu pašvaldību principiem, iesakot vienoties par laikiem, bet paši piespiest, protams, neko nevar. Koks ar diviem galiem..

Pie noteiktiem decibeliem policijai ir jāraksta protokols, ja nemaldos virs 35 dienā un 30 naktī? Ja kādam kaimiņam ir ļoti jūtīga auss, tā nav "trokšņotāja" un polijas problēma.
07.01.2016 21:25 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Riga ari pa dienu nedrikst troksnot, noteikumi ir..

Jā, tikai trokšņa apmēri var atšķirties. Dienā var būt skaļāk, pēc 23 jau cits likums.
07.01.2016 21:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Taisniba, bet realitate tas nedarbojas.


un vel par kaiminu draudzibu. Pat policija saka ka maja kur visi draudzejas nenotiek dzivoklu apzagsanas. Jo kaimini uzpase. Tur kur stridas , pat redz ka apzog kaiminu bet priecajas nevis sauc policiju.
07.01.2016 21:30 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Apzagšana tad jau ir pēdējais augstākais punkts:-D
Bet redz kā ir Rīdziniece nevēlētos dzīvot ne ar vienu no mums un ja NEDOD DIEVS kāda kaimiņiene tāda, tad būtu pirmā kas sūdzētos par riebīgajiem kaimiņiem ar kuriem Neko nevar sarunāt
07.01.2016 21:38 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Taisniba, bet realitate tas nedarbojas.

Ir nācies saskarties ar problēmu. Izsaucu policiju 02.00 naktī. Kārtējo reizi, apakšējā dzīvoklī sanāca rajona pudeļbrāļi, skaļa mūzika, bet tā tik fonā, salīdzinoši. Likās, ka virtuves skapji krīt, galdi tiek triekti pret sienu.
Atbrauca policija, mērija tos decibelus, tikmēr tie galvenie trokšņi pierima, bet mūzika nepārsniedza atļauto skaļumu. Neko.
Pēcāk noskrēju lejā, izsitu viņiem korķi. Un ballīte bija beigusies.
Otrreiz gan nepaveicās, viņiem sastādīja protokolu un uzlika naudas sodu.
07.01.2016 21:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka mani kaimiņi priecātos :-|
Kubana - par decibeliem neviens nekur vairāk nemēra. Tie MK noteikumi sen jau ir atcelti, jo nav katrā pašvaldībā mērierīces. Šie noteikumi darbojās tikai īsu laiku. un urbšana un slīpēšana jau pārsniedz n-tās reizes visus decibelus. Tas jau bez mērīšanas ir skaidrs. Mums tas darbojas tā, ja policists "ar ausi dzird", ka ir troksnis, tad ir troksnis :-D viena policiste man vienreiz centās ieskaidrot, ka slīpēšana NAV troksnis. Citi par to, protams, bija šokā. Gribēju rakstīt sūdzību, bet nu apnika jau kasīties un n-tos iesniegumus rakstīt. Nav jau mans vaļasprieks katru dienu saukt policiju.
07.01.2016 21:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ir tagad jau kadu laiku noteiktumi Riga ka ari pa dienu nedrikst daudzdzivoklu maja troksnot un traucet citus.


To ka nedrīkst traucēt un trokšņot baigi es zināju , bet manā izpratnē remons kārtīgs nemaz kluss nevar būt :D Tā kā tās nu liekas pašsaprotamas lietas, vienīgais tas jau šajā gaījumā par ilgu turpinās.
Lai gan man arī mājā kaimiņi pus otru gadu urba sienās ko katru sestdienu un pat svētdienu kad bija atbraukuši remontēt.
07.01.2016 21:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- tādēļ lieli remontdarbi ir jāsaskaņo, jo loģiski, ka būs troksnis. Es vēl samierinātos ar brīvdienām un tas būtu salīdzinoši piliens jūrā ar gandrīz katru dienu. Es reāli pat dienu sev nevaru plānot, nezinot, vai tūlīt kāds nesāks urbt. Par dažām reizēm mēnesi skaļiem darbiem vispār nepukstētu. Esmu dzivojusi vairākās vietās, bet ar ko šādu saskaros pirmo reizi dzīvē. Vispār pirmo reizi ņemos ar policijām un tamlīdzīgām iestādēm. Vieglāk to veci būtu bijis aizvest uz mežu un būtu klusums mājās, bet cietumā ar negribas sēdēt(t)
07.01.2016 21:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Apzagšana tad jau ir pēdējais augstākais punkts
Bet redz kā ir Rīdziniece nevēlētos dzīvot ne ar vienu no mums un ja NEDOD DIEVS kāda kaimiņiene tāda, tad būtu pirmā kas sūdzētos par riebīgajiem kaimiņiem ar kuriem Neko nevar sarunāt
Es teicu citaka, ka nekad negribetu ar tevi un autori dzivo kaiminos. Parejas meitens nav ne vainas:-P

un ja , Riga daudz apzog dzivoklus.
07.01.2016 21:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
NEDOD DIEVS kāda kaimiņiene tāda, tad būtu pirmā kas sūdzētos par riebīgajiem kaimiņiem ar kuriem Neko nevar sarunāt
atkal izdoma pasakas. Jau teicu pat tad kad kaiminiem skala ballite es gulu jau 3 minusu laikaa. Man netrauce. Jo zini ka dzivoju pilseta un nevis meza viduu. Klaviereu del izpildities ka tu jau nu tocna neietu. :-P
07.01.2016 21:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sany Nu a ko man tas dos ka saskaņos, tā pat kaut kādā laikā būs tas troksnis. Tie cilvēki tik ilgi remontēja jo vienīgās diens kad to varēja ir sestdiena. Nu un lūdzu, ne kašķi taisījām ne neko lai gan nebija vienmēr tās patīkamākās 4-6 stundas no rīta. Cilvēki remontēja dzīvokli, mēs par to neburkšķējām baigi un tagad ir miers un klusums un ar kaimiņiem mirīgi sadzīvojam.
Normāli cilvēki vienkārši saprot to ka jā, reizēm ir jātaisa dzīvoklī remonta darbi un jā, reizēm tie ir ļoti skaļi, nepatīkami un prasa ilgu laiku lai visu kārtīgi paveiktu. Kā arī visi apkārt saprot ka cilvēkiem ir mazi bērni kas brēc un ārdās reizēm, kā arī suņi kas mēdz riet jo sargā māju vai gaudot kad saimnieks aizgājis uz darbu/veikalu.
Nu neviens mūsu mājā nav kašķējies par tādām lietām. Cik varam kaimiņiem palīdzam un viņi mums. Visu pēc iespējas laipnāk un tomēr ne pie kā slikta tas nenoved.
Vinīgais kas traucēja ļoti bija tie tusētāji kas līdz 3 pat tusēja, spēlēja skaļu mūziku, dzēra un izklaidējās katru piektdienu tik pat kā, svētdienās un pirmdienās. Vot jā, tas gan traucēja ja nākamajā dienā agri jāceļas un kur jāiet. Un tad arī 3 kaimiņi sauca policiju, lai gan, tas neko daudz nedeva, vienkārši bija kaimiņiem tas vecums ka gribējās izārdīties a tagad mierīgi dzīvo.
07.01.2016 21:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker- saskaņošana jau tam domāta, ka kaimiņi zinās, ka tādās un tādās dienās no tikiem līdz tikiem būs remontdarbi. Un tā ir abpusēja vienošanās, ko principā mēs arī veicām, bet viena puse visu laiku izdomā, ka nepildīs. Neiet jau runa par to, ka vispār nevar trokšņot. Esmu pašlaik vispār atteikusies no domas, ka man kādi trokšņi traucē. Galvenais, lai netraucē bērnam diendusu un nakts mieru. Reāli tie kaimiņi varēja strādāt kaut katru dienu 8 h ar to pārtraukumu starpā. Tas nav maz, lai nevarētu gada laikā pabeigt remontu, ņemot vērā, ka tas nebija tikai pāris dienas nedēļā. Pāris dienas nedēļā varbūt bija tikai klusums.
07.01.2016 22:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bet es pēc 3 sestdienas arī pati sapratu ka būs tā urbšana tad un tajā laikā, jo visu laiku tas arī tika darīts vienā laikā. Iespējams ka kaut kas arī tika saskaņots tikai mēs to palaidām garām, bet mēs arī par to necepāmies.

Nu bet aproti tak arī tos cilvēkus. Tie iemesli kāpēc tie remonti ievelkas arī var būt pavisam vienkārši. Kaut vai naudas trūkums, negaidīti bojājumi kuri atklājas remonta laikā utt. Tass viss uzreiz paildzina remontu.
Viss ir atkarīgs no tā cik nopietns ir tas remonts. Ja tas ir tikai kosmētiskais tad loģiski ka tas nebūs tik ilgi, bet ja visi vadi, trubas, sistēmas, sienas utt. jāmaina, jāpielāgo utt. Tad tas var arī būt ilgāk par gadu.

Ja tas vīrietis pats ir būvnieks tad viņš tiešām varbūt arī ļoti piedomā pie tā ko viņš savā mājā liek iekšā, ne ar adomu ka tik ātrāk, bet ar domu lai kvalitatīvāk.

Un kāpēc kaimiņiem jāpielāgojas tikai tev? Jā ok, tev ir bērns un tas ir saprotams, bet varbūt tu viņiem arī visus viņu plānus un grafikus nojauc ar savām vajadzībām?

Vai tad kaimiņiem jāstrādā arī nav ka var iet un remontēt tad kad tu atļauj?
07.01.2016 22:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ja katru dienu sēž mājās tad nav brīnums , ka ilgi remontē , par kādu naudu tad remontēs ?
07.01.2016 22:17 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Nu bet aproti tak arī tos cilvēkus. Tie iemesli kāpēc tie remonti ievelkas arī var būt pavisam vienkārši. Kaut vai naudas trūkums, negaidīti bojājumi kuri atklājas remonta laikā utt.

Viņa jau ir saprotoša, ir nemitīgi gājusi un mēģinājusi vienoties. Tieši kaimiņš ir nesaprotošs, uzspļauj uz citu cilvēku lūgumu uz kompromisu. Runa jau nav par to, cik ilgi remonts ievilcies, bet par to, ka cilvēks dara pa savam, traucējot maziem bērniem mieru un diendusu, par kuru viņš ir pabrīdināts.
Un kāpēc kaimiņiem jāpielāgojas tikai tev? Jā ok, tev ir bērns un tas ir saprotams, bet varbūt tu viņiem arī visus viņu plānus un grafikus nojauc ar savām vajadzībām?

Un kāpēc ne? Vai ir tik grūti to nedarīt, lai visiem labi?

Sany Vai jums ir namu apsaimniekotājs? Painteresējies pie viņiem, ko var darīt lietas labad. Esmu droša, tur var ko panākt.
07.01.2016 22:24 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.125 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi" (pieņemti 2008.gada 8.jūlijā) 16. un 17.pants norāda, ka cilvēks nevar jebkurā diennakts stundā savā dzīvoklī kaut ko "paklaudzināt":

"16. Remontu un būvdarbus, kas saistīti ar paaugstinātu troksni (urbšana, kalšana, sišana u.tml.), atļauts uzsākt, ja tie ir saskaņoti ar mājas īpašnieku vai apsaimniekotāju, rakstiski vienojoties par veicamā darba datumu, laiku un specifiku (orientējošs iekštelpās veicamo saskaņoto darbu uzskaitījums un realizācijas apraksts).
07.01.2016 22:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es skatos, ka te puse lasa starp rindiņām.
wee- laikam viņam kāds katru dienu atdod pa piečukam elektrībai, lai varētu paurbt 2 h dienā katru dienu :-D
Miss Joker- vienīgais, ko es viņam varu nojaukt ir laikam tv skatīšanās grafiku. ja vecis visu dienu ir mājās, viņam obligāti 4 h jāurbj tad, kad bērns guļ? to nedrīkst darīt pēcpusdienā vai no rīta? Tāpat citiem kaimiņiem nekādu iebildumu nav ne pret kādiem laikiem. Vispār nav nekādu iebildumu. Man arī nebūtu, ja mans bērns katru dienu tieši tajā laikā, kad viņš izdomās urbt, negulētu. Vispār man nebūtu nekādu iebildumu par trokšņiem, ja bērns būtu jau izaudzis.
Tur jau tā lieta, ka, ja viņš strādā, tad strādā pa dienu. Vakarā, lai urbj manis pēc. Dažreiz jau tā darīja. Nevar jau būt divās vietās vienlaicīgi. Viņam ir neparedzams darba grafiks. Bieži mājās. Pat pārāk bieži. un tad, kad ir mājās, tad vnk strādā savā dzīvoklī, kad grib. Labi zinādams, cikos guļ mans bērns. Tās pāris h nav grūti nobīdīt. Un nē, viņš pēc tam nekur nedodas. Es labi dzirdu, kā viņš pēc tam atlikušo dienu slāj pa dzīvokli ar savu masu. Vai arī neko nedara. Nu tas taču nav normāli, ņemot vērā, ka viņi VAr pielāgot remontēšanas laiku
07.01.2016 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits