Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu krāsas noņemšana

 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
101 diskusija, zinu, pārlasīju. :D bet man ir tik bail, ka uztaisīšu vēlvienu.
Man ir 5 gadus krāsoti melni mati ar drogu krāsām, līdz ar to, palasot šķiet, ka noņēmēju mēģināt nav vērts, vieglāk šķipsnās balināt. Vēlētos dzirdēt frizieru ieteikumus (un aptuvenās cenas un laiku, cik jums bija nepieciešams) no meitenēm, kuras to ir darījušas, un tas ir sanācis saudzīgi un ātri (jā, jā tas nav saudzīgi, bet nu maksimāli tuvu tam), nepaliekot ar švammi matu vietā. Ja kāda var padalīties, liels paldies. :)
04.01.2016 21:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Katrai ir citadaka matu struktura, Man melno nema nst 2 reizis un bija blondi, kurus gan parkrasoju uzreiz. Abas reizes friziere are kaut kadu pasausu lidzekli tad 7 min fenoja un izmazgaja un gatavs.
04.01.2016 21:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Varu ieteikt Kristīni no Stila Pērlēm Vecrīgā, man krāsas izņemšana + krāsošana izmaksāja 40 latus. Tikai piesaki uzreiz, ka ej uz krāsas izņemšanu, jo viss kopā aizņem vairākas stundas. Viņa to darīja ļoti saudzīgi un neforsēja. Uzturēt matus smukus un spīdīgus ļoti palīdzēja arī lieliska kokosriekstu maska, ko turpat salonā var nopirkt.
Man neizdevās izņemt pigmentu (aiz muguras bija 10 krāsošanas gadi), gali palika gandrīz melni, tāpēc laiciņu pastaigāju raiba, bet to pakāpeniski nogriezu. Tagad apstrādātie mati man palikuši tikai pašos galos, un tie gan ir palikuši dikti sausi pēc diviem gadiem. Bet tur pie vainas drīzāk tas, ka esmu palaidusies ar kopšanu.

Šeit vairāk aprakstīts par manu pieredzi: https://rigasmetro.wordpress.com/2014/02/08/worth-the-hype-matu-krasas-nonemsana/
04.01.2016 21:54 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Esmu redzejusi uz ielas, ka izskatas mati, kas krasoti melni, kas jau izskatas nedaudz pelecigi, jo nav svaigi krasoti, ataugusie dabigie ir gaisaki un siltaka toni neka tie melnie un pa virsu balinatas skipsnas :D izskatas drausmigi, goda vards :D
Tad jau labak ar nonemeju.
04.01.2016 21:56 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Jadyn, man vienlīdz briesmīgi šķiet abi, gan blondas šķipsnas (it īpaši pirmās) melnos matos, gan 10 dažādi krāsu toņi pēc noņemšanas. Tāpēc vēlos dzirdēt veiksmes stāstus, cerot, ka man arī tā būs. :D
04.01.2016 22:02 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Mana draudzene kad nema ara tumso krasu (loti tumsi bruna, gandriz melna) pec krasas iznemsanas ietoneja matus ar tonejoso sampunu, lai nebutu raibi. Kopa vina 2 vai 3 reizes nema ara.
04.01.2016 22:08 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Izstāstīšu savu stāstu:-)
Esmu vienmēr krāsojusi matus tumši brūnus,bet sagribējās pamainīt uz gaišiem,man bija ĻOTI labs frizieris pie kura gāju un uzticējos, tad arī viņam teicu, ka gribas izņemt to brūno toni un varbūt gaišākus. Viņš man no pakauša izgrieza(nu protams tā lai nevar pamanīt:-D) divas nelielas matu šķipsnas un teica, ka pamēģinās vai vispār kaut kas sanāk,jo, ja esi ilgi matos smērējusi tumšo toni, tad ir ļoti grūti ātri panākt vēlamo rezultātu. Zvana man un saka, ka diemžēl abi mēģinātie rezultāti nav iepriecinoši paliekot riži,vienīgi ja nevēlos gāzt matos stipro balinātāju, kas sabeigs matus un krāsa būs, bet izskats nebūs. Labāk, lai turpinu krāsot brūnos un nestresoju...:-O
Ja godīgi,es taaaaaa sadusmojos,ka taisni gāju Spice garām Kollonas friz. iegāju un tā arī prasu: Vai variet izņemt tumšo toni no maniem matiem. Atbilde bija: PROTAMS KA VARAM :-D:-D
Tas, kā balzāms dvēselei tai brīdī bija un man neinteresēja kādā veidā viņi to darīs. Protams kad apsēdos krēslā prasiju vai nebūs riži, un viņa man atbildēja, ka nē, jo uzlikšot toni pa virsu (nu tieši tā, kā es iedomājos un vēl prātoju, kapēc mans frizieris neizdomāja, ka rižam tonim taču var uzlikt kādu toni kas nomaskē) Sīki nerakstīšu kā notika viss process, bet rezultātā, kad gāju ārā sapratu, ka pati savas spītības pēc esmu vainīg:'-(mati bija nenosakamā krāsā(nedabīgā) un man likās,kad vairs nekas neiet klāt ne kā esmu uzkrāsojusies ne uzaču tonis, ne apģērbs kādā biju.:-D
Jau pēc divām dienām pierakstījos citā friz. lai izlabo, tur tika balinātas šķipsna,s lai netraumētu atkal visus matus. Arī rezultāts nebija acīm patīkams un tagad vel raibs.
Kopumā apmeklēju vairākas friz,līdz ieguvu mazliet tuvāk tonim kā vēlējos,bet tieši tā, tonis bija, bet izskats matiem NEKĀDS
Vienu dienu braucot mašīnā saulainā dienā, paskatījos spogulī, saules apspīdēti mati izskatīgās briesmīgi, sausi,nespodri,savākt diezgan problemātiski. Rezultātā nopirku tumšo brūno krāsu un mājās nokrāsoju atpakaļ tumšos.
Tagad jau kā 5 gadus atkal krāsoju brūnus, mati veselīgi, spīd (l) un vairs nedomaju mainīt,ja nu vienīgi griezumu.
Noteikti kādai ir izdevies no tumši brūniem iegūt SMUKUS, VESELĪGA IZSKATA MATUS,bet tas ir ilgs process, kas ir jāpacieš, es nevarēju:-P
05.01.2016 10:58 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Par cenām, precīzu summu nepateikšu apmēram 200LVL(iespējams pat vairāk) iztērēju mēģinot panākt velamo toni. Katrā frizētavā man zieda matos maskas, lai nebūtu pavisam švaki:-D
05.01.2016 11:06 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Visveselīgāk gan jau ir nodzīt un gaidīt, kamēr ataugs :D
Biju melnmate, izņēmu krāsu, pāris mēnešus pastaigāju, skatoties spogulī jutos pelēka, tāda, nekāda... Aizgāju pie friziera, ar savu domu, beigās, kā parasti frizieris izstāstija itkā labāku, saudzīgāku variantu, izmetu tik lielu naudu, bet nebija gribētais rezultāts, sapratu, ja gribu, to ko gribu, tad man jābūt diezgan bagātai katru mēnesi, vai nu katru otro mēnesi...
Beigās, nopirku melnās krāsas un staigāju laimīga :D
05.01.2016 11:12 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.12.2015
Man pazīstamā ņēma vasarā ārā krāsu no melnajiem toņiem.. Process ilga 9h, jo vairākas reizes tika ņemta krāsa ārā.. Beigās matus nokrāsoja viņai dabīgā tonī.. Protams mati tikai bojāti, bet pēc mēneša ilgas atveseļošanās kūres ar ieteiktajām maskām, kondicionieriem un šampūniem mati izskatās, kā Holivudas zvaigznēm. (l) Par krāsas ņemšanu samaksāja ~140eur (bail samelot) +visi nepieciešamie līdzekļi:-)

Pati esmu ņēmusi ārā ar zilajiem māliem, process aizņēma ~20min, bet tas atkarīgs cik ļoti vēlas izņemt to toni.. pa virsu tonēju, lai nav riži. samaksāju 55eur;-)
05.01.2016 11:18 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Vot jā, tik daudzas atgriežas atpakaļ pie tumšajiem matiem.. Es pat nemaz negribu citu krāsu, man patīk, kā man izskatās melni, un vispār kā viņi izskatās pie drēbēm, padara seju izteiksmīgāku utml. Bet man viņi pa šiem gadiem palikuši reizes 3 plānāki un uz pusi trauslāki, neskatoties uz visu rūpīgo kopšanu. Norakstu to uz krāsošanu, tāpēc, nu jā.. jāmēģina.. :(
05.01.2016 11:19 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Pati esmu ņēmusi ārā ar zilajiem māliem,


Pirmo reizi ko tādu dzirdu. Frizētavā?:-)
05.01.2016 11:20 |
 
Reitings 67
Reģ: 02.12.2015
K.C. Jā, gāju pie pazīstamās frizierītes (iepriekš strādāja frizētavā Slava), kā viņa man stāstīja, krāsas izņemšana ar zilajiem māliem ir saudzīgāja nekā balināšana. Efekts tiešām ātrs un saudzīgs, nebija tie trakie salmi uz galvas, kā biju lasījusi atsauksmēs par balināšanu.:-)
05.01.2016 11:26 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2015
Vel jāsaprot tas, ka gaišiem matiem nepieciešama uzturēšana,lai tonis saglabājas, ūdens un dažnedažādi matu līdzekļi arī izmaina matu toni.
Melnus noteikti nee, bet kopti smuki šok. brūni mati arī izskatās kā Holivudas zvaigznēm:-D
05.01.2016 11:26 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Šobrīd esmu pārejas procesā no tumši brūniem, kas izskatās gandrīz melni uz nedaudz gaišāku brūnu toni. Tā kā kardināli nevēlējos mainīt krāsu, tad neizvēlējos izņemt krāsu visiem matiem uzreiz bet gan pakāpeniski, virsējos matus atstājot tumšus. Papildus procedūrām frizētavā, aktīvi lietoju dziļi attīrošos šampūnus, kondicionierus un maskas, kas arī lēnām, bet tomēr palīdz atbrīvoties no tumšā matu toņa.
Man nav jāsteidzas un uz procesu neiespriengstu, tāpēc tāda pakāpeniska pāriešana drīz jau būs aizņēmusi pusgadu, bet līdz rezultātam vēl ļoti tālu. Toties esmu pilnībā izvairījusies no sausiem, nespodriem matiem.
05.01.2016 11:32 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Forši, es te pati esmu komentējusi :-D , bet gribu atkal dabīgo dabūt atpakaļ, jo sapratu, ka tomēr tie melnie priekš manas ādas ir par tumšu un ataugušās sakbes atkal vilina uz gaišo pusi.
Un vēl jau tas, ka gribas plānot ğimenes pieaugumu, bet negribas to melno zieķēt ik pēc laika galvā un ar ataugušām saknēm staigāt arī kaut kā nav vēlmes.
Nezinu, ko darīt, stulbi būtu pāriet uz gaišu un ilgi nenoturēties atkal, bet tas melnais laikam iesēžas prātā tā, ka ieraugot gaišo uz galvas, gribas to melno,jo likās jiftīgāk.
12.09.2016 14:35 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Kāda ir mēğinājusi šo?
12.09.2016 14:37 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!