Sāksim dzīvot kopā

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Ar draugu izlēmām sākt dzīvot kopā, es pārvākšos pie viņa. Tagad kārtoju un pakoju savas mantas, un uznāca pārdomas. Ka tagad viss mainīsies. Un man ir mazliet bail no tā. No tiem visiem kopdzīves pienākumiem, un vai es tikšu galā.

Līdz šim es ļoti bieži paliku pie viņa pa naktīm, ka gandrīz vai varēja domāt, ka tāpat jau dzīvoju pie viņa, bet tik un tā man bija savas mājas, kur atgriezties. Tāpat es biju ciemiņš, par kuru jārūpējas, kuram piedāvā un pienes, kuram uzklāj gultu utt.

Tagad droši vien pašai vajadzēs traukus mazgāt pēc vakariņām, viņa drēbes mazgāt, grīdas utt. Nu viss kā savās mājās ikdienā. Liekas, ka pazudīs tas īpašais aplidošanas moments, tas, ka es jau sapucēta nonāku lejā un mēs dodamies kaut kur, un tas, ka pret mani izturas kā pret dāmu.

Lūdzu, nomieriniet mani un salite, ka viss būs labi :)
02.01.2016 17:02 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Kāpēc Tev tāda nostāja par to, kā var dzīvot pāris kopā vēl nesaderinājušies? Ne visiem pāriem sākot tikties un arī pēc kāda laicińa ir uzreiz doma precēties! :)
Es ari vīru sāku dzīvot kopā jau apm. 1mēn. tikšanās, pēc 3mēn. jau nopirkām kopīgu dzīvokli, jā łoti spontāni, bet dzīvē reizēm tā notiek.
Tiešām priecājies par iespēju padzīvot kopā pirms iestūrējat laulības ostā, jo TIKAI kopā dzīvošanas ikdienā var kārtīgi iepazīt cilvēku. ;-)

Par pārējo neuztraucies, nekas nenotiks ja kādi mājas darbi netiks vienmër laikā izdarīti ( nu protams ne līdz galējībām), es pati māju tīru tikai kad pati gribu :-D
09.01.2016 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits