Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AliExpress apavi

 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2016
Sveiki, speciāli šeit piereģistrējos lai šo te pajautātu, tāpēc esmu šeit jauniņā un ja ko daru ne tā, nekomentējiet..;-) Gribēju pajautāt, vai kāda no jums ir AliExpressā pasūtījusi apavus un vai atnāk atbilstoši izmēri? Esmu dzirdējusi, ka pasūtot internetveikalā apavus, parasti atnāk vai nu lielāks, vai mazāks izmērs, kā ir AliExpressā??? Un vēl viens jautājumiņš - vai kāda ir pasūtījusi kko no šī i-veikala un mazāku pagastu pasta nodaļu? Zinu, ka Rīgā norādi adresi un uz to pastu atnāk tava paciņa, bet tak uz mazākiem pagastiņu pastu arī sūta paciņas, vai ne? Nav nekas jāpiemaksā lai atsūta uz mazu pagastu ārpus Rīgas, vai ne?? (t)
02.01.2016 16:39 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Pasts paliek pasts neatkarīgi no tā vai Rīgā vai mazā pilsētiņā.
02.01.2016 16:43 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Papildus maksa par sūtīšanu nebūs ja vien to nav norādījis attiecīgais pārdevējs. Un nevar zināt kāda atnāks prece, pirms ko sūti palasi atsauksmes jo aliexpress nav viens pārdevējs, katru preci liek kāds cits cilveks un tur ir jāskatās kāda pieredze ar šo pardeveju ir citiem ;)
02.01.2016 16:46 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.01.2016
Paldiess!:-)
02.01.2016 17:03 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Precizē, ka Alex press nav veikals. Tā ir vietne, kur ir desmitiem tūkstošu veikalu un mazu pārdevēju. Ir arī dažādas sūtīšanas metodes, tai skaitā DHL, EMS u.tml. Šajā vietnē ir viena ļoti laba īpašība - atsauksmes par konkrētu preci un cilvēki tur pēc saņemšanas raksta par kvalitāti, vai izmērs par lielu, laikā, vai spiež. Neiesaku ņemt preci, ja nav vai ir maz atsauksmes. Parasti viena prece ir neskaitāmos veikalos un kādā tā varbūt ir nedaudz dārgāka, toties atsūta pareizu izmēru, krāsu un sūtījumu var izsekot kā Ķīnā, tā arī Latvijas pasta sistēmā.
03.01.2016 21:04 |
 
Reitings 32
Reģ: 02.01.2014
No AliExpress esmu pasūtījusi vairākus apavu pāris. Tiem, ko es pasūtīju, kvalitāte diezgan zema. Bet tā kā centos atrast lētāko variantu, tad, ja iztur vienu sezonu, tad arī labi.
Tas tiesa, ka vieni un tie paši apavi pie dažādiem pārdevējiem var būt ar ļoti atšķirīgu cenu.
Ir bijis, ka labas atsauksmes no pircējiem, un sākumā jau tiešam smuki, ērti, bet pēc mēneša papēdis sāk šķobīties. Man vienmēr ir atnācis tas pats izmērs, ko pasūtīju, bet reizēm gadoties, ka tie, kas saliek mantas, nokļūdās, bet tas ir reti. Bet tad varot atvert disputi un vienoties par kompensaciju.
05.01.2016 11:54 |
 
Reitings 32
Reģ: 01.06.2015
Ali esmu pirkusi zandeles-turējās godam visus 3 vasaras mēnešus,valkājot katru otro dienu. Un par tādu cenu-Nesūdzos. Vairāk par tiem 3men arī necenšos pirkt vasaras apavus. (Katru gadu pērk tieši tur)
Biju nopirksi arī ziemas zābakus,vienus ugg veidīgos-ideāli zābaki. Labāki pat par tiem,kas pie mums lv pārdodas. Silti un forši,nesmird nekur nekas. Forši. :)
Nesen nopirku šos zābakus (melnus) http://www.aliexpress.com/item/NEW-2015-Brand-Autumn-Winter-Women-Ankle-Boots-High-heel-Pointed-toe-Zip-Lace-Leather-Women/32395407677.html
Neizdevies pirkums. Smuki un tā,bet izmērs galīgi neder,pasūtiju 39,atnāca kkāds 37,5 varbūt 38 nezinu. Tagad mājās mētājas. Kvalitāte arī izskatās tāda so so. Nezinu,varbūt arī ir ērti.
Ar to es gribēju teikt,ka tā ir laimes spēle.
06.01.2016 19:53 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Nepatēmu, bet tas ir normāli gaidīt sūtijumu ilgāk kā mēnesi? Iepriekšējie sūtijumi man atnāca agrāk..
06.01.2016 19:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Pozitīvais, Aliexpress tas ir normāli.
06.01.2016 20:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits