Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Naktsskapīši

 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Pēc gultas veļas diskusijas arī man radās iedvesma nedaudz atsvaidzināt savas guļamistabas interjēru - visā visumā viss patīk, izņemot naktsskapīšus un naktslampiņas. Tagad pētu skapīšus internetā, domāju, ko un kā saskaņot un izdomāju, ka jāpajautā arī jums. Kādi ir jūsu naktsskapīši, ko uz tiem un tajos glabājat un kādus vēlētos, ja tagad gādātu jaunus. Kā arī kādas naktslapmas jums vislabāk patīk. Priecāšos par bildēm un krāšņiem aprakstiem :-)
01.01.2016 22:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
varbūt pievienošos ar savu jautājumu - kur varētu meklēt dabīga koka naktskapīšus? Ir bērza gulta un priedes koka grīda, gribu pieskaņotus skapīšus nopirkt janvārī.
01.01.2016 22:08 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Vietas trūkuma dēļ mums nav istabā naktsskapīši, bet ir šāda tipa universālā kumode.

Glabāju tur tik ļoti daudz ko. Uz tās virsmas stāv TV, sveces un kāds istabas augs. Kumodē glabāju gultas veļu, pītu kasti, kura paredzēta zeķēm, veļu un vēl šo to. :)
01.01.2016 22:09 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man ir mazi balti skapīši ar 3 atvilknēm. Savā skapītī glabāju kosmētiku un dokumentus. Vīra skapītī ir fotoalbumi, visādi sīkumi, kancelejas preces.
01.01.2016 22:16 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mūsējie šobrīd ir nesaskaņoti un tajos nav daudz vietas. Uz manējā vienmēr stāv ūdensglāze un kaudze dažādu krēmu - rokām, kājām, lūpām..., kā arī mūždien vismaz viens pāris auskaru un kaut kādas matadatas, salvetes un kāds žurnāls. Lampas manā pusē nemaz nav :-( Vīra pusē ir lampa, bet viņš uz sava skapīša glabā tikai planšeti un dažas grāmatas. Labprāt gribētu ieviest saskaņotus skapīšus, lampas, mazu šķīvīti gredzeniem un auskaru pārim, kā arī fotogrāfijas. Man ir tā spīdošā ideja, ka būtu dikti skaisti ierāmēt vienam otra "guļošās bildes". Man ir tāda fotogrāfija, kur viņš ir aizmidzis un tik skaists, gribu to ierāmēt un nolikt uz sava skapīša.(l) Varbūt ar laiku būs ari smuka mana bilde.
Freya, varbūt vērts pasūtīt pie galdnieka?
01.01.2016 22:27 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
http://www.zunda.lv/ Te nav kaut kas, kas derētu? Man ir kumode no Zundas mēbelēm, ļoti patīk.
01.01.2016 22:30 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Naktskapītis ir saskaņots ar gultas aizmuguri un kumodi. Diezgan klasisks, ar divām atvilknēm, virsū lampa, kura saskaņota ar stāvlampu. Istabā vispār nav paredzēta vieta lustrai pie griestiem. Guļamistabu pirmo iekārtojām, tas ir atvieglojums, ka nav nepieciešms drēbju skapis un ir atsevišķa telpa drēbēm :)
Uz skapīša stāv vien guļam brilles un trauciņš gredzenam. Pagaidām pietrūkst telpai vēl personības, bet viss ar laiku :)
07.01.2016 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Man par naktsskapīti kalpo diezgan platā palodze. Tur stāv gan rotaļlietas :-D, gan nolieku lasāmo grāmatu vai žurnālu, šad tad telefonu, neko citu. Kosmētika man ir rokas stiepiena attālumā, rakstāmgalda skapītī, tāpēc lielas vajadzības pēc atsevišķa skapīša nav, turklāt tam arī nebūtu vietas.
07.01.2016 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits