Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis vairs neizrāda tādu interesi par mani

 
Reitings 9
Reģ: 30.12.2015
Sveikas!
Man ir sasāpējies jautājums saistībā ar mani vai manu puisi, pagaidām domāju, ka iepējams par daudz domāju :D Bet labāk pajautāšu jums.
Ar puisi esam kopā jau mazliet vairāk kā 2 gadus, iepriekš viņš man katru rītu rakstīja, kad nebijām kopā, interesējās kā man iet, ko darīju un ko darīšu pa dienu. Bet tagad pēdējā laikā viņš to nedaru, es gaidu gaidu no viņa ziņu un viņš man neraksta no rītiem. Nav tā, ka viņš būtu aizņemts vai tik ilgi gulētu. Vēl pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka viņš sociālajos tīklos sācis sekot dažādām meitenēm, kurām viņš nesekoja iepriekš. Tagad pati viņam mēdzu rakstīt no rītiem, bet viņš tā atturīgi sazinās ar mani. Dažas dienas no rītiem vispār pārbaudot viņu nedevu ziņu un laiks, kad sazinājāmies bija ap pusdienas laiku, kad man padeva ziņu. Man ,šķiet, ka tas nav normāli.
Vai es viņam vairs tik ļoti neinteresēju? Ko man vajadzētu darīt, lai viņš atgūtu interesi par mani?
Jo man tāda sajūta, ka esmu palikusi neinteresanta un viņš domā, ka nekur nepazudīšu.
30.12.2015 10:33 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Tās ir lieki skatīties, ko viņš dara sociālajos tīklos. Nekas viņa aktivitātē nemainīsies, ja to darīsi, vienīgais, kas mainīsies - tava emocionālā labsajūta, tev to vajag? Nē. Tev vajag savam draugam iemācīties uzticēties, un apzināties savu vērtību, lai nejustos greizsirdīga.
Ja tevi kaut kas neapmierina, tad vienmēr pastāv iespēja izrunātie ar savu draugu, komunikācija dara brīnumus! :)
30.12.2015 10:38 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Par soc. tīkliem tu ņem pierē tikai dēļ attālināšanās, domājams, tas ir sīkums. Par tavu draugu - vīrietim ir tieksme un nepieciešamība ik pa laikam attālināties, tas ir normāli. Ļauj viņam, lai neraksta, lai padzīvo mazliet tālāk no tevis, viņš atgriezīsies, ja jums viss kārtībā attiecībās iepriekš bija.
30.12.2015 10:42 |
 
Reitings 128
Reģ: 28.12.2015
Šādi es pati agrāk esmu atkratījusies no puišiem. Tiesa, pēc pāris mēnešu kopā būšanas.
Mainījies ir tikai tas, ka neraksta no rītiem vai kopumā attieksme? Jums bija kādi mīļvārdiņi, kaut kas īpašs ko viņš tagad nesaka, bet agrāk teica? Es savam vīrietim vispār virsū nebāžos, viņš pats mani uzmeklē. Nav īpašu laiku, šad tad no rīta atsūta kādu mīļu sms, novēlot jauku dienu. Viņš man zvana tikai tad kad pats grib (vai ir laika), bet katru dienu. Pati viņam zvanu tikai tad, ja man tiešām kaut kas svarīgs sakāms vai jautājams. Labi zinu, ka nevar ļoti uzmākties, tas ātri apnīk. Lai arī mans vīrietis ir bezgala saprotošs un mīlošs, tomēr pielietoju nelielu viltību, lai viņš tiektos pēc manis, ne es viņam skrienu pakaļ. :)
30.12.2015 11:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.08.2015
Offtopic - bet kā var nebesīt, ka katru rītu raksta SMS? :D

Nesaprotu šitos parīšus, kuri var sadirs**es tapēc, ka kāds nav nosūtījis ik rīta "lai tew jauka dieninja. buchas**" vai "njus, ko dari zakji, darbinjaa?"
30.12.2015 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
lol nau verc
30.12.2015 11:58 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ir protams patīkami, ka mīļotais cilvēks ,ko atraksta, bet nu ir arī kautkāda robeža starp mīļām sms starp abiem cilvēkiem un izteiktu uzbāšanos. Iespējams Tu pārāk viņu nomoki ar tām 101 sms. Labi ja tiešām ir kas svarīgs, bet ik pa 10 min rakstīt -Sveiks zaķīti! Ko mans zaķītis dara? Kādēļ mans zaķītis neraksta? Kā zaķītim iet? Kur mans zaķītis ir? Sākumā tas var likties romantiski,bet nu pēc laika tas var jau krist uz nerviem .
30.12.2015 13:45 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
bet kā var nebesīt, ka katru rītu raksta SMS?


+
30.12.2015 13:51 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Vispār jau normālās attiecības cilvēki ikdienā sazinās un otra sms nebesī.
30.12.2015 14:13 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
SSelene nebesīt varbūt nebesī,bet apmainīties ar sms var pa nopietnām lietām,bet viss labāk ir pazvanīt, ja ir kas svarīgs, bet pārāk bieži arī nav labi. Ir teiciens, kas pa daudz, tas pa skādi!
30.12.2015 14:17 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Piekrītu. Jo ilgāk esi kopā ar otru, jo mazāk gribas rakstīt tās saldās sms. Ar laiku tas apnīk un tas ir normāli
30.12.2015 14:22 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Ja abiem patīk var kaut visu dienu sarakstīties uz sazvanīties, tas jau nav ne labi, ne slikti, galvenais, lai abi apmierināti. Protams, tik ilgi kamēr netaisa scēnas un netraucē strādāt :-D
30.12.2015 14:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits