Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes, kuru vīrietim ir bērns no bijušām attiecībām

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Jau vairāk kā gads kopā ar manu vīrieti, bet pēdējā laikā es tiešām saprotu, ka būt attiecibās ar vīrieti, kuram bērns no citas, nav viegli. Visādas stulbas domas maisās pa galvu un jaatzīst, ka doma vien par draudzīgām attiecībām ar viņa bijušo man uzdzen šermuļus. Neesmu naidīga pret viņu un neko neizrādu, bet arvien biežāk viņu redzu un protams, arī viņu mazais vienmēr to atgādina :( Gribas iemācīties pieņemt to faktu un kaut kā sadzīvot.. Pastāstiet meitenes, kurām līdziga situācija - ka jūs to pieņēmāt un vai nav mūžīgi pārdzīvojumi, ja virietis brauc pie bijušās un bērna utt?
28.12.2015 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nekad nesadzīvotu un nesamierinātos, priekš kam sevi mocīt. Izvēlos tikai brīvus vīriešus :) Un to pašu iesaku arī Tev! Īpaši ja pati esi jauna un bez bērniem. Gribēsies būt pirmajai sievai, tici man, gribēsies būt viņa pirmā bērna mātei, gribēsies, lai jums kopā tā ir pirmā pieredze ar bērniņu.
28.12.2015 14:22 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tas laikam tiešām tā ir, arvien vairāk sevi pieķeru pie domas, ka gribas savu ģimeni veidot, ne gluži jau bērnus dzemdēt, bet vismaz plānot nākotni ar savu vīrieti. Bet tā kā jau viņam viens ir, otru diez vai tik drīz gribēsies. Un vēl jau tas fakts, ka ar bijušo izšķīrās ar lielu skandālu. Kaut kas tajā situācijā ievieš nedrošību un ka tik mums nesanāk tāpat.
28.12.2015 14:32 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Izvēlos tikai brīvus vīriešus +
28.12.2015 14:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vēl jau tas fakts, ka ar bijušo izšķīrās ar lielu skandālu.
Normals virietis maces izskirties bez liela skandala, pa smuko. Nogauidis, sarunas, ar jebkur var sarunat. Ja te skandali, un mos vel ex sievu noliek tatad tas ir liels, liels minuss virietim.
28.12.2015 14:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir jārēķinās ar to, ka šādās attiecībās var rasties tādas problēmas, kas nekad nebūs ar vīrieti, kuram nav bērns/i :)

Var būt dramatiskas situācijas, kurās bērns tiek kūdīts pret tēva 2. pusīti (un otrādi).. kad vīrietis nespēj sadzīvot ar 2. pusīti, jo viņiem absolūti atšķiras audzināšanas uzskati. Ir arī situācijas, kad vīrietis ļauj bērnam izturēties necienīgi pret viņa draudzeni/sievu.

Šajā gadījumā, šķiet, problēma ir Tevī (vismaz pēc apraksta spriežot), jo īsti neuzticies savam draugam. Manuprāt, savienība bez savstarpējas uzticēšanās ir diezgan vāja.. :-(
Vēl ir variants, ka puiša izturēšanās Tevi vedina uz šādām aizdomām... arī slikti..
28.12.2015 14:41 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Neuzskatu, ka bērns no iepriekšējām attiecībām ir šķērslis. Protams, ir ļoti grūti pieņemt bērnu, kurš nav jūsu kopīgais, un es apbrīnoju sievietes, kas to var izdarīt, ja pašai bērnu nav.

Protams, es arī grbiētu vīrieti, ar kuru visu daru 1. reizi, bet dzīvē var sanākt visādi. Ja pašai būtu bērns, būtu citas domas.

Man ir bijušas ilgstošas attiecības ar vīrieti, kam bija 2 bērni un kurš bija šķīries (apprecējās bērna dēļ). Mums attiecības bija fantastiskas, un ļoti viņu mīlēju, bija tas mans cilvēks,, bet, jā - tas pat nebija 1 bērns, 2 bērni un bijusī sieva. Visa rezultātā izšķīrāmies, sapratu, ka nevaru to visu pavilkt, + tas pats iemesls, ka ne viņš gribēs precēties, ne bērnus tuvākajā laikā, varbūt arī vispār negribēs.
Jāsaka gan, ka biju daudz laimīgāka kā esošajās atiecībās.

Katrā ziņā, iesaku iztrunāties ar vīrieti, un varbūt tās ir tikai tavas iedomas, ka viņš ar Tevi to visu tuvākajā laikā negribēs.

šo
Un vēl jau tas fakts, ka ar bijušo izšķīrās ar lielu skandālu. Kaut kas tajā situācijā ievieš nedrošību un ka tik mums nesanāk tāpat.
gan labāk mest no galvas ārā - tas, ka kaut kas bijis ar bijušo, ne par ko neliecina :-)
28.12.2015 14:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vēl ir variants, ka puiša izturēšanās Tevi vedina uz šādām aizdomām... arī slikti..


es sliecos uz so, jo sievietem laba intuicija.

un vel

Un vēl jau tas fakts, ka ar bijušo izšķīrās ar lielu skandālu. Kaut kas tajā situācijā ievieš nedrošību un ka tik mums nesanāk tāpat.
sis liecina ka autore ir pieaugusi, logiski domajosa sieviete ar tiesam labu intuiciju.
28.12.2015 14:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
gan labāk mest no galvas ārā - tas, ka kaut kas bijis ar bijušo, ne par ko neliecina
Mulkibas! Ja skiras ar sievu ar lielu skandalu, mesls ne ists virietis tas ir!
28.12.2015 14:45 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Bērns nav vainīgs, ka mamma un tētis nevar veidot attiecības kopā. Cilvēki šķirās, tā tas dzīvē notiek. Tad jau bērnus nevar radīt, kamēr kopā nav pusmūžs nodzīvots, un pat tā nav garantija, ka nodzīvosiet otro pusi kopā. Bet bērnam ir vajadzīgi abi vecāki, kopā vai šķirti. Ja autore to nespēj pieņemt, tad jāšķiras pēc iespējas ātrāk.
28.12.2015 14:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Liels skandāls ir plašs jēdziens...
28.12.2015 14:46 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
cormeum, uzticība nav tas. Vienkārši negribas kaut kādu zviedru ģimenīti veidot un es tiešam uzticos viņam, bet regulāras tikšanās ar viņa bērna māti tomēr nav tas, kas notiek attiecības bez bagāžas. Tad tomēr nav jāsatiekas ar bijušajiem un nerodas situācija,s kur vecās jūtas var uzpeldēt.

Normals virietis maces izskirties bez liela skandala, pa smuko. Nogauidis, sarunas, ar jebkur var sarunat. Ja te skandali, un mos vel ex sievu noliek tatad tas ir liels, liels minuss virietim.


Vairs jau nav skandāli, tagad mums visiem ta kā būtu jāveido draudzigas attiecības vai vismaz jāizliekas, jo vēl nesenā pagātnē viņa ex neļāva ar bērnu satikties, jo biju uzradusies es. Skaidri zinu, ka viņa nav priecīga par manu eksistenci.
28.12.2015 14:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Gan jau nav prieciga, bet ar laiku pieradis. Vins neko sliktu nesaka par exeni? Kadi tie skandali bija?
28.12.2015 14:48 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu es šo stāstu atceros:-/
28.12.2015 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Man arii viirietim ir beerns.Kad mees iepazinaamies tad vinjsh pat veel nebija oficiaali skiiries,kaut gan kopaa nedziivoja jau kaadu gadu.Arii man bija no saakuma smagi,bet viirietis maaceja visu izdariit taa,lai es sajustos ka esmu vinjam vieniigaa visaa pasaulee.Mees jau plaanojaam kaazas,bet sanaaca vinjas atlikt jo pieteicaas mums mazais.Un teikshu,ka viirietis mani saacis cieniit un miileet vairaak.Ruupejas par muusu beerninju,par mani un par savu pirmo meitu.Mums ar vinja meitu ir ljoti labs kontakts,jo dziivojam tagad kopaa.Bijushaa sieva tagad savu dziivi iekaarto un beerns vinjai tagad traucee.
28.12.2015 14:51 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nē, neko sliktu nesaka. Divus mēnešus atpakaļ caur tiesu piedzina tikšanos ar bērnu. Tā ka bija ļoooti slikti viss tur. Un tad man vēljovairāk grūti iedomāties, kā es iešu ar viņu kafiju dzert un kopā lemt, kā audzināt viņas bērnu :-/ ( jo viņs ir bieži pie mums, tātad komunikāciju pēc loģikas būtu jāveido pozitīvu.
28.12.2015 14:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es zinu ģimenes, kurās esošā sieva ar bijušo sēž pie viena galda, draudzīgi sadzīvo.. cilvēki vienkārši ar laiku tikuši kaut kādiem aizvainojumiem pāri un dzīvo uz priekšu..
Varbūt arī jums šīs problēmas nogludināsies nākotnē..

Regulāra tikšanās ar bērna māti tāpat būs neizbēgama. Kaut vai savācot bērnu no vienām mājām uz citām :)

Kādas Tev šobrīd ir attiecības ar bērna mammu? Nu vismaz tā virspusēji un oficiāli? :)
28.12.2015 14:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nē, neko sliktu nesaka. Divus mēnešus atpakaļ caur tiesu piedzina tikšanos ar bērnu. Tā ka bija ļoooti slikti viss tur. Un tad man vēljovairāk grūti iedomāties, kā es iešu ar viņu kafiju dzert un kopā lemt, kā audzināt viņas bērnu ( jo viņs ir bieži pie mums, tātad komunikāciju pēc loģikas būtu jāveido pozitīvu.
Nu tad jau ka tevs ir ok. Bet neveido komunikaciju nekadu ipaso. Un nedomaju ka vina tev laus lemt ka audzinat bernu kas ir vinu kopigais ne tavs, lai sie lemj ta vinu problema.
28.12.2015 14:57 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
cormeum +++
Visas situācijas nav vienādas. Ir iespéjams, ka tu būsi labąka neka iepriekšêjă.
Viņi bija precéjuśies? Ja né, tad tur tuvari būt pirmā. Ja būs jums kopéji bérni, tad arī dauz kas var minîties tev par labu.
28.12.2015 14:57 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
ronītis, tiešam pareiza attieksme no vīrieša. Es kaut ka tā laikam nejūtos. Viņš grib lai esmu attiecībās par visiem 100 % bet viņs negrib saprast, ka man tas nav viegli un nedod gaisu ko elpot. Attieksme ir - tiec tam pāri vai ej prom. Tikko ziemassvētkus svinējām pie viņa vecākiem, mazais bija līdzi, jociba sajūtā tādās saiešanās , it kā es tur būtu spoks. Visi priecājas un tad vēljovairāk iespiežas prātā - ka tas nav mūsu bērns un es nevaru just to pašu prieku, ko viņš. Tad vēl pie vecākiem mājās bilde kaut kāda ar bijušo.
Neticu ari ka mani bildinās vai kaut kas tāds notiks, kas viedos mūsu savienību stiprāku. Manuprāt, viņa prātu galīgi nenodarbina domas par mūsu nākotni tagad, bet par viņa bērna.
28.12.2015 14:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es zinu ģimenes, kurās esošā sieva ar bijušo sēž pie viena galda, draudzīgi sadzīvo.. cilvēki vienkārši ar laiku tikuši kaut kādiem aizvainojumiem pāri un dzīvo uz priekšu..
Varbūt arī jums šīs problēmas nogludināsies nākotnē..
Tiesi ta laiks saliek visu opa vietam. Tas gan parasti notiek ka otro apprec un ari pirma ir veiksmiga. ;-)
28.12.2015 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits