Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2015. gada kosmētikas favorīti

 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Gads beidzies un gribētos zināt, kādi jums jauni atklājumi un favorīti 2015. gadā. Kas ir ienācis jūsu kosmētikas plauktiņā un par ko esat pilnīgā sajūsmā. Liekam bildes, un būtu jauki,ka arī, vismaz teikuma garu, aprakstu, kapēc šis produkts iekritis sirdī. Es savus favorītus pievienošu komentārā. :)
Kategorijas.
Sejas kopšana
* attīrīšanas produkti (mazgājamie, maskas, skrubji utt)
*sejas kremi, serumi
*acu kremi
+protams, varbūt ir vēl kas, ko aizmirsu, droši papildinat.

Matu kopšana
* šampūni, balazami, maskas, serumi utt

Ķermeņa kopšana
*dušas želejas, ķermeņa kremi, varbūt kādi pretcelulīta utt. :)
28.12.2015 13:31 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
sejas kopšana

No attīrīšanas līdzekļiem, esmu pilnīgā sajūsmā par biodermas putām, āda ir maiga un nesausina, man ir kombinēta āda, un šīs putas ir ideālas, jo nesausina un nesatauko ādu par ātru



vēl no attīrīsanas esmu iemīlējusi šo ren masku, āda paliek gludāka un ievērojami tīŗāka, kā arī tonis kļūst izlīdzināts



no sejas kremiem man nav īstu favorītu, meklēju savu īsto un vienīgo :D bet acu krēmu gan esmu atradusi, lieliski mitrina, āda ap acīm sen nebija jutusies tik jauneklīga



Matu kopšana

Matu kopšanā ir viens izteikts līderis, ella. Lieliska, labākā kādu esmu lietojusi līdz šim. Mati tiešām izskatās daudz labāk un ir spīdīgāki



no maskām,šampūniem man atklājums ir keunes so pure. Lietoju masku un šampūnu, ideāli. Mati mīksti gludi un lieliski smaržo





ķermeņa kopšana

vienozīmīgi eucerin dušas eļļa, bez šīs es vairs dzīvot nevaru, ideāli nomierina manu sauso ādu un āda jūtas konfortabli, neka neniez un nekasās pēc dušas



no losjoniem arī lietoju tikai eucerin, lieliski produkti manai ādai, nekad mana āda nebija jutusies tik labi

28.12.2015 13:46 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Garnier micelārais ūdens, Bio Oil un Secret Fantasy Midnigt smaržas (l)



28.12.2015 13:48 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
seja

es domaaju un nevaru izlemt, kurs no siem attiiriitaajiem man patiik labaak :D lietoju abus, un man patiik viss, iznjemot cenu :D ja godiigi, kops lietoju neputojosos liidzeklus,mana ada ieverojami uzlabojusies, kaut gan ieprieks skatijos ar skepsi





sejas kremi un acu, viennozimigi, si gada lielakais atklajums un favoriits ir kiehls (l) tik daudz labu produktu











no maskaam shii, jau ilgu laiku



kermenis

lush (l) dievinu bumbas un putas (l)(l)(l)



un stendera jogurti (l)(l)(l)

28.12.2015 14:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
lush bumbas man arī patīk, ziemassvētku kolekcija fantastiska

28.12.2015 14:54 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
kas tajos neputojošajos līdzekļos ir labāks? :)
28.12.2015 14:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Absolūtais favorīts laikam ir Zoeva otiņas. Mana atsauksme blogā: https://rigasmetro.wordpress.com/2015/12/28/apskats-zoeva-rose-golden-acu-otinu-komplekts/


Šogad arī sāku aktīvi lietot Urban Decay Primer Potion, kas ir fantastisks produkts.

No sejas kopšanas līdzekļiem palieku uzticīga Dr.Hauschka rožu sejas krēma un Organix nakts krēma kombinācijai. Beidzot izmēģināju Pien- sejas putas, kas man ļoti patīk, jo ir maigas un diezgan labi tiek galā ar attīrīšanu.

No zīmoliem mans labākais atklājums ir ColourPop, kas diemžēl produkciju uz Latviju nesūta. Viņiem ir fantastiskas kvalitātes produkti - tādu acu ēnu/vaigu sārtuma formulu es vēl nebiju redzējusi, bet tā ir ļoti laba, viegli lietojama un noturīga. Viņu Lippie Stix ir ideālas lūpu krāsas.

No parfimērijas - Guerlain Shalimar :)

Vēl viens patīkams atklājums man bija kristālu dezodorants no Biotēkas (neatceros zīmolu).
28.12.2015 16:23 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
No matu kopšanas līdzekļiem man iepatikās Sebastian Penetraitt sērija :)
28.12.2015 16:23 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Dāmas- cik pie mums maksā tas Kiehls acu jrēms? Šodien tieši aizdomājos, ka pienācis laiks arī man to sākt lietot.. Un šis ir viens no izslavētākajiem (l)

Mani favorīti šogad- Stendera cukura skrubji, Aussies miracle moist šampūns, VS ķermeņa losjoni (l)
28.12.2015 16:45 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014

le petit marseillais dušas želejas ir mans 2015 gada atklājums un absolūtais favorīts (l)

Biodermas Gel Moussant, manai ādai dikti patīk :)

Pateicoties winterrai, izdomāju pamēģināt makeup Revolution :) Lūpu krāsas ir superīgas, noturīgas un toņu izvēle ir bagātīga (l) Vispār no Makeup Revolution šogad sanāca daudz ko nopirkt, viss ir paticis (l)
28.12.2015 16:49 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Šēka, ja tu par to zilo kiehls, tad vins ap 30 eiro maksaa, liekas bija 27 vai 28
28.12.2015 20:30 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Domāju, domāju, kas varētu būt labs atklājums šajā gadā.
Nevaru izdomāt, laikam, ka nav nekas labs atklājies, ja vēl variēju un nav nekas, ko pērku atkārtoti. Iemesls var būt arī tāds, ka kaut ko jaunu iegādājos tikai tad, kad vecais iet uz beigām, lai neveidotos lieki krājumi, kaut arī ļoti bieži gribās vēl kaut ko iegādāties.
Lai gan, nē ir Elvital matu balzams, ko pērku jau otro reizi.
28.12.2015 20:44 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kādēļ pērku šo balzamu atkārtoti? Manie matiem ļoti piemērots, mati ir gludi, patīkami smaržo, nav smaguma sajūta, kā arī cena ļoti patīk. :)
28.12.2015 20:45 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Pirmie produkti, kas nāk prātā saistībā ar šī gada favorītiem (es tā-kategorijās "pa savam" sadalīšu):
Labākās acu ēnas- Bourjois Smoky eyes

Kopš pamēģināju šīs, nevienas citas no esošajām neesmu lietojusi, perfekti uzklāt un sapludināt, toņi pilnībā atbilst manām vēlmēm, noturība uz acīm laba. Esmu sajūsmā.
Labākā lūpu krāsa- Essence

Iepirktas vairākos toņos, tajā skaitā arī mans ikdienas perfektais tonis (#13 Love me)
Labākais lūpu spīdums- tie ir divi- No Essence nude kolekcijas un Catrice

Šis (Shy beauty) perfekts reizēm, kad gribas neuzkrītošu lūpu spīdumu, nav tik traki rozā kā izskatās iepakojumā, ļoti ļoti patīk.

Un šis (What a melon) reizēm, kad gribas košāku un "sulīgāku" toni. Tieši ar toni iekaroja vietu manā gada favorītu sarakstā.
Labākā skropstu tuša-lai gan manu favorītu Oriflame the one volume blast šogad neviena tuša nav pārspējusi (atdala skropstas tik labi kā līdz šim neviena), ievērības cienīga likās arī Essences princeštuša savas birstītes izliekuma un labā rezultāta dēļ. Mīnuss- sakalst ātrāk par visām citām mēģinātajām, bet kamēr ir "darba kārtībā", tikmēr laba.


Labākais šampūns-te varētu minēt vairākus, tostarp John Frieda, Aussie un Oriflame, bet visvislabāk patika Siberica

Saraksts varētu būt garāks, bet šie ir tie produkti, par kuriem tiešām esmu sajūsmā un jau tagad zinu-kad beigsies, došos pirkt vēl, jo..nu lieliski.
28.12.2015 20:55 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.10.2015
absolūtais skropstu tušu favorīts- benefit,theyre real. ahh vnk perfekta priekš manis. patīk birstīte, protams, efekts, tik garas un jā. (l)



no matu līdzekļiem, šis šampūns dr organic. labas sastāvdaļas un puto arī labi,kas parasti ir šādiem šampūniem liels mīnuss.
28.12.2015 21:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Tiešām izņem ārā dzeltenīgumu.


Iepatikās ļoti

28.12.2015 21:16 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Paldies Jasmîna Vāvere! Būs jāaizbrau līdz Stockmann izlūkos :)
28.12.2015 21:21 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mans lielākais šī gada atklājums ir Catrice lūpukrāsas (visas) - manām lūpām vienkārši super!
28.12.2015 22:02 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
atklājumi ķermenim ir attirance, l'occitane, korres
sejai eksperimentēts ar bioderma (vīlusies gandrīz visos produktos), diemžēl neaizķēra bio2you (krēms ādai ap acīm sausināja ādu vai vienkārši nepietiekami mitrināja), vēl joprojām favorītos ir clinique, bet sejas mazgāšanas želeja vichy normaderm
micelārie ir tufta - mēģināts garnier, loreal, bioderma
matiem patīkams atklājums eveline argan kondicionieris, eļļa arī tīri neko, turpina patikt eltital nutriglos šampūns (neko labāku neesmu mēģinājusi no budžeta klāsta, taču nekas vēl joprojām nav pārspļāvis joico (kerastase, macadamia, marocanoil un loreal prof nav mēģināts)
nagu laku jomā totāla vilšanās ir maybelline calorama, visnoturīgākās šķiet charmantella, bet vēl daudz nav mēģināts, pagaidām mēģinu budžeta klāstu
no dekoratīvās kosmētikas foršs atklājums ir artdeco, īpaši pūderi, bronzeri un vaigu ēnas - šajā cenu kategorijā liekas vislabākais piedāvājums
totāls šāviens greizi ir essence un catrice. nesaprotu, par ko visi tā fano, jo kvalitāte drausmīga, taču pie tādas cenas, tas ir adekvāti. ēnas birst, nepludinās, izsmērējas kā netīrumi, pūderi redzami uz sejas, nez... pusaudžu vecumam šķiet piemēroti
ļoti feins atklājums ir guerlain meteorīti - šķiet nevajadzīgs produkts, taču tas fotošopa efekts ir wow
mīlestība ar jaunām smaržām nav izveidojusies, lai gan mēģināts daudz - gads bija ražīgs ar paraudziņiem
11.01.2016 10:42 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es arii nesaprotu ko visi taa juusmo par catrice un essence (t)
11.01.2016 10:46 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Sejas kopšana
Favorīts - Bioderma. Gada sākumā lietoju zaļo sēriju, bet labāk der rozā. Micelārais ūdens, sejas krems. Ļoti ok :) Dekoratīvā - joprojām topā Artdeco acīm un Lumene tonālais, tas nekas jauns.

Matu kopšana
Zināju, bet nebiju lietojusi - tagad bez tā nekādi - John Frieda, frizz ease sērija. Īpaši tā matu maska, tas ir kaut kas.. Vienīgi visu gadu meklēju, bet tā arī neesmu atradusi neko pret karstumu matiem.

Ķermeņa kopšana

Nivea - kopš sāku vest to no ārzemēm. Iepriekš vispār nulle emociju, bet tagad esmu ļoti ļoti apmierināta!
11.01.2016 10:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits