Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

labs psihiatrs un psihiterapeits

 
Reitings 7
Reģ: 26.12.2015
Varbūt kāda var padalīties ar savu pieredzi par psihoterapeitiem un psihiatriem! Esmu gājusi pie 2 terapeitiem pie katra 2 mēnešus, bet nejutu, ka palīdz. Pirmoreiz biju pie Māra Siliņa- varbūt nepalīdzēja, jo tieši tad, kad gāju privātajā dzīvē problēmas tikai auga augumā, otrs terapeits bija Tarass Ivaščenko- viņš vairāk mēģināja novirzīt domas no šķiršanās sāpēm, vainas izjūtas un depresijas, bet jutu, ka tas tikai apslāpē manas problēmas uz seansa laiku un viss nevis cenšamies risināt tās!
Psihiatrs man bija viens- Tērauds! Sākumā likās, ka labs, bet jutu, ka viņš ļoti gribēja, lai man tās zāles palīdz un ar katru reizi viņš vienkārši pats secināja, ka ir labāk, jo it kā jau jābūt, ka ir labāk, bet labāk nav! Laiks iet un mani sākotnējie adaptācijas traucējumi pārgājuši depresijā! Varbūt, kāds no pieredzes var kaut ko ieteikt- mani tiešām pārņem jau izmisums, jo depresija ir tāda, ka knapi eju uz darbu, katru rītu mostos ar trauksmi, viss liekas bezjēdzīgs, visi pieņemtie lēmumi liekas nepareizi, varētu tikai gulēt gultā un raudāt!
27.12.2015 12:44 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Esmu gājusi pie 2 terapeitiem pie katra 2 mēnešus, bet nejutu, ka palīdz.

Es nezinu, kādam superterapeitam ir jābūt, lai pēc 2 mēnešiem justu mizlīgas pārmaiņas - terapija ir ļoti lēns process, kurā lietas sāk kārtoties pavisam lēnām... Parasti 2 mēneši ir tas laiks kad klients aprod ar terapeitu, sāk uzticēties, stāsta lietas tiešām godīgi.. Ja vēlies lielus rezultātus pēc 2 mēnešiem, nedomāju, ka kāds psihoterapeits tev derēs vispār
27.12.2015 13:03 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Pārlasīju tavu iepriekšējo diskusiju un lielos vilcienos jau skaidrs, ka pati zini, ka neesi atklāta līdz galam
bet man liekas, kaa es mānu sevi un viņus, j manā garā ir neizrādīt, ka esmu vāja!

Kamēr neatradīsi terapeitu, pret kuru būsi tiešām atklāta un atļausies izrādīt, ka esi vāja, rezultātu droši vien nebūs vispār. Bet arī ja būs īstais terapeits, pēc 2 mēnešiem tāpat zelta kalnus gaidīt ir neprātīgi.
27.12.2015 13:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 26.12.2015
Es saprotu, ka tam vajag ilgu laiku, bet kaut kādām sajūtām taču ir jau jābūt! Par otro tiešām nejutos ērti pie viņa! Jutos slikti, ka stāstu visu tā kā tas ir patiesībā, nespēju atklāties! Domāju iespējams atsākt iet pie pirmā terapeita. Vienkārši gribēju dzirdēt reālus stāstus, kur tiešām palīdzēts!
27.12.2015 13:08 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Neviens nevarēs tev palīdzēt, ja nebūsi atklāta. Psihoterapeits nav un nebūs ekstrasenss - viņš uzticās tam, ko tu saki un rādai, paturi to prātā. Nekas pilnībā nav mainījies?
beidzot vismaz varēju pagulēt kādas 7 stundas
Šis nebija pēc terapijas? Jo ja miegs atgriezās pēc terapijas tas jau ir tiešām ļoti liels sasniegums. Ceru, ka kāda meitene padalīsies ar veiksmes stāstiem, bet reāli - tev jāatrod tev piemērots terapeits, jābūt godīgai, jāsadarbojas ar viņu un nevajag gaidīt kaut kādus mistiskus rezultātus - tu ievērosi, ja kaut kas mainīsies. Ja pēc pusgada nav mainījies pilnīgi nekas un ja tu savas izjūtas vērtējot skalā, novērtē viņas tieši tikpat slikti, kā pirms tam, tad ir jēga domāt, ka terapija nepalīdz. Bet ja iepriekš juties slikti uz visiem 100%, bet tagad uz 98, tas tāpat ir solis uz priekšu. Veiksmi!
27.12.2015 13:16 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Psiholoģija ir viltus zinātne.
27.12.2015 13:21 |
 
Reitings 7
Reģ: 26.12.2015
Paldies Tev Liepulapa ! Es zinu, ka Tu saki taisnību un man ir jāatrod terapeits, kuram spēju uzticēties! 5. Janvārī eju vēl pie psihiatres citas un esmu nolēmusi teikt kā ir! Sajūtas ir neizturamas citādāk! Man likās apkaunojoši teikt, ka esmu domājusi arī par pašnāvību, bet ja neatklāšos līdz galam nekas nepalīdzēs!
27.12.2015 13:28 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Oi, Štank, tev tas droši vien visiem jāpasaka, jo psiholoģiju izmanto, gan medicīnā, gan mārketingā, gan policijas darbā (pratināšanās un ekspertīzē), gan daudz kur citur :O Steidzies, lai visi zinātu, ka īstenībā viņi izmanto viltus zinātni :'-( Tu esi vienīgais, kas var glābt pasauli!
27.12.2015 13:29 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Jasmina19 tiešām vēlu veiksmi! Ir grūti par sevi atklāt tādas lietas, grūti parādīt, ka jūties zemāk par zāli, bet tu jau meklē palīdzību, kas parāda, ka resursi tevī ir! Tev tikai jāatrod kāds, kurš var palīdzēt tev viņus labāk saskatīt un izmantot :)
27.12.2015 13:31 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tu esi vienīgais, kas var glābt pasauli!


Manipulatīvās metodes varbūt arī darbojas, bet, viss, kas saistīts ar ārstniecību, ir bullshits un naudas izspiešana.
27.12.2015 13:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 26.12.2015
Varbūt vēl kāds/ kāda var ko ieteikt?
28.12.2015 11:41 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Taisnība, ka 2 mēneši tas ir par maz, bet zinu to, ka ir jābūt tai sajūtai, ka šis ārsts ir īstais un spēs palīdzēt. No pieredzes varu ieteikt psihoterapeiti dr.Volperti, kas pieņem MFD klīnikā. Problēma ari bija depresija, ja ko sīkāk, tad jau privāti ;)
29.12.2015 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits