neko neuzdāvināja.. jau atkal

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Un ne jau dāvanā tā sāpe... Attieksmē... Mana ģimene manu otru pusīti apdāvina un iepriecina, bet viņa ģimene un radi man nekad neko nav uzdāvinājuši... Nekad un neko... Es pat apsveru arī nākamgad neko nedāvināt... Tas tomēr ir gana pazemojoši... Tu tin un tin dāvanas kā muļķis, skrien pa veikaliem, bet pretī nedabū pat ne kartiņu... ne ziemīšos, ne jubilejās... (t)
26.12.2015 16:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Te neiet runa par kaut kaadu algu, bet gan par cienjas izraadiishanu un attieksmi.

Krista21, dažas lapas atpakaļ pati autore raksta, ka jūtās pelnījusi kaut 20€ par vasarā padarīto. Tas ir viņas teksts, nevis mans izdomājums.
26.12.2015 21:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es uzskatu ka maniem radiem pienaks visiem davanas, ari draugiem, ari tiem radiem kas man ne ipasi. Kaut vienreiz gada, par to ka vini vienakarsi ir.

Mamma no viņas vispār nevienu dāvanu nav saņēmusi.
tad nav jatelo soeciali labina un divkosigi kas jadavina. Tas ir super tizli, ka pamatskolaa.
26.12.2015 21:20 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es domāju, ka šāda rīcība ir attieksmes parādīšana. Nav jau jāgrib dāvana, bet attieksme, ka esi gaidīts, ka par Tevi atceras, var jau nedāvināt vispār neko, bet no sirds apsveikt Ziemassvētkos, ja tiešām ir uzskats, ka nav jādāvina dāvanas. Tā sāls jau nav lietā vai tās vērtībā, bet gan tajā, ko dāvinātājs vēlas pateikt ar šo lietu. Acīmredzot drauga ģimenei nav ko teikt autorei..
Ko es.. Arī būtu apvainojusies, jo būt negaidītam ciemiņam ir tiešām briesmīga sajūta. Tomēr piekrītu jau iepriekš izskanējušajam diplomātiskajam variantam, ka ir vienkārši neitrāli jāturpina tikties ar radiem pāris reizes gadā, dāvājot kaut ko simbolisku un vienkārši neiespringstot par to, ka kādam arī nepatīc. Es domāju, ka katram ir cilvēki kas nu vienkārši nepatīk un tur neko nevar izdarīt, tikai daži spēj to normāli paturēt sevī, bet kādam patīk izrādīt. Ieteiktu nopietnu sarunu ar draugu un abiem kopā izlemt, kā rīkoties!
26.12.2015 21:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es neiedonatos poat netiakam radam terejot naudu speciali meklet kadu nevajadzigu struntu, lai tikai neteiktu ka es nekoi nedavinu. Tipa esmu labina un tomer tak davinu. Aroprac kada zults un duvkosiba vs naids ieksa. Fuiiii

Dāvina kaut ko, jo tā ir pieklājīgi. Mamma pret viņu vienmēr izturās pieklājīgi. Pati ir runājusi ar viņu par viņas uzvedību, brālis ir runājis. Nepieleca. Tad nu saņem pieklājības pēc, nevis kā savādāk, jo citādi apgrieztu visu otrādi un teiktu, ka mamma nepieklājīga, jo neko nedāvina. Arī tādi ļautiņi pa zemes virsu staigā - neuzdāvināsi neko, nozākās pa visu pagastu.
26.12.2015 21:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ieteiktu nopietnu sarunu ar draugu un abiem kopā izlemt, kā rīkoties!
sarun air bijusi, draugs ari diuvkosigi teica ka nemana ka jau kuros svetkos vispar draudzeni vina gimene neapsveic. Ta normali ne?
26.12.2015 21:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dāvina kaut ko, jo tā ir pieklājīgi.
bet speciali mekle struntu kadu, es lidz tam neaizdomatos. Uzdavinatu tad kafiju lielo ko dzer ari dels, kaut vai ta!
26.12.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Bože moi, reizēm tiešām šķiet, ka cilvēki pie vilkiem auguši! Jebkurā gadījumā, tik klaja antipātiju demonstrēšana ir vienkārši absurda. Arī mana drauga ģimenē, piemēram, ir personas, ar kurām ikdienā valda tāds abpusējs 0' C stāvoklis, bet tas neliedza svētkos sēdēt pie viena galda un pat jauki pavadīt laiku.
Lai nu kāda arī nebūtu šo attiecību sarežģījumu anatomija, tāda izturēšanās ir absolūti rupja un klaji demonstratīva. Zinu, ka es ar savu ģimeni pēc šādiem paraugdemonstrējumiem izvestu visnotaļ kaismīgas diskusijas, jo man reāli būtu kauns.
26.12.2015 21:26 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu tad jārunā vēlreiz, kamēr saprot! Tā tomēr ir drauga ģimene un pat ja draugs neuzskata, ka noticis kas briesmīgs, domāju ka vēlreiz jāpastāsta, kāda ir bijusi sajūta. A ko, šķirties uzreiz vajag tāpēc, ka drauga vecākiem nepatīc un draugs nemetās pret savu ģimeni neuzdāvinātas kartiņas dēļ? Cilvēki, protams, ir dažādi, bet nu es tā nedarītu.
26.12.2015 21:26 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Shii teema uzskatami parada kapec pie mums tik daudzas gimenes ir problemas un kapes Ziemassvetki daudziem izversas par visskumjakajiem svetkiem- visas sievietes uzskata, ka vinas ir pasaules nabas un ka vinaam kaut kas pienaakas, un ja nesanem to ko gaidija, saak uzvesties kaa stervas un izbojaa attiecibas veselai gimeni un vel iedomajas, ka vina ir sasoditi pareizi rikojusies!

Iemacaties necelt debesis savus deguntelus, iemacities davanas dot no sirds nevis gaidot kaut ko preti vai demonstrativi paradot savu attieksmi davinot meslus! Shitadiem sievieshiem vienmer bus problemas ar radiem, vienmer un pashas vainigas.
26.12.2015 21:27 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
bet speciali mekle struntu kadu,

Nav jau speciāli jāmeklē. Ziemassvētku laikā pie veikalu kasēm vienmēr ir kāda sniegavīra figūriņa, vai zvēriņš ar nākamā gada simboliku. Tos arī dāvina.
26.12.2015 21:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pēc tam tikai dzirdēju, kā tad tā, ka es negāju, mēs taču viena ģimene, utt utt.. Viena ģimene? Tiešām?? Sanāk, ka ar vienu roku velk klāt, ar otru grūž prom.. Un man tad ko?

Vienā radu saietiņā bija pat tāds teikums no vienas radinieces: "vai, nezināju, ka (mans vārds) arī būs... neierēķināju... ( tur bija rosols, pīrāgu bļoda, tādas lietas.. nezinu, kas tur varētu būt "ierēķināms"??) Tā kā pazemot vien acīmredzami gribēja...
izlasam!



vinš parasti novirza tēmu vai saka, ka tā nav, neesot pamanījis, man tikai tā liekoties... calim reali pofigs. Jau kuri gadu nemana, un uz visiem svetkiem ari nemana? Divkosis, vai lupata. Tacu parim primari jabut komandai!
26.12.2015 21:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Shii teema uzskatami parada kapec pie mums tik daudzas gimenes ir problemas un kapes Ziemassvetki daudziem izversas par visskumjakajiem svetkiem- vi
Neruna visu vardaa! Man tuvakajiem ziemisi vienmer feini. Jo neviens nav divkosis, sen izrunatas butiskakas lietas,ari par davanam. :-P
26.12.2015 21:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
calim reali pofigs


Tas nabaga calis vienkarsi ir strupcela. Radiem prasit davanas prieks draudzenes vinam ir kauns, draudzene to acimredzami nesaprot, atklati vins to draudzenei pateikt nevar, tada lose kas no pensionara gaida 20 eiro vells zina ko tam nabadzinam izdaris. Man saja situacija autores draugu vienigo ir zheel, vins no visa taa bara ir vissakarigakais cilveks.
26.12.2015 21:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rīdziniece, bet ja tāda attieksme ir no visas ģimenes, nevis konkrēta viena cilvēka, nedomāju, ka tas ir bez iemesla. Autore te jau pati pāris vietās izmeta frāzītes tādas, ka ja kaut kas līdzīgs ir atskanējis agrāk un radu klātbūtnē, tad par ko tad brīnās, ka nav gaidīta un mīlēta?
26.12.2015 21:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Redzi vinai gan jau ir daudz cilveku kas vinu mil, ari ne bez iemesla. Nav jadom aka vin air oasaules tizlaka sieviete. Viens gimene nomelno un parejie brec lidzi. Tas ari viss! Iznak ja vina ir idiote tavs bralis ir idiota kungs, jo ar tadu precejas un dzivo, padoma par to.
26.12.2015 21:37 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
dažas lapas atpakaļ pati autore raksta, ka jūtās pelnījusi kaut 20€ par vasarā padarīto.


Alexxa, tev neskiet, ka butu bijis jauki no omes puses autorei uzdavinat ievarija/kompota/marinejuma burku, liepziedu teju vai vilnas zekes? Lauku cilvekiem parasti tadas lietas ir krajumos un nav baigais zaudejums kadam uzdavinat.
Naudu aplokse no pensionara gan ir negliti gaidit, tam japiekrit.
26.12.2015 21:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tev neskiet, ka butu bijis jauki no omes puses autorei uzdavinat ievarija/kompota/marinejuma burku, liepziedu teju vai vilnas zekes? Lauku cilvekiem parasti tadas lietas ir krajumos un nav baigais zaudejums kadam uzdavinat.
bet tiesi ta! Nevis pienem davanu no autores, tad vinas prieksa visus apdavina bet vinu vienigo ne. Tur ai kauna zeme jalien ari bija autorei istenibaa.
26.12.2015 21:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rīdziniece, nav tā, ka visi brēc līdzi. Tad arī dēliņš brēktu līdzi un pamestu.
Brālis pats zina, cik gudri uzvedies. Viņa pēc pus gada randiņiem, kamēr vēl rozā brilles, spieda uz kāzām un tikai pēc kāzām parādījās, kas ir kas. Kad sāka domāt par to, ka vajadzētu šķirties, pieteicās pirmais bērns. Neko, tā arī dzīvo dēļ bērna tur, jo viņa paziņoja, ka ja šķirsies, bērnu viņam neredzēt. Viņam tas neder. Pats zina, ka iegrābies, bet vēl nav izdomājis, ko ar to iesākt.
26.12.2015 21:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Karoče drauga ģimenei autore neiet pie sirds, laikam jau nav svarīgi ir vai nav tas iemesls, bet tur nu neko nepadarīsi.
26.12.2015 21:43 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Sanāk, ka autore un draugs atsevišķi dāvina dāvanas drauga radiem un pretī saņem tikai draugs?
Nekāda piebilde, ka dāvana jums abiem? Nu tad jā, diezgan nesaprotama situācija. Klaja necieņa kā jau te vairākos komentāros minēts. Bet tur jau principā draugam jāatrisina situācija un vispār viņam uzreiz to vajadzēja pamanīt.
Bet es arī īsti nesaprotu kāpēc tu pērc atsevišķi dāvanas, nezinu kā citiem pieņemts, bet piemēram es ar draugu kopīgas dāvanas dāvinam viņa radiem vai maniem, nevis katrs atsevišķu. Un visbiežāk arī katrs saņemam kopīgu dāvanu.
26.12.2015 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits