Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tas ir iespējams?

 
Reitings 131
Reģ: 03.06.2011
Mana paziņa nesen atrada darbu Rīgā (starptautiskā uzņēmumā), bet pasaka, ka viņai nākas izdomāt CV kādu darbu pieredzi, ko viņa arī veiksmīgi izdarīja (tātad pierakstīja savā CV darbus un pieredzi, kuras viņai nekad nav bijušas). Bet uz interviju tika pieaicināta un no nākamā gada sākumā uzsāks jaunu darbu.

Es saprotu, ja cilvēks varētu piedomāt CV svešvalodu zināšanas vai kādus intereses jeb hobiju, bet darba pieredzi un stāžu .. Kādai no Jums ir bijuši tādi interesanti/dīvaini gadījumi?
23.12.2015 15:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es saprotu, ja cilvēks varētu piedomāt CV svešvalodu zināšanas ...., bet darba pieredzi un stāžu ..


Paga, ja 3 gadu pārdevējas darba pieredzes 2 veikalos vietā piedomā 5 gadu pieredzi 3 veikalos, tas ir ak tu šausmas, bet, ja cilvēks, kas knapi saprot vāciski ieraksta, ka runā brīvi, tad tas ir saprotami...?
23.12.2015 15:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
man šķiet loģiskāk melot par darba pieredzi nekā par hobijiem un kur nu vēl valodu zināšanām.
23.12.2015 15:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mhmm valodas zināšanu piemūldēšana ir nekas. . . Tikai beigās tevi pieņem darbā kur tev jāsazinās krieviski ar krieviem, kuri runā tīrā krievu valodā un sagaida tādu pašu līmeni no darbinieka, bet šis labi ja var izburtot pāris vārdus un tos pašus izburto ar google translate. (t)(e)

Tad jau drīzāk ka piemūld kādu nenozīmīgu darba pieredzi neliekas kas tik traks. . . (t)
23.12.2015 15:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
A kas tur neiespējams? Pašai gan nav nācies kaut ko izdomāt CV.
Parasti jau nezvana un neprasa rekomendācijas no visām darba vietām, bet pēdējām. Tā kā tīri teorētiski, ja paveicas ar haļavu, tad vari ierakstīt, ka pirms n-tajiem gadiem esi strādājusi vvz kur.
Protams, ja gadās iekrist, tad kauns pa visu ģīmi..

Konkrētajā gadījumā, acīmredzot, draudzene atstaja ļoti labu iespaidu intervijā.
23.12.2015 16:00 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Man atkal šķiet otrādi, piedomāt varētu darba stāžu un cerēt, ka to nepārbaudīs, bet kāda jēga izdomāt to, ko neproti un ko vajadzēs izmantot topošajā darbā, tās pašas svešvalodas.
23.12.2015 16:02 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja godīgi, nemaz nenosodu CV darba pieredzes ierakstu piepušķošanu. labu darbu atrast ir grūti, pat ar iemaņām un attiecīgo izglītību, ja darba devējs neredz atšķirību darba kvalitātē, tad kāda sarpība, pieredze bijusi īsta vai izdomāta, visiem labi :D
valodu zināšanas gan ir vieglāk par vieglu pārbaudīt.
23.12.2015 18:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits