Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slakteris

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sveikas!
Draudzene iepazinās ar ārzemnieku, kurš samērā bieži (katru dienu, kad viņa strādāja) nāca un visu dienu sēdēja pie viņas. Vārds pa vārdam, it kā esot normāls cilvēks. Viņa īsti labi nesaprot angļu valodu, tāpēc bieži prasīja tulkot viņa tekstus un atbildēt uz tiem. Pēc laika arī es ar viņu iepazinos, varēja jau saprast, ka kaut kas ar to galvu šim nav riktīgi, bet mums jau katram tur savi tarakāni. Pēc laika pateica, ka viņš vispār ir miljonārs, kas tā arī ir, un mēs esam viņa draudzenes, jo komunicējām arī tad, kad nezinājām par viņa bagātību. Uzaicināja mūs pie sevis uz vienu dienu Ziemassvētkos paciemoties, jo viņam neesot ģimenes un viņš nevēlas būt viens. Piekritām. Viņš bija ļoti laimīgs, pasauca mūs līdzi un nopirka kleitas un kurpes, lai mēs izskatītos īpaši skaisti, tas pēc viņa vārdiem. Nesen viņu satiku, bija manāmi iereibis, un sāka man draudēt ielas vidū, ka mani nogalinās. Samaksās narkomānam, lai man nogriežot seju. Nogalinās manu mammu. Garām brauca policijas busiņš, viņš apstādināja viņus un pateica, ka man somā esot narkotikas. Par laimi, policija tikai pasmējās par viņu.. protams, pēc tam pateica, ka neko neatceroties, nekas nav bijis. Un iemesls draudiem? Draudzene sameloja, ka strādā kaut gan patiesībā atpūtās ar savu puisi. Viņš piezvanīja viņas priekšniekam, uzzināja, ka viņa nestrādā un vainoja pie tā mani, jo es zinot angļu valodu. Zinu, pilnīgākais murgs, bet tagad viņam skaidri un gaiši pateica, ka redzēt viņu negrib, neko no viņa nevajag, kleitas un kurpes atdos viņam atpakaļ, lai iet dzīvo savu dzīvi tālāk. Uz ko viņš atbild, ka mums jāatgriež nauda, ko viņš iztērēja par mantām 2 dienu laikā. Nekādu naudu atgriezt netaisamies, atdosim viņam tās lupatas un viss. Jautājums ir par to, vai ir jēga griezties policijā, ja draudi turpinās (caur sms), jo pierādīt to, ka viņš man draudēja uz ielas es diemžēl nevaru. Zinu, ka nevajadzēja ielaisties ar viņu nekur, bet pēc kara jau visi gudri.
Zinot viņu, tik tiešām var galīgi aizraut ciet un par sekām pat negribu iedomāties. Kā Jūs rīkotos šajā situācijā? Liels paldies jau iepriekš!
21.12.2015 14:47 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es vienmēr brīnos par meitenēm, kas sadraudzējās ar ārzemniekiem nesaprotot angļu valodu :D lai gan pazīstu vienu pāri - spānu meiteni un turku puisi, kas sagāja kopā, kad neviens no viņiem vēl nerunāja angliski pārāk labi, iemācījās, bet nu stulbi, kā var zināt kas ir tas cilvēks ar ko tu pavadi laiku, ja viņu puslīdz tikai saproti.
bet nu tas stāsts ir sviests, aizsūtītu drēbes ar kurjeru un nobloķēru viņa numuru.
21.12.2015 14:51 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
man likās tu par Ati Slakteri rakstīsi 0.o nu bet lab, Nasing spešal....
21.12.2015 15:43 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
man likās tu par Ati Slakteri rakstīsi 0.o nu bet lab, Nasing spešal....

Jā, es arī lasot visu laiku domāju, vai tas beigās izrādīsies Slakteris, kas tikai izliekas par ārzemnieku-miljonāru, bet tad atcerējos par viņa valodas zināšanām. :D
21.12.2015 15:47 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Jūs atrodaties Latvijā? Kādas tautības tas vīrietis ir?

Nu - pa lielam, es vērsto policijā, situāciju sliktāku tas nepadarīs, un tad
aizsūtītu drēbes ar kurjeru un nobloķēru viņa numuru.
21.12.2015 15:48 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
man likās tu par Ati Slakteri rakstīsi

:-D:-D
21.12.2015 15:49 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sisley - Jā, atrodamies Latvijā. Viņš nāk no Kolumbijas, daudzus gadus dzīvojis Londonā, tagad 10 gadus dzīvo Latvijā.
21.12.2015 15:57 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
vnk integrēt vajag, gan jau atstumts jūtas :-(
21.12.2015 15:58 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Uf, nav narkobarons-bēglis? Var pačekot, vai nav starptautiskā meklēšanā, ja zināms vārds, uzvārds. Kolumbija ir tāda tricky vieta.
21.12.2015 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits