Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mati un seja

 
Reitings 47
Reģ: 02.10.2010
meitenes kadus sampunus jus lietojat,tas kuram ir taukainais matu tips,kad katru dienu jamazga mati?un ka kopjat matus? :)
un vel ari ka kopjat seju,kadus produktus lietojat tas,kuram ir problematiska sejas ada?:)
pati paslaik meginu atrast isto sampunu kurs deres maniem matiem,bet ka nesanak , ta nesanak, mati negrib pienemt isti nevienu sampunu.


paldies
18.12.2015 16:26 |
 
Reitings 47
Reģ: 02.10.2010
un vel sakuma man bija tads vairak ka sausasi adas tips,bet tagad man uz ziemu palikusi loti taukaina ada, un isti nezinu kadus kremus tagad pirkt un kadas sejas maskas lietot.
18.12.2015 16:32 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Dermatologs? :) tu taču netaisies tagad lietot visu, ko tev te meitenes uzskaitīs - kas vienam labs, otram rada problēmas! sejas ādu ietekmē ļoti daudzi faktori, neviens kosmētikas produkts nav prognozējams, kā tas palīdzēs tieši tev, tāpēc, lai lieki netērētu laiku un naudu uz testēšanu, labāk aiziet pie speciālista.
taču par taukainajiem matiem , vajag šampūnu, kas normalizē ādas stāvokli un jāizvairās no kondicioniera likšanas tuvu saknēm, ja var bez tā iztikt, vispār labi.. atkarīgs no matu struktūras, ja tie ir neķemmējami bez kondiškas, tad vienkārši galos jāliek un miers.
18.12.2015 16:55 |
 
Reitings 47
Reģ: 02.10.2010
paldies Pasionelle .mati man ir loti gari un es bez kondicioniera matus izkemmet nevaru :D bet esmu vienmer likusi tikai matu galos,jo tikai tur izkemmet man ir problemas.
18.12.2015 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits