Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko dāvināsiet?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Man vajag iedvesmoties. Čaklās meitenes, kas jau sapirkušas dāvanas, varētu padalīties, kādas dāvanas sapirkušas, norādiet arī kam tieši, vēl labāk, ja vismaz aptuvenu vecumu norādīsiet.
Paldies :)
18.12.2015 11:31 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
18.12.2015 11:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vīramātei sejas krēmus, vīratēvam datorpeli un briles (pasūtīja), tētim paštaisītu dāvanu karti pirkumiem ebay, mammai tekstilkrāsas zīda apgleznošanai, draudzenei - silikona kūkas formu :D
18.12.2015 11:37 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
http://cosmo.lv/forums/topic/190883-davanas/?sort=ASC&pnr=1

šāda diskusija ar nosaukumu "Dāvanas" jau ir bijusi šogad, protams daudziem jau kaut kas pamainījās, piepirkts klāt utt.
18.12.2015 11:42 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vecaimammai būs dāvanu karte skaistumkopšanas salonā, viņai patīk pucēties, krāsot matus un taisīt manikīru.
Vecākiem laikam pirkšu šo, zinu, ka viņiem patīk tur un ir sajūsmā par labo restorānu.
http://www.davanuserviss.lv/davana/barona-spa-kure-diklu-pilsun-naksnosana-diklu-pili

Brālim ( 15g ) laikam būs nauda un vēl kaut kas. Zinu, ka tajā vecumā patīk tā nauda :D
Pagājušogad brālim dāvināju uz Dinner in the Sky, arī patika.

Mammas māsas ģimenei meklēju biļetes uz operu vai teātri.

Vīra radiem vīrs domās drošivien šajā nedēļas nogalē.
18.12.2015 11:46 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Mans palabotais dāvanu saraksts:

Mammai - kosmētika un kopšanas līdzekļi (3 sejas krēmi, kurus nolēmu uzdāvināt vēlāk, jo viņa uzstāj, lai nedāvinu šogad dārgas dāvanas), lūpu krāsa, stendera labumi, tēju izlase, iepakošanā noteikti izmantošu no Vācijas atvestās eglīšu mantiņas,paštaisīta svece un dzērveņu ziemassvētku skrubi, komplekts ar interesantiem atstarotājiem- piespraudēm, žurnāla "Ievas Dārzs" abonimentu.

Mammas vīram - stendera labumi, visādi šķirdumi auto, lukturis, medus, un, protams, saldumi, ja ieraudzīšu kaut ko klāt, nopirkšu.

Radiniecēm - kādi forši komplektiņi (eglīšu mantiņas, tējas izlase, stendera ziepes, saldumi utt.), vienai omītei ir doma uzdāvināt melleņu komplektu, viņa ir akla un lai dāvana "spiež" uz smaržām - garšām (melleņu Stendera ziepes, melleņu sula un ievārījums,melleņu tēja utt.)

Kolēģiem un draugiem - aromātiskās svecīties + kādi sīkumi, saldumi.

Otrai pusīte - ceru atrast sen gribētus apavus un kāds patīkams sīkumiņš klāt.
18.12.2015 11:52 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Mums gan nav vēl sapirktas visiem, bet dałai ir:
*mammai (dormeo spilvens+masāža salonā)
*tētim (kaut ko no pirts lietām)
*krustmeitai ( baby born lelle)
*māsai un māsas vīras ( lbiłetes uz teātri un kāds labs dzēriens klāt)
* vīramātei (magnētiksā saite ar impulsiem)
*vīratēvam (kādu labu grāmatu)
* vīra krustdēlam( nav ne jausmas, ko lai uzdāvina pirmklasniekam kuram jau viss ir?)
* vīra brālim ar sievu arī jautājums

Plus vēl kādas mazas davanińas krustmātēm un vecmammam :)
18.12.2015 11:57 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Man ideju ir vairāk nekā nepieciešamības pēc dāvanām, visvairāk patīk komplekti:

Piemēram, kafijas komplekts: laba kafija, kafijas svece, speciāli apdrukāta kafijas krūze + kaut kas paštaisīts aplīmēts ar kafijas pupiņām.

Citrusu komplekts: mandarīnu vīrtene, sitrusu ziepes, vannas bumba, kāds lūpu spīdums utt.

Mājas sēdētāju komplekts: čības, pleds, žurnāla aboniments.

Tādas tematiskās kastītes tika dāvinātas desmitiem, visiem patīk, jau palicis par manu firmas brendu.

Galvenais, lai viss speciāli vēl iesaiņots tematiski aplīmētā kastītē, ar atbilstošu atklātni utt. Galvenais jau tas feelings :)

Man kaut kur bija 100 ideju saraksts komplektiem
līdz 10 EUR, būs jāatrod un jānopublicē šeit, vai varu biznesu veidot :) :)
18.12.2015 11:59 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vecmammai (86) - grāmata
Izlozētajam ģimenes loceklim (20 ar kaut ko gadi) - rozes bodes rozīšauskari, kanēļa svece
Draugam, kam 24.ajā neveiksmīgi iekritusi dz.d. (24) - biļetes uz Berlīnes tv torni
Māsai - nokasāmo pasaules karti (ar motivējošu zemtekstu)
Vecākiem - debešķīgi burvīgas ziemassvētku lampiņas
Kādu vēl aizmirstu, bet nu neko darīt. Ir tikai daļa no lietām sagādātas, es laikam kulšos pa veikaliem nedēļas nogalē + nākamnedēļ darbadienu vakaros :D
Sev - vot sevi laikam esmu lutinājusi visvairāk, tikai daļa no lutināmajiem objektiem vēl nav no aliexpress atnākuši :D
18.12.2015 12:08 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Mammai kolonna dāvanu karte. Šī tur vienmēr iet uz manikīru un zinu,ka ļoti noderēs dāvanu karte.
Brālim kā vienmēr saldumus,jo viņam ir vissgrūtāk nopirkt kaut ko.
Draugs dīca visu laiku,ka gribot pulksteni,tad nu iegādājos viņam pulksteni.
Opim pasūtījām abonementu diviem žurnāliem uz gadu + visādus veselīgus gardumus.
Nu un draudzenēm un kolēģiem kaut kādus nieciņus.. vai nu jaukus bilžu rāmīšus, rotas, krēmus utt. Kolēģei nopirku šņabja glāzītes jaukiem platajiem vakariem. ;D
18.12.2015 12:19 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
Kampanella , man gan šķiet, ka pašā Dikļu pils mājaslapā tie piedāvājumi ir foršāki un bez starpnieka uzcenojuma.
18.12.2015 12:22 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Es tikai vakar sapratu, ka daudzi cilvēki tiešām vēl nav sarūpējuši lētas, bet noderīgas dāvanas:
gāju garām grāmatu apgādam Mansards un cilvēku rinda stāvēja kādus metrus 20 - 30 uz ielas (pati arī gribēju iegriezties ja jau grāmatas par 1 EUR, bet tā ka pavisam nebija laika, nolēmu, ka mans pirmssvētku laiks ir dārgāks).
Es biju pārāk maziņa padomju laikos, lai labi atcerētos gari garās rindas, bet pēkšņi atcerējos vienu padomju laika rindu, kuru redzēju trīs gadu vecumā, vismaz atmiņu patrēnēju no vieglā šoka :D
Bet ļoti saprotams, ka cilvēki grib lasīt un dāvināt labas grāmatas, bet naudiņas nav daudz, īpaši pirmssvētku laikā...
18.12.2015 12:27 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es vel neesmu neko nopirkusi. :D
krustdeelam nopirku graamatu un lush bumbas.
draudzenei stendera dzervenu skrubi, dzervenu bumbu, dzervenu kermena jogurtu un lupu balzamu
draugam domaju kadas skaistas aprocu pogas nopirkt, bet nevaru izlemt veel.
18.12.2015 12:28 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Draugiem un draudzenēm (diapazonā no 25 līdz 30, atsevišķi un pārīšiem) tiks grāmatas, dāvanu karte slidu nomai, dāvanu karte restorānā, dāvanu karte masāžai, sejas masku komplekts un teātra biļetes. Vīram sagādāts jauns monitors kompim. Vīra vecākiem teātra biļetes, maniem vecākiem žurnāla abonoments, manam brālim skaidra nauda - viņš krāj lielākam pirkumam.
18.12.2015 12:29 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
Stenders, liekas vairs nav kā agrāk.Bija laiks kad pēc burbuļbumbas vannas āda 3 dienas smaržoja,tagad labi ja pus dienu,ziepes ar tik veikalā smaržo,kur visa kā daudz,mājās ļoti minimāli.
18.12.2015 12:35 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Paldies, dažas idejas noderēja. Padalieties vēl :)
18.12.2015 14:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Visiem ģimenes locekļiem katram (kas pa vienam - tam vienam, kam ģimene - tam uz vienu ģimeni kopīga) būs kaste ar dažādiem Latvijā ražotiem produktiem. Dažiem esmu nopirkusi kādas konkrētas lietas (piem. T-kreklu ar Latviju rakstu zīmēm brālim), bet tā pa lielam esmu sapirkusi dažādus Latvijā ražotus produktus un tad, kad saiņošu, vienkārši skatīšos, kam ko kastēs likt. :-)
18.12.2015 14:46 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man šogad sanāks drusku patērēties.
Brālim un tētim būs jaunini telefoni. Varbūt kādam ir Caterpillar telefons un var padalīties ar atsauksmēm?
Tētim būs arī biļetes uz operu un brālim Bug tauriņš, kā arī fantastisks duncis ar izgrebtu vilku. Viņš kolekcionē tādas lietas. Mammai būs speciāli viņai austa josta. Domāju, ko vēl viņai dāvināt. Ja izdosies atrast, tad kādu super gardu bezalkoholisko dzērienu. Vēl bija doma arī par paštaisītām vannas bumbām un garšvielām.

Otrajai pusītei būs biļetes uz Scorpions konci un sporta kluba abonoments.

Draugiem dāvanas vēl nav sagādātas.
18.12.2015 15:00 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Super meitenes, tik daudz labas idejas
18.12.2015 15:08 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Nopirku mammai jaunu Remington Pro Ceramic ultra matu taisnotāju, jo viņai bija vecs Depo pirkts taisnotājs, pavisam parasts. Tāpēc domāju, ka noderēs un būs uz ļoti ilgu laiku!
Patīk tādas dāvanas, kuras var reāli pielietot, nevis nolikt atvilknē, lai stāv un apputē.
Vairāk nav plānots nevienam neko dāvināt, jo svētku vakarā strādāju un nesanāks svinēt. Šogad bez sniega, bez svētku sajūtas, bez dāvināšanas prieka. Toties visdārgākajam cilvēkam dāvana ir un par to man prieks.
18.12.2015 15:17 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Mammai - kādu grāmatu un briļļu futrāli (varbūt kāds zina, kur var nopirkt skaistu, latvisku futrāli?)

Tētim - halātu, jo tagadējais jau ir mūžību nokalpojis :-D

Mazajai māsai - konfekšu spēli, viņa pati pirms kāda laika izteicās, ka tādu ļoti grib
https://www.mojo-jojo.com/ru/podarki/1145/ruletka-vkusov-jelly-belly-bean-boozled

Vecmammai - https://www.perkamkopa.lv/lv/product/17269/Riga-MOOD-lights-lampinu-virtenejo viņai ļoti nepatīk šis drūmais laiks, lai ir mazliet vairāk gaismas

Krustmātei ar vīru - neesmu vēl izlēmusi, bet padomā ir podiņi cepšanai, viņai ļoti patīk gatavot ēst (varbūt ir padoms, kur var tādus glītus nopirkt?)

Tantei ar viņas draugu neesmu izdomājusi :-( Man laikam gribētos dāvināt fondī trauku, bet nezinu vai tā ir piemērota dāvana....

Ar draugu šogad sarunājām viens otram neko nedāvināt, bet atlikt naudiņu remontam :-D
18.12.2015 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits