Bildes internetā un ārējais izskats

 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Jūs esat saskārušās ar to, ka cilvēks bildēs noteikti izskatās labāk, nekā dzīvē? Tiekoties ar iepazītiem cilvēkiem, tās ir manas lielākās bailes, ka nepatikšu, jo pēc bildēm varēju izskatīties citādāk. Kāda ir jūsu pieredze? Starp citu, nesen tikos ar vienu puisi, kas pateica, ka dzīvē izskatos labāk, un viņš ir pārsteigts, jo līdz šim ir bijusi pretēja pieredze.
18.12.2015 10:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienkarsi ir fotogeniski cikveki un ir nefotoigeniski. Man maz bilzu jo nu neiznak , un minuss ka nekrasojos. Jo ja ir meikaps bilde bus labaka.,Citus ka fotografe kam tas ir tikai ka hobijs , tomer maku loti labi nofocet. Pirms tam gan ludzu ari meikapu uzlikt. Tagad ir doma kaut kad uzlikt kaut reizi profesionalu meikapu un fotosesiju pie profa .
18.12.2015 20:16 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Starpcitu ir pasaulē bijis gadījums kad viens čalis iesūdzēja tiesā savu draudzeni, par to ka bez grima vina izskatijās pēc pilnīgi citas sievietes un (vinaprāt) mazāk simpātiksas :-D
18.12.2015 20:02 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Eesmu diezgan fotogeniska un , manuprat, bildes izskatos labak neka dzive. Tas nebuut nenozime, Ka dzive esmu sausmone, bet bildes es sev patiku labak ( tas laikam tapec, Ka maz gulu pedeja laika (l)). Ar apkartejiem kka nav sanacis par so temu runat . Randinot nerandinoju nekad taa caur portaliem.
18.12.2015 19:59 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
man kaut kā līdz šim tikai divreiz ir gadījies, ka čalis izskatās bildēs daudz labāk. pārsvarā jau puišiem ir sliktas kvalitātes bildes no ne visai glaimojošiem leņķiem. meitenes kaut kā nez kāpēc cenšas iztaisīties par to, kas viņas nav. par savām grūti spriest, apstrādāt īpaši neapstrādāju, tikai pie krāsām piestrādāju - ēnas un kontrasts, bet arī, lai bilde kopumā jēdzīgāk izskatās, jo man šķiet, ka es bildēs defaultā pēc ķēma izskatos.
18.12.2015 19:21 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Interneta randinošanu nepiekopju, bet ir nesakaitami cilveki , kuri bildes izskatas labak ka dzive. Un tas attiecas ari uz pasaulslavenam modelem. Vienkarsi ir cilveki, kurus kamera kaisligi mil un ir tadi, kurus vienkarsi ienist. :)
Es pati sev vienmer esmu patikusi daudz labak dzive , neka bildes, kaut ari nav tav, ka kamera mani nevaretu ciest. :) it ipasi, ja ir bijis profesionals photoshot, tad reizem var uzsist sev uz pleca un paslavet, ka labi sanacis. Citadi- not really.
18.12.2015 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 2250
Reģ: 27.02.2011
Instagram selfijbildēs daudzas cacīgās izskatās labāk kā ir.
Tā slavenā selfiju karaliene bildēs izskatās labi, dzīvē redzēju, nu parasta pusaudze ar cāļa smadzenēm:-D
18.12.2015 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2250
Reģ: 27.02.2011
Pirms iepazinos ar vīru, gāju uz randiņiem no iepazīšanās portāliem, ļoti daudz vilšanās bija. Bilde normāla, dzīvē galīgi garām.(t)
18.12.2015 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ah, kādas sajūtas ar šo diskusiju atsauci atmiņā! (s) (l)
Manā dzīvē bija viens tāds Vīrietis, kurš, sastopoties uz aci, novilka, ka viņš ir ļoti patīkami pārsteigts, jo realitāte pārspējot bildes (kurās arī esot viņam patikusi, bet pieļauju, ka tā viņš vienkārši centās notušēt nedaudz glumo situāciju :D).
Un tad ir paziņa, kura, redzot kādu bildi, nekad neaizmirst piebilst, ka nu nē, dzīvē tu tiešām nepavisam tik labi neizskaties. :D Lai gan fotogrāfijās es nekādus superuzlabojumus neveicu, tik, cik dažkārt melnbalto vai siltumu uzlieku. Laikam jau tas atkarīgs no "acīm", kuras skatās.
18.12.2015 18:35 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Jaa. Soc.tiiklos tieshaam cilveeki ir skaistaaki. Tas tachu ir pashsaprotami, ka cilveeks meegina paraadiit sevi no labaakaas puses visai pasaulei. Realitaatee diemzheel viss nav tik rozhaini. Par randinjiem - ir bijis taa, ka bildees nu super truper misters universe, bet dziivee... - :-D:-D
Vispaar ir ljoooooti daudz cilveeku, kurus uztrauc tas, ko par vinjiem padomaas nepaziistamas personas.:-|
18.12.2015 18:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Krista!:-DTas bija labi!!!!
Es noteikti dziivee esmu interesantaaka,jo esmu cilveeks ,kuram visa taa"odzina" sejaa-grimasees!Taa vismaz saka mans viirs!
Trakaakais kas var buut laikam,ka viirietis saskataas to savu sievieti bildees(taadu sakraasotu,uzpuceetu utt) vispirms ,un tad ierauga dziivee ,un izraadaas-ciks vien ir.:-DJa cilveeks loti teemee uz izskatu ,tad tiesaam zeel....attieciibas beidzaas veel nesaakusaas.
18.12.2015 18:22 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es zinu daudz meiteņu, kas bildēs izskatās superīgi un wow, bet dzīvē pat ne tuvu. Diemžēl. Internetā jau viegli visādus efektus uzlikt un maldināt cilvēkus.

Man pašai šķiet, ka dzīvē izskatos labāk nekā bildēs, jo neuzskatu, ka esmu fotogēniskākais cilvēks. :D
18.12.2015 18:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Paldies dievam, cilveeki izskataas muusdienaas bildees savaadaak kaa dziivee (ruunaaju tieshi par jaunaam meiteneem un sievieteem)!
Varat iedomaaties situaaciju - atnaakat uz banku/policiju vai kaadu citu nopietnu iestaadi. Tur priekshaa seezj 3 daamiites. Vienai seja visu laiku ir savilkta "duckface", otraa tur luupas nemitiigi "buchinjaa" un treshaa seezj ar sarauktu pieri, piepaceltu uzaci, izbriinaa atpleestaam aciim un taadaa lenkjii, ka piere ir pa priekshu. Vai juus vareetu vispaar normaali bez smieshanaas uzsaakt sarunu?
18.12.2015 18:03 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja atpazīt var , tad neredzu nekādu problēmu , ka cilvēks bildēs izskatās foršāks . Un tad , ka palielina acis vai spodrina zobus ? Bildēs mēdz acis izskatīties mazākas un ēna krist uz zobiem ka izskatās dzeltenāki nekā ir . Man tas neliekas nekas īpašs , ka liek internetā uzlabotas bildes , kuram tad gribās likt bildi ar pumpu pie deguna vai šķībi uzzīmētu uzaci ? Ja dzīvē asimetrija nav tik pamanāma , tad bildē ir (t)
cita lieta , ja resnule sevi nofotošopē par tievuci un ieraugi , ka ir izplūdusi vai tikpat liela starpība , bet kaut kādus vizuālus sīkumus neuztveru par sliktāk vai labāk . Viss atkarīgs no gaismām un rakursa . Pamēģiniet sevi nobildēt dažādos apgaismojumos , redzēsiet , ka ar vienu un to pašu meikapu izskatīsities savādākas .
18.12.2015 15:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sakot godīgi, neesmu piefiksējusi..

Ar mani ir tieši otrādi - ceru, ka dzīvē izskatos labāk, jo reāli vien nedaudz bilžu ir, kur sev +/- patiku :D
18.12.2015 14:10 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jūs esat saskārušās ar to, ka cilvēks bildēs noteikti izskatās labāk, nekā dzīvē?


Jaa. Jo cilveks satriesoshak izskatas bildes, jo lielaks kontrasts ar dzivee redzamo.
Ir divu veidu cilveki- tie kuri prot apchakaret kameru un tie kurus kamera apchakaree.
Liels daudzums bilzu negarante to ka dzive cilveks izskatisies tapat, tas tikai nozime to ka cilveks daudz bildejas. Jo vairak bildejas, jo vairak veiksmigi kadri iespejami un cilvekam aug pieredze kaa labi bildes izskatities.
18.12.2015 14:04 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Drīzāk jau fotogrāfijās izskats ir sliktāks, jo tās attiecas tikai uz vienu laika momentu un arī apgaismojums bieži nav labs. Un vēl nav skaidrs, kāpēc otrs cilvēks viennozīmīgi būtu jāvērtē pēc izskata.
18.12.2015 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
zinu dažas meitenes, kas savas bildes fotošopē- ne jau tur slaidina vai pupus palielina, bet izveido ideālu ādu, laikam arī palielina acis, pabalina zobus

Nedomāju, ka ir daudz cilvēku, kas tā dara, tāpēc diez vai fotošops ir iemesls, kādēļ bildēs cilvēks izskatās labāk kā dzīvē. Parasti jau internetā liek savas labākās bildes nevis tās, kur slikti izskatās, tāpēc arī saprotams, ka var gadīties, ka sanāk vilšanās satiekot cilvēku dzīvē.
18.12.2015 13:57 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man nepatīk kā bildēs izskatos. ar selfijiem neaizraujos un neko daudz nepublicēju parasti.
ir arī dzirdēts no netā satiktiem cilvēkiem, ka dzīvē labāk.
bet nav jau arī nosodāmi, ja cilvēks liek bildi, kur izskatās labāk kā dzīvē, izvēlās rakursu, aizfotošopē ādas nepilnības utml. visi grib izskatīties labi. tas ir tā pat kā ieveidot matus un uzvilkt smukas drēbes pirms iziešanas sabiedrībā- atlasīt bildi, kas ir īpaši smuka, pirms publicēšanas.

to otru tematu nesapratu, visi, ar ko ej uz randiņu, ierosina otro? un draudzenēm tā pat? vai kā?
man ir bijuši pāris pirmie un vienīgie randiņi, ja mēs viens otram neinteresējam, tad priekš kam vēl otro.
18.12.2015 13:44 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Šī ir Tinder klasika. Ar tik daudz puišiem runāts, kuri ir bijuši dziļi vīlušies. :/
18.12.2015 11:15 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bet nu par to nepatikšanu jau tā ir kā so.so pieminēja... vieglāk ir saprast, ja nepatīk un/vai kaitina, jo tad ir skaidrs uzreiz :D bet ja patīk, tad jau ir tas jautājums, cik ļoti utt
18.12.2015 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits