Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bildes internetā un ārējais izskats

 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Jūs esat saskārušās ar to, ka cilvēks bildēs noteikti izskatās labāk, nekā dzīvē? Tiekoties ar iepazītiem cilvēkiem, tās ir manas lielākās bailes, ka nepatikšu, jo pēc bildēm varēju izskatīties citādāk. Kāda ir jūsu pieredze? Starp citu, nesen tikos ar vienu puisi, kas pateica, ka dzīvē izskatos labāk, un viņš ir pārsteigts, jo līdz šim ir bijusi pretēja pieredze.
18.12.2015 10:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Ak jā, un par otrajiem randiņiem gribēju piebilst. Tagad man tāds randiņu periods, un neviens nav negribējis otro randiņu, protams, esmu priecīga, bet kāds draugs man pateica - tu vai tavas draudzenes ir redzējušas, ka puisis otro randiņu arī negribētu? :D Nu tad vai tā tiešām ir, kā jums šķiet? :D
18.12.2015 10:09 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kaut kā nepiefiksēju tādas lietas, bet tas ir tikai loģiski, ka cilvēki bildēs izskatās savādāk kā dzīvē, jo ne visi ir fotogēniski, ne visi lieto fotošopu, atrod īsto leņķi utt :-)
Man, piemēram, liekas, ka ir bildes, kurās es izskatos labāk kā dzīvē, ir bildes, kurās sliktāk, bet neesmu apjautājusi nevienu un dzirdējusi kādu komentāru par šo tēmu ;)
18.12.2015 10:13 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Man ir bijuši daži gadījumi, kad cilvēks dzīvē īsti neatbilst tam, kāds izskatījās fotogrāfijās. Tam parasti ir šādi iemesli:
1) Internetā ir pārāk maz fotogrāfiju, varbūt pat vispār tikai viena, līdz ar to nav iespējams īsti novērtēt, vai sakrīt ar realitāti, jo tā viena fotogrāfija var sniegt konkrētu iespaidu, bet dzīvē varbūt cilvēks izskatās pavisam ne tā.
2) Fotošops... It īpaši, ja tikai viena bilde... Un tā pati "atfotošopēta" līdz perfektumam.
3) Vecas fotogrāfijas. Nereti cilvēks saliek tādus foto, kuros izskatās tā, kā pirms daudziem gadiem, nevis tagad.
Visādi citādi, ja ir vairākas fotogrāfijas, kas uzņemtas visdažādākajās situācijās un veidos, cilvēks visdrīzāk izskatīsies dzīvē tāpat vai vismaz ļoti līdzīgi. Katrā ziņā var jau noprast, ko gaidīt :-)
18.12.2015 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Hmm.. Par to pirmo. Nu, man ir gadījies, ka man dzīvē kāds nešķiet tik simpātisks kā bildēs. Bet nu, kad satiec cilvēku, ar to jārēķinās, jo bilde ir bilde. Es pati gan nelieku nekā fotošopētas bildes, man pārsvarā visas ir no pasākumiem, dabiskās, tāpēc nedomāju, ka tā atšķirība tur ir tik liela.
Man nav bijuši daudzi konvencionālie randiņi, bet man arī neviens nav negribējis otro randiņu, es gan..esmu negribējusi. :D Es vispār nekoncentrējos uz to turpināšanu - gribēs/negribēs. Es randiņā domāju par to, vai man puisis patīk tik ļoti, lai es radītu iespaidu, ka gribētu ko vairāk. Teiksim, ja es satieku vīrieti un it kā viss forši, bet es zinu, ka mums nekad nekas nopietns nesanāks, jo man vienkārši TIK ļoti viņš nepatīk kā vajadzētu - nenoklikšķ īsti vai arī pilnīgi dažādi dzīves uzskati, es cenšos nevilkt garumā ar otrajiem, trešajiem randiņiem. Jo otrs cilvēks var būt nācis ar nopietniem nolūkiem, un es nevēlos tērēt viņa laiku un dot kaut kādas cerības. Bet ir bijuši arī brīvie randiņi, kad vīrietim esmu pirms tam teikusi, ka tas ir tīri for fun, jo attiecības tobrīd nevēlos, un tad tā ir viņa izvēle, turpināt vai nē.
18.12.2015 10:21 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
tu vai tavas draudzenes ir redzējušas, ka puisis otro randiņu arī negribētu?

Esmu bijusi uz vienu tādu randiņu, kur ne es, ne tas pusis otru randiņu negribējām. Jorpojām ar šausmām atceros, par nelaimi pāris reizes gadā satieku, tad nu izskrien tāds horror storijs cauri atmiņai - briesmas, briesmas, briesmas!
Tā kā otrs randiņš nav akmenī cirsta lieta :D
18.12.2015 10:24 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Ieva294, kas tur bija tik briesmīgs tajā randiņā? :D

Es randiņā domāju par to, vai man puisis patīk tik ļoti, lai es radītu iespaidu, ka gribētu ko vairāk.


Šī ir lieta, kuru gribētu iemācīties arī es. Randiņā domāt par to, vai man patīk pavadīt laiku ar viņu, nevis censties viņam iepatikties.
18.12.2015 10:28 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Tas, ka internetā vairums bilžu ir ar cilvēku tikai viņa labākjā izsktā ir tikai loģiski - pat bez visa fotošopa, cilvēsk tācu izvērlas publiskot tikai bildes, kuras viņasm tādu vai citādu iemelsu patīk. Un kritērijs - vai es tajā bildē labi izskatos taču parasti ir viens no noteicošajiem (ja ne pats noteicošākais). Plus - tu jau sevi pats savu izsktu pa īstam nezini - jo spogulim cilvēks dzīves laikā iemācās rādīt vienu konkrētu izsktu, kuru smadznes tad patazīst kā sevi un labu esam, un fotogrāfijās tu meklē to spogulī iepazīto cilvēku - un bildes, kur "neizskaties pēc sevis" tāpēc tev neptīk pat dziļi zmepaziņas līmenī, lai cik vieladzīgs par ārējo izskto arī sev liktos.
18.12.2015 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
zinu dažas meitenes, kas savas bildes fotošopē- ne jau tur slaidina vai pupus palielina, bet izveido ideālu ādu, laikam arī palielina acis, pabalina zobus :D
ko varu pateikt- varbūt svešiem, kas šo cilvēku redz pirmo reizi, tas var būt mulsinoši, bet pārējiem sen pierasts.
par otrajiem randiņiem nav info, nerandiņoju :)
18.12.2015 10:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ja par tiem randiņiem, tad man laikam ir tikai 1 piemērs :D un tajā gadījumā puisis bildēs izskatījās aptuveni tāpat kā dzīvē... par tiem tālākajiem randiņiem grūti spriest - gribējām vai negribējām, jo situācija bija tāda diezgan sviestaina, bet nu man jau liekas, ka 1.randiņā vienkārši var saprast vai ir totāls nē un punkts vai tomēr gribētos vēl 2.randiņu, lai tā pa īstam saprastu vai ir labi vai nē, jo tomēr pirmo reizi satiekoties ir tas stresiņš, cenšanās atstāt labu pirmo iespaidu, mulsums un sanāk tāds samocīts tas viss pasākums, tāpēc grūti skaidri domāt un uzreiz saprast, cik ļoti patīk, ja patīk ;-)
18.12.2015 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tur jau nav ko mācīties. Vienkārši, klausoties cilvēkā, domā, vai tu to, ko un kā viņš runā, gribētu klausīties arī, piemēram, 1dienas vakarā pēc garas darba dienas, kad esi saaukstējusies, galva sāp un māja jātīra. :D Ok, es pārspīlēju, bet pirmā kategorija ir, kad tev cilvēka uzvedība kaitina. Ja mani kaut kas hroniski kaitina jau pirmajā randiņā (runas veids, kāda kustība, attieksme, jebkas), tad es zinu, ka nebūs, lai viņš būtu kaut gādīgs, rūpīgs, serenādes dziedošs Tors. :D
18.12.2015 10:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bet nu par to nepatikšanu jau tā ir kā so.so pieminēja... vieglāk ir saprast, ja nepatīk un/vai kaitina, jo tad ir skaidrs uzreiz :D bet ja patīk, tad jau ir tas jautājums, cik ļoti utt
18.12.2015 10:40 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Šī ir Tinder klasika. Ar tik daudz puišiem runāts, kuri ir bijuši dziļi vīlušies. :/
18.12.2015 11:15 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man nepatīk kā bildēs izskatos. ar selfijiem neaizraujos un neko daudz nepublicēju parasti.
ir arī dzirdēts no netā satiktiem cilvēkiem, ka dzīvē labāk.
bet nav jau arī nosodāmi, ja cilvēks liek bildi, kur izskatās labāk kā dzīvē, izvēlās rakursu, aizfotošopē ādas nepilnības utml. visi grib izskatīties labi. tas ir tā pat kā ieveidot matus un uzvilkt smukas drēbes pirms iziešanas sabiedrībā- atlasīt bildi, kas ir īpaši smuka, pirms publicēšanas.

to otru tematu nesapratu, visi, ar ko ej uz randiņu, ierosina otro? un draudzenēm tā pat? vai kā?
man ir bijuši pāris pirmie un vienīgie randiņi, ja mēs viens otram neinteresējam, tad priekš kam vēl otro.
18.12.2015 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
zinu dažas meitenes, kas savas bildes fotošopē- ne jau tur slaidina vai pupus palielina, bet izveido ideālu ādu, laikam arī palielina acis, pabalina zobus

Nedomāju, ka ir daudz cilvēku, kas tā dara, tāpēc diez vai fotošops ir iemesls, kādēļ bildēs cilvēks izskatās labāk kā dzīvē. Parasti jau internetā liek savas labākās bildes nevis tās, kur slikti izskatās, tāpēc arī saprotams, ka var gadīties, ka sanāk vilšanās satiekot cilvēku dzīvē.
18.12.2015 13:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Drīzāk jau fotogrāfijās izskats ir sliktāks, jo tās attiecas tikai uz vienu laika momentu un arī apgaismojums bieži nav labs. Un vēl nav skaidrs, kāpēc otrs cilvēks viennozīmīgi būtu jāvērtē pēc izskata.
18.12.2015 13:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jūs esat saskārušās ar to, ka cilvēks bildēs noteikti izskatās labāk, nekā dzīvē?


Jaa. Jo cilveks satriesoshak izskatas bildes, jo lielaks kontrasts ar dzivee redzamo.
Ir divu veidu cilveki- tie kuri prot apchakaret kameru un tie kurus kamera apchakaree.
Liels daudzums bilzu negarante to ka dzive cilveks izskatisies tapat, tas tikai nozime to ka cilveks daudz bildejas. Jo vairak bildejas, jo vairak veiksmigi kadri iespejami un cilvekam aug pieredze kaa labi bildes izskatities.
18.12.2015 14:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sakot godīgi, neesmu piefiksējusi..

Ar mani ir tieši otrādi - ceru, ka dzīvē izskatos labāk, jo reāli vien nedaudz bilžu ir, kur sev +/- patiku :D
18.12.2015 14:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja atpazīt var , tad neredzu nekādu problēmu , ka cilvēks bildēs izskatās foršāks . Un tad , ka palielina acis vai spodrina zobus ? Bildēs mēdz acis izskatīties mazākas un ēna krist uz zobiem ka izskatās dzeltenāki nekā ir . Man tas neliekas nekas īpašs , ka liek internetā uzlabotas bildes , kuram tad gribās likt bildi ar pumpu pie deguna vai šķībi uzzīmētu uzaci ? Ja dzīvē asimetrija nav tik pamanāma , tad bildē ir (t)
cita lieta , ja resnule sevi nofotošopē par tievuci un ieraugi , ka ir izplūdusi vai tikpat liela starpība , bet kaut kādus vizuālus sīkumus neuztveru par sliktāk vai labāk . Viss atkarīgs no gaismām un rakursa . Pamēģiniet sevi nobildēt dažādos apgaismojumos , redzēsiet , ka ar vienu un to pašu meikapu izskatīsities savādākas .
18.12.2015 15:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Paldies dievam, cilveeki izskataas muusdienaas bildees savaadaak kaa dziivee (ruunaaju tieshi par jaunaam meiteneem un sievieteem)!
Varat iedomaaties situaaciju - atnaakat uz banku/policiju vai kaadu citu nopietnu iestaadi. Tur priekshaa seezj 3 daamiites. Vienai seja visu laiku ir savilkta "duckface", otraa tur luupas nemitiigi "buchinjaa" un treshaa seezj ar sarauktu pieri, piepaceltu uzaci, izbriinaa atpleestaam aciim un taadaa lenkjii, ka piere ir pa priekshu. Vai juus vareetu vispaar normaali bez smieshanaas uzsaakt sarunu?
18.12.2015 18:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es zinu daudz meiteņu, kas bildēs izskatās superīgi un wow, bet dzīvē pat ne tuvu. Diemžēl. Internetā jau viegli visādus efektus uzlikt un maldināt cilvēkus.

Man pašai šķiet, ka dzīvē izskatos labāk nekā bildēs, jo neuzskatu, ka esmu fotogēniskākais cilvēks. :D
18.12.2015 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!