Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neveselīgas attiecības?

 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Sveikas! Tā ir sanācis, ka vajag dzirdēt citu cilvēku viedokļus, padomus. Centīšos sīkumos neizplūst!
Lieta tāda, ka nu jau pusotrs gads, kā esmu šajās attiecībās. Ir gājis visādi - labi, slikti utt., kā jau visās attiecībās. Šo cilvēku ļoti mīlu, vienmēr atbalstu, cik spēju un cienu viņa personību. Pēdējā laikā iet ļoti smagi. Strīdi par sīkumiem, kas vienmēr beidzas ar ātru salabšanu un aizmiršanu par problēmām, līdz ko atkal ir iemesls lai kašķētos. Īsti vairs nezinu, kas ir taisnīgi un kas nē, bet uzskatu, ka ''bērna vecums'' mums abiem sen cauri. Esam daudz un dikti runājuši par sākšanu dzīvot kopā, bet runas līmenī tas arī ir apstājies. Viņš uzskata, ka visam savs laiks. Dzīvošana šķirti šobrīd rada daudz problēmu un iemeslu lai kašķētos. Pirmām kārtām jau tas, ka viņam pēc darba ir liels nogurums, kādēļ vairāk par sēdēšanu mašīnā un braukāšanos apkārt mēs nedarām. Pie sevis tik pat kā neved, pašai jāpaprasa, lai aizvestu. Publicēt attiecības nekur nevēlas, no bilžu likšanas, kur esam kopā, - izvairās. Ar ģimeni nav iepazīstinājis, tikai māsai atrādījis, un svētkus kopā mēs nesvinam.
Par to, ka viņam ir cita, nevar būt ne runas, jo tas sen būtu nācis gaismā un simtiem reižu runāts par to. To šeit pat var nerakstīt.
Asaras un kreņķi šobrīd ir vairāk nekā vajadzētu, tādēļ skaidri redzams, ka šīs ir neveselīgas attiecības.
Saprotu, ka šis cilvēks būtu jālaiž vaļā, bet vai tiešām atlaist? Un kā atlaist? Kā beigt pārdzīvot par to, kur esam nonākuši, un kā beigt liet asaras, piedod un aizmirst? Ir mēģināts visādi - gan izrunāt, gan labot kļūdas, bet viņš nespēj sadzirdēt to, ko vēlos es un kas nāktu par labu.
Jūsu viedoklis?
17.12.2015 22:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kādēļ vairāk par sēdēšanu mašīnā un braukāšanos apkārt mēs nedarām.

Publicēt attiecības nekur nevēlas, no bilžu likšanas, kur esam kopā, - izvairās. Ar ģimeni nav iepazīstinājis, tikai māsai atrādījis, un svētkus kopā mēs nesvinam.


Varbūt neesi viņam vienīgā? :-/
17.12.2015 22:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Pamet viņu. Kā? Tas būs vienkāršāk, nekā domā, varu saderēt, ka tev pat nevajadzēs neko paskaidrot. Jo viņam jau sen ir nospļauties.
17.12.2015 22:16 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Cik jums gadu?

Tiešām dīvaini ka tikai mašīnā un nekur. Kā ar randiņiem? Kino? Restorāns? Utt
Esat palikusi viens pie otra pa nakti? Kā ar intimajam attiecībām? Viss kārtībā?
17.12.2015 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
cormeum, zini, ļoti ilgi bija šī aizdoma, bet tad saliku visu kopā, runāju ar viņu par to. Protams, esam bijuši arī publiskos pasākumos kopā, piemēram, teātrī, restorānos, rociņu publikā turēt nekaunas, tādēļ nedomāju, ka tas varētu būt iemesls. Kaut gan tādu domu neatmetu.
17.12.2015 22:18 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Tu esi viņam teikusi šo visu? Ja nē, tad pasaki, ka tevi neapmierina tādas attiecības.
17.12.2015 22:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Laine25, ja jau tāds diskomforts attiecībās jāizjūt... varbūt nav vērts vienam otru mocīt? :-/
17.12.2015 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Esat palikusi viens pie otra pa nakti? Kā ar intimajam attiecībām? Viss kārtībā?


Esam palikuši. Ar intīmajām attiecībām viss ir labi. Tas noteikti nav problēmas iemesls.


Tu esi viņam teikusi šo visu? Ja nē, tad pasaki, ka tevi neapmierina tādas attiecības.


Par šo visu ir runāts. Viņš ir uzklausījis, teicis, ka saprot mani, bet pēdējo reizi, kad pajautāju, kad tad īsti varētu kopīgi uzsākt dzīvot, šis atcirta ar ''Tikai atkal nesāc'' frāzi.

ja jau tāds diskomforts attiecībās jāizjūt... varbūt nav vērts vienam otru mocīt?


Domāju gluži tā pat. Viņš uzskata, ka viņu nemoku, bet mani gan. Ir tik daudz kas sasāpējis ar šīm attiecībām, bet viņš tikai cenšas no tā izvairīties un dzīvot kā vienmēr, itkā laimīgi.
Kā lai aiziet no cilvēka, kuru mīlu? Grūti, jo iekšā vēl ir cerība, ka kaut ko var labot.. vēl var. Varbūt tā ir tikai cerība un nekas vairāk.
17.12.2015 22:23 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Izklausās pēc 16 gadnieku attiecībām. Ja jums ir vairāk, tad jā, tās ir neveselīgas attiecības!
Izrunā visu, izstāsti, ka šādi turpināt vairs nevari, ka ir jāizlemj - visu vai neko!
17.12.2015 22:24 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
nē nu tiešām cik naivam ir jābūt cilvēkam, kas kategoriski izslēdz krāpšanu, jo par to ir runāts. nu un? tiešām domā, ka vecis tev kādreiz pateiks, ka taisās krāpt? nu nezinu pēc pusotra gada un nekur neesi atrādīta. tas ir pietiekošs laiks, lai sapazītos ar ģimeni/draugiem un vismaz vienu kopbildi publicētu. lai kā to negribētos, bet ir jāpaskatās no malas, laikam jau negrib, lai citi zin, ka esat kopā.
17.12.2015 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
arieta, abiem pāri 20. Domāju, kā to izdarīt, traci celt nevēlos, bet tā tas vienmēr beidzas - ar traci... :-|
17.12.2015 22:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viņš nevēlas ar tevi nopietnas attiecības, neredz ar tevi nākotni. Tu viņu vari mīlēt, cik gribi, tas nemainīs viņa attieksmi. Tāpēc pataupi sev laiku un nervus.
17.12.2015 22:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā lai aiziet no cilvēka, kuru mīlu?


Man šķiet, ka cilvēki bieži vien mīl iedomu tēlus.. un problēmas sākas tad, kad saprot, ka reāli eksistējošais cilvēks tomēr nav gluži tas pats kas radītā ilūzija..

Grūti, jo iekšā vēl ir cerība, ka kaut ko var labot.. vēl var

Labot vēl varētu, ja abi gribētu to darīt.. bet šis citāts rada šaubas:
bet viņš nespēj sadzirdēt to, ko vēlos es un kas nāktu par labu.
17.12.2015 22:29 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ja viņš ir tik vienaldzīgs, tad tik un tā pasaki, ka tādas attiecības nevēlies. Varbūt tas muļķīgi izklausās, bet noliec viņu izvēles priekšā, tad tu redzēsi, cik viņš visu nopietni uztver, pietam tagad izklausās, ka tu šajās attiecībās pašlaik piekāpies, jābūt balansam no abu puses. Nav jēgas uzturēt attiecības, kuras tevi neapmierina, tu saki, ka būtu grūti šķirties, bet vai ir vērts mēģināt kaut ko turpināt, ja ir jau par to runāts, un tu neesi laimīga?
17.12.2015 22:30 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Laine, tad esi egoistiska un padomā tikai par sevi, par to cik nelaimīgi jūties šajās attiecībās, ka Tev trūkst visa kopīgā, ka esi pelnījusi nopietnas attiecības, nevis nemitīgu randiņošanu.. Protams, teorijā viss izklausās viegli, realitātē sirds diktē noteikumus, bet Tev jāmaina viss dēļ paša dārgākā, kas Tev ir - sevis dēļ! Un kas zina, mēģinot visu pārtraukt puisim atvērsies kopābūšanas čakras!
17.12.2015 22:30 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Viņa iniciāļi nav KB? :D Izklausās pārāk pazīstami...
17.12.2015 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
booboo, naiva noteikti neesmu, jau minēju, ka tādu domu neatmetu par krāpšanu. Lieta tāda, ka neesmu jau pavisam nezināma. Šādi tādi draugi zina par mani, māsa zina, esam runājušas. Bet, jā, laikam jau, ka negrib, lai arī kā to pats noliegtu.

Donata, bet kā viņa vecumā var negribēt nopietnas attiecības un vienkārši tā pliki nosist laiku? Uh, cik daudz viņš teicis, ka redz mūs kopā vecumdienās, ka redz mani ar savu uzvārdu. Un, protams, kārtējo reizi vārdi neatbilst darbiem.

leillu, liels paldies Tev par ieteikumu!
17.12.2015 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Pārsliņa, nē, nav. Laikam ļoti līdzīgi! :-D
17.12.2015 22:33 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Zini, cik grūti ir pavisam pārtraukt attiecības, kad cilvēki jau dzīvo kopā? (es zinu - ja domā, ka jāsāk dzīvot kopā uz šādu kašķu fona, varu tev uzrakstīt vismaz 50 iemeslus, kāpēc nevajag)
Tāpēc nesteidz dzīvot kopā, ja attiecības tev nesniedz gaidīto gandarījumu, piepildījumu, prieku.

Dzīvošana kopā neatrisinās kašķus. Domā, ka viņš būs mazāk noguris pēc darba, ja dzīvosiet kopā? Domā pēkšņi visa dzīve izmainīsies? Nē, jūs vienkārši pārcelsiet šo pašu modeli uz vienu telpu.
Esmu visām rokām, kājām par to, ka attiecības ir jācenšas saglabāt - bet ir arī otra galējība - kad cilvēki galīgi neaptver, ka mēģina saglābt jau neesošas, vai tādas, no kurām labāk bēgt..
17.12.2015 22:40 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
Izlasīju tēmas pieteikumu un man prātā bija tikai viens - friends with benefits? Nekā savādāk pēc vīrieša attieksmes attiecības neredzu :-/
17.12.2015 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Zini, cik grūti ir pavisam pārtraukt attiecības, kad cilvēki jau dzīvo kopā?


Zinu, tam esmu gājusi cauri, bet neuzskatīju to par ''neiespējamo misiju'', it īpaši tad, kad abi to ir izlēmuši. Šeit nebiju domājusi, ka dzīvošana kopā atrisinātu visus kašķus, bet tas noņemtu daļu sīku problēmu kā, piemēram, to, ka abi ļoti grib tikties, bet viņš ir noguris, lai brauktu kur citur kā tikai uz mājām. Viņa greizsirdība par to, ko daru brīvajā laikā atrisinātos, jo viss brīvais laiks būtu veltīts viņam un nerastos kādas šaubas. Atkal varu minēt, ka tas viss ar viņu ir pārrunāts. Viņš piekrīt, bet, lai ko mainītu, rokas viņam, acīmredzot, neceļas.
17.12.2015 22:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits