Mazie suņi - pieredze?

 
Reitings 144
Reģ: 01.06.2009
Hei Cosmo dāmas!:-D
Pēdējā laikā apsveru maza sunīša uzņemšanu ģimenē. Esmu izpētijusi šīs sugas aprakstus un zinu, ka ir jau bijušas šeit diskusijas par punduršpiciem (jau izlasīju), bet ceru dzirdēt jaunus stāstus un pieredzi no punduršpica saimnieces. Kā tad īsti ir sadzīvot ar šīs sugas suņiem? :-)
12.12.2015 22:57 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
+ man joprojām tie argumenti nešķiet nopietni, sorry
Man liekas, ka tā vairāk ir aprobežotība.

Un man šķiet, ka aprobežoti ir salīdzināt cilvēkbērnu ar suni. Suns ir suns. Vienalga cik viņš ir liels vai mazs tas ir un paliek suns. Tomēr veikalos (it īpaši pārtikas) ir jāievēro savas higiēnas normas. Kā arī suņiem ir spalvas. Un jā, man ir nepatīkami brīžos kad aizeju uz veikalu un kāds suns man blakus rej un vankšķ. Kā arī suņi kož. Minicis ar savu komentāru spilgti pierādīja vienu no iemesliem kāpēc dzīvniekiem nav jāatrodas veikalā.
14.12.2015 02:02 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ne visi suņi kož un ne visi bērni ir nenormāli.Man neviens no suņiem nekož,pat tad,kad eksperts izstādē rokas iebāž mutē un zobus skaita-kāpēc man vajadzētu ciest dēļ idiotiem,kuri nav savus suņus audzinājuši?Tas būtu tāpat kā aizliegt bērnus veikalos,jo viņi bļauj un nenormāli uzvedās,jo vecāki nav iemācījuši uzvesties normāli.Un man personīgi būtu pretīgāk atrast uz savas bulciņas kādu cilvēka matu vai kūsu,nevis suņa spalvu.Un var būt pilnīgi droši,ka cilvēkiem,kuriem ir mājdzīvnieki to splavas ir arī uz apģērba un kāda noteikti arī veikalā kaut kur nokrīt,tas ir neizbēgami.Bet tad tas laikam ir mazāk šausmīgi
14.12.2015 02:08 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Harmony, nebūs jācieš, ja vienkārši pieņemsi to, ka dzīvniekiem veikalos nav ko darīt. :)
14.12.2015 02:12 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Bet veikalam noteikumos stāv rakstīts,ka ar suni rokās tur drīkst ieiet.Un es šo iespēju izmantošu,ja man vajadzēs,nevis domāšu par nabaga lielo suņu īpašniekiem,kuriem skauž,ka viņi tā nevar savu teļu padusē pasist,tāpat kā man būs gluži vienalga,ka tur kādai kundzītei kaut kas nepatīk,noteikumi man to atļauj,nevienam piedurknē mans suns nekož,ne uz vienu nerej,nejūtos,ka es kādam traucētu un kādam būtu iemesls kaut kam nepatikt.Tā ir tikai tava ideja,ka dzīvniekam veikalā nav kod arīt,es neiešu riskēt piesiet ārā savu suni,lai pēc tam paskatītos vai viņš tur vēl būs un vai būs vienā gabalā
14.12.2015 02:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Varu pateikt, ka man pilnīgi nemaz neskauž par to, ka man mans "teļš" (kā tev pieņemts teikt) ir jāatstāj mājās, jo tur ir mana četrkājainā drauga dzīvesvieta. Netaisos te strīdēties, jo man vecāki un skola iemācīja to, ka dzīvniekam jādzīvo mājās un viņš nav jāvelk kā mantiņa līdzi visur neievērojot sen pieņemtās sabiedrības un higiēnas normas saistībā ar dzīvniekiem un pārtiku. Tālāk gan nediskutēšu, jo tā var aizbraukt tālās galējībās.
14.12.2015 02:27 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Skumja dzīve tavam nabaga dzīvniekam.Ceru vismaz,ka nekratās ķēdes galā.Suns ir sabiedriska būtne un tam ir vitāli nepieciešams "kā mantiņai vilkties līdzi",lai iepazītu jaunas teritorijas un vispār būtu normāls un adekvāts.Par socializāciju to sauc.Parasti cilvēki to dara-ved suni visur,kur var aizvest,lai suns pierod pie dažādām situācijām,cilvēkiem,trokšņiem,smaržām un tad tie parasti kļūst par normāliem sabiedrības locekļiem,kuriem nesagādā problēmas, sava saimnieka padusē, iziet cauri veikalam.
14.12.2015 02:44 |
 
Reitings 144
Reģ: 01.06.2009
Dāmas, jūs gan te karstasinīgas. :-D
Paldies par viedokļiem- noderēs. :-) Par aktuālo tēmu ''suns veikalā'', es laikam savu nākotnes razbainieku vedīšu tikai uz tām vietām, kuras ir noteiktas kā suņiem draudzīgas. Sava, suņuka un apkārtējo miera labad. Negribas, lai kāds man uzliek ļaunu aci :-D
Ja kāda mazo suņu saimniece var pastāstīt vēl kādu stāstu, dod padomus un ieteikumus, droši padalies. Man ļoti ineresē.
14.12.2015 03:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits