Negribeto davanu tops! Jeb mainamies janvarii .

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tatad daudzi sanem davanas kas nav gribetas vai nepatik, neder. Piedavaju izteikties kas nav gaidits. Un iespejams varam janvari mainit negribeto pret ko citu derigo.


tatad trauki, salvetes, vazes, dvieli, smarzas kas nepatik, kosmetika. Tas mans negribeto tops. Kads ir jusu?
12.12.2015 14:03 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Palasu komentārus un secinu, ka tiem cilvēkiem, kuri mani apdāvina, ir paveicies- nevaru iedomāties neko tādu, kas man baigi nepatiktu- sveces patīk un ziemas sezonā dedzinu uz urrā, visādas dušas želejas un ķermeņa losjoni tāpat noder, pret dāvanu kartēm iebildumu nav, saldumi ātri tiek "likti lietā", ai, man laikam viss saņemtais vairāk vai mazāk ir paticis...Vai arī man ir paveicies, ka neesmu nekad saņēmusi neko tādu, kas baigi nepatiktu-nevienu salmu āzi vai māla rūķi nekad dzīvē laikam neesmu saņēmusi.Ā, nē, vienreiz saņēmu kaut kādu keramikas (?) eņģelīti, bet tam līdzi "nāca" kāds tik īpašs stāsts, kāpēc tieši tādu saņemu, ka man tas jau vairākus gadus mājās stāv un vienmēr atceros to foršo stāstu, bet varbūt, ja būtu cits cilvēks vienkārši tāpat uzdāvinājis tādu bez kāda īpaša skaidrojuma, varbūt nebūtu paticis, kas zina. Man vispār svarīga ir tā pievienotā nemateriālā vērtība, kas nāk līdzi dāvanai, kāpēc saņemu to, no kā saņemu utt., dežūrdāvanas "ne pa ķeksi"nav gadījušās laikam.Vienīgais, ko parasti ceru nesaņemt Ziemassvētkos, ir nauda-dzimšanas dienā vai tāpat vien ikdienā-jā, priecājos :D bet Ziemassvētkos gribu kaut ko tādu, ko cilvēks pats meklējis, domājis,kaut mazu nieciņu, nevis vnk izvelk no maka naudu un apmēram-še, tev dāvana!
14.12.2015 15:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
aigi gudrās , grib sazin kādas dāvanas , tikai apjēgt , ka iespējams tā mīkstā manta ir pats optimālākais variants ,
pats neaoptimalakais. Ir gramatas, galda speles, puzlis, meitenem rotu darinasanas komplekti, puikam citadaki rokdarbiem. Piem masinu, lidmasinu modeli. ;-)
14.12.2015 15:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Atklāti sakot, pat nevaru iedomāties neko tādu baigi šausmīgu, ko man kāds varētu uzdāvināt un man nebūtu kur likt... ok, ir viena dārglietu lādīte mājās, skapī iemesta ar visu iepakojumu, jo reāli briesmīgs izstrādājums, bet nu neko, lai jau mētājas, varbūt kādreiz izmetīšu :D

Man tiešām patīk sveces un visādi citādi štrunti, vilnas zeķes, tējas, saldumi, jebkādi nieki :D
14.12.2015 15:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Oj ne samelojos, pirmo savu naudu nopelniju pamatskola lotoisa vieniba veselu menesi parkos Rigas stradajam. Kadreiz no skolas bija janostrada menesis vasara.


vispar jocigi iet garam tai lielai ekai blakus salu tiltam uz Lacplesa ielas. Tur mana kabineta logi, divaini to atcereties.
14.12.2015 15:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ne taja tema ierakstijos:-D
14.12.2015 15:26 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Man arī īsti nekādu negribēto dāvanu nav, visam atrodu pielietojumu,laikat man nemaz tādus suvenīr nieciņus nedāvina!!:-)
14.12.2015 16:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
arī man nav nekas ret mīkstajām manati , meitai ir daudz un visos iespējamajos izmēros , pat tik lielas , ka 5x lielākas par pašu bērnu :D
14.12.2015 16:41 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Par mīkstajām rotaļlietām runājot, mana meita, piemēram, tās novērtē vairāk par citām mantām. Pirms kāda laika jau biju izdomājusi, ka dāvināšu Ziemassvētkos kādu no tām lego mājām vai kādi nu tie komplekti tur veikalos ir- izvēle liela. Kad sanāca saruna par to, ko viņa pati gribētu, lai Ziemassvētku vecītis viņai uzdāvina, uzreiz bez domāšanas teica, ka grib lielu lielu mantu-precīzi aprakstīja, kādu grib (par laimi, stipri līdzīgu arī izdevās atrast), sākumā domāju-nu priekš kam viņai vēlvienu mīksto rotaļlietu, tā jau mājās kalns ar tādām,varētu kaut ko manās acīs "noderīgāku", prasīju, vai negrib to un šito, visvisādus rotaļlietu variantus, bet nē-vajag mīksto zvēru un viss. Un tā ik pa laikam ieminās, ka grib tādu. Nu neko, būs vien jāpērk tā manta, forši taču jebkuram saņemt to, ko visvairāk vēlas! Tā ka bērni bieži vien par tām mantām priecājas vairāk par visādiem klučiem, robotiem, attīstošajām plastmasas mantām utt. Un jā, sevi bērnībā arī atceros-kāds prieks par kārtējo plīša lāci bija!
14.12.2015 18:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++Modo
Bērni grib to, ko grib- mīkstās mantas, lelles, multeņu varoņus, utt. Vecāki grib attīstošas mantas. Attīstošās mantas var vecāki paši pirkt, bet pārējie drīkst dāvināt to, ko grib bērns, bet vecāki negrib pirkt. Tā taču svētku jēga-iepriecināt nevis veicināt attīstību.
14.12.2015 21:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man laikam nekas tāds nav dāvināts, ko gribētos izmest/nebūtu noderīgs, bet mani apdāvina un pati apdāvinu vien 3-5 cilvēkus (kā kuru gadu) - respektīvi, pašus pašus tuvākos, iepriekš pajautājot/pasakot, ko viņi vēlas/ko vēlos es.

Ja jādāvina kaut kas random cilvēkam, tad mēģinu dāvināt +/- universālas lietas - to, ko var apēst/izdzert, vai, ja ir nojausma, ka varētu patikt, tad kādu sveci smuku, kaut kas no LV ražotās kosmētikas utt.

Ja runāt vispārīgi, tad man tādas nederīgas dāvanas ir sveces, visādas zeķes, kosmētika, melnā šokolāde, sudraba izstrādājumi. Bet kā jau minēju, tādas lietas nesaņēmu, jo mani apdāvina tikai tuvākie cilvēki, kas zina manu gaumi/preferences..

A.. uzrakstīju par sudrabu un atcerējos vienu tādu dāvanu, ko saņēmu vēl studiju gados - sudraba rokassprādze. Es nenesāju rotas gandrīz nemaz (tikai auskarus un pulksteni) un man ļoooti nepatīk sudrabs, nesāju zeltu. Tāpēc tā rokasprādze glabājas rotaslietu kastītē.. Būtu atdevusi kādai citai, bet gan mamma, gan māsa, gan draudzenes izvēlas zeltu..
14.12.2015 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
nu bet ko tad dāvināt ? bērnu spēles ir ļoti dārgas , lai tieši tavam bērnam dāvinātu par 60 eur kaut kādu elektronisku sūdiņu , kurš pats lidinās vai cits kaut kāds gadžets
baigi gudrās , grib sazin kādas dāvanas , tikai apjēgt , ka iespējams tā mīkstā manta ir pats optimālākais variants , nevar . Laabi , dāviņāšu tad zīmēšanas bloku ar gošenēm . atceroties sevi , es laimīga biju par katru jaunu mīksto mantu neatkarigi no tā , ka to jau tā bija ļoooti daudz .


Manis pēc Tu vari priecāties par entajām mīkstajām mantām, bet manam bērna būs tikai 3 mēneši un jau pilna istaba ar mīkstajām mantām sadāvināta. Tad jau labāk, lai uzraksta tikai kartīti nevis nopērk kaut ko tikai pirkšanas pēc. Tu uzcepies tā, itkā es Tev to personīgi būtu pateikusi :D jēziņ..
15.12.2015 15:39 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
http://www.netrapiga.lv/lv

lúk, nejaushi uzgáju lapu, par tádám dávanám....
15.12.2015 21:42 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Bieži ir gadījies tā, ka uzdāvina kaut ko, kas nav manā gaumē, bet atrodu tam pielietojumu, sliktākajā gadījumā atdodu kādam, bet mest ārā.. nu nezinu, man tā šķistu necieņa pret dāvinātāju.
15.12.2015 21:55 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Var ķerties klāt maiņai:-D

Šogad saņēmu pārsteidzoši labas dāvanas! :) Vienīgais, kas nebija uztrāpīts, saldumi. To man ir vesela kaudze, kas īsti negaršo.
28.12.2015 11:01 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
man kaut kā pieņemts, ka visas dāvanas ir labas un foršas, jo galvenais jau tas, ka cilvēks domājis un dāvinājis. Vai arī man pagaidām dzīvē nav situāciju, ka ir kāds cilvēks, kurš dāvina nepadomājot pa mani :-D savā starpā ar ģimeni un tuvajiem jau iepriekš izrunājam, ko nu kam vajadzētu, to arī dāvinam (l) draugi man arī lieliski cilvēki, vienmēr oriģinālas, mīļas, personiskas dāvanas. īstenībā esmu bijusi priecīga arī par dāvanu kartēm, kad varu pati aiziet izvēlēties ;-) tējas, kafijas vienmēr noder, esmu tējmīle, saldumi tā pat, arī tādi, kurus neēdīšu ir labi, ka ir mājās, jo vienmēr var izvilkt no dziļākajiem nostūriem un uzcienāt ciemiņus :-D pa mājas lietiņām būtu tikai priecīga - salvešu turētājiem, šķīvjiem, svečturiem, svecēm :-D un te aizgāja diskusija pa bērniem, manliekas , ka tieši bērniem ir 1001 lieta, ko dāvināt! sākot no apģērba, beidzot ar dažādām grāmatiņām utt., tiešām miljons iespēju!
28.12.2015 11:15 |
 
Reitings 77
Reģ: 21.04.2015
Matu veidošanas komplekts. Remington AS1201
Piesakās, ja kādai interesē. Cena runājama.
30.12.2015 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ieliec bildi
30.12.2015 12:13 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Lai arī rakstīju, ka mana sirds pieņem jebko, bet ir viena dāvana, par kuru dāvinātājam man gribas pa seju ar pannu sadot tā no visas sirds bez žēlastības... uzdāvināts KAĶIS.
Viņš ir brīnišķīgs un skaists un diezgan mīlīgs, bet...
a.es braucu prom nākamā gada decembrī un paredzu, ka sākumā, kamēr atradīšu īsto vietu, mētāšos pa kojām/istabiņām, tās mainot ik pa 2-3 mēnešiem un pašai apvākties būs neiespējami, kur nuvēl par kaķi domāt, kur vēl ar kaķi kkādās kojās mani ņems vispār un b.es negribu kaķi, man nepatīk kaķi.
Esmu tiiiik dusmīga!!!!!!!!!!!! Dzīvniekus dāvināt ir tabu. Bet nē, šeit cilvēkam vai nu tomēr nav smadzeņu, vai pārāk daudz bulciņu rij, ka smadzeņu asinsvadi aizkaļķojušies un nolemj uzdāvināt kaķi, labi zinot visus apstākļus..
30.12.2015 12:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ieva, ieliec bildīti.. varbūt kāda cosmiete vēlas sev jaunu draudziņu mājās :)

Droši vien dāvinātājs nevēlas, lai dodies prom..
30.12.2015 12:33 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es to kaķi atdotu dāvinātājam atpakaļ, man kaķi neizraisa nekādas emocijas. Vispār uzskatu, ka dzīvniekus dāvināt nedrīkst.

Man ir uzdāvināts no vīra radu puses viens sintētisks un prasts galdauts, labāk būtu vilnas zeķes uzdāvinājuši :D It kā gribēju izmest, bet negribu apbēdināt vīru, kaut gan viņš pats teica, ka briesmīgs. Visādi citādi dāvanas visas ļoti foršas un noderīgas.
30.12.2015 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits