Negribeto davanu tops! Jeb mainamies janvarii .

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tatad daudzi sanem davanas kas nav gribetas vai nepatik, neder. Piedavaju izteikties kas nav gaidits. Un iespejams varam janvari mainit negribeto pret ko citu derigo.


tatad trauki, salvetes, vazes, dvieli, smarzas kas nepatik, kosmetika. Tas mans negribeto tops. Kads ir jusu?
12.12.2015 14:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Visi tie besīgie sūdi tiek sadāvināti darbā, no paziņām un attālākiem radiem, kuri dāvina lietas tāpēc, ka jādāvina, ne lai iepriecinātu tieši mani.
tiesi ta! Jau mineju mums attala radiniece lai ari ir teikts ja velas davinat lai struntus nenes, bezjedzigi. Visiem tapat tiek atkal un atkal strunti.


Un šīs negribētās dāvanas kalpo kā atgādinājums, ka dāvinātājs mani vispār nepazīst, ka es esmu viņam ķeksītis dāvanu listē, nevis cilvēks, kuru gribas patiesi un no sirds iepriecināt. Un tieši tāpēc besī ne tikai māla sīksūdiņi, bet arī Stendera komplekti un
tiesi ta!
13.12.2015 13:29 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ak, un visām tām, ka es te tagad vaimanā, ka dāvinātājs centās un tērējās - nu, paļubomu necentās. Necentās un viss, ja būtu centies, tad būtu noskaidrojis, kas konkrētajam saņēmējam patīk.
13.12.2015 13:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ak, un visām tām, ka es te tagad vaimanā, ka dāvinātājs centās un tērējās - nu, paļubomu necentās. Necentās un viss, ja būtu centies, tad būtu noskaidrojis, kas konkrētajam saņēmējam patīk. BINGO!
13.12.2015 13:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Shausmas, cik daudzas uztver nopietni to davanu nevajadziigumu! Ja kads manu davanu atdotu, nu tak, lai atdod, pati vainiga, ka davinaaju to ko cilvekam nevajag!
13.12.2015 13:56 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nevajag aizmirst, ka davanas maksa naudu. Cilveks ir pircis un terejies prieks kada konkreta cilveka nevis vina radiem un pazinam kam lieta tiek atdota.
Sitadas temas lasot vispar vairs negribas nevienam neko davinat.
13.12.2015 14:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja zel naudas ko tere uz davanam, tad netere vispar! Un ja man uzdavinats, tad es labak zinasu ko darit ar lietu kas tagad pieder man!

mes tai radiniecei ar sito nekadi nevcaram ieskaidrot. Irpat acis vairakart teikts tad neko nedavini, nevis kaut kadus drankus. Tupa vienkarsi nedalec damai.
13.12.2015 14:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nevajag aizmirst, ka davanas maksa naudu.


Tadelj vajag rupigi izverteet kam ko davinaat. Ja jadavina kaadam, ko labi nepazistu var uzdavinaat piparmetru teeju vai burcinju ievarijuma no pashas pagraba.
13.12.2015 14:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man vecaaki suutiis kasti ar LV labumiem, nu kur veel labaaku davanu es varetu veleties? Neviens dushas komplekts, vannas bumba man neaizstaas omites pagraba gurkjus un mammas kompotu(l)(l)(l)
13.12.2015 14:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tadelj vajag rupigi izverteet kam ko davinaat. Ja jadavina kaadam, ko labi nepazistu var uzdavinaat piparmetru teeju vai burcinju ievarijuma no pashas pagraba.
tiesi ta! Es labak no klientiem sanemtu ko garsigu, sampi vai ko kas svetku galdam kaut noder. Nevis struntus kaudzem.
13.12.2015 14:55 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tadelj vajag rupigi izverteet kam ko davinaat.

A neienak prata doma, ka davinatajs ir ilgi domajis un meklejis, bet vienkarsi nosavis totali greizi?

Ja jadavina kaadam, ko labi nepazistu var uzdavinaat piparmetru teeju vai burcinju ievarijuma no pashas pagraba.


Aha, tulit. Kadam varbut riebjas tiesi piparmetru teja un pasgatavotus ievarijumus no svesam rokam need, jo baidas par higienas normam.
13.12.2015 14:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aha, tulit. Kadam varbut riebjas tiesi piparmetru teja un pasgatavotus ievarijumus no svesam rokam need, jo baidas par higienas normam
nu redzi, tas ir tavas negribetas davanas.:-D
13.12.2015 14:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
A neienak prata doma, ka davinatajs ir ilgi domajis un meklejis, bet vienkarsi nosavis totali greizi?


Nu kaa var noshaut griezi ar davanaam mammai, tetim, omei, masai bralim, draudzenei? Nu kaa?? Nu ja nekomunicee, tad jaa, ne jau jadavina davanas sveshiem cilvekiem..... Nekad neemsu vilusies ar davanaam no gimenes, kaut mums tada davinashana vispara nepastaav tieshi Ziemassvetkos, bet vispaar, ne uz vieniem svetkiem no tuvajiem neesmu sanjemusi davanu, kuru man nevajag, no klientiem darbaa, jaa, bet taas es neuzskatu par taadaam davanaam, par kuraam butu jasatraucaas, ka kads apvainosies, ja nelietoshu...
13.12.2015 15:00 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Jūs esat izlaistas mamzeles. Āfrikā un citur bērni priecātos pat par ūdens pudeli, ja uzdāvinātu!

Jūsu tēvi jūs par maz ar siksnu pēra!
13.12.2015 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
:D tā siksna noteikti bija obligāta
13.12.2015 16:57 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
te tiek sauktas normālas dāvanas - vannas bumbas (ja, protams, ir zināms, ka apdāvināmajam ir vanna), kopjošā kosmētika u.tml., piemēram, kas vainas Stenders vai Lush, The Body Shop dāvanu komplektam? Es no sirds priecātos par tādu un pati tādas dāvanas dāvinu

Man teiksim nepatīk bodysop - smarža liekas daudz par stipru un sajūta, ka atstāj tādu taukainu minerāleļļas kārtu uz ādas. Ne jau kritizēju, ka "kā var ienākt prātā man ko tādu uzdāvināt" utml, bet nu arī nesmērēšu lielo burku krēma (iet tomēr pailgi), kas man īsti nepatīk.


Nu kaa var noshaut griezi ar davanaam mammai, tetim, omei, masai bralim, draudzenei? Nu kaa?? Nu ja nekomunicee, tad jaa, ne jau jadavina davanas sveshiem cilvekiem.....

Es ļoti labi saprotu. Diemžēl samērā bieži kāda no dāvanas komponentēm no ģimenes ir tāda, ko man īsti nevajag. Tās gan iekrīt tai kategorijā "kastē zem gultas", tās tiešām būtu neērti uzreiz likvidēt/atdot. Arī pašai ir gadījies uzdāvināt ģimenei kaut ko tā daļēji noderīgu. Reizēm man ir tā, ka kaut ko ieraugu un uzreiz saprotu "jess, šo dāvināšu tam cilvēkam!", bet visbiežāk tomēr man Ziemassvētki pienāk ar to, ka jādāvina ir, bet tā arī neesmu izdomājusi, kas tad kuram vislabāk derētu. bet svētki pienāk tad, kad pienāk, un kaut kas jāuzdāvina ir.
13.12.2015 18:42 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Nu kaa var noshaut griezi ar davanaam mammai, tetim, omei, masai bralim, draudzenei? Nu kaa?? Nu ja nekomunicee, tad jaa, ne jau jadavina davanas sveshiem cilvekiem....


Ae nekad nesapratīšu vienmēr zinu, mammai vajag jaunu glāžu komplektu, rīvi, katlus utt. Tēvam - mūžīgā problēma zeķes utt.

Reizēm man ir tā, ka kaut ko ieraugu un uzreiz saprotu "jess, šo dāvināšu tam cilvēkam!", bet visbiežāk tomēr man Ziemassvētki pienāk ar to, ka jādāvina ir, bet tā arī neesmu izdomājusi, kas tad kuram vislabāk derētu. bet svētki pienāk tad, kad pienāk, un kaut kas jāuzdāvina ir.


Un tad arī tās davanas lido miskastē vai arī var apmainīties, un kas tur šausmīgs? Ja ar tādu attieksmi -
bet svētki pienāk tad, kad pienāk, un kaut kas jāuzdāvina ir.
, nav ko apvainoties, ka kāds tavu dāvanu grib atdot vai iemainīt.
13.12.2015 19:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Starpcitu, ir tāds veikals Otrā elpa http://otraelpa.lv/, kurā var ziedot dažādas mantas, kuras pēc tam izliek pārdošanā un ietirgoto naudiņu novirza labdarībai.
Esmu tur vairākkārt nesusi dažādas mantas, kuras man vairs nav vajadzīgas, bet ir pietiekami labā stāvoklī, lai kādam citam tās noderētu. Pati tur esmu pāris labas lietas nopirkusi.
Es drīzāk pilnīgi nelietderīgu dāvanu aiznestu šim veikalam, jo viena lieta ir dāvinātu lietu kādam atdot, bet otra lieta ir mainīties, kas nozīmē gandrīz to pašu, ko - tirgoties ar dāvanām.
13.12.2015 20:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
otra elpa laba lieta, iesaki to ari atverskapi tirgotajam ;-)
13.12.2015 20:27 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Un tad arī tās davanas lido miskastē vai arī var apmainīties, un kas tur šausmīgs? Ja ar tādu attieksmi -
bet svētki pienāk tad, kad pienāk, un kaut kas jāuzdāvina ir.
, nav ko apvainoties, ka kāds tavu dāvanu grib atdot vai iemainīt.


Es arī neapvainotos.

Bet es to nesauktu par kaut kādu sliktu attieksmi. Nav jau tā, ka es nemeklēju dāvanas, es vienkārši bieži nevaru neko tādu atrast, kas liktos perfekti piemērots. Man prieks par tevi, ka tavējiem vienmēr ir kaudzēm lietu, kas tiem patīk un noder un ir viegli kādu no tām izdomāt. Man parasti ir grūti - gan draugiem, gan ģimenei. Tiešām esmu vienīgā tāda?
13.12.2015 20:38 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Par otro Elpu - paldies, laba ideja, šajā tēmā kā reiz noderēs!

Jo dažādas mantas īsti neiederas ne atverskapi, ne Labdarības lapā, kur reizēm nododu drēbes. Otrajā Elpā iederētos.
13.12.2015 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits