Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt?

 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Čau!
Man ir sasāpējusies viena lieta.
Esmu ar draugu kopā pāris gadus. Sākums bija superīgs, tagad gan iet kā pa kalniem. Viņš daudz laika pavada pie datora, brīvajā laikā guļ, jo vai nu ir ilgi nosēdējis datorā, vai arī pēc darba atnākot ir noguris. Mums ir maz kopā pavadīta laika un tas mani ļoti apbēdina.
Esmu pieķērusi sevi pie domas, ka gribu škirties tad, kad mēs sastrīdamies, bet tad, kad viss ir labi, tad tās domas es atmetu..liekas, ka labāk nevar būt.
Bonusā visam es uzzināju, ka gaidu mazuli. Esmu laimīga par mazo, bet nobijusies, ka tagad esmu parakstījusies uz šādu visu atlikušo dzīvi. :'-( Ko darīt? Vai visas šīs domas par šķiršanos pie katra strīda liecina, ka tiešām tas būtu jādara? Vien doma par to liek raudāt.
Zinu, ka man priekšā neko nepateiksiet, bet es vienkārši gribu redzēt kā tas viss izskatās no malas.
09.12.2015 15:09 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Cik bieži ir tie strīdi, kad nejūties labi?
09.12.2015 15:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Ik pa laikam, ne pārāk bieži. Pārsvarā visi strīdi ir no manas puses, kad sakrājās visa sāpe par to, ka mēs esam atsvešinājušies. Viņam atkal viss esot labi, viss apmierina. Runā vai nerunā, nekas nemainās. Vasarā gandrīz aizgāju prom, sāku kravāt somas, asaras lija. Toreiz mani nekur nelaida, atvainojās un kādu laiku viss bija ok, līdz atkal viss ieiet vecajās sliedēs.
09.12.2015 15:16 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Tā viņš ir labs pret mani, lutina..tiesa - vairāk ar mantām ne mīļumu. Labprātāk mainītu to.
Kā jau teicu , tgad bonusā gaidam bērnu, tas sarežģī visu, jo es negribu, lai bērns bez tēva aug.
09.12.2015 15:18 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Ja viņam viss ir labi, tad Tu neesi sieviete, par kuru ir vērts pacīnīties. Puisis vnk. zin, ka Tevi nepazaudēs. Un viņam ir dziļi poh. tās Tavas scēnas utt. Jo tās ir bez seguma un pamatotas, ka vari nozust :D
Šķiet Tev nav variantu, ne kur iet, ne citi vīrieši, ne cita dzīve .

Ko lai saka...

100% Tu esi tur uz palikšanu.. :)

Veiksmīgu dzīvi ar cilvēku, kurš nemaz tā pa īstam Tevi nemīl ;) bet kas zin, gan iemīlēs, kad būs sīcis, un būs vien jāmīl . vismaz teorētiski
09.12.2015 15:21 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Tici man, vīrietim kuram ir blakus īstā sieviete, tā, kuru tiešām gribās... Tādam vismazāk interesēs datorspēles, un gulēšana no tā, ka ir noguris no kompja vai darba.
Ja ir īstā sieviete, vīrietim enerģija ir nebeidzams resurss, lai arī to sievieti darītu laimīgu, lutinātu, mīlētu un visādi citādi smaidīgu.
09.12.2015 15:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Auč, sāpīgi, bet tā arī izskatās. Liekas, ka esmu iesūnojusi un man ir tik ļotti bail palikt vienai.
09.12.2015 15:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Arī pēc gadiem 7-8? Pieradis, ka es esmu blakus un neredz jēgu vairs cīnīties, jo, jā - nekur taču nepazudīšu..
Es arī negribu pazust, gribu, lai viss ir kā agrāk.
09.12.2015 15:27 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Viena Tu nepaliksi :) nav Tavs gadījums. Pat ja sastrīdēsies, padzīvosi atsevišķi, visi ceļi vedīs atpakaļ pie viņa.
Ir tādi cilvēki, kuri dzīvo mazos rāmīšos, kuri nav spējīgi kaut kam wow.. nav spējīgi spontānām rīcībām, negaidītiem lēmumiem. Vienīgi īslaicīgām scēnām, ar tieksmi izrauties, bet kad tas pagājis, viss pamazām atgriežas vecajās sliedēs.
09.12.2015 15:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bieža klūda ir dzīvot uz pagātnes izlūzijām-cik viss agrāk bija labi, bet es Tavā vietā neietu prom. Ja viss ir labi un mazliet pietrūkst uzmanības,tad nav uzreiz jāmūk prom. Galu galā būs bērns ...un Tu pēc tam bērnam teiksi-ai,pametu Tavu tēvu,jo viņš spēlēja spēlītes?
09.12.2015 15:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
(t)
09.12.2015 15:33 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Viņš daudz laika pavada pie datora, brīvajā laikā guļ, jo vai nu ir ilgi nosēdējis datorā, vai arī pēc darba atnākot ir noguris. Mums ir maz kopā pavadīta laika un tas mani ļoti apbēdina.


Piedāvā aizbraukt kaut kur kopā pastaigāties, vai uz kaut kādu SPA, koncertu, kas arī viņam patiktu, filmu... Jāatrod tas, kas jums abiem būtu interesanti. Jo tu jau neesi tikai viņa sieviete un bērna māte, bet arī draudzene! Jo vairāk jums būs kopīgu interešu, jo labākas būs attiecības.

Viss būs ok, atmet domas par šķiršanos!!! (l)
09.12.2015 15:34 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
diez vai es esmu tas labākais padomdevējs ;) to arī paturi prātā.
Daudzi cilvēki attiecībās dzīvo ļoti līdzīgi tam, kā Tu stāsti.
Laikam pārdzīvo par to, ka visas emocijas, jūtas, mīlestība kā tāda. tas vairs nav tā, kā tam vajadzētu būt, ne tā ?? :) nav tā, kā gaidīji.
Dažreiz tādos gadījumos zini kas ir jādara- JĀMŪK!
Bet dažreiz, ir jāiemācās dzīvot tā, un jābūvē pašam mīlestība, laime, ģimene. Nevis jāskrien pa galvu pa kaklu pēc tām emocijām, kādas reiz tika sajustas. Un kā likās ka būs vienmēr :D
09.12.2015 15:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Bet reāli es negribu iet prom, tikai man tādas domas nāk prātā, kad sastrīdamies. Gribu uzmanību, mīļumu..tas man pietrūkst un es negribu visu atlikušo mūžu dzīvot šādi un cerēt, ka kaut kas mainīsies.
09.12.2015 15:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Atkal dators pie vainas. Kas ir ar tiem datoriem un TV tiem vīriešiem, tiešām nemāk / negrib saturīgāk pavadīt brīvo laiku? Vari mēģināt kaut kā viņam parādīt, ka varat foršāk pavadīt kopā laiku, bet nu es nezinu, vajadzētu arī, lai viņš pacenšās, lai viņš saredz to problēmu, ka pavadāt maz laiku kopā.
Un vēl mazulis pieteicies. Bēdīgi. Jāmēģina izrunāties , jāmeklē kompromiss, ka, piemēram, stundu dienā cilvēks pasēž pie datora un padara savas lietas un stundu velta kopīgai atpūtai kopā ar tevi.
Mazuļa sakarā arī viņam jāsaprot, ka būs vajadzīga viņa iesaistīšanās audzināšanā pa vakariem un brīvdienās.
09.12.2015 15:39 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
mmmm. Skaidrs ka negribi :D
Problēma jums ir abiem, varbūt tas čalis arī ir kaut kur nelaimīgs. To jau nevar zināt, kas un kā jums tur ir . Būtu jau ļoti forši, ja visi veči prastu savām sievietēm likties īpašām katru mīļu dienu, strādātu pie attiecībām, sapratnes, jūtām.
Viņš laikam Tevi pārāk pārliecinoši dabūja ;) tā es domāju. pārāk vienkārši, un laikam nav to novērtējis tā līdz galam.
09.12.2015 15:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.12.2015
Nu, viņš mūs uztur, tāpēc brīvajā laikā spēlē datoru un to sauc par atpūtu..es tagad nevaru strādāt, tāpēc ir kā ir. Ir daudz kas man nepatīk šajās attiecībās un daudz kas, kas patīk. Šīs ir manas pirmās attiecības, tāpēc es nezinu, kā ir dzīvot savādāk. Varbūt tiešām mums viss ir lieliski, bet es esmu par daudz sadomājusies un saskatījusies filmas, kur attiecībās valda mīlestība, mīļums, smieki..te tas ir pazudis.
09.12.2015 15:44 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Nu, viņš mūs uztur, tāpēc brīvajā laikā spēlē datoru un to sauc par atpūtu..es tagad nevaru strādāt, tāpēc ir kā ir. Ir daudz kas man nepatīk šajās attiecībās un daudz kas, kas patīk. Šīs ir manas pirmās attiecības, tāpēc es nezinu, kā ir dzīvot savādāk. Varbūt tiešām mums viss ir lieliski, bet es esmu par daudz sadomājusies un saskatījusies filmas, kur attiecībās valda mīlestība, mīļums, smieki..te tas ir pazudis.


Tieši tā arī biju domājusi.. Vienkārši Tu esi mājās viena un piedomā nevajadzīgas lietas. Puisis atnāk mājās pārguris no darba un viņa meitene vēl piļī viņu par nepietiekamu uzmanību.. Es domāju, ka jābūt vairāk saprotošai, uztaisi kaut kādas foršas vakariņas, nokačā interesantu filmu, ja jau no mājās viņš negrib iet ārā.. Varbūt uzaicini kopīgos draugus ciemos... Ir daudz iespēju, ka vakarus padarīt interesantākus, bez sēdēšanas datorā. :-)

Man arī kaut kad bija, ka draugs aktīvi spēlējas spēlītes... Tas viss pāries :-) Plusā jums būs bērniņš, pēc piedzimšanas viņš noteikti mainīsies! :-)
09.12.2015 15:49 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Plusā jums būs bērniņš, pēc piedzimšanas viņš noteikti mainīsies!


Bija domāts puiša attieksme pret tevi mainīsies, noteikti paliks daudz uzmanīgāks pret tevi :-)
09.12.2015 15:50 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Tas vsp ir dīvaini.
Ja reiz situācija ir tāda, ka vīrietis Tevi uztur.. Tam nav jānonāk tādā pozīcijā, ka tas ir uzmanības vērts fakts ;) Tad ja tas tiek izcelts, jau kaut ko nozīmē. un ne to labāko. Nav nekā labāka, kā parūpēties par cilvēku, kuru mīli. To es zinu diezgan droši. otra smaids ir vērtīgāks par visu. Pat par sapistu veselību strādājot 2 maiņās :D
Skaties kādās proporcijās jums tie prieki, un kādās tā vienmuļā kopādzīvošana.. Un pievērs uzmanību seksam.. kā viņš Tevi iekāro, vai ir kā neprātīgs. Vai palicis pasīvs..
09.12.2015 15:51 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Mīlestībai, mīļumam un smiekliem attiecībās ir jābūt. Tu jūties nesaprasta, un tas Tev sāp, jo viņu viss apmierina, bet Tevi nē. Ja saskati savā vīrietī labās īpašības, tad centies attiecības uzlabot, satuvināties. Skatieties kopīgi kādu filmu, pagatavo vakariņas un mierīgi parunājiet pie galda, uztaisi viņam masāžu, ieritinies azotē un izrunājiet, kas katram uz sirds. No ikdienišķiem sīkumiem veidojas tā tuvības sajūta. Prom ar mazo tā uzzreiz neskrien gan.
09.12.2015 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits