Vīramāte

 
Patīk
Reitings 14826
Reģ: 09.12.2015
Sveikas. Vēlos izkratīt sirdi un varbūt saņemt kādu padomu, atbalstu, uzmundrinājumu. Esmu precējusies jau 10 gadus, ir 3 bērni, bet vīramāte izturas pret mani un bērniem kā pret svešiniekiem. Ārēji viss ir laipnības robežās, nav skandālu un atklāti naidīgu tekstu, bet ir bijušas neskaitāmas intrigas, teksti starp rindiņām.... Ir skaidrs, ka nekad netikšu pieņemta viņas acīs. Un tās nav manas iedomas, to ir apliecinājuši neskaitāmas situācijas, kuras visas negribu uzskaitīt, vien ainas ieskicēšanai pateikšu, ka vīramātei ik pa laikam uzsāk saruna ar dēlu, kurā viņa mēģina manu vīru atrunāt no tā, ka viņš remontē mūsu dzīvokli, jo tas taču esot uz mana vārda, turklāt iegādāts pirms laulībām, tātad, ja es izdomāšot, varot izmest viņu laukā un visu viņa ieguldījumu atstāt sev........ tas neesot gudri ieguldīt svešā īpašumā...... Mazbērni arī viņai pie kājas, to arīdzan apliecinājuši vairāki gadījumi, bet neizplūdīšu. Es, ja godīgi, vislabprātāk viņu vispār izslēgtu no mūsu dzīves, pārāk daudz reizes ar bērniem esam sāpināti, taču skaidrs, ka vīrs tam nepiekritīs. Viņš uzskata, ka man nav jāņem galvā viņa māte. Bet tas ir tik grūti. Vairs negribu viņu redzēt un negribu, lai bērni viņu redz.:-/
09.12.2015 10:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tu tak zini cerams ka es pat ielas slaucit ar smaidu ietu man pofig. Man kauns zagt ne pelnit , lidz ar to problermau nebus nekad! Un ja vajadzes iesu uz bomzu patversmi padzivot ! Nu un tad? Kans mirt ka sunim un neko nedarit!



P.S. Kaut gan ka atceros ka par patversmi bija jamaksa kaut kada nauda bomzim? Nu filma LNT bija pasen kaut ka ta terica, mos kludos.
10.12.2015 01:40 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
ShabbyEve aizver taču muti neveiksminiece! Man ir īsts vīrietis blakus, neuztraucies, ko nevarētu teikt par tevi - krāpj tevi, uzskata par kājslauķi un nav ne kripatas cieņas ne pret tevi, ne abu bērnu. Es nesaprotu kādēļ tu centies man ieknābt, lupata sievietes veidolā? Pat pēc tās krāpšanas tu nekur nevari aiziet un turpini dzīvot ar viņu kopā :D lūzere un izsmiekls tu esi, nekas vairāk! (l)
10.12.2015 01:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vichy laimiga ja tu butu sita atklati citas neskaustu! ;-)
Nav labi skaitust un ta lamaties.
10.12.2015 01:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kubi, es ari varu ielas slaucit, gridas mazgat, traukus mazgaat, visu! Varu dzivot ari jebkur, vienvardsakot, varu pielagoties apstaakljiem, jo ta pat zinu, ka ar savam zinashanam, centiibu un pozitivo skatu uz dzivi man viss bus labi 8-):-P

vichy laimiga ja tu butu sita atklati citas neskaustu!


+++ tieši taa!
10.12.2015 01:53 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Skaust?? Kam tieši te būtu jāskauž? Ka mani nekrāpj un es dzīvoju kopā ar vīrieti kurš mīl, ciena un dievina mani tāpat kā es viņu?? Vai varbūt man skauž, ka neesmu kājslauķis kā shabbyeve un neraudu katru vakaru vannasistabās un nespēlēju teātri radu un draugu priekšā?
10.12.2015 01:58 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
ShabbyEve aizver taču muti neveiksminiece! Man ir īsts vīrietis blakus, neuztraucies, ko nevarētu teikt par tevi - krāpj tevi, uzskata par kājslauķi un nav ne kripatas cieņas ne pret tevi, ne abu bērnu. Es nesaprotu kādēļ tu centies man ieknābt, lupata sievietes veidolā? Pat pēc tās krāpšanas tu nekur nevari aiziet un turpini dzīvot ar viņu kopā lūzere un izsmiekls tu esi, nekas vairāk!


Vichy, tu esi ļoti slikti informēta par mūsu attiecībām (s) Nu nokrāpa, nokrāpa, piedāvāju - es eju strādāt, meklējam aukli, es īrēju dzīvoklīti, bet šis ne pa kam! Nu nevaru es to bērnu no tēva aizvest prom, ja tēvs lūdz dzīvot zem viena jumta.
Mēs neesam kopā, tiesa, bet man ir citas attiecības, kur vīrietis neuzskata, ka sievietei jābūt darba zirgam.
10.12.2015 01:58 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
neraudu katru vakaru vannasistabās un nespēlēju teātri radu un draugu priekšā?


Nu paraudāju, pietika! Nu ne jau visu dzīvi raudāšu! Es zinu, ka vēlies man un vēl Story, ieknābāt, bet nesanāk kaut kā....:-P
10.12.2015 02:00 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Man ir aizdomas, ka kubene neapjēdz vārda skaust nozīmi :D visām viss šeit skauž, tāpat kā tajā nelaimīgajā drēbju diskusijā :D gribi vārdnīcu uz svētkiem uzdāvināšu? :)
10.12.2015 02:00 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man ir aizdomas, ka kubene neapjēdz vārda skaust nozīmi


Bet, dārgā! Tu jau esi visnegatīvākā lietotāja no šī foruma... Laimīgas sievietes par citām slikti neizsakās... (l)
10.12.2015 02:01 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ne pirmā diskusija, kur satiekos ar Vichy. Un man paliek žēl šo sieviešu sabojātos prātus! Zini, dārgā! Un arī schoco, kad satiksiet īstus vīriešus, kuri uzskatīs, ka sieviete nav darba zirgs, tad arī jūsu domas mainīsies par dzīvi un tās jēgu! Sieviete ir radīta, lai radītu pēcnācējus un vīrietim ir dota izvēle - radīt bērnus ar konkrētu sievieti vai nē, ja viņš ir piekritis, tad viņam ir jāuzņemās mamuta nešana mājās, loma. Jo, strādāt un dzemdēt sieviete vienlaicīgi nevar. Vīrietis dzemdēt arī nevar. Pēc jūsu vārdiem rodas priekšstats, ka, ja sieviete nav vergs, tad viņa ir nevēetīga, nevajadzīga un vispār parazīts!?


un

Nu nokrāpa, nokrāpa, piedāvāju - es eju strādāt, meklējam aukli, es īrēju dzīvoklīti, bet šis ne pa kam! Nu nevaru es to bērnu no tēva aizvest prom, ja tēvs lūdz dzīvot zem viena jumta.
Mēs neesam kopā, tiesa, bet man ir citas attiecības, kur vīrietis neuzskata, ka sievietei jābūt darba zirgam.


Tātad, Tev ir jaunas attiecības, ar vīrieti, kurš Tevi mīl, ciena, par Tevi gādā, bet Tu dzīvo kopā ar vīrieti, kurš Tevi krāpa? :D Vai nu Tu esi ļoti stulba vai arī ar ļoti zemu pašvērtējumu, vai arī stāsti pasakas, jo projām netiec finansiālās atkarības dēļ. Kas gan nav retums. Vairums sieviešu pret kurām rokas palaiž, morāli pazemo arī prom neiet ne jau bērnu dēļ (jo dzivošana šādā vidē ir cūcība pret bērniem), bet gan finansiālās atkarības dēļ un nespējas uzņemties atbildību par savu dzīvi. Jebkurā gadījumā, ceru, ka neesi tādā situācijā un novēlu visu to labāko, bet nu, turpmāk gan citām nestāsti par īstiem vīriešiem un pareizām attiecībām, jo no Tavas mutes tas ir apsmiekls.
10.12.2015 11:18 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ak jā, un sieviete ar bērniem nekļūst tikai par māti un sievu, viņa vēl joprojām ir cilvēks/ sieviete. Dzemdēt un vienlaicīgi strādāt nevar, tiesa, bet neesmu dzirdējusi tādu fenomenu, ka dzemdības ilgtu visu sievietes dzīvi. Vīrietim ir pienākums pret bērniem, uz sievu tikai to gadu, kad ir reāla darbnespēja, pēc tam pret otru pieaugušo pienākumu nav. Varam jau gribēt tādus uzlikt, bet nav. Sieviete nav bēbis, bet pieaudzis cilvēks, žēl, ka dažas vēlas palikt bērnībā.
10.12.2015 11:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nu, tad man viss skaidrs. Es šo vēsturisko modeli neatbalstu.


Un tu atbalsti padomju modeli - sieviete strādā, audzina bērnus (lai arī cik tēvs būtu iesaistīts, māte tik un tā dara lielāko daļu darba, tā ir realitāte), kopj māju. Vīrs atnāk no darba, uz mirkli varbūt pieskata bērnus, bet vairumu atbildības tik un tā nes sieviete. Lai kā arī tu nemēģinātu ieskaidrot, ka mūsdienās ir citādāk, realitāte ne vienmēr ir tik spīdoša.

Un abi vienādi nepelnīs, jo ja bērni būs slimi, sieviete paliks mājās, viņa vairumā gadījumu mazāk ņems darbu uz mājām, nepavadīs papildu laika darbā. Tas atspoguļosies arī viņas algā. Jā, ir izņēmumi, bet tie ir mazākumā.
10.12.2015 11:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ak, dievs kā citām skauž, ka viņām 1/2 mūžs jāvergo , lai kaut ko nopirktu , kaut to pašu dzīvokli a citām redz tāpat vien viss ir bez īpašas piepūles .... :D
Papildināšu statistiku , arī tām kurām blata dēļ nebūtu problēmu atgriezties darbā kaut pēc 10 gadu pārtraukuma un , jā gaidītu ar atplestām rokām .... :)))
Es vispār arī pirms dzemdībām strādāju sava prieka pēc, man sāk likties , ka daudzām tiešām ir reālas problēmas pieņemt to, ka citas var būt laimīgas bez karjeras un tāpat braukt ceļojumos, iepirkties un tā teikt neiespirinkt uz visu, a citām ar visu lielo strādāšanu tā nesanāk .... :D :D

neviena taču neliedz vergot , uzturēt sevi pašām un pie šķiršanās lepni savākt savu Rito servīzi ar Elvi nažiem un wc durvis, jo visu pati lepni gādājusi par savu sūri grūti pelnīto naudu :D
10.12.2015 12:06 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Kur šī diskusija ir aizgājusi! Sākums taču bija par vira mati,tagad iet par kaut ko citu jau stridi:-D
10.12.2015 12:17 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ak, dievs kā citām skauž, ka viņām 1/2 mūžs jāvergo , lai kaut ko nopirktu , kaut to pašu dzīvokli a citām redz tāpat vien viss ir bez īpašas piepūles ....
Papildināšu statistiku , arī tām kurām blata dēļ nebūtu problēmu atgriezties darbā kaut pēc 10 gadu pārtraukuma un , jā gaidītu ar atplestām rokām .... ))
Es vispār arī pirms dzemdībām strādāju sava prieka pēc, man sāk likties , ka daudzām tiešām ir reālas problēmas pieņemt to, ka citas var būt laimīgas bez karjeras un tāpat braukt ceļojumos, iepirkties un tā teikt neiespirinkt uz visu, a citām ar visu lielo strādāšanu tā nesanāk ....

neviena taču neliedz vergot , uzturēt sevi pašām un pie šķiršanās lepni savākt savu Rito servīzi ar Elvi nažiem un wc durvis, jo visu pati lepni gādājusi par savu sūri grūti pelnīto naudu


+1000
:-D
10.12.2015 12:50 |
 
Patīk
Reitings 14826
Reģ: 09.12.2015
Jā, meitenes, es arī skatos, ka esat novizījušās no sākotnējā uzstādījuma.:-D

Lai nebūtu strīdu par pelnošām/nepelnošām sievām, atgādināšu, ka esmu pelnošā. Mans finansu pienesums nav tik liels kā vīra, taču gana nozīmīgs, lai varētu neuzskatīt, ka sēžu kādam uz kakla. BET, pat ja būtu mājsaimniece, nedomāju, ka mātei ir tiesības norādīt, kur manam vīram ieguldīt naudu un kur ne. Dēls ir pieaudzis vīrietis un, ja neizaudzināja pa savam jau mazu esam, tad tagad lai liekas mierā.

Pa šīm dienām padomāju un sapratu, ka man nebūtu pieņemamas attiecības, kur katrs domā tik par savu labumu, ar tādu vīrieti es nebūtu radījusi 3 bērnus. Par laimi, vīrs uzskata tāpat un tagad, kā jau teicu, dusmojas, ka māte jauc gaisu. Un nav jau tā, ka visa viņa nauda aiziet tikai ģimenes vajadzībām, vīram ir dārgs hobijs, kuram viņš tērē pietiekami, tā viņa sirdslieta un es nejaucos un neprasu to naudu likt kaut kur citur. Bet vīramātei, acīmredzot, labpatiktu, ka es remontu taisu pati, bet dēls nevelta savai ģimenei ne naudu, ne laiku, ka tik brauktu pie viņas sēdēt blakus.(e)
10.12.2015 12:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vīrietim ir pienākums pret bērniem, uz sievu tikai to gadu, kad ir reāla darbnespēja,


schoko, Tev skiet, ka majas sedet ar bernu ir tiiraakaa izklaide? Nagu lakoshana? Seriali un chipshu graushana??? ZIni, es labpraat kaut riit darbaa atgrieztos, jo, jaa, man patik stradat! Kaut reizi nedeljaa ietu stradat! Esmu parliecinata par sevi un zinu, ka cilveki manu darbu novertee, bet es nevaru atgriezties darbaa, ne riit, ne pariit, ne aizpariit, man jagaida bus lidz bernam buus 3 gadi, lai varetu vinu pieteikt darzinjaa, jo ja nee, privatais darzins man maksaa £3,500 gadaa x2 berni, tas ir £7000 gadaa. Labi, var jau atrast aukli un leetaak, bet ne par to ir staasts, stasts ir par to, ka bernam vajag maati, ka es nevaretu mierigi iet uz darbu, jo taa tak sodien ir moderni un atstat bernu ar sveshu cilveeku, nu es taa nevaru! Berns nav kakjis, kuram ir sava kastiite un ediena trauks, berns ir liela atbildiiba un milestiiba un es gribu, lai mani berni izjut milestibu no manis, ne no svesha cilveeka...
10.12.2015 14:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tagad taču ir stilīgi vergot aukles algai un bērnam veltīt 30 min pirms miega , jo vairāk jau nesanāk .. protams, protams ir taču brīvdienas ....
slimīgi, goda vārds slimīgi ....
10.12.2015 14:10 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Story, sanaak vienam beernam mazaak kaa 300 paundi meenesii, lv dazhi privaatie ir tikai nedaudz leetaaki.
Ja jau tu peerc jakas katru par 800(man kauns sho rakstiit:-D), jociigi, ka nevar beernam atlauties augstaakmineeto summu...
10.12.2015 14:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jackie

bet es tak neperku katru menesi to jaku! Cik reizes gada tu perc ziemas jakas? Es noperku 1 un staigaaju 2 - 3 gadus, ta pat ari ar visam parejaam lietaam.

Protams, ka mes varetu arii atlauties to darzinju, bet es emocionaali nevaru! Es vnk nevaretu aiziet mierigi uz darbu, lai kadam pieraditu, ka es varu stradat un nopirkt sev lupu kraasu, iedot viram pusi naudas par udens rekinu un bernu aizvest uz darzinju, jo taa vajag!
10.12.2015 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)