Vīramāte

 
Patīk
Reitings 14826
Reģ: 09.12.2015
Sveikas. Vēlos izkratīt sirdi un varbūt saņemt kādu padomu, atbalstu, uzmundrinājumu. Esmu precējusies jau 10 gadus, ir 3 bērni, bet vīramāte izturas pret mani un bērniem kā pret svešiniekiem. Ārēji viss ir laipnības robežās, nav skandālu un atklāti naidīgu tekstu, bet ir bijušas neskaitāmas intrigas, teksti starp rindiņām.... Ir skaidrs, ka nekad netikšu pieņemta viņas acīs. Un tās nav manas iedomas, to ir apliecinājuši neskaitāmas situācijas, kuras visas negribu uzskaitīt, vien ainas ieskicēšanai pateikšu, ka vīramātei ik pa laikam uzsāk saruna ar dēlu, kurā viņa mēģina manu vīru atrunāt no tā, ka viņš remontē mūsu dzīvokli, jo tas taču esot uz mana vārda, turklāt iegādāts pirms laulībām, tātad, ja es izdomāšot, varot izmest viņu laukā un visu viņa ieguldījumu atstāt sev........ tas neesot gudri ieguldīt svešā īpašumā...... Mazbērni arī viņai pie kājas, to arīdzan apliecinājuši vairāki gadījumi, bet neizplūdīšu. Es, ja godīgi, vislabprātāk viņu vispār izslēgtu no mūsu dzīves, pārāk daudz reizes ar bērniem esam sāpināti, taču skaidrs, ka vīrs tam nepiekritīs. Viņš uzskata, ka man nav jāņem galvā viņa māte. Bet tas ir tik grūti. Vairs negribu viņu redzēt un negribu, lai bērni viņu redz.:-/
09.12.2015 10:07 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
OOO, es arī pie uz kalka sēdošajām :D
Es labprāt strādātu citur (ko arī līdz dekrētam darīju, jau no 14 gadu vecuma - tas tā informācijai, ja nu kāda gribēs piekabināt golddiggeres statusu :D), bet vīrietis uzskata, ka viņa pienākums ir mani un mūsu bērnus uzturēt un nodrošināt. Bez darba nesēžu, algu arī saņemu. Man ir daudz laika, lai rūpētos par bērniem, vīru, suni, sevi. Tāds ir manas ģimenes modelis un prieks, ka ir šādi vīrieši (wee, Story), kas var nodrošināt savu ģimeni, atbalstīt savu sievu bērnu audzināšanā (kas ir tā dikti vieglā, neko nedarīšanas un laiska dienu vadīšanas lieta).
P.S. Jau kurā diskusija, kur Vichy jaunkundze izmanto apvainojumus, lai izpaustu savu vispareizāko viedokli :D nožēlojami. Varbūt Tev der aizdomāties, kas Tevī ir tas, kas tik ļooti liek iespringt par savādākiem attiecību modeļiem! Tver to vieglāk ;)!
11.12.2015 08:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pozitīvais - Brunīt, tas tu?
11.12.2015 08:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Story- Labi, vairs neiesaistis šajā diskusijā. Es tikai gribēju pateikt ka man riebjas tās sievietes m, kuras neko dzive nemak un viss kā uz paplātes pasniegts
nevienu sievieti dzive neesmu satiksui kas neko nemak! Nu it nevienu.
11.12.2015 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Es tikai gribēju pateikt ka man riebjas tās sievietes m, kuras neko dzive nemak un viss kā uz paplātes pasniegts


jo skauž, ka pašam uz tās paplātes nekā nav?
11.12.2015 12:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav un vinam nebus, tapec foruma meklejas pirms ziemassvetkiem! Jo ir vientuls skops luzeris:-D
11.12.2015 12:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju pirmo un pēdējo lapu un neesmu pārliecināta, vai diskusija joprojām ir par diskusijas pieteikumā minēto problēmu...

Es ļoti labi varu saprast autori. Un, diemžēl, diez vai šo situāciju kaut kā izdosies atrisināt. Es uzskatu, ka vecākiem nav pilnīgi nekādas daļas gar savu bērnu attiecībām, finanšu modeli u.tml. lietām, jo pieaudzis cilvēks pats spēj pieņemt lēmumus. Ja pieņems nepareizo lēmumu, būs guvis mācību un nākamreiz rīkosies gudrāk. Ideālā gadījumā vīram būtu jāturpina uzturēt labas attiecības ar māti, bet jāpiekodina viņai, ka viņš nav gatavs klausīties piezīmēs par savu ģimeni, ja vīramāte noniecinās viņa sievu un bērnus, tad viņš vienkārši brauks prom.
Vismaz es tā darītu, ja vecāki censtos izjaukt manu ģimeni. Vecāki ir vecāki, viņi ir jāciena (protams, ir izņēmumi), viņi ir mūs izaudzinājuši, bet vistuvākā ģimene cilvēkam ir, pirmkārt, laulātais draugs, otrkārt, bērni, un tālāk jau seko visi pārējie.
11.12.2015 14:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pozitivais-tev nepielec,ka tu te visiem esi apriebies? Tu gribi,lai sieviete butu tendeta uz pasizaugsmi,dqudz stradatu un pelnitu,bet tu aizmirsi vienu lietu-tada uz tevi nekad neskatisies. Jo sieviete,kurai nauda ir gana,necietis virieti kapeiku p**** vai nu kadu tu sevi sauc -taupigu.
Turklat viens no vecakiem parasti sezh majas ar bernz ne jau tadelj,ka nebutu ko citu darit vai negribetu stradat. tu nerubi,ka mate ir bernam blakus,tadelj,ka ta mamma ir bernam emocionali vajadziga. JA grib to bernu uzreiz kadam nogrust-prieks kam vajag bernus? Tad jau var labak turet zivis akvarija..bet to nekad nesaprast tadam cilvekamka pozizivais
14.12.2015 14:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja materiālie apstākļi atļauj un mātei ir vēlme audzināt pašai bērnu,tad ,kāpēc,lai viņa to nedarītu?
Nesaprotu tos,kuri grib,lai bērnu nogrūž auklēm ,bērnu dārzā un audzina sveši cilvēki. Māte vienmēr vairāk centīsies, pūlēsies, uztrauksies ,lai bērnam būtu viss labi. Svešs cilvēkam var nemaz nepatikt ne bērni, ne savs darbs...un uztvert visu pavirši. Ir vēl dzirdēti atgadījumi,kad pret bērnu izturas vardarbīgi, sit..Tāds 1,6g.vecs jau sevi nevar aizstāvēt, pateikt kas un kā.
Ja sieviete pamatdarbā saņēma mazu algu,tad noteikti labāk ,kad viņa paliek mājās ,audzina bērnu nekā iet uz darbu saņem 400eur un 300eur atdod auklītei.
Svešiem vīriešiem nav jāuztraucas,ka kādam ir pieņemams ,ka māte audzina bērnu mājās, nestrādā un 100% savas uzmanības velta mazajam.
Tāpat maza bērna mamma nevar pilnvērtīgi strādāt,jo ja piem. bērns iet bērnu dārzā un saslimst ,tad viņai jāsēž mājās un jāpieskata,ja nav ,kas palīdz un pieskata. Nevienam darba devējam īsti nepatīk tādi darbinieki, tāpēc liela daļa vnk mēģinās tikt vaļā.
16.01.2016 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits