Vīramāte

 
Patīk
Reitings 14810
Reģ: 09.12.2015
Sveikas. Vēlos izkratīt sirdi un varbūt saņemt kādu padomu, atbalstu, uzmundrinājumu. Esmu precējusies jau 10 gadus, ir 3 bērni, bet vīramāte izturas pret mani un bērniem kā pret svešiniekiem. Ārēji viss ir laipnības robežās, nav skandālu un atklāti naidīgu tekstu, bet ir bijušas neskaitāmas intrigas, teksti starp rindiņām.... Ir skaidrs, ka nekad netikšu pieņemta viņas acīs. Un tās nav manas iedomas, to ir apliecinājuši neskaitāmas situācijas, kuras visas negribu uzskaitīt, vien ainas ieskicēšanai pateikšu, ka vīramātei ik pa laikam uzsāk saruna ar dēlu, kurā viņa mēģina manu vīru atrunāt no tā, ka viņš remontē mūsu dzīvokli, jo tas taču esot uz mana vārda, turklāt iegādāts pirms laulībām, tātad, ja es izdomāšot, varot izmest viņu laukā un visu viņa ieguldījumu atstāt sev........ tas neesot gudri ieguldīt svešā īpašumā...... Mazbērni arī viņai pie kājas, to arīdzan apliecinājuši vairāki gadījumi, bet neizplūdīšu. Es, ja godīgi, vislabprātāk viņu vispār izslēgtu no mūsu dzīves, pārāk daudz reizes ar bērniem esam sāpināti, taču skaidrs, ka vīrs tam nepiekritīs. Viņš uzskata, ka man nav jāņem galvā viņa māte. Bet tas ir tik grūti. Vairs negribu viņu redzēt un negribu, lai bērni viņu redz.:-/
09.12.2015 10:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu te palīdzēs tikai viens-izveidot vīramātei profilu iepazīšanās portālā :D Būs aizņemta :D
09.12.2015 12:15 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bet zini.,vīrietim ir jābūt ar savu nostāju, nevis ko mamma iedēsta -tas ir! Manam vīram ar mamma sadomā visu ko - kā mums labāk darīt utt... kādu mašīnu mums vajag un ko mūsu bērnam vajag, bet vīram ir savs mugurkauls un mammai neklausa. Tavs vīrs ir bez mugurkaula , kurš nevar pateikt mammai nē, kaut gan pašam jau 3 bērni..man nepatīk tādi tipiņi, atvainojos , ja kādu aizskāru!
09.12.2015 12:22 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Manā ģimenē bija tāpat. Protams, mātei nevis man. Izšķīrās no mana tēva, sāka dzīvot kopā ar manu tagadējo patēvu. Patēva māte savu vīru lēnām pati noveda līdz kapam. 15 gadus nepieņēma manu māti un kur nu vēl mūs ar brāli. Kad pēc ilgu gadu kopdzīves pieteicās mazais, pēdējos grūtniecības mēnešos uzzinājām ka bērniņam ir cerebrālā trieka. Vīrene teica, ka bērns būtu jāstumj atpakaļ tur, no kurienes nācis. Pēc piedzimšanas protams sāka uzvesties kā neaptēstā vecmāmiņa. Stumj galvā manam mazajam brālim visādas stulbības. Pret manu māti jau otro gadu normāli izturas, kas ir apsveicami. Brīnumi notiek šajā pasaulē.
09.12.2015 13:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu viņai daļa taisnības jau ir ..... Ko darītu es ? neko , ieturētu intrālu pozīciju, lai pļurst , kā saka suņi rej , bet karavāna iet tālāk .... To vai mazbērni ir vai nav pie kājas tu spriest nevari , bērni arī ir cilvēki un viņiem ir tiesības veidot personīgas attiecības ar radiniekiem un pašiem izlemt grib vai negrib kontaktēties, tu nevari viņiem uzspiest savu subjektīvo viedokli.
09.12.2015 13:49 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cik labi, ka man ar viira maati nav nekadas tuvaas attiecibas un nemaz negribetu! Bet ari ir bijusi no vira mates saruna ar viru, par vira dzivokli Latvija, ka ko mes ar to domajam darit, ja mes izskirtos??? Toreiz mani tas baigi iazvainoja, ne jau tas dzivoklis, bet taa varbuutiba, ja nu jus izskiraties...


Varbut vira mate pati ir skirusies? Un veljoprojam nespej pienemt, ka vinas dels ir izaudzis??


Es nenemtu galvaa, ieturetu lietiskas attiecibas un viss.
09.12.2015 13:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
drīzāk dumji ir , ka vīrs tev atstāsta sarunas ar savu mammu, es esmu ar saviem vecākiem runājusi pie vīna glāzes , tā teikt par back up plānu , janu gadījumā kas , bet par šo sarunu mans vīrs nav un nebūs informēts. Tās ir manu vecāku rūpes un uztraukums par mani un savu mazbērnu. un tas nenozīmē , ka es taisos šķirties :Dvai vecāki grib , lai es šķiros, vienkārši janu kas mums ir varianti. Man šķistu jocīgi ja maniem vecākiem būtu absolūti pie kājas kas ar mani un ko es daru. Bet nu var jau būt , ka es esmu jocīga ...
09.12.2015 13:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
drīzāk dumji ir , ka vīrs tev atstāsta sarunas ar savu mammu,


Atklaatiiba attiecibas ir laba lieta, bet ir tomeer lietas, kaa wee saka, kuraam jabut nepateiktam otrai pusei.
09.12.2015 14:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
drīzāk dumji ir , ka vīrs tev atstāsta sarunas ar savu mammu
wree saka pilni pareizi, es vel piebilstu ka ari nezolidi. Nu nav viss jaatstasta. Es pat sarunu ar labako draudzeni neatstastu. Ta nav mana vira darisana. Ja mana draudzene grubes pati manejam pateiks, viniem feinas attiecibas. Nu ijamak meli aiz zobiem turet.


un to vireni vispar nenem galva! Ar varu mils neklusi.
09.12.2015 14:40 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.01.2014
viss jau nav jāstāsta.. bet nu kamon ko tad vīram ļaut sievai sevi par muļķi pataisīt .. Vīram jāmāk māti pie vietas nolikt , lai nemaz nedomā par viņa sievu kko sliktu teikt.. Dažreiz protams ir lietas , kas ir jāpietur pie sevis lai nesapinātu bet vienalga.
09.12.2015 15:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
lai nemaz nedomā par viņa sievu kko sliktu teikt..


kapēc mātei privātā gaisotnē būtu jāslēpj savas domas no sava dēla , tas vai dēlam viss ir jāastāsta sievai ir cits jautājusm ... cik noprotu viņa sievai neko nav teikusi, bet gan dēlam , kurš tālāk kā sarafāna radio visu noziņo sievai
09.12.2015 15:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pat ievācoties īrētā dzīvoklī īrnieki mēdz uzlabot, remontēt nemaz nerunājot par sievas dzīvokli,kurā jau dzīvo pastāvīgi, nezin cik gadus un kas paliks ,kaut kad kopīgiem bērniem.
Es laikam to pateiktu un pajautātu-vai patiešām viņam liekas, ka attiecības drīz izbeigsies,ka izsaka tādus interesantus variantus?
09.12.2015 15:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
LilyLady

Kā ir ar vīra tēvu?
09.12.2015 16:14 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
viņa mēģina manu vīru atrunāt no tā, ka viņš remontē mūsu dzīvokli, jo tas taču esot uz mana vārda, turklāt iegādāts pirms laulībām, tātad, ja es izdomāšot, varot izmest viņu laukā un visu viņa ieguldījumu atstāt sev........ tas neesot gudri ieguldīt svešā īpašumā..


Šim es piekrītu. Katram par sevi arī ir jādomā, tāpēc, ja tiek ieguldīta lielāka nauda, tā ir dokumentāli jāfiksē. Obligāti.

Vairs negribu viņu redzēt un negribu, lai bērni viņu redz.


Pie kājas, ko Tu gribi, mazbērniem ir tiesības kontaktēties ar vecvecākiem, patīk Tev vai nē.


Izklausās pēc reālas dramatizācijas, varbūt tagad pastāsti kaut ko objektīvāku? Nav viss tikai melns vai balts. Pēc Tava teksta, Tu esi nabadzīte, cietēja, bet vīramāte ir melns velns, kas Tev pakaļu ar uguni svilina.
09.12.2015 16:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
LilyLady

Cik bērniem gadu? Kā tieši izturas pret bērniem? Kāda attieksme ir taviem vecākiem pret vīru un bērniem? Cik bieži ciemojaties pie taviem vecākiem?

Tavā vietā nekoncentrētos uz viņas izturēšanos pret sevi, bet pret bērniem. Vīram teiktu, ka tas, ka pret mani izturas tā mani kā pieaugušu cilvēku neaizskar, bet vai viņam tas šķiet normāli, ka tā izturas pret viņa bērniem?
09.12.2015 16:25 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Šim es piekrītu. Katram par sevi arī ir jādomā, tāpēc, ja tiek ieguldīta lielāka nauda, tā ir dokumentāli jāfiksē. Obligāti.


Par dzivokla remontu gan es nepiekriitu, dzivoklii tak dziivo ari vinja berni. Ko vinji dalis? Berna istabas mebeles?
09.12.2015 16:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pie kājas, ko Tu gribi, mazbērniem ir tiesības kontaktēties ar vecvecākiem, patīk Tev vai nē.


schoco, izlasīji visu tekstu? Nē? Vīramātei slikta attieksme arī pret mazbērniem. Kāpēc bērniem būtu jātiekas piespiedu kārtā ar tiem nelabvēlīgu personu?
09.12.2015 16:27 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Par dzivokla remontu gan es nepiekriitu, dzivoklii tak dziivo ari vinja berni. Ko vinji dalis? Berna istabas mebeles?


Un? Tas,ja vīrietis, nozīmē, ka nevajag nekādu nodrošinājumu sev pašam? Ja sieviete netaisās šļūkt prom, dokumentāli fiksēti vīra ieguldījumi viņas atsevišķajā mantā, viņai netraucēs.
09.12.2015 16:28 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
schoco, izlasīji visu tekstu? Nē? Vīramātei slikta attieksme arī pret mazbērniem. Kāpēc bērniem būtu jātiekas piespiedu kārtā ar tiem nelabvēlīgu personu?


Es kaut kā nemanīju te nevienu BĒRNA komentāru par situāciju.
09.12.2015 16:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un? Tas,ja vīrietis, nozīmē, ka nevajag nekādu nodrošinājumu sev pašam? Ja sieviete netaisās šļūkt prom, dokumentāli fiksēti vīra ieguldījumi viņas atsevišķajā mantā, viņai netraucēs.
tiesi ta!
09.12.2015 16:30 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un? Tas,ja vīrietis, nozīmē, ka nevajag nekādu nodrošinājumu sev pašam? Ja sieviete netaisās šļūkt prom, dokumentāli fiksēti vīra ieguldījumi viņas atsevišķajā mantā, viņai netraucēs.


Vispār, ja viņš maksā ar karti, tas uzrādīsies internetbankā. Ar to pietiek pierādījumiem par ieguldījumu. Papildus dokumenti būtu absurdi. Tad jau sākumā vajadzēja laulības līgumu.

Dzīvoklim ir arī nolietojums, ko rada tajā dzīvojošais vīrietis. Tas samazina dzīvokļa vērtību.
09.12.2015 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits