Vīramāte

 
Patīk
Reitings 14819
Reģ: 09.12.2015
Sveikas. Vēlos izkratīt sirdi un varbūt saņemt kādu padomu, atbalstu, uzmundrinājumu. Esmu precējusies jau 10 gadus, ir 3 bērni, bet vīramāte izturas pret mani un bērniem kā pret svešiniekiem. Ārēji viss ir laipnības robežās, nav skandālu un atklāti naidīgu tekstu, bet ir bijušas neskaitāmas intrigas, teksti starp rindiņām.... Ir skaidrs, ka nekad netikšu pieņemta viņas acīs. Un tās nav manas iedomas, to ir apliecinājuši neskaitāmas situācijas, kuras visas negribu uzskaitīt, vien ainas ieskicēšanai pateikšu, ka vīramātei ik pa laikam uzsāk saruna ar dēlu, kurā viņa mēģina manu vīru atrunāt no tā, ka viņš remontē mūsu dzīvokli, jo tas taču esot uz mana vārda, turklāt iegādāts pirms laulībām, tātad, ja es izdomāšot, varot izmest viņu laukā un visu viņa ieguldījumu atstāt sev........ tas neesot gudri ieguldīt svešā īpašumā...... Mazbērni arī viņai pie kājas, to arīdzan apliecinājuši vairāki gadījumi, bet neizplūdīšu. Es, ja godīgi, vislabprātāk viņu vispār izslēgtu no mūsu dzīves, pārāk daudz reizes ar bērniem esam sāpināti, taču skaidrs, ka vīrs tam nepiekritīs. Viņš uzskata, ka man nav jāņem galvā viņa māte. Bet tas ir tik grūti. Vairs negribu viņu redzēt un negribu, lai bērni viņu redz.:-/
09.12.2015 10:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Piemirsi - ja esi sieviete un mamma, kura ar vīru ir izrunājusi finansiālās lietas un abi ir vienojušies, ka pirmos bērna dzīves gadus bērns pavadīs mājās ar mammu, cosmo acīs tu tāpat esi liekēde, kas sēž uz vīra kakla un a priori esi tupa zoss :D
Vēl - ja strādā abi divi, tad nekādā gadījumā nevar būt tā, ka vīrietis maksā vairāk par sievieti, jo, ja tas tā ir, tad tu esi stulba zoss.
10.12.2015 15:33 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Ārprāts, nemaz nebiju iedomājusies, ka var tā sabojāties iespaids par schoco. Tu tiešām tik ļoti nespēj samierināties, ka tavs viedoklis tika kritizēts, ka obligāti jāsāk pāriet uz personiskiem aizvainojumiem? Vienkārši fuj.(t)
10.12.2015 15:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ierunājās māte, kas bērnu atstāj vienu mājās, lai uz barčiku aizietu


:D :D nu redz , sanāk , ka varu ne tikai ar bērnu laiku pavadīt , bet arī kad viņš guļ , man pietiek laika savām izklaidēm... es te redzu, tikai ieguvumus .... :)
10.12.2015 15:34 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
schoco palasi vēlreiz lūdzu savus sarakstītos tekstus šajā diskusijā. Pēdējais komentārs iet pretrunās ar tevis iepriekš rakstīto. Padomā, ko pati rakstīji!!!!


Es šo diskusiju vairs neuztveru nopietni, tikai iesmeju par dažām "paraugcāļmammām". Savu viedokli par tēmu jau izteicu iepriekš.
10.12.2015 15:36 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Kad ar savu vīru izšķīros, pieprasīju viņam 1000% uzturēt mani un meitu, ja nē, iešu strādāt un bērns augs ar aukli, normālam vīrietim uzreiz ir skaidrs, ka bērnam vajag māti, ne aukli.... Tā lūk!


Mani vairs jūsu domas nepārsteidz, bet šis.. Mute palika vaļā. Tevi piekrāpa, pie tam tik pretīgā veidā, bet Tu no tā lopa pieprasi naudu?? Sieviete, saņemies, vajadzeja iesist pļauku un aiziet neskatoties, un nekomunicēt, nē, pieprasa naudu vēl!!
10.12.2015 15:39 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ārprāts, nemaz nebiju iedomājusies, ka var tā sabojāties iespaids par schoco. Tu tiešām tik ļoti nespēj samierināties, ka tavs viedoklis tika kritizēts, ka obligāti jāsāk pāriet uz personiskiem aizvainojumiem? Vienkārši fuj.


Jā, sliktā schoco atļaujas pateikt kaut ko pretī, ja to nosauc par neaptēstu skuķi, jo viņai viedoklis atšķiras, vai pasarg dievs, citē kādu domu graudu no lietotājas paustajiem uzskatiem citās tēmās. Reāls apvainojums. Jānokaunas. :D
10.12.2015 15:39 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
No kura laika būt par foršu mammu, kas ņemās ar bērnu no rīta līdz vakaram, ir slikti?
Kāpēc strādāt un likt bērnam iet BD no 1. vai 1.5. gadiem ir ok, bet pašai audzināt ir briesmīgi?
Tikai tāpēc, ka noteikti vīri pametīs?:-D tā taču sanāk tā pati cosmo klasika - visi vīrieši cūkas, visi vīrieši pametīs.
10.12.2015 15:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es stradaju loti maz, visu faktiski virs apmaksa. Un nav mazu bernu. :-P(l)
10.12.2015 15:39 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Bērnu uzturēt vēl, jā, bet tevi? Nah*j?
10.12.2015 15:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
nu redz , sanāk , ka varu ne tikai ar bērnu laiku pavadīt , bet arī kad viņš guļ , man pietiek laika savām izklaidēm... es te redzu, tikai ieguvumus ....


Nu, ja tu nesaproti, kāpēc tas ir bīstami, tad man ir žēl mazā. Nepaspētu no barčika atskriet, ja mazais aizrītos (pfu, pfu pfu) vai kaut cits notiktu (nedod dievs, lai mazajam laba veselība un viss ir labi!)
10.12.2015 15:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ieviete, saņemies, vajadzeja iesist pļauku un aiziet neskatoties, un nekomunicēt, nē, pieprasa naudu vēl!!


slaukt kā slaucamu govi tādu veci vajag , un pie iespējas arī vispār bez biskēm atstāt !
10.12.2015 15:43 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Wee gan man šķiet forša mamma, visu dara, neieprigst un tomēr var just, ka gan bērnam, gan vecākiem ir labi. Harmoniski, viņa ir gan mamma, gan sieviete, nevis kā te dažas tikai to, ka ir mātes izceļ, aizmirst par sievieti sevī..:-P;-)
10.12.2015 15:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mani vairs jūsu domas nepārsteidz, bet šis.. Mute palika vaļā. Tevi piekrāpa, pie tam tik pretīgā veidā, bet Tu no tā lopa pieprasi naudu?? Sieviete, saņemies, vajadzeja iesist pļauku un aiziet neskatoties, un nekomunicēt, nē, pieprasa naudu vēl!!
pieauguso attueciabs ir viens, bernu taja nav jajauc! Bernam ir divi vecaki, tevs un mate! Un materiali ari tevs atbild oar bernu oat ja ikdiena kopa nedzivo.Kad vienreiuz daza sapratis kas nav smuki ar bernu manipulet un atnemt tevu!
10.12.2015 15:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bus jauztaisa, paldies par ideju!
10.12.2015 15:46 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
No kura laika būt par foršu mammu, kas ņemās ar bērnu no rīta līdz vakaram, ir slikti?
Kāpēc strādāt un likt bērnam iet BD no 1. vai 1.5. gadiem ir ok, bet pašai audzināt ir briesmīgi?
Tikai tāpēc, ka noteikti vīri pametīs? tā taču sanāk tā pati cosmo klasika - visi vīrieši cūkas, visi vīrieši pametīs.


Te kašķi izprovocēja kaut kas pilnīgi cits, proti, mans apgalvojums, ka arī vīrietim ir tiesības rūpēties pašam par savu drošību, interesēm. Pirmajās lpp tas ir redzams.
10.12.2015 15:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tiesi ta! nevis milakajai atvieglot dzivo pasniedzot uz paplates . Ta dara tikai sieviete ar zemu aizvainotu pasapozinu, oj piekrapa dzivei gals klat kada es tipa lepna nabaga dura!
10.12.2015 15:47 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Iemàcies rakstīt, Dieva dēļ.

Nesaku, ka nevar bērnu satikt, bet kādēļ būtu bijušajam jāmaksā sava bērna mātes uzturēšanas izmaksas?
10.12.2015 15:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
epaspētu no barčika atskriet, ja mazais aizrītos (pfu, pfu pfu) vai kaut cits notiktu (nedod dievs, lai mazajam laba veselība un viss ir labi!)


šī tēma tika pārunāta vairākas reizes, arī cita var nepaspēt atskriet no dušas , kurā tek ūdens un tu nedzerdi ..... es domāju , ka mēs katra savu bērnu pazīstam labāk , šeit pat bija meitenes kuras naktī skrien dzert un ēst , es to nevaru iedomāties , tāpat arī es neredzu iemeslu manam bērnam naktī aizrīties , nav vairs zīdainis, kad var apvemties un mana arī zīdaiņa vecumā tā nedarīja. Es kā sava bērna māte, pazīstu savu bērnu un zinu , ko un kad varu atļauties un ko nevaru atļauties darīt!
10.12.2015 15:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet kādēļ būtu bijušajam jāmaksā sava bērna mātes uzturēšanas izmaksas?


pēc fakta nevajadzētu , bet ja sieviete māk to panākt cepuri nost ! tiešām dziļi paklanos un atkārtošos , ka slaukt tādus vajag un bez pēdējām biksēm atstāt .... sieviete nav tikai bezgalīgs lepnums , bet arī viltība un kripatiņa gudrības ;-)
10.12.2015 15:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te kašķi izprovocēja kaut kas pilnīgi cits, proti, mans apgalvojums, ka arī vīrietim ir tiesības rūpēties pašam par savu drošību, interesēm. Pirmajās lpp tas ir redzams.
tikai butiskako palaidi garam. Ka virietis netur meli aiz zobiem un atstasta priuvatas sarunas visiem kam tik nav slinkums! Un ta vieta lai abvas savas sievietes sakabinatu , speciali sakaske ar tiem atstastiem. Butu teicis mana mana ir sajusma oar tevi, un mammai to pasu n it ka sieva saka., Tak ar laikau abas tiri labi draudzetos, bet ne... idiots kaut kads.
10.12.2015 15:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits