Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Automašīnu tiesības.

 
Reitings 27
Reģ: 29.10.2013
Lūdzu palīdziet ar autoskolas izvēli, Pati dzīvoju Rīgā.
Kādas ir Jusu atsaukmes kur likāt tiesības, cik ilgi tas bij?
Kā ar braukšanas eksāmenu, jo to nesmu darījusi vispār, vai Rīgā to nav grūti izdarīt. :-)
30.11.2015 16:22 |
 
Reitings 63
Reģ: 26.11.2015
Labākais draugs iztērēja labi daudz naudu, bet pie eksāmena tā arī nelaida, tagad dzīvo ārpus LV un liks tur. Autoskola tiešām jāizvēlas labi.
30.11.2015 16:26 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Es mācījos autoskolā CREDO, teorija tiek pasniegta ļoti forši un pasniedzējs labs. Tad gan bija pirms gadiem 3.
BET, kad slēdzu līgumu tur bija dīvains punkts, ko nesapratu, palūdzu izskaidrot ofisā.
Punkts apmēram tāds: "noslēdzot līgumu, man jāiemaksā papildus maksa par 3 braukšanas stundām, kuras izmantos pirms eksāmena", apmēram tā.
Man izskaidroja, ka tas punkts esot tāds, ka vienk. pēdējās trīs braukšanas nodarbības pirms eksāmena būs jau atmaksātas.
Tā kā uzķēros uz instruktoru, kurš kāšš naudu un nelaiž uz eksāmenu izdomāju, ka gribu ņemt instruktoru no citas autoskolas, jo bija pazudusi uzticība CREDO instruktoriem. Tas nav iespējams, tad jālauž līgums, tā arī izdarīju. Prasīju, lai man atdot to naudu kuru iemaksāju pamatojoties uz to punktu, man viņi atteica, pēc ilgas izskaidrošanās viņi visu pagrieza kājām gaisā, ka nevarot man naudu atgriezt. Lūk, tāds man stāsts.

Pēc tam atradu citu instruktoru, pie kura nobraucu 3 pārbaudes braucienus un mani palaida uz eksāmenu, kuru noliku ar 1 punktu :-)
30.11.2015 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)