kopdzīve

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sveikas!

Daudzas pārdzīvo, ka viņām nav attiecību, otras pusītes utt. Bet gadās tā, ka tad, kad tev tas ir, sākas lielāki kreņķi un problēmas, nekā tad, kad biji viena un brīva.
Mana problēma - pēc gada ilgas draudzības no Rīgas pārvācos pie puiša dzīvot, kas dzīvo mazpilsētā, turklāt vienā mājā ar vecākiem. No sākuma protams protestēju, jo šādu dzīvesveidu neatbalstu, pati dzīvoju iepriekš viena īrētā dzīvoklī. Kāpēc aizgāju? Nezinu, bija apnicis dzīvot vienai pašai, gribējās pārmaiņas, jaunības maksimālisms. Lieki piebilst, ka man ir 21, viņam 26(!!!). Esmu šeit pie viņa nodzīvojusi vairāk kā gadu, protams, darbu sākumā tā arī šeit neatradu un strādāju Rīgā, braukāju katru dienu. Viņam te viss ir pie vietas, darbs, blakus mājās draugi utt. Man šeit nav nekā.
Runājot par pašu sadzīvi, šeit viņa māte ir saimniece, un uzskatāmi jau man pateica, ka nekāda virtuves dalīšana nebūs, tātad viņa gatavos. Kāda tur kopdzīve, ja uz katra stūra kāds iejaucas? Es jūtos šausmīgi, esmu iesprostota šajā būrītī un nezinu, kā lai tiek no šī visa ārā. Viņš saka, ka neies uz Rīgu, viņš nevarēs izturēt dzīvoklī dzīvot utt. No otras puses, vismaz tad beidzot mēs būtu divatā un dzīvotu normāli, turklāt viņš atrastu normālu darbu, ar lielāku algu savā profesijā. Mēs visu laiku strīdamies par šo, jo es vairs nevaru...man arī nav tādu līdzekļu, lai es viena īrētu dzīvokli. Es nezinu, ko man darīt...
Un pats galvenais - tā ir mīlestība no puiša puses, ja viņš sievietes dēļ nav gatavs pacelt pakaļu no savas komforta zonas?
Ko darītu Tu?
23.11.2015 15:30 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Ir jau tā doma tāda, ka, lai brauc ciemos pa brīvdienām, bet no otras puses, ja es vēlos ģimeni un bērnus, un mēs jau mēģinājām dzīvot it kā kopā, kāda iespēja, ka tas piepildīsies, ja viņš no mājas neies prom?
23.11.2015 20:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja viņš no mājas prom neies - nekāda.

Pati taču tu to ļoti labi saproti.

Varbūt ar laiku sakrāsi naudiņu, nopirksi zemi čalim kaimiņos, uzcelsi māju.... Un dzīvosi tur ar jūsu 5 bērniem :) Un viņš katru dienu skries uz blakus māju palīdzēt mammai.

Tāds varianst der?
23.11.2015 20:12 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Ja vīrieti tāda situācija apmierina, tad, manuprāt, bezjēdzīgi viņu pārliecināt par pretējo. Nespriedīšu par to, cik stipras ir vai nav jūtas, taču vismaz manā uztverē mīlestība nozīmē abpusēju cieņu un vēlēšanos, lai otram cilvēkam būtu labi. Šeit redzu tikai vīrieti, kuru viss apmierina un kuram ir pilnīgi vienalga par savas draudzenes problēmām. Es vīrietī gribu redzēt cilvēku, kurš rūpējas par mūsu kopīgo nākotņi, ņem iniciatīvu savās rokās, nevis dzīvo savā komforta zonā, priecājas, ka mamma gatavo ēst un viss ir labi un skaisti, kamēr draudzene cieš un mokās.
Es, pievienojoties vairuma viedokli, arī saku, ka ir jāiet prom. Tev ir tikai 21 gads - domā par savu nākotni, karjeru. Sākumā vienmēr var īrēt istabu, Rīgā ar darbu nevajadzētu būt tādām problēmām kā mazā miestiņā. Jā, jūtas ir viens, bet padomā cik ilgi spēsi to visu paciest? Īpaši ņemot vērā to, ka jūsu kopdzīve neprogresē, jo vīrietim neko citu nemaz nevajag. Tavā tekstā pat nemanīju neko par mīlestību no vīrieša puses vai vēlmi censties, kaut ko mainīt.
Veido savu dzīvi, savu nākotni, lai tāds tips, kuram ir labi tur, kur viņš ir, sēž mājās, bet Tu ņem un attīsti, pilnveido sevi! Veiksmi!
24.11.2015 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Un kas TEV liedz aiziet no šī būrīši? Vienkārši, ja tu varējis iepriekš īrēt, tad kādēļ to neatsākt?:-/
24.11.2015 01:03 |
 
Reitings 28607
Reģ: 11.02.2015
Gan tu pati sev ar saviem jautājumiem, gan meitenes jau te ir 10x atbildējušas.

Puisis netaisās iet prom. Tu netaisies palikt. Esat 100x runājuši, bet bez kompromisa.
Tātad, jums šobrīd ir pārāk atšķirīgi mērķi dzīvē. Nenieko laiku cerēdama, ka viņš mainīsies. Viņu taču esošā situācija apmierina - kāpēc lai kaut kas mainītos??!

Pārcelies, atrodi darbu un čali, kurš tevi un tavas vēlmes tomēr stādīs vismaz tik augstu, lai līdzīgā situācijā būtu gatavs vismaz uz nelielu kompromisu arī no savas puses. Tu jau sekoji viņa vēlmēm un tur pārvācies. Tā nu diemžēl sanācis, ka ar to parādīji - ka visi spēles noteikumi jāpieņem tev...
24.11.2015 12:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu esi jauna, nepiesien sevi pie dzīves, kādu negribi. Ar laiku sāksi ienīst gan viņu, gan sevi pašu.
24.11.2015 12:54 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Dažreiz uztvert sievieti nopietni ir ļoti grūti, īpaši ja Tev 20, viņam 25. Vnk nav ieklausījies Tevī.. Es arī sieviešu vēlmes dažreiz neņemu pa pilnu, un kad viss pajūk, tad saprotu, ka viņa to domājusi nopietni :D
24.11.2015 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tu esi jauna, nepiesien sevi pie dzīves, kādu negribi.


Prātīgi vārdi.
24.11.2015 13:09 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
"Nav kur iet" nav arguments. Ja nu vienu dienu Tev pateiktu izvākties no tās mājas, gribot negribot Tu būtu spiesta kaut ko izdomāt. Izskatās, ka pati negribi kustēties un uzņemties atbildību par savu dzīvi, bet mēģini izbakstīt draugu, lai Tavā vietā viss tiktu izdarīts. Laikam jau nav tā sadzīvošana tik briesmīga, ja jau vairāk kā gadu gaidi gaismu no debesīm. Tāpēc nesaprotu, par ko tu sūdzies?
24.11.2015 14:11 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Risinājums tikai viens: - jāšķirās.
24.11.2015 14:19 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nebūs tur aršana, man savā laikā bij ļoti līdzīga situācija, rezultātā redzēju, ka viņš negrasās mainīt dzīvesvietu, darbu, sapratu, ka nevēlas veidot kopīgu nākotni ar mani, jo viņam bija labi dzīvot savā mājā, pie mammas, u.t.t., tāpēc es savācu savas mantas un aizgāju.
24.11.2015 16:31 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Traka situācija. No otras puses saprotu puisi - arī es, lauku cilvēks būdams nemūžam nedzivotu rīgā, kur nu vēl dzīvoklī.. taču jāmēģina rast kompromisu no abām pusēm.. Varbūt varat kautkur pierīgaa atrast kādu māju par saprātīgu cenu, vismaz īrēt?
24.11.2015 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits